<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Bratislavský kraj)

Bratislava (27. 6. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Atletický klub AC Malacky (A){8} 008.00
2 Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A){8} 016.00
3 Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Naša atletika Bratislava (A){8} 023.00
4 Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Atletický klub AC Malacky (B){8} 023.00
5 Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela KĽŠ KRYHA Bratislava (A){8} 026.00
6 Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B){8} 041.00
7 Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle AO TJ Slávia STU Bratislava (A){8} 042.00
8 Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A){8} 047.00
9 Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Naša atletika Bratislava (C){8} 049.00
10 Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Naša atletika Bratislava (B){8} 054.00
11 Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza AO TJ Slávia STU Bratislava (B){8} 068.00
12 Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Atletický klub AC Malacky (C){8} 070.00
13 Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Deti v pohybe Šamorín (B){8} 074.00
14 Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Deti v pohybe Šamorín (A){8} 076.00
15 Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Naša atletika Bratislava (D){8} 083.00
MS Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B){8} 000.00
MS Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Michaela Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Michaela Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C){8} 000.00
Poznámky:
O 3.mieste rozhodoval vyšší počet 2.miest v jednotlivých súťažiach
Celkom 17 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Atletický klub AC Malacky (A){8} 016.00
2 Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo KĽŠ KRYHA Bratislava (A){8} 016.00
3 Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália AK Run For Fun Bratislava (A){8} 019.00
4 Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Atletický klub AC Malacky (B){8} 019.00
5 Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A){8} 032.00
6 Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Juraj Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Juraj Naša atletika Bratislava (A){8} 035.00
7 Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela AK Run For Fun Bratislava C (C){8} 039.00
8 Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia AK Run For Fun Bratislava B (B){8} 040.00
9 Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A){8} 041.00
10 Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B){8} 061.00
11 Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Naša atletika Bratislava (B){8} 062.00
MS Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B){8} 000.00
Poznámky:
O 1.mieste rozhodoval vyšší počet lepších umiestnení v jednotlivých disciplínach O 3.mieste rozhodoval vyšší počet lepších umiestnení v jednotlivých disciplínach
Celkom 12 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:39.10 1.00
2 Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:41.53 2.00
3 Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:42.20 3.00
4 Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 1:45.22 4.00
5 Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) 1:46.48 5.00
6 Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:50.11 6.00
7 Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 1:52.15 7.00
8 Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) 1:52.61 8.00
9 Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 1:53.89 9.00
10 Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 1:55.41 10.00
11 Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Deti v pohybe Šamorín (B)Deti v pohybe Šamorín (B) 1:59.97 11.00
12 Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Deti v pohybe Šamorín (A)Deti v pohybe Šamorín (A) 2:00.77 12.00
13 Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 2:00.83 13.00
14 Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka AO TJ Slávia STU Bratislava (B)AO TJ Slávia STU Bratislava... 2:02.56 14.00
15 Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Naša atletika Bratislava (D)Naša atletika Bratislava (D) 2:03.47 15.00
MS Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:53.56
MS Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) 1:57.52
Celkom 17 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) 1:07.78 1.00
2 Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:08.40 2.00
3 Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár AK Run For Fun Bratislava (A)AK Run For Fun Bratislava (A) 1:08.99 3.00
4 Janko, Pauko, Habová, Januš Janko, Pauko, Habová, Januš Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 1:10.21 4.00
5 Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Slamková, Bobovská, Nagy, Baka ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) 1:15.75 5.00
6 Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:17.04 6.00
7 Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Kočí, Gibson, Tanková, Mayer AK Run For Fun Bratislava B (B)AK Run For Fun Bratislava B... 1:18.01 7.00
8 Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Šišková, Tietz, Šurganová, Králik AK Run For Fun Bratislava C (C)AK Run For Fun Bratislava C... 1:18.21 8.00
9 Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:18.86 9.00
10 Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) 1:22.60 10.00
11 Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 2:05.51 11.00
MS Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:17.43
Celkom 12 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:21.61 1.00
2 Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:22.30 2.00
3 Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:22.40 3.00
4 Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) 1:25.46 4.00
5 Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 1:25.67 5.00
6 Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) 1:25.77 6.00
7 Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:26.22 7.00
8 Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 1:27.94 8.00
9 Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... 1:28.11 9.00
10 Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) 1:29.21 10.00
11 Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka AO TJ Slávia STU Bratislava (B)AO TJ Slávia STU Bratislava... 1:30.34 11.00
12 Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) 1:32.16 12.00
13 Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Deti v pohybe Šamorín (A)Deti v pohybe Šamorín (A) 1:35.13 13.00
14 Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Naša atletika Bratislava (D)Naša atletika Bratislava (D) 1:35.50 14.00
15 Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Deti v pohybe Šamorín (B)Deti v pohybe Šamorín (B) 1:35.51 15.00
MS Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:29.33
MS Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) 1:35.12
Celkom 17 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) 0:45.03 1.00
2 Janko, Pauko, Habová, Januš Janko, Pauko, Habová, Januš Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) 0:45.07 2.00
3 Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:45.15 3.00
4 Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Šišková, Tietz, Šurganová, Králik AK Run For Fun Bratislava C (C)AK Run For Fun Bratislava C... 0:45.36 4.00
5 Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 0:46.05 5.00
6 Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Slamková, Bobovská, Nagy, Baka ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) 0:46.26 6.00
7 Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Kočí, Gibson, Tanková, Mayer AK Run For Fun Bratislava B (B)AK Run For Fun Bratislava B... 0:46.36 7.00
8 Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár AK Run For Fun Bratislava (A)AK Run For Fun Bratislava (A) 0:46.47 8.00
9 Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 0:46.90 9.00
10 Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) 0:50.69 10.00
11 Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) 0:55.82 11.00
MS Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 0:46.44
Celkom 12 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 35 1.00
1= Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 35 1.00
1= Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 35 1.00
1= Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 35 1.00
5= Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 33 5.00
5= Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 33 5.00
7 Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) PB 32 7.00
8= Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 31 8.00
8= Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza AO TJ Slávia STU Bratislava (B)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 31 8.00
8= Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) PB 31 8.00
11= Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Naša atletika Bratislava (D)Naša atletika Bratislava (D) PB 30 11.00
11= Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Deti v pohybe Šamorín (A)Deti v pohybe Šamorín (A) PB 30 11.00
11= Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Deti v pohybe Šamorín (B)Deti v pohybe Šamorín (B) PB 30 11.00
11= Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 30 11.00
11= Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 30 11.00
MS Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 32
MS Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 29
Celkom 17 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 22 1.00
2= Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 20 2.00
2= Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Božík Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Božík Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 20 2.00
2= Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 20 2.00
2= Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália AK Run For Fun Bratislava (A)AK Run For Fun Bratislava (A) PB 20 2.00
2= Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela AK Run For Fun Bratislava C (C)AK Run For Fun Bratislava C... PB 20 2.00
7= Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 19 7.00
7= Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 19 7.00
7= Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Alexander Paul Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Alexander Paul AK Run For Fun Bratislava B (B)AK Run For Fun Bratislava B... PB 19 7.00
7= Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 19 7.00
11 Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Nina Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Nina ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 18 11.00
MS Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 19
Celkom 12 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 36.82 1.00
2 Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 35.25 2.00
3 Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 35.21 3.00
4 Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 33.76 4.00
5 Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 33.66 5.00
6 Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 33.22 6.00
7 Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 32.46 7.00
8 Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 32.33 8.00
9 Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 32.27 9.00
10 Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza AO TJ Slávia STU Bratislava (B)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 30.78 10.00
11 Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) PB 30.52 11.00
12 Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Deti v pohybe Šamorín (B)Deti v pohybe Šamorín (B) PB 29.30 12.00
13 Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) PB 28.75 13.00
14 Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Naša atletika Bratislava (D)Naša atletika Bratislava (D) PB 28.74 14.00
15 Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Deti v pohybe Šamorín (A)Deti v pohybe Šamorín (A) PB 28.18 15.00
MS Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 32.22
MS Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 29.68
Celkom 17 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika mladší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 06.29 1.00
2 Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália AK Run For Fun Bratislava (A)AK Run For Fun Bratislava (A) PB 06.16 2.00
3 Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 06.00 3.00
4 Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia AK Run For Fun Bratislava B (B)AK Run For Fun Bratislava B... PB 05.78 4.00
5 Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 05.77 5.00
6 Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 05.73 6.00
7 Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela AK Run For Fun Bratislava C (C)AK Run For Fun Bratislava C... PB 05.55 7.00
8 Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 05.34 8.00
9 Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Juraj Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Juraj Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 05.30 9.00
10 Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 04.75 10.00
11 Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 03.86 11.00
MS Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 05.53
Celkom 12 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 55.60 1.00
2 Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 50.80 2.00
3 Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 50.70 3.00
4 Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 47.00 4.00
5 Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 42.80 5.00
6 Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 42.40 6.00
7 Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 42.20 7.00
8 Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 41.00 8.00
9 Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 38.80 9.00
10 Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Deti v pohybe Šamorín (A)Deti v pohybe Šamorín (A) PB 36.40 10.00
11 Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) PB 36.00 11.00
12 Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Deti v pohybe Šamorín (B)Deti v pohybe Šamorín (B) PB 34.40 12.00
13 Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza AO TJ Slávia STU Bratislava (B)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 33.60 13.00
14 Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) PB 32.60 14.00
15 Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Naša atletika Bratislava (D)Naša atletika Bratislava (D) PB 28.40 15.00
MS Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 39.60
MS Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 31.20
Celkom 17 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika mladší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália AK Run For Fun Bratislava (A)AK Run For Fun Bratislava (A) PB 32.10 1.00
2 Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 30.90 2.00
3 Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 27.20 3.00
4 Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 25.70 4.00
5 Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Božík Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Božík Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 24.20 5.00
6 Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 23.40 6.00
7 Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia AK Run For Fun Bratislava B (B)AK Run For Fun Bratislava B... PB 23.00 7.00
8 Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 22.00 8.00
9 Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela AK Run For Fun Bratislava C (C)AK Run For Fun Bratislava C... PB 20.00 9.00
10 Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 18.90 10.00
11 Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 15.00 11.00
MS Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 28.00
Celkom 12 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Pauková, Kováčiková, Slezáková, Michalovič, Nehyba, Šoóš Lea Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 133.20 1.00
2 Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Segéňová, Marková, Junasová, Švajda, Tceliuk, Drahoš Alexandra Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 126.20 2.00
3 Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Balnová, Proňuk, Šturdíková, Králik, Nagy, Kňažeková Nataša Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 126.00 3.00
4 Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Pauková, Stašková, Kopeliovičová, Haba, Pikna, Išunin Viktória Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 118.60 4.00
5 Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Dubina, Danovský, Kňažek, Spišáková, Spišáková, Šuhajdová Adam Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 107.20 5.00
6 Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Vaňo, Sallut, Belvončík, Plavuchová, Langerová, Charvátová Richard Naša atletika Bratislava (C)Naša atletika Bratislava (C) PB 104.40 6.00
7 Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela Senická, Šimovič, Kosová, Tressard, Ovčárik, Bartová Ela KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 103.20 7.00
8 Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika Bobovská, Pánik-Bachoríková, Sališová, Nagy, Štefanides, Mesároš Veronika ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 099.40 8.00
9 Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle Valette, Rizmanová, Štecová, Belák, Kollár, Badura Laura Eva Isabelle AO TJ Slávia STU Bratislava (A)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 094.20 9.00
10 Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Gondová, Gaňová, Martinez, Bezák, Bezák, Kráľovič Natália Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 093.80 10.00
11 Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Šnegoňová, Pagáčová, Glembusová, Šnegoň, Veselý, Babeľa Nela Atletický klub AC Malacky (C)Atletický klub AC Malacky (C) PB 083.80 11.00
12 Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza Amrózy, Gregorová, Kulichová, Pešek, Auxt, Huorka Tereza AO TJ Slávia STU Bratislava (B)AO TJ Slávia STU Bratislava... PB 082.20 12.00
13 Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Rončkevičová, Rončkevič, Dupačová, Pénzes, Pavlikovská, Toth Lucia Deti v pohybe Šamorín (B)Deti v pohybe Šamorín (B) PB 080.40 13.00
14 Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Ponc, Révay, Martínez, Juráková, Kotesová, Piešťanská Martin Naša atletika Bratislava (D)Naša atletika Bratislava (D) PB 067.00 14.00
15 Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Boháčová, Bombala, Bombalová, Neviďanský, Očenáš, Pavlikovská Diana Deti v pohybe Šamorín (A)Deti v pohybe Šamorín (A) PB 064.80 15.00
MS Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Greppelová, Saláková, Just, Kondapaneni, Miklánková, Marázová Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 098.80
MS Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína Elizeuš, Elizeuš, Škvara, Mečár, Jankovičová, Wirdzek Karolína ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 087.00
Celkom 17 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(so, 27.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Mráz, Straský, Zelenáková, Habová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) PB 059.80 1.00
2 Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Janko, Pauko, Habová, Januš Jakub Atletický klub AC Malacky (B)Atletický klub AC Malacky (B) PB 054.20 2.00
3 Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália Holubeková, Srbecký, Holásková, Sklenár Natália AK Run For Fun Bratislava (A)AK Run For Fun Bratislava (A) PB 052.20 3.00
4 Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Juríková, Karvai, Strapoň, Šuhajda Karolína Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 041.60 4.00
5 Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Juraj Štefan, Polonec, Sulek, Steiger Juraj Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) PB 040.80 5.00
6 Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo Barta, Polek, Kmeťová, Nováčková Hugo KĽŠ KRYHA Bratislava (A)KĽŠ KRYHA Bratislava (A) PB 038.40 6.00
7 Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara Slamková, Bobovská, Nagy, Baka Tamara ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A) PB 036.20 7.00
8 Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia Kočí, Gibson, Tanková, Mayer Lucia AK Run For Fun Bratislava B (B)AK Run For Fun Bratislava B... PB 033.40 8.00
9 Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela Šišková, Tietz, Šurganová, Králik Adela AK Run For Fun Bratislava C (C)AK Run For Fun Bratislava C... PB 031.80 9.00
10 Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar Mečár, Ďuračková, Porubanová, Baka Oskar ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B)ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (B) PB 031.40 10.00
11 Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Jurák, Zaluský, Martinéz, Steiger Tomáš Naša atletika Bratislava (B)Naša atletika Bratislava (B) PB 013.70 11.00
MS Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Lojkovičová, Grucová, Jovankovič, Fedor Petra Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... PB 034.80
Celkom 12 pretekárov