<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo oblastnej súťaže družstiev ZsAZ staršieho žiactva

Trenčín (20. 6. 2020)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.71 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.77 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.11 5.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.22 2.00
5 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.23 1.00
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 10:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03 7.00
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.10 6.00
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.15 4.00
4 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.20 3.00
5 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.70
6 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 10:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.46
2 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.32
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.47
4 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.60
5 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 10:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.21
2 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.48
3 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.00
4 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.01
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 10:10) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.86 8.00
2 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.36
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.71
4 287 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.90
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.71 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.77 9.00
3 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.86 8.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03 7.00
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.10 6.00
6 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.11 5.00
7 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.15 4.00
8 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.20 3.00
9 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.22 2.00
10 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.23 1.00
11 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.36
12 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.46
13 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.54
14 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.70
14 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.70
16 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.71
17 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.21
18 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.32
19 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.47
20 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.48
21 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.60
22 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
23 287 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.90
24 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.00
25 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.01

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.06
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.28 11.00
3 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.36 9.00
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.37 8.00
5 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.54 7.00
6 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.83 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.57 6.00
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.58 5.00
3 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.73 3.00
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.84
5 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.86
6 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.82 2.00
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.84
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.89
4 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.02
5 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.16
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.94
2 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.99
3 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.33
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.39
5 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.43
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.03
2 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.45
3 34 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.52
4 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.54
5 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.56
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.58
2 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.62
3 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.80
4 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.81
5 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.85
6 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.59 4.00
2 24 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.85
3 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.28
4 40 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.55
5 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.57
6 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 20.6.2020 - 10:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.23
2 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.71
3 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.87
4 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.11
5 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.22
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.06
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.28 11.00
3 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.36 9.00
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.37 8.00
5 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.54 7.00
6 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.57 6.00
7 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.58 5.00
8 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.59 4.00
9 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.73 3.00
10 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.82 2.00
11 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.83 1.00
12 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.84
12 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.84
14 24 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.85
15 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.86
16 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.89
17 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.94
18 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.99
19 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.02
20 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.03
21 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.16
22 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.23
23 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.28
24 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.33
25 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.39
25 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.39
27 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.43
28 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.45
29 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.49
30 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.52
30 34 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.52
32 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.54
33 40 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.55
34 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.56
35 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.57
36 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.58
37 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.62
38 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.70
39 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.71
40 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.80
40 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.80
42 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.81
43 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.85
44 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.87
45 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.11
46 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.22
47 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.29

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.93 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 18.66 8.00
3 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 18.97 7.00
4 262 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.03 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.28 4.00
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.52 1.50
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.83
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.09 5.00
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.67
3 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.98
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.02
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.71
2 285 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.28
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.69
4 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.51
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.23
2 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.31
3 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.04
4 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.28
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.62
2 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.26
3 284 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 21.32
4 49 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.36
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.52 1.50
2 407 Villem MartinVillem Martin 06 06 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 19.85
3 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.60
4 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.76
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.38 9.00
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.51 3.00
3 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.29
4 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 22.68
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 17.93 11.00
2 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.38 9.00
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 18.66 8.00
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 18.97 7.00
5 262 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.03 6.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.09 5.00
7 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.28 4.00
8 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.51 3.00
9 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.52 1.50
9 277 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.52 1.50
11 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 19.62
12 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.83
13 407 Villem MartinVillem Martin 06 06 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 19.85
14 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.26
15 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.67
16 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
16 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.71
18 Zelený FilipZelený Filip 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.98
19 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.02
20 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.29
21 284 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 21.32
22 285 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.28
23 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 22.68
24 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.69
25 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.51
26 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 23.60
27 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.23
28 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.31
29 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.76
30 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.04
31 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 25.28
32 49 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.36

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.36 9.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.67 6.50
3 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.15 3.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.33 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 19.69 11.00
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 20.67 6.50
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.85 4.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.70
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 20.47 8.00
2 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.70
3 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.65
4 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.94
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.23 2.00
2 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.77
3 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.95
4 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.83
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.34
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.84
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.08
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.13
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.56
2 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.58
3 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.82
4 50 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.82
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.67
2 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.80
3 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.87
4 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.06
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.83 5.00
2 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.62
3 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.88
4 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.57
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.11
2 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.58
3 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.82
4 33 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.87
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.88
2 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.90
3 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 23.70
4 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.79
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.23
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.47
3 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.33
4 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.95
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.42
2 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.94
3 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.95
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 19.69 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.36 9.00
3 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 20.47 8.00
4 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.67 6.50
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 20.67 6.50
6 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 20.83 5.00
7 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.85 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 21.15 3.00
9 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.23 2.00
10 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.33 1.00
11 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 21.34
12 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.56
13 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 21.62
14 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.70
15 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.77
16 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.84
17 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.88
18 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.95
19 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.11
20 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.23
21 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 22.42
22 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.47
23 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.58
24 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.65
25 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.70
26 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.83
27 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 22.90
28 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.94
29 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.08
30 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.13
31 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.58
32 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.67
33 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 23.70
34 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.80
35 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.82
35 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.82
37 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.87
37 33 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.87
39 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.88
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.06
41 Pálinkášová SofiaPálinkášová Sofia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.33
42 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.57
43 50 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.82
44 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.95
45 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.79
46 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.94
47 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.95

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.55 11.00
2 261 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.80 7.00
3 47 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 44.75 5.00
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.43 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 44.68 6.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 45.26 4.00
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 52.06
4 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 53.14
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 41.99 9.00
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.91 8.00
3 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 45.60 2.00
4 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.87 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 40.55 11.00
2 Plaskoň JurajPlaskoň Juraj 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 41.99 9.00
3 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.91 8.00
4 261 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 43.80 7.00
5 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 44.68 6.00
6 47 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 44.75 5.00
7 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 45.26 4.00
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.43 3.00
9 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 45.60 2.00
10 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.87 1.00
11 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 52.06
12 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 53.14

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 43.93 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.17 9.00
3 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.50 6.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 49.71 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.41 7.00
2 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 50.07 3.00
3 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 53.36 2.00
4 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.57
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 49.36 5.00
MS 294 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 51.62
3 Pribulová AnnaPribulová Anna 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 60.95
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 56.91
2 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 58.17
3 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 60.04
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 47.02 8.00
2 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 55.20 1.00
3 Mutná EmmaMutná Emma 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 59.28
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 43.93 11.00
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 46.17 9.00
3 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 47.02 8.00
4 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.41 7.00
5 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.50 6.00
6 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 49.36 5.00
7 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 49.71 4.00
8 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 50.07 3.00
9 294 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 51.62
10 Kompasová NatáliaKompasová Natália 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 53.36 2.00
11 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 55.20 1.00
12 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.57
13 Šándorová KatarínaŠándorová Katarína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 56.91
14 Štyvarová ŠárkaŠtyvarová Šárka 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 58.17
15 Mutná EmmaMutná Emma 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 59.28
16 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 60.04
17 Pribulová AnnaPribulová Anna 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 60.95

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 262 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:14.14 11.00
2 290 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:18.48 8.00
3 261 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:21.94 6.00
4 286 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:23.86 5.00
5 264 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:26.67 3.00
6 284 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:33.05 2.00
7 266 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:39.69
8 265 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:45.32
9 278 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:02.81
10 289 Bobok DanielBobok Daniel 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 3:33.93
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 277 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:18.41 9.00
2 407 Villem MartinVillem Martin 06 06 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 2:20.49 7.00
3 47 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:26.37 4.00
4 285 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:38.08 1.00
5 288 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:48.91
6 642 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:56.14
7 283 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:59.18
8 297 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:01.16
9 49 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:08.65
10 287 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:10.28
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 262 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:14.14 11.00
2 277 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:18.41 9.00
3 290 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:18.48 8.00
4 407 Villem MartinVillem Martin 06 06 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 2:20.49 7.00
5 261 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:21.94 6.00
6 286 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:23.86 5.00
7 47 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:26.37 4.00
8 264 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:26.67 3.00
9 284 Barát TomášBarát Tomáš 05 05 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:33.05 2.00
10 285 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:38.08 1.00
11 266 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:39.69
12 265 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:45.32
13 288 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:48.91
14 642 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:56.14
15 283 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:59.18
16 297 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 3:01.16
17 278 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 3:02.81
18 49 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:08.65
19 287 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:10.28
20 289 Bobok DanielBobok Daniel 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 3:33.93

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:38.06 11.00
2 24 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:43.37 9.00
3 39 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:50.28 8.00
4 50 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:51.24 7.00
5 33 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:52.93 6.00
6 46 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:55.45 5.00
7 34 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 3:03.42 4.00
8 30 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 3:04.90 3.00
9 40 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 10 3:08.81 2.00
MS 37 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 NM
Celkom 10 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 7:11.23 11.00
2 27 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 9:51.01 9.00
3 17 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 9:56.72 8.00
4 12 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11:04.70 7.00
Celkom 4 pretekári

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Durec MartinDurec Martin 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10:41.30 11.00
2 43 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10:51.55 9.00
3 293 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11:10.31 8.00
MS 41 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11:22.73
MS 36 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 11:44.98
6 5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11:50.78 7.00
7 38 Miča MarekMiča Marek 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 12:03.87 6.00
8 22 Valko JurajValko Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 10 12:22.01 5.00
9 48 Smolka SamuelSmolka Samuel 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 12:43.61 4.00
10 44 Klofáč FilipKlofáč Filip 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 13:34.49 3.00
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.00 11.00
2 5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.00 9.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 12.00 8.00
4 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 13.00 7.00
Poznámky:
Zlihala časomiera, iba poradie.*
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 10:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.62
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.66 11.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.41 8.00
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 17.15 7.00
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.90 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.79 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 10:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanáková AdélaHanáková Adéla 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 16.34 9.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.13 5.00
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.54 3.00
4 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.93 2.00
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.12 1.00
6 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 20.41
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.62
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 15.66 11.00
3 Hanáková AdélaHanáková Adéla 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 16.34 9.00
4 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.41 8.00
5 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 17.15 7.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.90 6.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.13 5.00
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 18.79 4.00
9 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.54 3.00
10 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.93 2.00
11 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 20.12 1.00
12 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 20.41

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:48.26 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:48.90 9.00
3 5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:50.26 8.00
4 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:52.90 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:55.96 6.00
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:56.84 5.00
3 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:00.30 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:48.26 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:48.90 9.00
3 5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:50.26 8.00
4 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 0:52.90 7.00
5 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 0:55.96 6.00
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:56.84 5.00
7 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 1:00.30 4.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:46.57 11.00
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:51.72 8.00
Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNF
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.44 9.00
2 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:55.48 7.00
3 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:00.67 6.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:46.57 11.00
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.44 9.00
3 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 0:51.72 8.00
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:55.48 7.00
5 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:00.67 6.00
Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNF

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 418 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 21:08.60 11.00
2 425 Primič DanielPrimič Daniel 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21:40.70 9.00
3 399 Królik JakubKrólik Jakub 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 23:12.80 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 18:05.20 11.00
MS 294 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 18:20.50
3 31 Cvečková KristínaCvečková Kristína 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 18:30.60 9.00
4 292 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19:09.10 8.00
5 259 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 19:39.70 7.00
6 296 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 20:32.80 6.00
7 32 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 22:21.80 5.00
8 260 Hrabovská ViktóriaHrabovská Viktória 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 22:57.20 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145148153158163168173176 Body
1 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 153 ooooooxxx 11.00
2 Baláž MarošBaláž Maroš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 1 135 ooxxx 9.00
3= Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 3 130 o- 7.50
3= 264 Hulka AlexHulka Alex
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 2 130 oxxx 7.50
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155158161164 Body
1 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 12 158 --oooxooxxoxoxxx 11.00
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 155 -ooooooxoxxx 9.00
3 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 8 150 -oooooxxoxxx 8.00
4 32 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 140 -oooxxoxxx 7.00
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 140 oooxoxxoxxx 6.00
6 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 135 ooooxxx 5.00
7 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 135 oooxoxxx 4.00
8= Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 1 135 oooxxoxxx 2.50
8= Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 135 oooxxoxxx 2.50
10 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 6 135 oxoxxoxxoxxx 1.00
11 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 7 130 ooxxoxxx
12 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 5 125 xxooxxx
13 17 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 000 xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220230240260280300310320 Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 2 310 -----oxxoxoxxoxxx 11.00
Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 DNF --xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200210220230240260270 Body
1 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 8 260 -----oooxxx 11.00
2 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 220 oxoxxoxxoxoxxx 9.00
3 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 210 ooxoxoxxx 8.00
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 5 180 ooxxx 7.00
5 20 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 1 180 oxo- 6.00
6 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 160 xo- 5.00
Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 2 DNF xxx
Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 DNF xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 15 543 -0.4 m/s -482  +0.0505  +0.0505526  +0.0543  +0.0543  -0.4 11.00
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 14 530 +0.0 m/s 502  +0.0498  -0.3497  -1.1502513  +0.0503  +0.0530  +0.0 9.00
3 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 16 494 +0.3 m/s 462  +0.5400  +0.0494  +0.3494471  +0.0427  +0.2479  -0.3 8.00
4 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 10 458 +0.1 m/s 448  -0.2421  -1.5458  +0.1458434  +0.1395  +0.9- 7.00
5 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 13 458 +0.0 m/s 436  +0.0439  -0.3458  +0.0458-447  +0.0437  +0.0 6.00
6 265 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 8 456 +0.0 m/s 437  +0.0397  -1.6448  +0.0448456  +0.6453  +0.0456  +0.0 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 11 436 +0.0 m/s 427  +0.0424  -1.3436  +0.0436-426  +0.0414  -0.4 4.00
8 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 12 423 +0.0 m/s 423  +0.0419  -0.2422  +0.0423--- 3.00
9 Toma TomášToma Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 2 423 +0.0 m/s 405  -0.8-423  +0.0423 2.00
10 285 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 4 392 +0.0 m/s 371  -1.1-392  +0.0392 1.00
11 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 7 380 -0.4 m/s 380  -0.4362  -1.2361  +0.0380
12 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 9 379 +0.0 m/s 364  -0.3-379  +0.0379
13 Pribula JurajPribula Juraj
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 356 +0.0 m/s 356  +0.0314  +0.0-356
14 Liška OndrejLiška Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 305 +0.0 m/s 299  -1.8305  +0.0297  +0.0305
15 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 302 +0.0 m/s 276  -1.5298  +0.0302  +0.0302
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 21 467 -1.0 m/s 434  -1.7453  +0.0447  -0.8453-456  -1.0467  -1.0 11.00
2 39 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 14 452 -1.2 m/s 452  -1.2418  -2.5410  +0.0452-426  -0.1415  -2.4 9.00
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 17 447 -1.2 m/s 447  +0.0445  +0.0447  -1.2447- 8.00
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 18 443 -1.1 m/s -313  -1.1416  -2.2416440  -1.1443  -1.1425  -2.3 7.00
5 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 15 435 +0.7 m/s 435  +0.7421  -0.3411  -1.1435415  -1.8408  -1.2- 6.00
6 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 13 434 -0.5 m/s -313  -0.9434  -0.5434432  -1.4417  -0.5418  -1.6 5.00
7 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 11 430 -1.7 m/s 407  -0.3-430  -1.7430411  +0.0-415  -1.9 4.00
8 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 16 427 +0.0 m/s 427  +0.0360  -0.5-427-251  -1.8389  +0.0 3.00
9 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 19 412 -0.1 m/s -412  -0.1354  -1.5412 2.00
10 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 20 396 +0.0 m/s 328  -1.6396  +0.0321  -2.0396 1.00
11 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 10 373 -1.7 m/s -373  -1.7358  -0.2373
12 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 364 -1.0 m/s 351  -1.4352  +0.0364  -1.0364
13 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 12 362 -2.0 m/s -322  -1.8362  -2.0362
14 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 1 360 -1.4 m/s -360  -1.4-360
15 Závodská LuciaZávodská Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 9 355 -1.8 m/s -352  -0.2355  -1.8355
16 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 2 352 -0.9 m/s 322  -0.4-352  -0.9352
17 Mutná EmmaMutná Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 334 +0.0 m/s 334  +0.0-303  -1.7334
18 Králiková PetraKráliková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 319 -0.5 m/s 319  -0.5301  -1.2298  -0.8319
19 Pribulová AnnaPribulová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 316 -1.9 m/s -316  -1.9-316
20 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 8 302 -0.2 m/s -302  -0.2-302
Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 22 DNF ---0
Celkom 21 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanáková AdélaHanáková Adéla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 11.06 10.0610.3710.3810.3811.06-- 11.00
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 16 09.77 -08.5209.2109.2109.0409.7708.64 9.00
3 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 12 09.64 --09.2209.2207.4809.6408.77 8.00
4 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 18 09.58 09.1908.9709.4909.4909.4809.5809.47 7.00
5 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 13 09.17 09.1008.5709.0609.1009.1708.6608.83 6.00
6 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 11 08.72 08.2708.4808.6308.6308.2307.8808.72 5.00
7 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 08.70 07.6108.6607.7808.6607.5708.5308.70 4.00
8 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10 08.31 08.2708.0408.3108.3106.8308.0508.17 3.00
9 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 15 08.17 08.1408.1707.9408.17 2.00
10 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 9 07.76 07.76-07.3707.76 1.00
11 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 14 07.72 07.7207.1106.7507.72
12 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 07.34 07.3407.2107.0907.34
13 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 5 07.27 06.9607.2707.0307.27
14 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 06.80 06.8006.0306.6906.80
15 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 06.69 05.7206.6904.4306.69
16 Seidlová SofiaSeidlová Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
05 05 3 06.08 06.0805.7005.4206.08
17 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 05.98 05.7305.6605.9805.98
18 17 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 05.09 04.3504.4305.0905.09
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 2 13.34 13.09-13.2613.2613.3413.20- 11.00
2 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 6 13.06 11.6611.8012.5112.5112.1812.9213.06 9.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 5 10.48 10.2810.3110.4810.4810.3010.3110.14 8.00
4 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 4 09.43 09.0709.07-09.0708.9509.4309.22 7.00
5 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 3 08.01 08.0107.3007.0208.0107.2807.4307.48 6.00
6 289 Bobok DanielBobok Daniel
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 1 05.98 05.56-05.6905.6905.7605.98- 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 11 43.21 43.2143.21 11.00
2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 9 38.83 38.8338.83 9.00
3 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 10 36.46 36.4636.46 8.00
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 3 25.60 25.6025.60 7.00
5 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 8 24.83 24.8324.83 6.00
6 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 23.24 23.2423.24 5.00
7 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 6 20.30 20.3020.30 4.00
8 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 7 19.51 19.5119.51 3.00
9 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 18.20 18.2018.20 2.00
10 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 18.02 18.0218.02 1.00
11 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 2 13.98 13.9813.98
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 22.81 0.0 11.00
2 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 2 20.10 0.0 9.00
3 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 18.15 0.0 8.00
4 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 18.03 0.0 7.00
5 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 4 17.11 0.0 6.00
6 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 1 16.54 0.0 5.00
7 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 15.61 0.0 4.00
8 27 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 14.51 0.0 3.00
9 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 12.32 0.0 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 37.85 37.45--37.4537.85-- 11.00
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 29.21 28.49--28.4929.21-- 9.00
3 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 7 27.98 27.98--27.9827.03-- 8.00
4 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 24.32 24.32--24.3224.06-- 7.00
5 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 22.89 22.89--22.8921.11-- 6.00
6 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 21.71 21.71--21.7117.83-- 5.00
7 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 1 21.52 21.52--21.5217.72-- 4.00
8 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 3 20.71 20.71--20.7119.00-- 3.00
9 27 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 2 12.85 12.85--12.85 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Demian TomášDemian Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 9 36.36 21.54--21.5436.36-- 11.00
2 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 2 25.02 25.02--25.02--- 9.00
3 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 8 22.54 22.01--22.0122.54-- 8.00
4 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 19.89 19.89--19.8918.69-- 7.00
5 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 6 19.00 19.00--19.0018.60-- 6.00
6 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 18.21 18.21--18.2117.02-- 5.00
7 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 17.57 17.57--17.5716.86-- 4.00
8 Minárčiný MatejMinárčiný Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 7 16.01 16.01--16.0115.51-- 3.00
9 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 3 13.90 13.90--13.90 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 30.41 30.4130.41 11.00
2 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 29.68 29.6829.68 9.00
3 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 7 25.65 25.6525.65 8.00
4 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 2 22.39 22.3922.39 7.00
5 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 19.79 19.7919.79 6.00
6 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 18.83 18.8318.83 5.00
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 3 15.00 15.0015.00 4.00
Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 DNF x0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 286 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 38.85 38.8538.85 11.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 34.51 34.5134.51 9.00
3 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 25.83 25.8325.83 8.00
4 Baláž MarošBaláž Maroš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 10 25.70 25.7025.70 7.00
5 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 6 22.45 22.4522.45 6.00
6 278 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 7 21.49 21.4921.49 5.00
7 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 21.07 21.0721.07 4.00
8 Povoda JakubPovoda Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 5 19.40 19.4019.40 3.00
9 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 16.05 16.0516.05 2.00
10 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 4 14.35 14.3514.35 1.00
11 Ďuríček TomášĎuríček Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 2 11.71 11.7111.71
Celkom 11 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváček, Hrubala, Pecko, Remiš Hlaváček, Hrubala, Pecko, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.78 9.00
2 Repta, Truban, Hulka, Šándor Repta, Truban, Hulka, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 33.66 5.00
3 Štefák, Zelený, Tkačivský, Petrík Štefák, Zelený, Tkačivský, Petrík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 35.90 3.00
4 399 Miča, Królik, Konrád, Primič, Klofáč, Jankových Miča, Królik, Konrád, Primič, Klofáč, Jankových CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 38.70 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy, Dániel, Balogh, Puha Nagy, Dániel, Balogh, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.06 11.00
2 28 Durec, Pasternák, Plaskoň, Jankových Durec, Pasternák, Plaskoň, Jankových CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 31.62 8.00
3 Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 33.25 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik, Samuel, Peregrín, Bačík Bielik, Samuel, Peregrín, Bačík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 31.97 7.00
2 Straka, Libich, Žembera, Vadovič Straka, Libich, Žembera, Vadovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.18 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagy, Dániel, Balogh, Puha Nagy, Dániel, Balogh, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.06 11.00
2 Hlaváček, Hrubala, Pecko, Remiš Hlaváček, Hrubala, Pecko, Remiš AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.78 9.00
3 28 Durec, Pasternák, Plaskoň, Jankových Durec, Pasternák, Plaskoň, Jankových CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 31.62 8.00
4 Bielik, Samuel, Peregrín, Bačík Bielik, Samuel, Peregrín, Bačík Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 31.97 7.00
5 Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 33.25 6.00
6 Repta, Truban, Hulka, Šándor Repta, Truban, Hulka, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 33.66 5.00
7 Straka, Libich, Žembera, Vadovič Straka, Libich, Žembera, Vadovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.18 4.00
8 Štefák, Zelený, Tkačivský, Petrík Štefák, Zelený, Tkačivský, Petrík AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 35.90 3.00
9 399 Miča, Królik, Konrád, Primič, Klofáč, Jankových Miča, Królik, Konrád, Primič, Klofáč, Jankových CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 38.70 2.00

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová, Mehager, Orelová, Vogelová Hrnčárová, Mehager, Orelová, Vogelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 34.15 8.00
2 Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.70 3.00
3 Šimová, Valachová, Bieliková, Sýkorová Šimová, Valachová, Bieliková, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 35.27 2.00
4 12 Vargová, Rolincová, Cepková, Novosadová Vargová, Rolincová, Cepková, Novosadová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.36
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová, Kissová, Ursíny, Žibritová Mokryšová, Kissová, Ursíny, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.22 9.00
2 Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 34.61 5.00
3 Tomanová, Rezničeková, Pálinkášová, Višňovská Tomanová, Rezničeková, Pálinkášová, Višňovská Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 36.62 1.00
4 Juhásová, Kompasová, Šándorová, Bočkayová Juhásová, Kompasová, Šándorová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 36.68
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková, Flajžíková, Ravasová, Poláková Gučková, Flajžíková, Ravasová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 33.11 11.00
2 Mlíchová, Vadrnová, Juráková, Gymerská Mlíchová, Vadrnová, Juráková, Gymerská AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.48 6.00
3 Machová, Danihelová, Madáková, Kubová Machová, Danihelová, Madáková, Kubová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 36.80
4 Harceková, Mikušaťová, Štyvarová, Kučerová Harceková, Mikušaťová, Štyvarová, Kučerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 37.37
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 34.38 7.00
2 34 Fáberová, Ďurišová, Šimončičová, Zápražná Fáberová, Ďurišová, Šimončičová, Zápražná AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 34.68 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková, Flajžíková, Ravasová, Poláková Gučková, Flajžíková, Ravasová, Poláková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 33.11 11.00
2 Mokryšová, Kissová, Ursíny, Žibritová Mokryšová, Kissová, Ursíny, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.22 9.00
3 Hrnčárová, Mehager, Orelová, Vogelová Hrnčárová, Mehager, Orelová, Vogelová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 34.15 8.00
4 Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková Koptáková, Čuvalová, Králiková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 34.38 7.00
5 Mlíchová, Vadrnová, Juráková, Gymerská Mlíchová, Vadrnová, Juráková, Gymerská AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.48 6.00
6 Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Kováčová, Horváthová, Kordošová, Fernerová Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 34.61 5.00
7 34 Fáberová, Ďurišová, Šimončičová, Zápražná Fáberová, Ďurišová, Šimončičová, Zápražná AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 34.68 4.00
8 Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Zacharová, Halásová, Karabová, Čačková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.70 3.00
9 Šimová, Valachová, Bieliková, Sýkorová Šimová, Valachová, Bieliková, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 35.27 2.00
10 Tomanová, Rezničeková, Pálinkášová, Višňovská Tomanová, Rezničeková, Pálinkášová, Višňovská Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 36.62 1.00
11 Juhásová, Kompasová, Šándorová, Bočkayová Juhásová, Kompasová, Šándorová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 36.68
12 Machová, Danihelová, Madáková, Kubová Machová, Danihelová, Madáková, Kubová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 36.80
13 12 Vargová, Rolincová, Cepková, Novosadová Vargová, Rolincová, Cepková, Novosadová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.36
14 Harceková, Mikušaťová, Štyvarová, Kučerová Harceková, Mikušaťová, Štyvarová, Kučerová Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 37.37