<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Skalica (28. 6. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 08.21 9.00
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 08.38 8.00
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.66 7.00
4 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.67 6.00
5 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.77 5.00
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.82 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 08.15 11.00
2 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.92 2.00
3 35 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.96 1.00
4 Michalica FilipMichalica Filip 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.04
5 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.17
6 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 08.78 4.00
2 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.01
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.09
4 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.30
5 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.43
6 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.01
2 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.68
3 26 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
4 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.73
5 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.76
6 19 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.13
2 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.41
3 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.83
4 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 09.93
5 25 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 09.96
6 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 09.86
2 31 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 10.09
3 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.27
4 30 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.74
5 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.85
Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla TR17.3.1
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.60
2 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.80
3 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.29
4 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.74
5 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 11.09
6 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 28.6.2020 - 09:55) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.97
2 32 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.19
3 78 Smolka SamuelSmolka Samuel 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.14
4 Kunkela PatrikKunkela Patrik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.56
5 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.71
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 08.15 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 08.21 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 08.38 8.00
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.66 7.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.67 6.00
6 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.77 5.00
7 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 08.78 4.00
8 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.82 3.00
9 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.92 2.00
10 35 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.96 1.00
11 28 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.97
12 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.01
12 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 09.01
14 Michalica FilipMichalica Filip 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.04
15 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.09
16 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.13
17 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.17
18 32 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.19
19 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.23
20 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.30
21 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.41
22 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.43
23 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.58
24 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.60
25 Cservenka KristófCservenka Kristóf 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.68
25 26 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.68
27 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.73
28 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.76
29 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.80
30 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.83
31 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 09.86
32 Závodný LeoZávodný Leo 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 09.93
33 25 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 09.96
34 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.05
35 31 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 10.09
36 19 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.10
37 78 Smolka SamuelSmolka Samuel 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.14
38 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.27
39 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.29
40 Kunkela PatrikKunkela Patrik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.56
41 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.71
42 30 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.74
42 Povoda JakubPovoda Jakub 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.74
44 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.85
45 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 11.09
46 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.30
Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 DQ

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 08.37 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 08.54 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 08.71 8.00
4 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 08.73 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.89 5.00
6 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 08.94 3.00
2 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.01 2.00
MS Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.10
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.18
5 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.43
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 08.92 4.00
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 09.02 1.00
3 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.07
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.15
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.20
6 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.03
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.06
3 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.31
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.34
5 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.58
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.49
2 43 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.54
3 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.61
4 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.78
5 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.85
6 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.58
2 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.62
3 37 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.87
4 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.95
5 49 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.06
6 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 10.00
2 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.09
3 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.38
4 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.42
5 41 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.42
6 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 10.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 319 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.39
2 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 10.52
3 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.84
4 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.94
5 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.96
6 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnicová NinaKvasnicová Nina 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.14
2 Foltínová DanielaFoltínová Daniela 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.48
3 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.69
4 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.72
5 34 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.91
6 13 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.40
2 38 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.52
3 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.74
4 46 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.79
5 10 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.91
6 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.76 6.00
2 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 09.56
3 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.82
4 29 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.89
5 Gyenešová MichaelaGyenešová Michaela 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.85
Celkom 5 pretekárov
Beh 12 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.61
2 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.04
3 Stehlíková BarboraStehlíková Barbora 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.93
4 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.04
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.45
2 Machovičová EmaMachovičová Ema 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.02
3 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.18
4 2 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.18
5 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 14 (ne, 28.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.63
2 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.03
3 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.58
4 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.76
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 08.37 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 08.54 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 08.71 8.00
4 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 08.73 7.00
5 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.76 6.00
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.89 5.00
7 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 08.92 4.00
8 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 08.94 3.00
9 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.01 2.00
10 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 09.02 1.00
11 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.03
12 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.06
13 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.07
14 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.10
15 Kvasnicová NinaKvasnicová Nina 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.14
16 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.15
17 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.18
18 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.20
19 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.31
20 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.34
21 39 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.40
22 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.41
23 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.43
24 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.45
25 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.47
26 Foltínová DanielaFoltínová Daniela 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.48
27 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.49
28 38 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.52
29 43 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.54
30 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 09.56
31 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.58
31 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.58
33 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.61
33 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.61
33 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.61
36 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.62
37 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.63
38 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.69
39 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.72
40 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.74
41 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.78
42 46 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.79
43 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.85
44 37 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.87
45 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.95
46 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
46 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 10.00
48 Machovičová EmaMachovičová Ema 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.02
49 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.04
50 49 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.06
51 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.09
52 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.18
52 2 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.18
54 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.38
55 319 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.39
56 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.42
56 41 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.42
58 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.45
59 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 10.52
60 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 10.79
61 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.82
62 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.84
63 29 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.89
64 34 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.91
64 10 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.91
66 Stehlíková BarboraStehlíková Barbora 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.93
67 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.94
68 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.96
69 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.03
70 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.04
71 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.11
72 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.19
73 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.22
74 13 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.48
75 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.58
76 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.76
77 Gyenešová MichaelaGyenešová Michaela 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.85

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 18 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 19.91
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 19.91 9.00
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 20.55 8.00
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 21.28 7.00
5 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.60 6.00
6 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 23.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:10) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 19.62 11.00
2 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 21.67 5.00
3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.02 4.00
4 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 22.12 3.00
5 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 22.39
6 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 11:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 22.33
2 16 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 22.86
3 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 23.14
4 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.88
5 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.43
6 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 24.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 11:10) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 22.61
2 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.08
3 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.28
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.61
5 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 25.58
6 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 11:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.24 2.00
2 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.70
3 5 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 26.24
4 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 28.80
5 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 28.90
6 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 30.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 28.6.2020 - 11:10) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 22.26 1.00
2 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.33
3 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.94
213 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 28.6.2020 - 11:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 23.87
2 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.48
3 Kunkela PatrikKunkela Patrik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.71
Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 19.62 11.00
2 18 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 19.91
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 19.91 9.00
4 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 20.55 8.00
5 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 21.28 7.00
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.60 6.00
7 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 PB 21.67 5.00
8 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.02 4.00
9 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 22.12 3.00
10 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.24 2.00
11 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 22.26 1.00
12 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 22.33
13 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 22.39
14 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 22.61
15 16 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 22.86
16 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 23.02
17 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.08
18 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 23.14
19 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.33
20 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.49
21 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 23.87
22 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.88
23 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.28
24 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.43
25 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.61
26 Ábel FilipÁbel Filip 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.70
27 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 24.72
28 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.94
29 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 25.58
30 5 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 26.24
31 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.37
32 Oravec KrištofOravec Krištof 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.48
33 Kunkela PatrikKunkela Patrik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.71
34 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 28.80
35 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 28.90
36 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 30.01
213 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.44 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.84 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.39 8.00
4 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 21.96 7.00
5 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.98 5.00
MS Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 21.97 6.00
2 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 22.09 4.00
3 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 22.40 2.00
4 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.13
5 42 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 23.55
6 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 22.53
2 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.01
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 23.51
4 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.03
5 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 24.04
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 23.22
2 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.42
3 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.93
4 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 24.17
5 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.39
6 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 24.41
2 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 24.56
3 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.65
4 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 PB 26.40
5 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.48
6 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 26.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.43 1.00
2 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 25.67
3 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 26.05
4 41 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 26.08
5 220 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.75
6 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnicová NinaKvasnicová Nina 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 22.17 3.00
2 46 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.27
3 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 24.43
4 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.66
5 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.47
6 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 29.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 24.34
2 36 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.64
3 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.14
4 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.56
5 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.63
2 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.69
3 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.58
4 Barháčová SofiaBarháčová Sofia 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.50
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 28.6.2020 - 11:25) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.79
2 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.38
3 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.57
4 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.44 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 20.84 9.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.39 8.00
4 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 21.96 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 21.97 6.00
6 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.98 5.00
7 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 22.09 4.00
8 Kvasnicová NinaKvasnicová Nina 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 22.17 3.00
9 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.32
10 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 22.40 2.00
11 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.43 1.00
12 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 22.53
13 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.63
14 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.01
15 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.13
16 43 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 23.22
17 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.42
18 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 23.51
19 42 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 PB 23.55
20 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.63
21 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 23.69
22 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.79
23 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.93
24 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.03
25 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 24.04
26 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 24.17
27 46 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 24.27
28 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 24.34
29 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.39
30 49 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 24.41
31 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 24.43
32 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 24.56
33 36 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.64
34 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.65
35 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.66
36 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.74
37 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.26
38 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.38
39 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.47
40 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.58
41 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 25.67
42 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 26.05
43 41 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 26.08
44 Laluchová LenkaLaluchová Lenka 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.14
45 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 PB 26.40
46 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 26.48
47 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 26.56
47 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.56
49 220 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.75
50 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.78
51 Barháčová SofiaBarháčová Sofia 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 27.50
52 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.57
53 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.88
54 Molnárová LilienMolnárová Lilien 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 27.91
55 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 29.42

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 18 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 PB 1:33.33
2 35 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 1:44.18 11.00
3 26 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 1:50.84 8.00
4 31 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 2:00.53 4.00
5 30 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 2:02.51 3.00
6 19 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 2:03.45 2.00
7 20 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 2:03.76 1.00
8 27 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:06.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 1:50.64 9.00
2 28 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 1:57.36 7.00
3 16 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:00.15 6.00
4 32 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:00.32 5.00
5 23 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:10.39
6 25 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 2:10.91
7 22 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:19.31
8 13 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:44.96
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 18 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 PB 1:33.33
2 35 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 1:44.18 11.00
3 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 1:50.64 9.00
4 26 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 1:50.84 8.00
5 28 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 1:57.36 7.00
6 16 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:00.15 6.00
7 32 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:00.32 5.00
8 31 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 2:00.53 4.00
9 30 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 2:02.51 3.00
10 19 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 2:03.45 2.00
11 20 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 2:03.76 1.00
12 27 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:06.01
13 23 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:10.39
14 25 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 2:10.91
15 22 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:19.31
16 13 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:44.96

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:52.79 9.00
2 5 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 1:57.40 8.00
3 46 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 1:57.74 7.00
4 43 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 1:58.15 6.00
5 1 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:58.70 5.00
6 49 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 1:59.26 4.00
7 42 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 2:01.10 2.00
8 47 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 2:04.59
9 45 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 PB 2:05.70
10 6 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 2:06.46
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 PB 2:00.76 3.00
2 7 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 PB 2:02.04 1.00
3 15 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 2:18.09
4 10 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 2:18.63
5 37 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 2:19.11
6 41 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 PB 2:20.60
7 8 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:21.79
8 9 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:23.77
9 2 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:25.60
10 14 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:27.24
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 1:50.61 11.00
2 39 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:06.09
3 38 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:06.44
4 34 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:07.31
5 48 Jóšvaiová ZoéJóšvaiová Zoé 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 2:09.46
6 36 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:14.48
7 44 Klandúchová NatáliaKlandúchová Natália 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:17.38
8 29 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 2:21.07
9 13 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:23.16
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 1:50.61 11.00
2 3 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:52.79 9.00
3 5 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 1:57.40 8.00
4 46 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 1:57.74 7.00
5 43 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 1:58.15 6.00
6 1 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:58.70 5.00
7 49 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 1:59.26 4.00
8 11 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 PB 2:00.76 3.00
9 42 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 PB 2:01.10 2.00
10 7 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 PB 2:02.04 1.00
11 47 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 2:04.59
12 45 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 9 PB 2:05.70
13 39 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:06.09
14 38 Veľká ViktóriaVeľká Viktória 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:06.44
15 6 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 2:06.46
16 34 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:07.31
17 48 Jóšvaiová ZoéJóšvaiová Zoé 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 2:09.46
18 36 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:14.48
19 44 Klandúchová NatáliaKlandúchová Natália 11 11 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 2:17.38
20 15 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 2:18.09
21 10 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 2:18.63
22 37 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 2:19.11
23 41 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 PB 2:20.60
24 29 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 2:21.07
25 8 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:21.79
26 13 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:23.16
27 9 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:23.77
28 2 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:25.60
29 14 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:27.24

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 42 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 5:11.95
2 82 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 5:22.80 11.00
3 213 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:36.23 9.00
4 78 Smolka SamuelSmolka Samuel 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 6:01.99 8.00
5 70 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 6:28.30 7.00
6 212 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 6:42.22 6.00
7 62 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 6:55.99 5.00
58 Nosko DanielNosko Daniel 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 DNS
86 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 28.6.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 5:21.64 11.00
MS 317 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 5:56.93
3 316 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 6:16.72 9.00
4 79 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 6:20.84 8.00
5 318 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 6:58.77 7.00
6 319 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 7:24.89 6.00
307 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DNS
220 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNF
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 09:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.47 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.65 9.00
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.00 8.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.61 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 09:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 12.88 6.00
2 82 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 13.43 5.00
3 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.48 4.00
4 16 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.57 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.47 11.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.65 9.00
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.00 8.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.61 7.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 12.88 6.00
6 82 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 13.43 5.00
7 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 13.48 4.00
8 16 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.57 3.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 28.6.2020 - 09:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 11.66 7.00
2 6 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 11.78 6.00
3 5 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.86 5.00
4 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.18 3.00
5 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 12.57 2.00
6 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 12.71 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.6.2020 - 09:40) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.53 8.00
2 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.78
3 8 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.57
4 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.20
5 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.49
6 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.6.2020 - 09:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.92 11.00
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.08 9.00
3 40 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.04 4.00
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.38
5 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.68
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.92 11.00
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 11.08 9.00
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.53 8.00
4 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 11.66 7.00
5 6 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 11.78 6.00
6 5 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.86 5.00
7 40 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.04 4.00
8 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.18 3.00
9 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 12.57 2.00
10 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 12.71 1.00
11 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 12.78
12 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 13.38
13 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.68
14 8 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.57
15 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.20
16 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.49
17 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.35

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 12:19.74 11.00
2 3 Piši OliverPiši Oliver 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 14:37.84 9.00
3 8 Królik JakubKrólik Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 15:38.71 8.00
4 5 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 15:43.75 7.00
5 13 Čičo SamuelČičo Samuel 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 16:09.43 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 28.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13:11.38 11.00
2 14 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 14:32.25 9.00
3 10 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15:14.64 8.00
4 15 Marková MarkétaMarková Markéta 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 15:15.52 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 28.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155158161164167170173176179182185188 Body
1 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 145 ooooooxoxxx 11.00
2 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 5 PB 130 ooooxxx 9.00
3 Michalica FilipMichalica Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 SB 130 ooxooxx 8.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 PB 130 oxxooxxoxxx 7.00
5 Cservenka KristófCservenka Kristóf
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 3 PB 125 oooxxx 6.00
6 Kubíček FilipKubíček Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 4 PB 125 ooxxoxxx 5.00
7 212 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 PB 120 oxxoxx- 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 28.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120125130135140145148151154157160163166169172 Body
1 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 23 PB 145 -----ooooooxr 11.00
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 24 140 ----oooooxxoxxx 9.00
3 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 PB 135 --ooooooxoxxx 8.00
4 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 21 PB 135 ----ooooxxoxxx 7.00
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 20 PB 135 --oooooxoxxoxxx 6.00
6= Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 16 PB 130 --ooooxooxxx 4.50
6= Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 14 PB 130 ooooooxooxxx 4.50
8 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 22 130 ----oooxoxxx 3.00
9 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 19 130 ---oooxoxoxxx 2.00
10= 42 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 17 125 ----oooxxx 0.50
10= 307 Kocianová LauraKocianová Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 10 PB 125 -ooooooxxx 0.50
12 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 13 PB 125 --oooxxooxxx
13= Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18 120 --ooooxxx
13= Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 PB 120 ---oooxxx
13= 7 Tóthová KristínaTóthová Kristína
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 7 PB 120 ---oooxxx
16 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 6 PB 120 ooooxooxxx
17 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 9 PB 115 oooooxxx
18= 319 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 110 -oooxxx
18= Klempová KarolínaKlempová Karolína
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 3 PB 110 --ooxxx
20 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 8 PB 110 --xooxxx
21= 15 Marková MarkétaMarková Markéta
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 5 PB 110 -ooxoxxx
21= Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 4 PB 110 --oxoxxx
Dekanová NelaDekanová Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 NM ---xxx
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 28.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 10 PB 493 +1.5 m/s 493  +1.5477  +1.3477  +0.4493462  +1.9488  +2.0473  +1.1 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 16 475 +0.3 m/s 475  +0.3464  +0.0438  +1.3475450  +1.5457  +2.0472  +2.0 9.00
3 Michalica FilipMichalica Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 PB 463 +1.4 m/s 433  +0.0415  +1.1446  +0.9446437  +1.3428  +1.9463  +1.4 8.00
4 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 15 445 +0.8 m/s 346  +0.7432  +0.0x432437  +2.0425  +2.0445  +0.8 7.00
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 12 PB 432 +1.3 m/s 386  +0.0415  +1.5390  +1.2415432  +1.3411  +2.1412  +2.8 6.00
6 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 13 PB 418 +1.8 m/s 405  -0.8402  +1.8413  +0.7413402  +1.5416  +0.1418  +1.8 5.00
7 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 14 416 +0.9 m/s 239  +0.1392  +1.6416  +0.9416x403  +1.3x 4.00
8 Lencsés NoelLencsés Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 11 PB 407 +1.4 m/s 407  +1.4382  +1.9353  +1.2407378  +0.4384  +2.8329  +1.1 3.00
9 Kubíček FilipKubíček Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 4 PB 405 +1.7 m/s xx405  +1.7405 2.00
10 Šandrik MarekŠandrik Marek
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 9 PB 362 +1.0 m/s 362  +1.0356  +2.0350  +1.1362 1.00
11 Závodný LeoZávodný Leo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
11 11 8 PB 357 +1.3 m/s 335  +0.9315  +1.5357  +1.3357
12 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 2 PB 346 +0.9 m/s 341  +0.0346  +0.9x346
13 23 Repický MichalRepický Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 PB 344 +0.9 m/s 311  +1.2343  +2.4344  +0.9344
14 Procházka TimotejProcházka Timotej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 6 PB 307 +1.0 m/s 273  +0.4303  +1.1307  +1.0307
15 13 Čičo SamuelČičo Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 SB 292 +0.7 m/s x292  +0.7291  +0.0292
22 Chrvala TimotejChrvala Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 28.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 36 447 +0.7 m/s 436  +0.9430  +1.0447  +0.7447436  +0.0432  +1.4419  +1.1 11.00
2 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 34 PB 439 +1.0 m/s 436  +0.7439  +1.0424  +0.6439x429  +0.0402  +1.5 9.00
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 35 437 +1.2 m/s 420  +1.0431  +0.9437  +1.2437426  +0.0426  +0.0x 8.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 13 PB 434 +0.6 m/s 361  +1.2366  +0.0399  +1.1399428  +1.6434  +0.6415  +1.8 7.00
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 31 PB 428 +0.0 m/s 411  +1.1406  +1.6381  -0.4411407  +1.3428  +0.0398  +1.8 6.00
6 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 27 PB 427 +1.5 m/s 396  +0.7x396  +0.0396427  +1.5393  +0.3414  +0.9 5.00
7 5 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 33 PB 426 -0.5 m/s x416  +2.0426  -0.5426xxx 4.00
8 11 Brežná DanielaBrežná Daniela
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 2 PB 409 +0.4 m/s 409  +0.4379  +0.0x409390  +1.6387  +1.2x 3.00
9 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 PB 396 +1.7 m/s 382  +0.0x396  +1.7396 2.00
10 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 12 PB 394 +1.5 m/s 388  +1.3390  +0.0394  +1.5394 1.00
11 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 10 PB 391 +1.7 m/s x363  +0.0391  +1.7391
12 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 28 PB 387 +1.0 m/s 372  +0.2387  +1.0370  +0.0387
13 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 7 PB 387 +0.0 m/s 360  +0.1387  +0.0x387
14 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 23 PB 386 +0.0 m/s 385  +0.0381  +1.1386  +0.0386
15 Višňovská ElaVišňovská Ela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 15 PB 386 +0.9 m/s 377  +0.0380  +0.0386  +0.9386
16 Foltínová DanielaFoltínová Daniela
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
07 07 3 PB 383 +0.0 m/s 383  +0.0374  +1.1x383
17 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 24 PB 380 +1.7 m/s 344  +0.1x380  +1.7380
18 Raymonds EllaRaymonds Ella
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 21 PB 379 +0.0 m/s 379  +0.0x375  +0.0379
19 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 30 377 +0.0 m/s 377  +0.0355  +1.0360  +0.0377
20 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 9 PB 375 +1.3 m/s 340  +0.0357  +1.4375  +1.3375
21 Horná SimonaHorná Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
11 11 4 PB 368 +0.1 m/s 368  +0.1240  +1.1x368
22 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 26 366 +0.7 m/s 366  +0.7329  +0.0344  +0.0366
23 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 25 PB 362 +0.0 m/s 350  +0.5362  +0.0360  +0.0362
24 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 29 360 +0.0 m/s 360  +0.0--360
25 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 22 PB 357 +0.0 m/s 357  +0.0x342  +0.0357
26 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 32 352 +0.0 m/s 344  +1.5340  +2.1352  +0.0352
27 6 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 19 PB 344 +0.7 m/s 344  +0.7332  +0.0303  +0.0344
28 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 11 PB 343 +0.6 m/s 307  +0.0343  +0.6323  +1.2343
29 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 14 PB 333 +0.0 m/s 333  +0.0321  +0.0313  +0.2333
30 14 Jančia LuciaJančia Lucia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 5 PB 328 +1.7 m/s 328  +1.7305  +0.5x328
31 14 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 17 PB 318 +0.3 m/s 318  +0.3280  +1.3287  +0.0318
32 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 20 316 +0.8 m/s 307  +0.5316  +0.8310  +0.0316
33 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 18 310 +0.1 m/s x310  +0.1307  +0.0310
34 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 16 PB 307 +0.0 m/s 307  +0.0x247  +0.2307
35 Kepáková EmmaKepáková Emma
AK Junior HoličAK Junior Holič
10 10 6 PB 263 +0.0 m/s x263  +0.0258  +0.6263
36 Bílá KristínaBílá Kristína
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 1 PB 261 +1.2 m/s 258  +0.3x261  +1.2261
Celkom 36 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 28.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 PB 09.71 09.7109.4009.1909.7108.6209.6009.42 11.00
2 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 8 PB 09.68 09.3609.1809.5009.5009.1009.6809.43 9.00
3 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 17 PB 09.43 09.1808.8908.3609.1809.0609.2109.43 8.00
4 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 16 PB 09.07 08.5608.6708.6708.4408.5409.07 7.00
5 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 15 PB 09.03 08.9809.0308.4409.0308.5308.5108.31 6.00
6 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 12 PB 08.34 08.3408.0607.5208.3407.0907.8307.14 5.00
7 20 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 PB 07.83 x07.0507.8307.8307.2606.8307.24 4.00
8 Paulik OliverPaulik Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 PB 07.41 07.4107.2107.2007.4107.1207.20x 3.00
9 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 13 PB 07.38 07.3806.5906.5307.38 2.00
10 32 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 PB 07.31 x07.3107.2907.31 1.00
11 35 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 2 PB 06.61 06.3806.0106.6106.61
12 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 PB 06.40 06.3006.1306.4006.40
13 22 Chrvala TimotejChrvala Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 PB 06.25 06.2406.2505.6806.25
14 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 PB 06.08 06.0805.7506.0406.08
15 Šrámek Tadeᚊrámek Tadeáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 11 PB 05.58 05.5805.0905.5405.58
Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 14 DNS 0.0
62 Handl RichardHandl Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 28.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 12 PB 09.65 08.6909.2309.2209.2309.6508.7709.46 11.00
2 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 11 PB 08.80 08.2608.0408.8008.8008.2408.4608.43 9.00
3 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 10 PB 08.45 07.6107.5708.4508.4508.1707.3408.32 8.00
4 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 9 PB 07.16 07.0406.8907.0607.0607.1606.8305.89 7.00
MS Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 PB 07.10 06.6904.7906.8606.8606.9006.8307.10
6 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 8 PB 06.86 06.4205.6506.8406.8406.8605.0506.25 6.00
7 9 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 7 PB 06.52 05.1106.5206.0606.5206.2806.4506.32 5.00
8 Jančíková BarboraJančíková Barbora
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 4 PB 06.29 05.8706.2906.2306.2906.1205.9306.01 4.00
9 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 PB 05.92 05.9205.9205.5605.92 3.00
10 Mészárosová VivienMészárosová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 5 PB 05.17 05.1704.7504.2705.17 2.00
11 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 PB 04.37 04.37x04.1504.37 1.00
12 Dekanová NelaDekanová Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 03.92 03.6403.7103.9203.92
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 28.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Válek DavidVálek David
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 31 PB 59.92 0.0 11.00
2 20 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 30 PB 53.82 0.0 9.00
3 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 32 49.32 0.0 8.00
4 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 29 PB 45.32 0.0 7.00
5 Kukučka PatrikKukučka Patrik
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 5 PB 43.21 0.0 6.00
6 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 25 PB 39.89 0.0 5.00
7 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 PB 39.49 0.0 4.00
8 Paulik OliverPaulik Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 PB 39.42 0.0 3.00
9 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 17 PB 38.85 0.0 2.00
10 Polák MatejPolák Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 27 38.31 0.0 1.00
11 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 24 PB 38.09 0.0
12 82 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 21 PB 37.85 0.0
13 3 Piši OliverPiši Oliver
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 26 35.41 0.0
14 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 23 35.05 0.0
15 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 20 PB 32.35 0.0
16 212 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 22 30.84 0.0
17 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 7 PB 28.16 0.0
18 Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 12 PB 27.93 0.0
19 Pribula JurajPribula Juraj
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 14 PB 27.83 0.0
20 25 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 16 PB 27.36 0.0
21 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 18 26.54 0.0
22 Ábel FilipÁbel Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 PB 25.92 0.0
23 Zeman ŠimonZeman Šimon
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 19 25.62 0.0
24 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 PB 21.96 0.0
25 Novosád SamuelNovosád Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 13 18.61 0.0
26 Makkoš LukášMakkoš Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 8 PB 17.78 0.0
27 Šrámek Tadeᚊrámek Tadeáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 11 PB 17.42 0.0
28 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 PB 16.18 0.0
29 Kunkela PatrikKunkela Patrik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 PB 14.74 0.0
Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 2 DNS 0.0
86 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 28 DNS 0.0
Závodný LeoZávodný Leo
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
11 11 15 DNS 0.0
Celkom 32 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 28.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 38 PB 47.60 0.0 11.00
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 37 PB 44.94 0.0 9.00
3 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 39 41.60 0.0 8.00
4 10 Bukovská LauraBukovská Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 36 PB 40.97 0.0 7.00
5 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 40 37.79 0.0 6.00
6 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 13 PB 36.80 0.0 5.00
7 Barháčová SofiaBarháčová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 2 PB 33.64 0.0 4.00
8 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
07 07 28 PB 32.70 0.0 3.00
9 316 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 35 32.50 0.0 2.00
10 79 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 33 32.35 0.0 1.00
11 Vytisková EliškaVytisková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
08 08 34 30.47 0.0
12 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 32 30.23 0.0
13 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 16 PB 30.05 0.0
14 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 29 28.91 0.0
15 29 Herudová DenisaHerudová Denisa
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 6 PB 27.74 0.0
16 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 7 PB 24.78 0.0
17 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 31 24.21 0.0
18 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 12 PB 24.19 0.0
19 318 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 27 24.02 0.0
20 14 Jančia LuciaJančia Lucia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 9 PB 22.92 0.0
21 Stehlíková BarboraStehlíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 18 PB 22.86 0.0
22 37 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 22 PB 22.80 0.0
23 38 Veľká ViktóriaVeľká Viktória
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 19 PB 22.35 0.0
24 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 30 21.84 0.0
25 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 26 21.43 0.0
26 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 23 PB 21.30 0.0
27 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 25 19.50 0.0
28 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 24 17.72 0.0
29 Libich RomanaLibich Romana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 21 PB 17.08 0.0
30 Kepáková EmmaKepáková Emma
AK Junior HoličAK Junior Holič
10 10 10 PB 16.30 0.0
31 Dujsíková SofieDujsíková Sofie
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 4 PB 15.95 0.0
32 Maláčová RomanaMaláčová Romana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 15 PB 15.02 0.0
33 47 Jancová AnetaJancová Aneta
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
08 08 8 PB 14.25 0.0
34= 10 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 20 14.12 0.0
34= Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 14.12 0.0
36 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 17 PB 13.63 0.0
37 13