<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Diskokilometer 2020

Nitra (24. 6. 2020)

600 m - Muži

(st, 24.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:27.44
Celkom 1 pretekári

600 m - Žiaci ZŠ

(st, 24.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:06.34
2 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:08.48
3 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:09.30
4 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:13.27
5 Gahér DanielGahér Daniel 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:16.32
6 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:17.17
7 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:17.55
8 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:18.19
9 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:18.49
10 Bočkay AdamBočkay Adam 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:27.91
11 Vavro TadeášVavro Tadeáš 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:28.13
12 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:29.86
13 Kalčok PatrikKalčok Patrik 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:37.49
14 Čavojský MartinČavojský Martin 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:39.39
15 Holečka MatúšHolečka Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:49.14
16 Eckhardt AdrianEckhardt Adrian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:51.21
17 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:54.43
18 Maťo MatúšMaťo Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:58.54
19 Cruz Oliveira TomášCruz Oliveira Tomáš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:01.80
20 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:57.45
Celkom 20 pretekárov

600 m - Ženy

(st, 24.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:33.58
Celkom 1 pretekári

600 m - Žiačky ZŠ

Žiačky ZŠ 02 (st, 24.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:11.85
2 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:15.67
3 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:16.31
4 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:17.27
5 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:18.45
6 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:18.61
7 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:19.25
8 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:24.57
9 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:27.07
10 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:28.27
11 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:30.05
12 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:32.85
13 Mitanová SimonaMitanová Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:37.39
14 Kopčeková NatáliaKopčeková Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:40.45
15 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:41.33
16 Fábryová SofiaFábryová Sofia 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:58.73
17 Császárová HanaCsászárová Hana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:05.03
Celkom 17 pretekárov