<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ najmladšieho žiactva

Trenčín (27. 6. 2020)

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.00 11.00
2 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.15 8.00
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.39 5.00
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.44 4.00
5 40 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.56 3.00
6 50 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.58 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.14 9.00
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.33 6.00
3 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.59 1.00
4 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.87
5 30 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.90
6 45 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.13
2 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.16
3 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.62
4 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.78
5 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.83
6 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.38
2 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.48
3 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.61
4 12 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.70
5 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.26
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.62
2 285 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.85
3 18 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.31
4 6 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.98
5 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.23
6 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 27.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.25 7.00
2 Kováč MarekKováč Marek 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.27
3 260 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.53
4 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.63
5 Kupec KristiánKupec Kristián 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.70
6 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.69
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.00 11.00
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.14 9.00
3 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.15 8.00
4 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.25 7.00
5 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.33 6.00
6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.39 5.00
7 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.44 4.00
8 40 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.56 3.00
9 50 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.58 2.00
10 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.59 1.00
11 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.87
12 30 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.90
13 45 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.00
14 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.13
15 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.16
16 Kováč MarekKováč Marek 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.27
17 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.38
18 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.48
19 260 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.53
20 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.61
21 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.62
21 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.62
23 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.63
24 12 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.70
25 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.78
26 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.83
27 285 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.85
28 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.90
29 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.26
30 18 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.31
31 Kupec KristiánKupec Kristián 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.70
32 6 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.98
33 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.23
34 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 12.41
35 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.69

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.36 9.00
2 266 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.41 8.00
3 292 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.44 7.00
4 25 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.46 6.00
5 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.52 4.00
6 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.52 5.00
2 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.53 3.00
3 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.65 2.00
4 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.73 1.00
5 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.80
6 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.35 11.00
2 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.89
3 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.07
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.34
5 13 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.36
6 27 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.95
2 271 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
4 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.26
5 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.45
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.16
2 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.23
3 8 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.50
4 289 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.80
5 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.99
6 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.58
2 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.69
3 283 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.74
4 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.86
5 18 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.07
6 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.90
2 29 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.04
3 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.30
4 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.31
5 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 283 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.13
2 48 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.24
3 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.35
4 642 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.42
5 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.45
6 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.57
2 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.78
3 33 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.84
4 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.22
5 27 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.39
6 Sučanská KatarínaSučanská Katarína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.61
2 5 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.44
3 Chalásová TeréziaChalásová Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.48
4 44 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.96
5 Kočkovičová LeonaKočkovičová Leona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.05
6 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.97
2 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.06
3 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.83
4 259 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 10.91
5 Polakovičová KarinPolakovičová Karin 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.81
6 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 27.6.2020 - 14:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tubonemi LaylaTubonemi Layla 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.34
2 270 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.56
3 16 Stašková ZuzanaStašková Zuzana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.95
4 34 Takácsová AnnabellaTakácsová Annabella 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.05
5 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.36
6 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.56
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.35 11.00
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.36 9.00
3 266 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.41 8.00
4 292 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.44 7.00
5 25 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.46 6.00
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.52 4.00
6 18 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.52 5.00
8 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.53 3.00
9 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.65 2.00
10 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.73 1.00
11 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.77
12 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.80
13 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.89
14 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.95
15 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.97
16 271 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.00
17 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 10.06
18 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.07
19 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.08
20 7 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.16
21 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.23
22 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.26
23 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.34
23 Tubonemi LaylaTubonemi Layla 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.34
25 13 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.36
26 27 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.40
27 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.45
28 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.49
29 8 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.50
30 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.53
31 270 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.56
32 27 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.58
33 36 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.61
34 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.69
35 283 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.74
36 289 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.80
37 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.83
38 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.86
39 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.90
40 259 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 10.91
41 16 Stašková ZuzanaStašková Zuzana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.95
42 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.99
43 29 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.04
44 34 Takácsová AnnabellaTakácsová Annabella 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.05
45 18 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.07
46 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.08
47 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.09
48 283 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.13
49 48 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.24
50 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.30
51 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.31
52 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.35
53 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.36
54 642 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.42
55 5 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.44
56 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.45
57 Chalásová TeréziaChalásová Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.48
58 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.56
59 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.57
60 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.59
61 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.63
62 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.78
63 Polakovičová KarinPolakovičová Karin 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.81
64 33 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.84
65 44 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.96
66 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.02
67 Kočkovičová LeonaKočkovičová Leona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.05
68 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.22
69 27 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.39
70 Sučanská KatarínaSučanská Katarína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.51
71 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.72

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.59 11.00
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.32 9.00
3 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 24.28 4.00
45 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 23.40 8.00
2 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.68 7.00
3 50 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.23 5.00
4 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.20 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.02 6.00
2 294 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.23 1.00
3 41 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.59
4 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.00
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.84
2 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 27.84
3 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.89
4 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.13
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 27.09
2 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.52
3 37 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.12
4 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 32.34
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.42
2 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.20
3 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 35.61
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 27.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.42 3.00
2 Kováč MarekKováč Marek 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 26.36
3 Sloboda RichardSloboda Richard 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.05
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.59 11.00
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.32 9.00
3 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 23.40 8.00
4 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.68 7.00
5 24 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.02 6.00
6 50 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.23 5.00
7 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 24.28 4.00
8 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.42 3.00
9 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.20 2.00
10 294 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.23 1.00
11 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.42
12 41 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.59
13 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.84
14 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.00
15 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.20
16 Kováč MarekKováč Marek 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 26.36
17 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 27.09
18 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.52
19 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 27.84
20 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.89
21 Sloboda RichardSloboda Richard 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 29.05
22 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.13
23 37 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.12
24 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 32.34
25 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 35.61
45 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 23.13 11.00
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.77 9.00
3 270 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.50 8.00
4 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.58 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.30 5.00
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.35 4.00
3 278 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.44 3.00
4 31 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.30
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.94 6.00
2 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 25.52 2.00
3 2 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.38
4 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.87
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.98
2 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.41
3 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.94
4 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 29.21
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 399 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.34
2 47 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.04
3 Csontosová AnnaCsontosová Anna 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.58
4 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.96
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 27.68
2 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 28.49
3 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.02
4 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.04
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.21
2 293 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.12
3 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 29.53
4 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.93
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.84
2 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.83
3 642 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.55
4 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 32.24
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.24
2 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.42
3 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 32.73
Celkom 3 pretekári
Beh 10 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.21
2 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 27.67
3 270 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.48
4 Polakovičová KarinPolakovičová Karin 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 31.20
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.95
2 Grznárová NelaGrznárová Nela 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.03
3 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 28.77
Celkom 3 pretekári
Beh 12 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 26.93
2 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 29.14
3 Chalásová TeréziaChalásová Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.12
4 Kočkovičová LeonaKočkovičová Leona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.23
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.80 1.00
2 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 26.65
3 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.32
Celkom 3 pretekári
Beh 14 (so, 27.6.2020 - 15:50) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 269 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.02
2 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.98
3 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.84
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 23.13 11.00
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.77 9.00
3 270 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.50 8.00
4 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.58 7.00
5 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 24.94 6.00
6 27 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.30 5.00
7 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.35 4.00
8 278 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.44 3.00
9 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 25.52 2.00
10 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.80 1.00
11 15 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.95
12 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 25.98
13 22 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.21
14 399 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.34
15 2 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.38
16 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 26.41
17 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 26.65
18 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.84
19 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 26.87
20 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 26.93
21 269 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.02
22 47 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.04
23 48 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.21
24 31 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.30
25 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.32
26 Csontosová AnnaCsontosová Anna 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.58
27 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 27.67
28 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 27.68
29 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.83
30 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.94
31 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.96
32 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 27.98
33 Grznárová NelaGrznárová Nela 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.03
34 293 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.12
35 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.24
36 270 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.48
37 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 28.49
38 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 28.77
39 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.02
40 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 29.14
41 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 29.21
42 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 29.53
43 642 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.55
44 Chalásová TeréziaChalásová Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.12
45 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.42
46 Cmerová AnabelaCmerová Anabela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.84
47 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 30.93
48 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 31.04
49 Polakovičová KarinPolakovičová Karin 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 31.20
50 Kočkovičová LeonaKočkovičová Leona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 31.23
51 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 32.24
52 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 32.73

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:05.29 11.00
2 46 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:07.76 8.00
3 50 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:12.53 6.00
4 407 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:14.96 4.00
5 39 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:17.36 1.00
6 30 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:18.01
7 40 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:22.29
8 45 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:23.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 296 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:06.28 9.00
2 6 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:11.41 7.00
3 284 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:14.30 5.00
4 286 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:15.40 3.00
5 32 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:16.69 2.00
6 260 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:18.13
7 12 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:26.59
8 285 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:31.90
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:05.29 11.00
2 296 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:06.28 9.00
3 46 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:07.76 8.00
4 6 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:11.41 7.00
5 50 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:12.53 6.00
6 284 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:14.30 5.00
7 407 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:14.96 4.00
8 286 Voleček PatrikVoleček Patrik 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:15.40 3.00
9 32 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:16.69 2.00
10 39 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:17.36 1.00
11 30 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:18.01
12 260 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:18.13
13 40 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:22.29
14 45 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:23.66
15 12 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:26.59
16 285 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:31.90

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 292 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:01.11 11.00
2 399 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:01.36 9.00
3 18 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:08.69 6.00
4 270 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:09.97 5.00
5 22 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:15.31 2.00
6 642 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:15.60 1.00
7 269 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:19.88
8 17 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:19.97
9 289 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 2:23.76
10 47 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:23.87
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 297 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:13.17 4.00
2 15 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:17.80
3 48 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:21.26
4 266 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:21.72
5 38 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:24.11
6 44 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:25.15
7 283 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:25.47
8 27 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:29.13
9 5 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:34.53
10 49 Krišková ViktoriaKrišková Viktoria 15 15 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:52.34
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 262 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 2:06.85 8.00
2 9 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:07.09 7.00
3 278 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:15.05 3.00
4 259 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 2:19.83
5 43 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:21.63
6 287 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:26.11
7 36 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:27.38
8 34 Takácsová AnnabellaTakácsová Annabella 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 2:31.49
9 33 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:39.23
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 292 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:01.11 11.00
2 399 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:01.36 9.00
3 262 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 2:06.85 8.00
4 9 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:07.09 7.00
5 18 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:08.69 6.00
6 270 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:09.97 5.00
7 297 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:13.17 4.00
8 278 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:15.05 3.00
9 22 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:15.31 2.00
10 642 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:15.60 1.00
11 15 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:17.80
12 259 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 2:19.83
13 269 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 2:19.88
14 17 Pálešová KarlaPálešová Karla 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:19.97
15 48 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:21.26
16 43 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:21.63
17 266 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:21.72
18 289 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 2:23.76
19 47 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:23.87
20 38 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:24.11
21 44 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:25.15
22 283 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:25.47
23 287 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:26.11
24 36 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:27.38
25 27 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:29.13
26 34 Takácsová AnnabellaTakácsová Annabella 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 9 2:31.49
27 5 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:34.53
28 33 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:39.23
29 49 Krišková ViktoriaKrišková Viktoria 15 15 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:52.34

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 27.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 294 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 3:42.31 11.00
2 17 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:08.85 9.00
3 13 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:12.94 8.00
4 14 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 4:18.98 7.00
5 22 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 4:20.26 6.00
6 37 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 4:22.82 5.00
7 18 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:25.59 4.00
8 12 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:32.82 3.00
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 418 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:51.93 11.00
2 23 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:07.90 9.00
3 25 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:12.28 8.00
4 27 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:17.15 6.00
5 26 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:22.22 4.00
6 28 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:24.04 2.00
7 31 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 4:41.79
8 29 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:19.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 425 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 4:16.13 7.00
2 7 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:22.16 5.00
3 2 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:22.38 3.00
4 16 Stašková ZuzanaStašková Zuzana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:27.91 1.00
5 13 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:29.55
6 20 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:33.75
7 14 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:39.21
8 8 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:40.12
9 271 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 4:48.03
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 418 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 3:51.93 11.00
2 23 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:07.90 9.00
3 25 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:12.28 8.00
4 425 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 4:16.13 7.00
5 27 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:17.15 6.00
6 7 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:22.16 5.00
7 26 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:22.22 4.00
8 2 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:22.38 3.00
9 28 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:24.04 2.00
10 16 Stašková ZuzanaStašková Zuzana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:27.91 1.00
11 13 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:29.55
12 20 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:33.75
13 14 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 4:39.21
14 8 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:40.12
15 31 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 4:41.79
16 271 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 4:48.03
17 29 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:19.11

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.08 11.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.78 9.00
3 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.21 7.00
4 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.49 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.63 8.00
2 13 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 14.13 6.00
3 14 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.58 4.00
4 Zeman MatúšZeman Matúš 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.66 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.08 11.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.78 9.00
3 296 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.63 8.00
4 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.21 7.00
5 13 Petrovič RichardPetrovič Richard 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 14.13 6.00
6 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.49 5.00
7 14 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.58 4.00
8 Zeman MatúšZeman Matúš 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 14.66 3.00

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 418 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.50 11.00
2 270 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.87 9.00
3 399 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.43 7.00
4 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.00 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.13 3.00
2 26 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.62
3 43 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.03
4 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.32
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.16 2.00
2 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.52 1.00
3 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.46
4 14 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 17.50
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.98 5.00
2 278 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.10
3 22 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.67
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 27.6.2020 - 13:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.38 8.00
2 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.90 6.00
3 425 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.77
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 418 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.50 11.00
2 270 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.87 9.00
3 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.38 8.00
4 399 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.43 7.00
5 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.90 6.00
6 287 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.98 5.00
7 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.00 4.00
8 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.13 3.00
9 297 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.16 2.00
10 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.52 1.00
11 26 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.62
12 43 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.03
13 278 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.10
14 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.32
15 425 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.77
16 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.46
17 14 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 17.50
18 22 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 18.67

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 27.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 07:23.75 11.00
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 27.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 297 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 05:57.89 11.00
2 266 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 06:07.64 9.00
3 283 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 06:39.21 8.00
4 47 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 06:45.42 7.00
5 399 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 06:58.47 6.00
6 48 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 07:00.68 5.00
7 18 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 07:25.90 4.00
8 27 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 07:26.63 3.00
9 642 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 07:27.01 2.00
10 269 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 15 07:28.34 1.00
11 17 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07:29.31
12 289 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07:30.86
13 22 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07:52.63
14 268 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14 08:06.82
15 270 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 08:09.50
16 293 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 08:33.92
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148151154157160 Body
1 Buček AlexBuček Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 1 110 xxoxoxxx 11.00
Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 2 NM xx-
Zeman MatúšZeman Matúš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 3 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120125130135138141144147150 Body
1 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 12 120 ooooooxxx 11.00
2 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 13 120 oooxooxoxxx 9.00
3 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 1 120 ooooxoxxoxxx 8.00
4 297 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 3 110 ooooxxx 7.00
5 287 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 110 oxoooxxx 6.00
6 43 Račková VanesaRačková Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 8 110 ooxxooxxx 5.00
7 23 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 10 110 oooxoxxx 4.00
8 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 4 110 oxxooxoxx- 3.00
9 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 11 105 oooxxx 2.00
10 Némethová LuciaNémethová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 6 100 oxoxxx 1.00
11 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 095 xxoxxx
268 Maláčová RomanaMaláčová Romana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 5 NM -xxx
425 Smolková IsabellaSmolková Isabella
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 9 NM -xxx
Celkom 13 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Holý DominikHolý Dominik
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 25 424 +1.3 m/s 409  +0.0414  +0.0415  +0.4415419  +1.1418  +0.0424  +1.3 11.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 31 419 +0.7 m/s x366  +0.0419  +0.7419311  +0.0410  +2.5400  +0.9 9.00
3 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 30 415 +0.0 m/s 390  -1.4415  +0.0399  +0.8415394  -1.4383  +0.0390  +1.5 8.00
4 40 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 28 405 +0.4 m/s 397  -0.7376  +0.0405  +0.4405377  +0.0-- 7.00
5 Polák MatúšPolák Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 24 386 +1.1 m/s 384  +0.2382  +0.0355  +1.5384386  +1.1368  +0.2370  +1.4 6.00
6 30 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 4 385 +0.0 m/s 385  +0.0339  +0.0356  +0.0385-335  +0.5- 5.00
7 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 27 379 +1.3 m/s x342  +0.0379  +1.3379364  +0.0366  +0.0352  +1.5 4.00
8 Grúber RichardGrúber Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 29 367 +1.5 m/s 344  -1.6352  +0.0367  +1.5367x348  +0.0x 3.00
9 24 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 26 363 +0.0 m/s 363  +0.0360  +0.0279  +1.5363 2.00
10 Hájnik JurajHájnik Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 22 361 +0.0 m/s 324  +0.4328  +0.0361  +0.0361 1.00
11 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 20 359 +0.8 m/s 359  +0.8293  +0.0330  +0.0359
12 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 23 349 +1.0 m/s 343  +0.0x349  +1.0349
13 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 5 341 +0.0 m/s 341  +0.0333  +0.0300  +0.0341
14 407 Valent LeoValent Leo
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 13 340 -1.6 m/s 340  -1.6337  +0.0330  +1.5340
15 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 21 336 +0.0 m/s xx336  +0.0336
16 39 Tomaga DanielTomaga Daniel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
09 09 17 331 +0.4 m/s 331  +0.4xx331
17 Gajda MichalGajda Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 19 320 +0.6 m/s 320  +0.6319  +0.0316  +0.0320
18 Cmero JonášCmero Jonáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 2 313 +0.0 m/s 255  +0.0313  +0.0302  +0.0313
19 Buček AlexBuček Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 18 310 +0.4 m/s 310  +0.4305  +0.0x310
20 Sečkár SamuelSečkár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 9 305 +0.0 m/s 277  +0.1305  +0.0304  +1.0305
21 Greguš LadislavGreguš Ladislav
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 3 294 +0.0 m/s x293  +0.0294  +0.0294
22 284 Nagy DominikNagy Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 8 291 +1.0 m/s 274  +0.6x291  +1.0291
23 12 Vailing TeodorVailing Teodor
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 16 285 +0.0 m/s 285  +0.0xx285
24 Sloboda RichardSloboda Richard
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 10 282 +0.0 m/s 272  +0.0282  +0.0278  +0.8282
25 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 1 279 +0.0 m/s 279  +0.0265  +0.0279  +0.0279
26 Kriško IvanKriško Ivan
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 14 271 +0.0 m/s 238  -1.4271  +0.0263  +0.6271
27 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 15 261 +0.0 m/s 261  +0.0255  +0.0234  +0.0261
28 Kupec KristiánKupec Kristián
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
13 13 7 258 +0.0 m/s 258  +0.0239  +0.0248  +0.0258
29 260 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 6 257 +0.0 m/s 250  +0.0255  +0.0257  +0.0257
30 Talian BranislavTalian Branislav
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 12 254 +1.6 m/s 248  -0.1232  +0.0254  +1.6254
31 Sučko TomášSučko Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 11 237 +0.4 m/s 227  +0.2x237  +0.4237
Celkom 31 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 41 415 +0.0 m/s 394  +1.1408  +0.3406  +0.0408x414  +0.9415  +0.0 11.00
2 18 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 38 400 +0.0 m/s 400  +0.0380  +0.1398  +1.1400390  +0.5384  +0.0380  +0.0 9.00
3 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 43 399 +0.9 m/s 385  +1.1399  +0.9360  +0.0399338  +0.0369  +0.0379  +0.0 8.00
4 25 Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 40 386 +1.1 m/s 373  +1.9367  +0.2376  +0.0376x386  +1.1336  +0.2 7.00
5 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 39 385 +0.0 m/s 383  +1.3369  +0.7376  +0.1383371  +0.0385  +0.0375  +0.0 6.00
6 292 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 32 381 +0.2 m/s 370  +0.0381  +0.2377  +0.4381349  +0.5372  +0.3366  +0.0 5.00
7 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 37 370 +1.2 m/s 363  +0.6370  +1.2358  -0.1370345  +0.0342  +0.0342  +0.0 4.00
8 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 29 363 +0.4 m/s 349  +2.4363  +0.4319  +0.0363335  +0.0339  +0.0350  +0.0 3.00
9 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 6 349 +1.3 m/s 349  +1.3319  +0.0343  +0.7349 2.00
10 31 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 10 348 +0.0 m/s 336  +0.0348  +0.0331  -2.1348 1.00
11 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 27 348 +0.3 m/s 310  +1.2313  +1.1348  +0.3348
12 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 35 347 -1.1 m/s xx347  -1.1347
13 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 42 343 +0.0 m/s xx343  +0.0343
14 Sidorová NikitaSidorová Nikita
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 31 342 +0.5 m/s 342  +0.5312  +0.0297  +0.0342
15 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 16 340 +1.1 m/s 327  +1.6340  +1.1316  +0.0340
16 27 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 7 335 +0.1 m/s 335  +0.1310  +1.2330  +0.0335
17 Berecová SoňaBerecová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 24 335 +0.0 m/s 312  +0.0335  +0.0324  +0.0335
18 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 34 335 +0.0 m/s x335  +0.0x335
19 297 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 333 +1.1 m/s 325  +0.0333  +1.1324  +0.0333
20 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 33 331 +0.0 m/s 331  +0.0325  +0.0x331
21 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 2 331 +0.0 m/s 331  +0.0321  +1.1321  +0.0331
22 38 Haydenová AdelaHaydenová Adela
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 28 321 +1.1 m/s 303  +0.6321  +1.1294  +0.0321
23 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 30 315 +1.7 m/s 315  +1.7307  +0.3293  +0.5315
24 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 25 312 +1.2 m/s 286  +1.6285  +0.0312  +1.2312
25 Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 18 311 +1.1 m/s 308  +1.7299  +0.1311  +1.1311
26 Sládečková ZojaSládečková Zoja
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 15 305 +0.0 m/s 293  +0.0283  +0.9305  +0.0305
27 Psotná EliškaPsotná Eliška
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
12 12 13 302 +0.0 m/s 302  +0.0288  +0.9293  +0.0302
28 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 26 302 +1.2 m/s 268  +0.1275  +0.0302  +1.2302
29 283 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 9 299 +0.4 m/s 268  +1.2299  +0.4294  +0.3299
30 Wirth KarinWirth Karin
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 19 299 +0.0 m/s 271  +0.6268  +0.7299  +0.0299
31 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 23 297 +0.0 m/s 297  +0.0285  +1.8288  +0.2297
32 Masaryková MartinaMasaryková Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 12 296 +0.0 m/s 296  +0.0290  +0.0283  +0.0296
33 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 36 290 +1.3 m/s 290  +1.3289  +1.0267  +0.0290
34 29 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 4 286 +0.0 m/s 257  +0.0286  +0.0283  +0.8286
35 48 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 3 286 +0.2 m/s 286  +0.2228  +1.8x286
36 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 22 282 +0.0 m/s x266  +0.2282  +0.0282
37 283 Zubčáková EmiZubčáková Emi
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 20 275 +0.0 m/s -263  +0.1275  +0.0275
38 36 Sádovská RebekaSádovská Rebeka
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 14 274 -0.1 m/s x236  +0.0274  -0.1274
39 28 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 17 270 +1.7 m/s -x270  +1.7270
40 18 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 8 269 +0.0 m/s -220  +0.4269  +0.0269
41 5 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 11 262 +0.3 m/s 243  +1.7262  +0.3x262
42 Ranostajová NicolRanostajová Nicol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 21 262 +0.0 m/s xx262  +0.0262
43 44 Čerešňová SimonaČerešňová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 5 254 +0.0 m/s x254  +0.0241  +0.0254
Celkom 43 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 6 10.14 08.3209.1609.3609.3609.6909.5010.14 11.00
2 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 4 08.64 07.3908.6406.6108.6407.5106.6407.03 9.00
3 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 5 07.33 06.5407.2607.3307.3306.7206.7306.98 8.00
4 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 2 06.90 06.5506.9006.2306.9006.61x05.18 7.00
5 46 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 3 05.99 05.70x05.9905.9905.7305.6705.53 6.00
6 12 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 1 05.20 03.9003.9205.1705.1704.9704.9305.20 5.00
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 16 07.85 07.8507.2707.2407.8507.0707.3907.17 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 15 07.43 06.8107.4307.3707.4306.9306.3505.01 9.00
3 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 17 07.10 06.4006.2006.7106.7106.7006.8907.10 8.00
4 Gábová MartinaGábová Martina
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 2 06.21 05.6106.0306.0406.0406.2105.4605.69 7.00
5 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 1 06.20 x06.20x06.20xxx 6.00
6 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 12 06.13 06.1305.0605.3306.1305.9705.3005.56 5.00
7 266 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 13 06.12 x05.9706.1206.1206.0605.2005.59 4.00
8 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 14 05.67 05.5905.6705.2005.67 3.00
9 268 Maláčová RomanaMaláčová Romana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 5 05.51 05.5104.91x05.51x04.44x 2.00
10 Vdoviaková SoňaVdoviaková Soňa
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 7 05.44 05.4405.2704.9205.44 1.00
11 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 3 05.15 05.0704.7505.1505.15
12 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 8 04.83 04.8303.6304.7704.83
13 Guzmická NathalieGuzmická Nathalie
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 11 04.75 04.6104.3604.7504.75
14 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 6 04.41 x03.9904.4104.41
15 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 9 04.32 x04.1504.3204.32
16 Kováříková TimeaKováříková Timea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 10 04.29 x04.2903.7204.29
17 14 Macharová LuciaMacharová Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 4 03.34 03.34xx03.34
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 27.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 22 36.45 0.0 11.00
2 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 24 35.92 0.0 9.00
3 296 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 20 35.06 0.0 8.00
4 286 Voleček PatrikVoleček Patrik
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 19 34.22 0.0 7.00
5 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 21 33.85 0.0 6.00
6 Gronsky JakubGronsky Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 23 32.81 0.0 5.00
7 17 Filo TobiasFilo Tobias
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 4 29.62 0.0 4.00
8 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 17 29.22 0.0 3.00
9 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 15 27.89 0.0 2.00
10 Stašák MarekStašák Marek
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 16 27.53 0.0 1.00
11 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 18 27.01 0.0
12 39 Tomaga DanielTomaga Daniel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
09 09 10 25.40 0.0
13 Kozelka FilipKozelka Filip
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 6 24.35 0.0
14 32 Krumpál OliverKrumpál Oliver
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 11 23.91 0.0
15 Kováč MarekKováč Marek
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
10 10 5 22.09 0.0
16 22 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 14 21.75 0.0
17 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 12 21.57 0.0
18 Cmero JonášCmero Jonáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 2 21.38 0.0
19 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 8 19.84 0.0
20 285 Adamik JakubAdamik Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 19.78 0.0
21 Hájnik SamuelHájnik Samuel
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 13 17.99 0.0
22 37 Dekan StanislavDekan Stanislav
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 3 16.45 0.0
23 Kupec KristiánKupec Kristián
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
13 13 7 13.37 0.0
24 Viskupič AdamViskupič Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 13.06 0.0
25 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 9 09.45 0.0
Celkom 25 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 27.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 42 35.83 35.8335.83 11.00
2 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 41 34.05 34.0534.05 9.00
3 642 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 31 33.79 33.7933.79 8.00
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 39 29.17 29.1729.17 7.00
5 266 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 40 28.75 28.7528.75 6.00
6 Csontosová AnnaCsontosová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 38 27.81 27.8127.81 5.00
7 Dugová SimonaDugová Simona
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
10 10 6 27.60 27.6027.60 4.00
8 Grznárová NelaGrznárová Nela
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 10 26.69 26.6926.69 3.00
9 Dobiašová NinaDobiašová Nina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 36 23.96 23.9623.96 2.00
10 13 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 32 23.67 23.6723.67 1.00
11 Vdoviaková SoňaVdoviaková Soňa
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 20 23.51 23.5123.51
12 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 30 21.05 21.0521.05
13 Guzmická NathalieGuzmická Nathalie
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 34 20.79 20.7920.79
14 23 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 37 20.71 20.7120.71
15 48 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 29 19.31 19.3119.31
16 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 26 18.62 18.6218.62
17 289 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 28 18.47 18.4718.47
18 399 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 35 18.09 18.0918.09
19 Dugová DominikaDugová Dominika
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
12 12 5 17.77 17.7717.77
20 47 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 33 17.60 17.6017.60
21 Griesbachová StelaGriesbachová Stela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 9 16.31 16.3116.31
22 16 Stašková ZuzanaStašková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 16 15.73 15.7315.73
23 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 1 15.55 15.5515.55
24 269 Vengrin LeontinaVengrin Leontina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 27 15.25 15.2515.25
25 22 Novotná KatarínaNovotná Katarína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
12 12 13 14.39 14.3914.39
26 7 Stará LindaStará Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 15 13.78 13.7813.78
27 15 Gáliková LauraGáliková Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 8 13.66 13.6613.66
28 33 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 23 13.59 13.5913.59
29= 28 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 24 13.44 13.4413.44
29= 271 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 17 13.44 13.4413.44
31 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 25 13.26 13.2613.26
32 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 11 13.25 13.2513.25
33 Bukvová MartinaBukvová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 3 12.55 12.5512.55
34 Galánková NikolaGalánková Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 7 12.17 12.1712.17
35 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 12 12.02 12.0212.02
36 Cmerová AnabelaCmerová Anabela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 4 11.97 11.9711.97
37 20 Dubajová LauraDubajová Laura
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
12 12 21 11.88 11.8811.88
38 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 14 11.35 11.3511.35
39 27 Kozolková MelissaKozolková Melissa
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 22 11.05 11.0511.05
40 Berecová SoňaBerecová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 2 10.77 10.7710.77
41 Václavíková NelaVáclavíková Nela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 18 07.64 07.6407.64
17 Václavová TimeaVáclavová Timea
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 19 NM 0.0
Celkom 42 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Krajčovič, Zverbík, Zeman, Briestenský Krajčovič, Zverbík, Zeman, Briestenský Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 39.39 11.00
2 286 Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 39.40 9.00
3 Buday, Gronsky, Krumpál, Nagy Buday, Gronsky, Krumpál, Nagy AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 39.51 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 27.6.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Greguš, Krajčovič, Sečkár, Valent Greguš, Krajčovič, Sečkár, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 41.75 7.00
2 Viskupič, Sloboda, Mikulčík, Remiš Viskupič, Sloboda, Mikulčík, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.62 6.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Krajčovič, Zverbík, Zeman, Briestenský Krajčovič, Zverbík, Zeman, Briestenský Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 39.39 11.00
2 286 Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Grúber, Voleček, Hájnik, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 39.40 9.00
3 Buday, Gronsky, Krumpál, Nagy Buday, Gronsky, Krumpál, Nagy AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 39.51 8.00
4 41 Greguš, Krajčovič, Sečkár, Valent Greguš, Krajčovič, Sečkár, Valent Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 41.75 7.00
5 Viskupič, Sloboda, Mikulčík, Remiš Viskupič, Sloboda, Mikulčík, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 43.62 6.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 27.6.2020 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová, Ševčíková, Segešová, Bőhmová Harantová, Ševčíková, Segešová, Bőhmová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 37.85 11.00
2 Bíliková, Kimerlingová, Haydenová, Koštalová Bíliková, Kimerlingová, Haydenová, Koštalová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 38.80 9.00
3 Galánková, Uhráková, Chalásová, Tubonemi Galánková, Uhráková, Chalásová, Tubonemi Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.51 7.00
4 Kocianová, Papánková, Blahová, Hartmanová Kocianová, Papánková, Blahová, Hartmanová