<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ staršieho žiactva

Trenčín (27. 6. 2020)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.61 11.00
2 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.81 9.00
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.88 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.00 7.00
5 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.08 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.12 4.00
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.18 3.00
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 2.00
4 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.41 1.00
5 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.51
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.42
2 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.51
3 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.52
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.57
5 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.08
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 10:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.01
2 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.31
4 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.52
5 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.61 11.00
2 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.81 9.00
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.88 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.00 7.00
5 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.08 5.00
7 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.12 4.00
8 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.18 3.00
9 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29 2.00
10 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.41 1.00
11 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.42
12 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 08.51
12 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.51
14 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.52
15 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.57
16 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.01
17 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.08
18 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20
19 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.31
20 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.52
21 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.83

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 10:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.93
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.27 11.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.39 8.00
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.40 7.00
5 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.75 4.00
6 Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 10:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.37 9.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.49 6.00
3 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.64 5.00
4 287 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 2.00
5 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.98
6 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 10:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 08.80 3.00
2 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.94 1.00
3 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.94
4 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.04
5 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.06
6 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 10:25) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.25
2 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.63
3 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.74
4 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.78
5 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 10:25) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kosíková AnetaKosíková Aneta 06 06 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.15
2 Pilipová SarahPilipová Sarah 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.47
3 40 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.60
4 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 10.29
5 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.32
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.93
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.27 11.00
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.37 9.00
4 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.39 8.00
5 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.40 7.00
6 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.49 6.00
7 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.64 5.00
8 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.75 4.00
9 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 08.80 3.00
10 287 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.85 2.00
11 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.94 1.00
11 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.94
13 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.98
14 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.04
15 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.06
16 Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.07
17 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.15
17 Kosíková AnetaKosíková Aneta 06 06 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.15
19 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.22
20 50 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.25
21 Pilipová SarahPilipová Sarah 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.47
22 40 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.60
23 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.63
24 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.74
25 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.78
26 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.05
27 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 10.29
28 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.32

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 12:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 17.83 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.43 9.00
3 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.89 8.00
4 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.20 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 12:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.26 6.00
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.65 5.00
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 19.67 4.00
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.80
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 12:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.34 3.00
2 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.50 1.00
3 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.71
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 12:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 20.41 2.00
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.23
3 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.43
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 17.83 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.43 9.00
3 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.89 8.00
4 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.20 7.00
5 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.26 6.00
6 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.65 5.00
7 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 19.67 4.00
8 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20.34 3.00
9 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 20.41 2.00
10 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.50 1.00
11 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.80
12 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.71
13 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.12
14 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.23
15 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.43

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 20.20 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.60 7.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.14 6.00
Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla TR16.8
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.50 9.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 20.54 8.00
3 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.13 4.00
4 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.15 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.90 3.00
2 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.54
3 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.72
4 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.02
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.51 5.00
2 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.54 1.00
3 45 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.68
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.81
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 12:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pilipová SarahPilipová Sarah 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 23.72
2 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.80
3 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 26.71
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 20.20 11.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 20.50 9.00
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 20.54 8.00
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.60 7.00
5 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.14 6.00
6 296 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.51 5.00
7 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.13 4.00
8 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.90 3.00
9 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.15 2.00
10 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.54
10 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.54 1.00
12 45 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.68
13 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.72
13 Pilipová SarahPilipová Sarah 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 23.72
15 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.80
16 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.81
17 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.02
18 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 26.71
Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DQ

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 38.27 11.00
2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.06 8.00
3 32 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.75 6.00
4 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 41.69 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 38.58 9.00
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.84 3.00
3 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 43.62 1.00
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.39
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 43.11 2.00
2 13 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.65
3 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 43.86
4 20 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.78
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.92 7.00
2 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.99 5.00
3 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.31
4 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 49.78
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 38.27 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 38.58 9.00
3 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.06 8.00
4 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 39.92 7.00
5 32 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.75 6.00
6 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.99 5.00
7 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 41.69 4.00
8 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.84 3.00
9 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 43.11 2.00
10 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 43.62 1.00
11 13 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.65
12 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 43.86
13 20 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.78
14 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.31
15 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.39
16 Gargalík GregorGargalík Gregor 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 49.78

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.10 11.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 43.53 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.39 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.72 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 46.42 6.00
2 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.32 5.00
3 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 48.87 3.00
4 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 50.38 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 50.84 1.00
2 8 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 52.10
3 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 52.43
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 52.74
2 407 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 53.02
3 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 55.24
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 48.23 4.00
2 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 58.23
3 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 62.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 42.10 11.00
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 43.53 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 44.39 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.72 7.00
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 46.42 6.00
6 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.32 5.00
7 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 48.23 4.00
8 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 48.87 3.00
9 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 50.38 2.00
10 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 50.84 1.00
11 8 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 52.10
12 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 52.43
13 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 52.74
14 407 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 53.02
15 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 55.24
16 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 58.23
17 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 62.00

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:17.68 11.00
2 31 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:20.37 9.00
3 13 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:23.39 8.00
4 14 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:23.56 7.00
5 418 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:25.78 6.00
6 20 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:34.67 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 284 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 2:27.63
2 286 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:35.26 4.00
3 12 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:44.44 3.00
4 292 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:50.47 2.00
5 399 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:52.18 1.00
6 6 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:55.74
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:17.68 11.00
2 31 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:20.37 9.00
3 13 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:23.39 8.00
4 14 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:23.56 7.00
5 418 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:25.78 6.00
6 284 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 2:27.63
7 20 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:34.67 5.00
8 286 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:35.26 4.00
9 12 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:44.44 3.00
10 292 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:50.47 2.00
11 399 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:52.18 1.00
12 6 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:55.74

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 296 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:39.87 11.00
2 46 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:40.38 9.00
3 285 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:40.72 8.00
4 45 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:46.77 7.00
5 39 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:50.29 6.00
6 260 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:08.36 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 30 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:07.80 5.00
2 37 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:09.47 3.00
3 50 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:10.74 2.00
4 40 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 3:12.11 1.00
5 24 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:14.94
6 407 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:22.21
7 282 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:34.58
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 296 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:39.87 11.00
2 46 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:40.38 9.00
3 285 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:40.72 8.00
4 45 Záležáková JasmineZáležáková Jasmine 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:46.77 7.00
5 39 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:50.29 6.00
6 30 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:07.80 5.00
7 260 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:08.36 4.00
8 37 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:09.47 3.00
9 50 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:10.74 2.00
10 40 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 3:12.11 1.00
11 24 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:14.94
12 407 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:22.21
13 282 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:34.58

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 27.6.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 262 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 7:09.68 11.00
2 287 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 8:53.19 9.00
3 5 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 8:55.13 8.00
4 278 Kojšová HelenaKojšová Helena 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 9:01.77 7.00
5 43 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 9:06.68 6.00
6 49 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10:03.14 5.00
7 38 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10:07.35 4.00
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 27.6.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Durec MartinDurec Martin 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 11:10.44 11.00
2 9 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 12:15.92 9.00
3 288 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12:18.53 8.00
4 33 Miča MarekMiča Marek 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 12:21.76 7.00
5 259 Valko JurajValko Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 12:59.07 6.00
6 36 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 14:26.26 5.00
265 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 27.6.2020 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 18.82 11.00
2 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 19.86 9.00
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 10:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.63
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.01 11.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.35 9.00
4 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.89 8.00
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 17.65 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.31 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 10:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.03 7.00
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 18.16 5.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 18.50 3.00
4 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.01 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.63
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.01 11.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 16.35 9.00
4 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.89 8.00
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 17.03 7.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 17.65 6.00
7 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 18.16 5.00
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18.31 4.00
9 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 18.50 3.00
10 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.01 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:48.22 11.00
2 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:52.31 9.00
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:57.77 7.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:54.47 8.00
2 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:09.07 6.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:48.22 11.00
2 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:52.31 9.00
3 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:54.47 8.00
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:57.77 7.00
5 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:09.07 6.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:50.29 11.00
2 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:53.34 8.00
3 38 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:55.17 7.00
Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.83 9.00
2 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:59.79 5.00
3 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.80 4.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:59.14 6.00
2 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:03.30 3.00
3 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:10.04 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 0:50.29 11.00
2 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:52.83 9.00
3 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:53.34 8.00
4 38 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:55.17 7.00
5 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:59.14 6.00
6 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:59.79 5.00
7 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:02.80 4.00
8 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:03.30 3.00
9 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:10.04 2.00
Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNF

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 425 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 20:05.84 11.00
2 7 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21:36.50 9.00
3 2 Królik JakubKrólik Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 25:05.28 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 18:07.78 11.00
2 16 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24:17.79 9.00
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166168174177180 Body
1 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 2 PB 166 ooooooooxoxxx 11.00
2 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 145 ooooxxx 9.00
3 14 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 1 PB 140 xooxxoxxx 8.00
4 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 3 135 oxxoxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155158161165167170 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 161 --ooooooooxxx 11.00
2 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 150 ooooxoxoxxox- 9.00
3 16 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 145 xoooooxoxxx 8.00
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 145 ooooxoxxoxxx 7.00
5 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 140 oooxoxxoxxx 6.00
6 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 135 ooooxxx 5.00
7 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 4 135 xoooxoxxx 4.00
8 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 3 135 oooxxoxxx 3.00
9= 30 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 1 130 ooxoxxx 1.50
9= Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 130 ooxoxxx 1.50
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260280300310320 Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 1 300 ooxo-xxx 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200210220230240250260270 Body
1 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 210 ooooxxx 11.00
2 5 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 200 ooxoxxx 9.00
3 262 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 180 oxor 8.00
4 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 180 oxxoxxx 7.00
5 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 160 xoxr 6.00
Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 12 592 +0.0 m/s 558  +0.8x547  +1.4558557  +1.0553  +0.1592  +0.0 11.00
2 Pasternák LukášPasternák Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 15 560 +0.0 m/s 558  +0.1x553  +0.0558557  +0.2558  +0.0560  +0.0 9.00
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 14 527 +0.2 m/s x515  +0.0502  +0.0515527  +1.5527  +0.2526  +0.0 8.00
4 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 11 527 +0.0 m/s x527  +0.0523  +0.9527--- 7.00
5 34 Durec MartinDurec Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 1 527 +1.6 m/s 500  +0.0513  +0.0516  -1.7516527  +1.6x485  +0.0 6.00
6 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 13 493 +0.0 m/s 451  +0.9469  +0.0x469452  +0.0493  +0.0468  +0.3 5.00
7 286 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 9 484 -0.9 m/s 484  -0.9480  +0.0x484x-479  +0.0 4.00
8 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 8 479 -0.3 m/s 479  -0.3462  +0.0471  +1.9479434  +0.0472  +0.4469  +0.9 3.00
9 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 10 467 +1.0 m/s 437  -0.2426  +0.0467  +1.0467 2.00
10 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 4 462 +0.0 m/s 424  +0.0410  +0.7462  +0.0462 1.00
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 6 423 +0.1 m/s x421  +1.1423  +0.1423
12 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 5 414 +0.0 m/s 414  +0.0355  +0.9405  +1.6414
13 Zeman JakubZeman Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 3 346 +0.2 m/s 345  +0.0346  +0.2335  -0.6346
14 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 337 -2.0 m/s x307  +0.1337  -2.0337
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 21 512 +0.0 m/s xx496  -0.1496502  +0.0495  +0.0512  +0.0 11.00
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 23 510 +0.1 m/s 509  +1.1510  +0.1-510--- 9.00
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 22 489 +0.9 m/s 445  +0.0430  +0.0468  +0.0468x470  +0.0489  +0.9 8.00
4 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 20 479 +0.0 m/s 479  +0.0407  +0.0470  -1.5479476  +0.8x479  +0.0 7.00
5 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 17 459 +1.0 m/s 459  +1.0x441  +0.0459xx424  +0.0 6.00
6 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 19 453 +1.5 m/s 453  +1.5440  +0.0450  -1.1453432  +0.0446  -0.5442  +0.0 5.00
7 Tomanová LauraTomanová Laura
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 447 +0.8 m/s x447  +0.8441  +0.0447260  +0.0-- 4.00
8 46 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 18 445 -0.1 m/s 440  +0.0445  +0.7445  -0.1445441  -1.3445  +0.0410  +0.0 3.00
9 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 14 442 +0.3 m/s 442  +0.3421  +0.3-442 2.00
10 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 1 438 +0.4 m/s 418  +0.0438  +0.4409  +0.0438 1.00
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 15 430 +0.0 m/s xx430  +0.0430
12 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 11 429 +0.0 m/s 429  +0.0x429  +0.0429
13 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 10 429 -0.8 m/s 429  -0.8420  +0.2x429
14 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 16 415 +0.0 m/s xx415  +0.0415
15 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 13 409 -0.5 m/s 367  +0.3402  +1.1409  -0.5409
16 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 8 391 +0.0 m/s 377  +0.1358  +1.4391  +0.0391
17 24 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 381 +0.0 m/s 364  -0.1374  +0.0381  +0.0381
18 Kováčová KamilaKováčová Kamila
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 3 380 +0.0 m/s 354  +0.0380  +0.0301  +0.0380
19 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 7 378 +0.0 m/s 357  +0.0375  +0.0378  +0.0378
20 Kosíková AnetaKosíková Aneta
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
06 06 2 377 -0.2 m/s 369  +0.0374  +0.0377  -0.2377
21 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 9 360 +0.0 m/s x360  +0.0359  +0.0360
22 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 302 +0.0 m/s 302  +0.0294  +0.0293  +0.0302
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 17 10.24 10.2409.6809.9610.2409.0809.1009.65 11.00
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 19 09.90 09.2609.2609.8309.8309.90x09.14 9.00
3 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 16 09.77 08.9509.2009.1509.2009.4109.7709.26 8.00
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 18 09.26 08.3508.2808.6708.6709.2607.84x 7.00
5 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 13 09.10 09.10x07.5609.1008.7408.8409.05 6.00
6 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 12 08.82 08.6908.2808.7708.7708.5708.8208.64 5.00
7 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 15 08.55 08.1408.5507.8608.5508.0808.3008.20 4.00
8 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 14 08.19 08.1907.3807.2408.1907.5707.5808.09 3.00
9 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 11 08.15 07.7808.1508.1408.15 2.00
10 287 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 10 07.36 07.13x07.3607.36 1.00
11 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 07.10 06.9906.9307.1007.10
12 Hutyrová NatáliaHutyrová Natália
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
05 05 3 06.84 06.7106.8406.0706.84
13 Vojteková NinaVojteková Nina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 8 06.66 06.3306.4306.6606.66
14 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 06.45 05.8606.4506.0406.45
15 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 06.18 06.18x06.1306.18
16 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 2 06.07 06.0705.7806.0406.07
17 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 1 05.58 05.3704.7005.5805.58
18 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 05.48 04.8805.48x05.48
19 Kováčová KamilaKováčová Kamila
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 5 05.20 05.2005.1804.8405.20
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 7 15.71 14.8413.47x14.8414.7115.71x 11.00
2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 6 14.08 13.1012.8713.6813.6814.0813.33x 9.00
3 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 5 12.54 x11.9212.0112.0112.5411.91x 8.00
4 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 4 10.09 x10.09x10.0909.7009.5109.73 7.00
5 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 3 09.01 08.4109.01x09.0108.5508.7607.88 6.00
6 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 1 07.71 07.1606.9407.3407.3407.5307.7107.54 5.00
7 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 2 07.68 07.6407.3607.6807.6806.2607.3307.52 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 12 PB 43.41 43.4143.41 11.00
2 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 14 42.47 42.4742.47 9.00
3 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 PB 39.20 39.2039.20 8.00
4 Varačka MatúšVaračka Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 13 38.82 38.8238.82 7.00
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 10 25.04 25.0425.04 6.00
6 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 PB 23.00 23.0023.00 5.00
7 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 9 22.66 22.6622.66 4.00
8 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 22.14 22.1422.14 3.00
9 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 6 PB 19.71 19.7119.71 2.00
10 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 PB 19.58 19.5819.58 1.00
11 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 7 18.67 18.6718.67
12 399 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 PB 15.76 15.7615.76
13 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 3 PB 15.41 15.4115.41
14 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 2 PB 13.73 13.7313.73
Celkom 14 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 11 23.89 23.8923.89 11.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 22.41 22.4122.41 9.00
3 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 8 20.45 20.4520.45 8.00
4 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 10 19.50 19.5019.50 7.00
5 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 18.68 18.6818.68 6.00
6 Vojteková NinaVojteková Nina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 1 18.20 18.2018.20 5.00
7 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 17.94 17.9417.94 4.00
8 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 17.10 17.1017.10 3.00
9 49 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 6 15.30 15.3015.30 2.00
10 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 14.26 14.2614.26 1.00
11 43 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 13.10 13.1013.10
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 8 35.29 0.0 11.00
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 31.12 0.0 9.00
3 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 27.03 0.0 8.00
4 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 22.74 0.0 7.00
5 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 4 21.84 0.0 6.00
6 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 21.20 0.0 5.00
7 49 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 1 20.88 0.0 4.00
8 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 20.25 0.0 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Demian TomášDemian Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 9 37.26 0.0 11.00
2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 8 26.88 0.0 9.00
3 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 4 24.47 0.0 8.00
4 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 6 24.23 0.0 7.00
5 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 2 24.05 0.0 6.00
6 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 7 24.01 0.0 5.00
7 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 19.47 0.0 4.00
8 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 18.90 0.0 3.00
9 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 1 14.79 0.0 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 27.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 31.63 31.6331.63 11.00
2 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 28.51 28.5128.51 9.00
3 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 10 28.39 28.3928.39 8.00
4 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 9 25.12 25.1225.12 7.00
5 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 8 22.12 22.1222.12 6.00
6 Bernátová DominikaBernátová Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 21.32 21.3221.32 5.00
7 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 6 20.31 20.3120.31 4.00
8 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 4 19.46 19.4619.46 3.00
9 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 7 16.44 16.4416.44 2.00
10 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 2 14.86 14.8614.86 1.00
11 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 5 14.47 14.4714.47
12 Hutyrová NatáliaHutyrová Natália
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
05 05 3 14.45 14.4514.45
Celkom 12 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 27.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 418 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 39.80 0.0 11.00
2 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 29.75 0.0 9.00
3 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 10 27.55 0.0 8.00
4 292 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 7 23.19 0.0 7.00
5 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 8 21.19 0.0 6.00
6 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 2 20.96 0.0 5.00
7 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 5 20.94 0.0 4.00
8 399 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 18.49 0.0 3.00
9 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 1 16.52 0.0 2.00
10 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 3 16.03 0.0 1.00
11 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 4 14.57 0.0
Celkom 11 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 418 Hlaváček, Remiš, Pecko, Hrubala Hlaváček, Remiš, Pecko, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.33 11.00
2 Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 32.77 9.00
3 Valko, Truban, Hulka, Šándor Valko, Truban, Hulka, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 34.34 6.00
4 2 Miča, Królik, Konrád, Bartoš Miča, Królik, Konrád, Bartoš CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 40.10 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dániel, Samuel, Bačík, Róža Dániel, Samuel, Bačík, Róža Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.04 8.00
2 Durec, Repta, Plaskoň, Pasternák Durec, Repta, Plaskoň, Pasternák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 34.31 7.00
3 Straka, Libich, Žembera, Vadovič Straka, Libich, Žembera, Vadovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 34.65 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 418 Hlaváček, Remiš, Pecko, Hrubala Hlaváček, Remiš, Pecko, Hrubala AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.33 11.00
2 Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern Krepop, Ranostaj, Kubala, Haberern TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 32.77 9.00
3 Dániel, Samuel, Bačík, Róža Dániel, Samuel, Bačík, Róža Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.04 8.00
4 Durec, Repta, Plaskoň, Pasternák Durec, Repta, Plaskoň, Pasternák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 34.31 7.00
5 Valko, Truban, Hulka, Šándor Valko, Truban, Hulka, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 34.34 6.00
6 Straka, Libich, Žembera, Vadovič Straka, Libich, Žembera, Vadovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 34.65 5.00
7 2 Miča, Królik, Konrád, Bartoš Miča, Królik, Konrád, Bartoš CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 40.10 4.00

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 34.35 7.00
2 260 Miháliková, Vargová, Rolincová, Slobodová Miháliková, Vargová, Rolincová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 34.67 4.00
3 Juhásová, Valachová, Šándorová, Petrovičová Juhásová, Valachová, Šándorová, Petrovičová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.80 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová, Fáberová, Pomajbová, Mlíchová Ďurišová, Fáberová, Pomajbová, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 33.88 9.00
2 Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 34.08 8.00
3 Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 34.58 6.00
4 Mikušaťová, Mádelová, Dobiašová, Štyvarová Mikušaťová, Mádelová, Dobiašová, Štyvarová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 38.96 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková, Poláková, Ravasová, Machová Gučková, Poláková, Ravasová, Machová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 33.62 11.00
2 Šimová, Orelová, Mehager, Sýkorová Šimová, Orelová, Mehager, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 34.61 5.00
3 40 Harceková, Scholtzová, Závodská, Kučerová Harceková, Scholtzová, Závodská, Kučerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 35.77 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková, Poláková, Ravasová, Machová Gučková, Poláková, Ravasová, Machová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 33.62 11.00
2 Ďurišová, Fáberová, Pomajbová, Mlíchová Ďurišová, Fáberová, Pomajbová, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 33.88 9.00
3 Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 34.08 8.00
4 Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 34.35 7.00
5 Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 34.58 6.00
6 Šimová, Orelová, Mehager, Sýkorová Šimová, Orelová, Mehager, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 34.61 5.00
7 260 Miháliková, Vargová, Rolincová, Slobodová Miháliková, Vargová, Rolincová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 34.67 4.00
8 40 Harceková, Scholtzová, Závodská, Kučerová Harceková, Scholtzová, Závodská, Kučerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 35.77 3.00
9 Juhásová, Valachová, Šándorová, Petrovičová Juhásová, Valachová, Šándorová, Petrovičová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.80 2.00
10 Mikušaťová, Mádelová, Dobiašová, Štyvarová Mikušaťová, Mádelová, Dobiašová, Štyvarová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 38.96 1.00