<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Žilinský kraj)

Žilina (10. 7. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália ŠK Juventa Žilina A (A){8} 006.00
2 Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A){8} 016.00
3 Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Atletická akadémia Žilina (A){8} 017.00
4 Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika ŠK Juventa Žilina B (B){8} 020.00
5 Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna ŠK Juventa Žilina C (C){8} 031.00
6 Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Atletický klub Stará Bystrica A (A){8} 034.00
Celkom 6 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Atletický klub Stará Bystrica A (A){8} 007.00
2 Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra ŠK Juventa Žilina A (A){8} 013.00
3 Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Atletický klub Stará Bystrica B (B){8} 019.00
4 Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna ŠK Juventa Žilina B (B){8} 023.00
5 Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Atletická akadémia Žilina (A){8} 027.00
6 Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Atletická akadémia Žilina (B){8} 036.00
Celkom 6 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 1:48.42 1.00
2 Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 1:49.00 2.00
3 Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) 1:53.61 3.00
4 Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 1:53.83 4.00
5 Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík ŠK Juventa Žilina C (C)ŠK Juventa Žilina C (C) 1:56.80 5.00
6 Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... 2:02.63 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:13.30 1.00
2 Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 1:17.20 2.00
3 Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 1:20.07 3.00
4 Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Atletický klub Stará Bystrica B (B)Atletický klub Stará Bystri... 1:20.70 4.00
5 Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) 1:21.50 5.00
6 Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) 1:27.80 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 1:07.00 1.00
2 Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 1:09.40 2.00
3 Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) 1:10.50 3.00
4 Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 1:11.50 4.00
5 Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:13.00 5.00
6 Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík ŠK Juventa Žilina C (C)ŠK Juventa Žilina C (C) 1:13.60 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... 0:50.20 1.00
1= Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Atletický klub Stará Bystrica B (B)Atletický klub Stará Bystri... 0:50.20 1.00
3 Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) 0:50.80 3.00
4 Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) 0:53.30 4.00
5 Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) 0:53.60 5.00
6 Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) 0:57.40 6.00
Celkom 6 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) PB 67 1.00
1= Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 67 1.00
3= Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 66 3.00
3= Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 66 3.00
5 Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Emma Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Emma Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 60 5.00
6 Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna ŠK Juventa Žilina C (C)ŠK Juventa Žilina C (C) PB 58 6.00
Celkom 6 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 22 1.00
2 Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 21 2.00
3= Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Atletický klub Stará Bystrica B (B)Atletický klub Stará Bystri... PB 20 4.00
3= Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 20 4.00
3= Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 20 4.00
6 Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) PB 17 6.00
Celkom 6 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika starší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 34.94 1.00
2 Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) PB 33.48 2.00
3 Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 32.72 3.00
4 Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 31.80 4.00
5 Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna ŠK Juventa Žilina C (C)ŠK Juventa Žilina C (C) PB 31.14 5.00
6 Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 29.73 6.00
Celkom 6 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 06.11 1.00
2 Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 05.98 2.00
3 Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Atletický klub Stará Bystrica B (B)Atletický klub Stará Bystri... PB 05.55 3.00
4 Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 05.30 4.00
5 Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 05.22 5.00
6 Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) PB 04.67 6.00
Celkom 6 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika starší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 55.80 1.00
2 Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 44.00 2.00
3 Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 43.00 3.00
4 Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) PB 41.20 4.00
5 Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Anna ŠK Juventa Žilina C (C)ŠK Juventa Žilina C (C) PB 40.20 5.00
6 Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 37.20 6.00
Celkom 6 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 27.80 1.00
2 Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 27.20 2.00
3 Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Atletický klub Stará Bystrica B (B)Atletický klub Stará Bystri... PB 25.60 3.00
4 Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 24.40 4.00
5 Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 20.80 5.00
6 Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) PB 16.00 6.00
Celkom 6 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália Drozdová, Hudecová, Švagrová, Pokorný, Važan, Lisko Natália ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 166.20 1.00
2 Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika Ovečková, Matušíková, Uherčíková, Kačerík, Ďuroška, Hudák Veronika ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 113.20 2.00
3 Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Šidlovská, Piková, Kollárová, Ďuroška, Hnát, Hulej Ema Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 101.20 3.00
4 Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Zuzana Kaduriková, Vršanská, Dubajová, Hudec, Calaj, Moravčík Zuzana ŠK Juventa Žilina C (C)ŠK Juventa Žilina C (C) PB 085.60 4.00
5 Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia Žúborová, Gočová, Tebbaa, Gašinec, Zelienka, Ploštica Olívia MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) PB 085.20 5.00
6 Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Prištiaková, Straková, Škorvagová, Pochyba, Kováč, Jedinák Anna Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 080.20 6.00
Celkom 6 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(pi, 10.7.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Halvoníková, Halvoník, Trocha, Targošová Patrik Atletický klub Stará Bystrica A (A)Atletický klub Stará Bystri... PB 056.40 1.00
2 Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna Ovečková, Remencová, Kačerík, Kadurik Marianna ŠK Juventa Žilina B (B)ŠK Juventa Žilina B (B) PB 052.60 2.00
3 Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra Solárová, Drozdová, Ďuroška, Kekely Alexandra ŠK Juventa Žilina A (A)ŠK Juventa Žilina A (A) PB 051.40 3.00
4 Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Ozaniaková, Koščálová, Turjak, Žibrúň Lilien Atletický klub Stará Bystrica B (B)Atletický klub Stará Bystri... PB 049.20 4.00
5 Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Machlica, Bartoš, Kasaková, Baranková Marek Atletická akadémia Žilina (A)Atletická akadémia Žilina (A) PB 037.20 5.00
6 Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Jašík, Janíčková, Švancer, Lutišan Alexandra Atletická akadémia Žilina (B)Atletická akadémia Žilina (B) PB 024.20 6.00
Celkom 6 pretekárov