<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Nitrianský kraj)

Nitra (28. 6. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella ŠK ŠOG Nitra (A){8} 008.00
2 Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Atletický klub Zlaté Moravce (A){8} 010.00
3 Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Atletický klub Zlaté Moravce (B){8} 018.00
MS Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Detský atletický klub Tlmače (A){8} 000.00
MS Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Detský atletický klub Tlmače (B){8} 000.00
Celkom 5 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard ŠK ŠOG Nitra (A){8} 007.00
2 Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Atletický klub Zlaté Moravce (A){8} 011.00
3 Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Atletický klub Zlaté Moravce (B){8} 017.00
4 Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Atletický klub Zlaté Moravce (C){8} 024.00
MS Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Detský atletický klub Tlmače (A){8} 000.00
Celkom 5 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 1:43.30 1.00
2 Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 1:52.40 2.00
3 Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 2:00.90 3.00
MS Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 1:55.20
MS Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Detský atletický klub Tlmače (B)Detský atletický klub Tlmač... 2:06.40
Celkom 5 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 1:17.60 1.00
2 Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 1:18.70 2.00
3 Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 1:23.40 3.00
4 Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Atletický klub Zlaté Moravce (C)Atletický klub Zlaté Moravc... 1:34.20 4.00
MS Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 1:51.80
Celkom 5 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 1:22.30 1.00
2 Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 1:28.50 2.00
3 Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 1:30.21 3.00
MS Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 1:24.58
MS Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Detský atletický klub Tlmače (B)Detský atletický klub Tlmač... 1:27.21
Celkom 5 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 0:44.77 1.00
2 Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 0:46.37 2.00
3 Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 0:50.50 3.00
4 Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Atletický klub Zlaté Moravce (C)Atletický klub Zlaté Moravc... 0:55.68 4.00
MS Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 0:51.68
Celkom 5 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 54 1.00
2 Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 52 2.00
3 Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 50 3.00
MS Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 54
MS Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Detský atletický klub Tlmače (B)Detský atletický klub Tlmač... 54
Celkom 5 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 18 1.00
2= Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 16 2.00
2= Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 16 2.00
4 Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Atletický klub Zlaté Moravce (C)Atletický klub Zlaté Moravc... 15 4.00
MS Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 20
Celkom 5 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 34.39 1.00
2 Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 33.76 2.00
3 Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 31.41 3.00
MS Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 33.91
MS Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Detský atletický klub Tlmače (B)Detský atletický klub Tlmač... 32.60
Celkom 5 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 06.46 1.00
2 Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 05.86 2.00
3 Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 04.86 3.00
4 Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Atletický klub Zlaté Moravce (C)Atletický klub Zlaté Moravc... 04.18 4.00
MS Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 06.29
Celkom 5 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 48.60 1.00
2 Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 38.00 2.00
3 Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 34.80 3.00
MS Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 36.40
MS Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Roberta Detský atletický klub Tlmače (B)Detský atletický klub Tlmač... 35.80
Celkom 5 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 26.40 1.00
2 Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 23.80 2.00
3 Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 19.00 3.00
4 Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Atletický klub Zlaté Moravce (C)Atletický klub Zlaté Moravc... 18.40 4.00
MS Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 24.00
Celkom 5 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Čaladiková, Hlava, Kocianová, Krajčovič, Štukovská, Valent Diana Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 101.90 1.00
2 Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella Gajová, Ölvecká, Tóthová, Komora, Sládečka, Venglík Ella ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 101.60 2.00
3 Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Babiaková, Bennár, Bukvová, Greguš, Sečkár, Kozolková Patrícia Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 072.90 3.00
MS Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Simona Havranová, Jančová, Sádovská, Lehocká, Dobšovicová, Záhorská Simona Detský atletický klub Tlmače (B)Detský atletický klub Tlmač... 074.80
MS Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Belková, Ďurovská, Klučiarová, Kováč, Moravčík, Ševc Miriam Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 072.80
Poznámky:
výsledky sú v decimetroch
Celkom 5 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(ne, 28.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard Hrubec, Illéšová, Králiková, Podhorec Richard ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 040.50 1.00
2 Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Bieliková, Zemanová, Ziman, Sučko Anna Atletický klub Zlaté Moravce (A)Atletický klub Zlaté Moravc... 036.90 2.00
3 Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Baťo, Sečkárová, Šprochová, Borčin Kamil Atletický klub Zlaté Moravce (B)Atletický klub Zlaté Moravc... 022.60 3.00
4 Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Bielik, Šproch, Pavelková, Minárová Pavol Atletický klub Zlaté Moravce (C)Atletický klub Zlaté Moravc... 017.90 4.00
MS Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Arendáš, Klučiarová, Brumlovská, Ďurovská Lenka Detský atletický klub Tlmače (A)Detský atletický klub Tlmač... 031.50
Celkom 5 pretekárov