<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo oblastnej súťaže družstiev ZsAZ najmladšieho žiactva

Trenčín (20. 6. 2020)

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.87 11.00
2 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.50 8.00
3 5 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.59 4.00
4 294 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.69 2.00
5 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.97
6 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.09
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.51 7.00
2 12 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.54 6.00
3 44 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.81 1.00
4 36 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.93
5 17 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.98
6 20 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.55 5.00
2 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.61 3.00
3 31 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.92
4 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.96
5 48 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.28
6 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.28
2 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.53
3 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.61
4 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.65
5 22 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.92
6 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.78
2 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.82
3 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.28
4 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
5 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.51
6 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.26
2 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 10.46
3 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.02
4 418 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.61
5 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 12.23
6 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.27 9.00
2 28 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.55
3 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.59
4 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.79
5 Kamenčík MarošKamenčík Maroš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.85
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.57
2 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.71
3 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.79
4 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.05
Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.22
2 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.65
3 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.20
4 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.39
5 Kunkera KristiánKunkera Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.39
2 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.84
3 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.06
4 284 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.27
5 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.32
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.87 11.00
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.27 9.00
3 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.50 8.00
4 293 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.51 7.00
5 12 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.54 6.00
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.55 5.00
7 5 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.59 4.00
8 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.61 3.00
9 294 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.69 2.00
10 44 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.81 1.00
11 31 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.92
12 36 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.93
13 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.96
14 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.97
15 17 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.98
16 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.09
17 20 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 10.12
18 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.22
19 38 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.26
20 48 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.28
20 27 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.28
22 Balaban RomanBalaban Roman 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.33
23 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.39
24 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 10.46
25 Buček AlexBuček Alex 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.53
26 28 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.55
27 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.57
28 Sečkár SamuelSečkár Samuel 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.59
29 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.61
30 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.65
30 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.65
32 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.71
33 290 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.78
34 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.79
35 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.82
36 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.84
37 22 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.92
38 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.02
39 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 11.05
40 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.06
41 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.16
42 Adamik JakubAdamik Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.20
43 284 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.27
44 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.28
45 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.39
46 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.50
47 Galba AlexGalba Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.51
48 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.54
49 418 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.61
50 Kunkera KristiánKunkera Kristián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.62
51 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 11.79
52 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 12.23
53 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 12.32
54 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.74
55 Kamenčík MarošKamenčík Maroš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.85
Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.66 7.00
2 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.78 4.00
3 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.93 1.00
4 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.14
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.19
6 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.52 9.00
2 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.70 5.00
3 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.98
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.06
5 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.22
Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.40 11.00
2 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.59 8.00
3 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.90 2.00
4 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.07
5 278 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.23
6 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.03
2 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.34
3 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.38
4 297 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.43
5 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.50
6 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.16
2 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.56
3 50 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.56
4 37 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.70
5 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.86
Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 266 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.58
2 Blahová NellaBlahová Nella 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.89
3 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.90
4 407 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.21
5 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.41
6 30 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.16
2 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.22
3 34 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.32
4 33 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.76
5 39 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.88
Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.64
2 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.32
3 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.92
4 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.41
5 9 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.65
6 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.86 3.00
2 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.33
3 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.86
4 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.99
5 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.17
6 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.44
2 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.15
3 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.19
4 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.47
5 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.96
6 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tothová LauraTothová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.20
2 399 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.37
3 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.55
4 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.80
5 14 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.70
6 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.75
2 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.83
3 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.25
4 Hulínová LeaHulínová Lea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.74
5 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.89
6 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 13.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.69 6.00
2 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.35
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.42
4 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.52
5 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.06
6 Guzmická NathalieGuzmická Nathalie 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.37
2 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.42
3 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 10.75
4 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.89
5 Lehocká EmmaLehocká Emma 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.46
6 Sučanská KatarínaSučanská Katarína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.03
2 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.44
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.10
4 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.23
5 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.04
6 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.31
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.40 11.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.52 9.00
3 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.59 8.00
4 6 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.66 7.00
5 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.69 6.00
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.70 5.00
7 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.78 4.00
8 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.86 3.00
9 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.90 2.00
10 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.93 1.00
11 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.98
12 292 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.03
12 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.03
14 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.06
15 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.07
16 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.14
17 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.16
18 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.19
19 Tothová LauraTothová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.20
20 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.22
21 278 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.23
22 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.33
23 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.34
24 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.35
25 399 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.37
25 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.37
27 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.38
28 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.42
28 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.42
30 297 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.43
31 45 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.44
31 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.44
33 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.50
34 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.52
35 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.55
36 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.56
36 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.56
36 50 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 10.56
39 266 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.58
40 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.64
41 37 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.70
42 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.75
42 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.75
42 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 10.75
45 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.80
46 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.83
47 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.86
47 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.86
49 Blahová NellaBlahová Nella 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.89
49 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.89
51 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.90
52 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.99
53 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.06
54 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.10
55 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.12
56 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.15
57 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.16
58 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.17
59 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.19
60 407 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.21
61 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 11.22
62 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.23
63 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.25
64 34 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.32
64 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.32
66 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.41
67 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.47
68 30 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.53
69 14 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.70
70 Hulínová LeaHulínová Lea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.74
71 33 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.76
72 39 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.88
73 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.89
74 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 11.92
75 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.96
76 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.04
77 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.31
77 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.31
79 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.41
80 Lehocká EmmaLehocká Emma 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.46
81 Guzmická NathalieGuzmická Nathalie 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.49
82 Sučanská KatarínaSučanská Katarína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.62
83 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.64
84 9 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 12.65
85 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.66
86 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.99
87 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 13.55
Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNF
Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.77 9.00
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.83 8.00
3 5 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.99 7.00
4 261 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.23 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 15:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.41 4.00
2 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.74 3.00
3 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.38 2.00
4 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 25.67 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 15:30) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.45 11.00
2 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.33 5.00
3 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.18
4 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.33
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 15:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 27.50
2 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.96
3 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 30.61
4 Kamenčík MarošKamenčík Maroš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.63
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 15:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.74
2 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 32.11
Koch DenisKoch Denis 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 20.6.2020 - 15:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.74
2 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.05
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (so, 20.6.2020 - 15:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.72
2 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 28.91
3 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 31.25
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.45 11.00
2 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.77 9.00
3 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.83 8.00
4 5 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.99 7.00
5 261 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.23 6.00
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.33 5.00
7 293 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.41 4.00
8 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.74 3.00
9 Krumpál OliverKrumpál Oliver 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.38 2.00
10 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 25.67 1.00
11 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.74
12 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.72
13 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 27.50
14 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.05
15 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.18
16 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.33
17 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 28.91
18 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.96
19 Bača DanielBača Daniel 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.74
20 Bílik TomášBílik Tomáš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 30.61
21 Novosád SamuelNovosád Samuel 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 31.25
22 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 32.11
23 Kamenčík MarošKamenčík Maroš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 34.63
Koch DenisKoch Denis 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.75 11.00
2 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 24.34 5.00
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.51 4.00
4 47 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.55 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.22 8.00
2 283 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.88 3.00
3 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 25.91
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.25 7.00
2 278 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 26.04
3 260 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.23
4 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.04
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.29 6.00
2 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.18
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.73
4 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.82
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.93
2 46 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.49
3 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.13
4 49 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.92
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.67
2 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 28.78
3 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.15
4 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.66
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.73
2 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 31.57
3 9 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 31.59
4 Lehocká EmmaLehocká Emma 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 32.56
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.62
2 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.04
3 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.47
4 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.12
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.51 2.00
2 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.95
3 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.87
4 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.93
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.16
2 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.28
3 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 31.39
4 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 34.36
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.90 9.00
2 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.07
3 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 28.89
4 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 36.84
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.88
2 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.88
3 8 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 30.46
4 Sučanská KatarínaSučanská Katarína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 33.37
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.79
2 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.02
3 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.55
4 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.93
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 20.6.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.34
2 2 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 30.26
3 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 31.08
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 23.75 11.00
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.90 9.00
3 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.22 8.00
4 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.25 7.00
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.29 6.00
6 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 24.34 5.00
7 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.51 4.00
8 283 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.88 3.00
9 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.51 2.00
10 47 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.55 1.00
11 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.62
12 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.88
12 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.88
14 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 25.91
15 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.93
16 278 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 26.04
17 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 26.18
18 260 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.23
19 46 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.49
20 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.73
21 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 26.82
22 Prochácová TimeaProchácová Timea 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.04
23 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 27.07
24 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 27.13
25 Chalásová AlžbetaChalásová Alžbeta 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.47
26 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.67
27 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.79
28 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 28.02
29 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.16
30 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 28.78
31 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 28.89
32 49 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.92
33 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.95
34 Demanková KristínaDemanková Kristína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.04
35 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.12
36 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 29.15
37 Čerešňová SimonaČerešňová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 29.28
38 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.34
39 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 29.55
40 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.66
41 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.73
42 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.87
43 2 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 30.26
44 8 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 30.46
45 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 30.93
46 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 31.08
47 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 31.39
48 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 31.57
49 9 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 31.59
50 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.93
51 Lehocká EmmaLehocká Emma 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 32.56
52 Sučanská KatarínaSučanská Katarína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 33.37
53 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 34.36
54 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 36.84

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:07.38 9.00
2 293 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:08.39 8.00
3 12 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:09.90 7.00
4 36 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:10.94 6.00
5 17 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:11.48 4.00
6 44 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:11.65 3.00
7 20 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:14.66 1.00
8 48 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:23.37
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 261 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:01.33 11.00
2 5 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:11.04 5.00
3 286 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:13.16 2.00
4 43 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:15.22
5 41 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:15.33
6 38 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:19.93
7 290 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:23.20
8 22 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:23.57
9 28 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:26.28
10 277 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:28.97
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 261 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:01.33 11.00
2 27 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:07.38 9.00
3 293 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:08.39 8.00
4 12 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 2:09.90 7.00
5 36 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:10.94 6.00
6 5 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:11.04 5.00
7 17 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:11.48 4.00
8 44 Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:11.65 3.00
9 286 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:13.16 2.00
10 20 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:14.66 1.00
11 43 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 2:15.22
12 41 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:15.33
13 38 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:19.93
14 290 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:23.20
15 48 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:23.37
16 22 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:23.57
17 28 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:26.28
18 277 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:28.97

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 288 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:04.18 11.00
2 262 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:04.77 9.00
3 283 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:07.82 8.00
4 47 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:08.88 7.00
5 278 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:10.53 6.00
6 297 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:19.01 4.00
7 266 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:20.02 3.00
8 407 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:22.76 2.00
9 49 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:25.33 1.00
10 285 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:26.12
11 287 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 2:27.16
289 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 2:18.53 5.00
2 50 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:25.90
3 282 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:25.90
4 40 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:27.11
5 37 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:30.35
6 46 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:30.78
7 34 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:34.20
8 39 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:37.30
9 407 Matus LiliMatus Lili 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 11 2:37.38
10 33 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:37.70
11 24 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:41.84
12 30 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:44.83
13 265 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:48.13
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 288 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:04.18 11.00
2 262 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:04.77 9.00
3 283 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:07.82 8.00
4 47 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:08.88 7.00
5 278 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:10.53 6.00
6 45 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 2:18.53 5.00
7 297 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:19.01 4.00
8 266 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:20.02 3.00
9 407 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:22.76 2.00
10 49 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:25.33 1.00
11 50 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:25.90
11 282 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:25.90
13 285 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:26.12
14 40 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:27.11
15 287 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 2:27.16
16 37 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:30.35
17 46 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:30.78
18 34 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:34.20
19 39 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:37.30
20 407 Matus LiliMatus Lili 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 11 2:37.38
21 33 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:37.70
22 24 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:41.84
23 30 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:44.83
24 265 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:48.13
289 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 12 DNF

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 3:41.47 11.00
2 294 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:48.43 9.00
3 418 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 3:56.15 8.00
4 284 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:27.38 7.00
5 425 Šiatinský DávidŠiatinský Dávid 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 4:41.74 6.00
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 399 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 4:01.38 11.00
2 260 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:08.51 9.00
3 6 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:11.53 8.00
4 296 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 4:16.01 7.00
5 292 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:17.31 6.00
6 259 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:30.26 5.00
7 32 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 4:32.09 4.00
8 25 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:05.03 3.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 13:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.38 11.00
2 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.34 9.00
3 284 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 15.10 8.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.64 11.00
2 47 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.15 9.00
3 296 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.73 5.00
4 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.98 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 13.48 7.00
2 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.81 4.00
3 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.41
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.53 8.00
2 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 15.11
3 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.81
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 13:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.58 6.00
2 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 14.01 2.00
3 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.06 1.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.64 11.00
2 47 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.15 9.00
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.53 8.00
4 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 13.48 7.00
5 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.58 6.00
6 296 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.73 5.00
7 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.81 4.00
8 Decsiová LianaDecsiová Liana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.98 3.00
9 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 14.01 2.00
10 Račková VanesaRačková Vanesa 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.06 1.00
11 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 15.11
12 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 15.81
13 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 16.41

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 20.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 06:18.49 11.00
2 14 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 06:47.69 9.00
3 9 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 07:05.49 8.00
4 16 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07:08.83 7.00
5 7 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07:14.52 6.00
6 2 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 07:35.86 5.00
7 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07:45.72 4.00
8 8 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07:51.99 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120125130135138141144147150153156159162 Body
1 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 6 115 ooooxoxxx 11.00
2 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 2 110 xoooxoxxx 9.00
3 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 110 ooxoxxoxxx 8.00
4 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 105 oxooxxx 7.00
5 Blštáková BiankaBlštáková Bianka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 095 oxxx 6.00
6 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 095 xxoxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grúber RichardGrúber Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 31 390 +0.0 m/s 359  +0.0361  +0.8-361353  +0.2390  +0.0- 11.00
2 12 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 33 387 +1.3 m/s -368-368370  +0.8387  +1.3- 9.00
3 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 9 387 +0.7 m/s 354  +0.0365  +0.0-365387  +0.7x- 8.00
4 Beke ÁronBeke Áron
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 4 385 +0.0 m/s 361  +0.0346  +0.0-361343  +0.0385  +0.0- 7.00
5 294 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 32 380 +1.2 m/s 380  +1.2346  +0.1-380359  +0.8348  +1.2- 6.00
6 Polák MatúšPolák Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 22 373 +0.0 m/s 360  +0.0332  +0.0-360373  +0.0366  +0.0- 5.00
7 Krumpál OliverKrumpál Oliver
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 16 371 +1.2 m/s 368  +0.0324  +0.0-368360  +1.1371  +1.2- 4.00
8 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 7 362 +0.0 m/s 362  +0.0361  +0.0-362x351  +0.4- 3.00
9 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 34 356 +0.0 m/s 340  +0.0356  +0.0-356 2.00
10 31 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 28 343 +0.3 m/s 339  +0.1343  +0.3-343 1.00
11 Hájnik JurajHájnik Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 14 340 +0.0 m/s 310  +0.0340  +0.0-340
12 Remiš JakubRemiš Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 25 331 +0.0 m/s 331  +0.0287  +0.0-331
13 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 3 329 +0.0 m/s 327  +0.0329  +0.0-329
14 43 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 15 327 +0.9 m/s 327  +0.9317  +0.5-327
15 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 18 325 +1.1 m/s 325  +1.1292  +2.6-325
16 Gajda MichalGajda Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 30 324 +1.1 m/s 309  +0.0324  +1.1-324
17 Buček AlexBuček Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 10 324 +0.0 m/s 324  +0.0300  +0.0-324
18 286 Tomaga DanielTomaga Daniel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
09 09 23 321 +0.0 m/s 302  +0.0321  +0.0-321
19 48 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 27 320 +1.1 m/s 308  +0.0320  +1.1-320
20 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
10 10 13 296 +0.1 m/s 296  +0.1286  +0.0-296
21 22 Vailing TeodorVailing Teodor
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 24 296 +0.0 m/s 296  +0.0220  +0.5-296
22 Adamik JakubAdamik Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 285 +0.0 m/s 285  +0.0269  +1.0-285
23 Bočkay MartinBočkay Martin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 8 277 +0.0 m/s 265  +0.0277  +0.0-277
24 Bača DanielBača Daniel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 29 270 +0.0 m/s 270  +0.0266  +0.5-270
25 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 21 263 +0.0 m/s 263  +0.0261  +0.0-263
26 Dekan StanislavDekan Stanislav
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 12 261 +0.0 m/s 261  +0.0250  -0.4-261
27 Macák ArturMacák Artur
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 19 257 +0.0 m/s 257  +0.0247  +0.6-257
28 Bílik TomášBílik Tomáš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 6 255 +0.0 m/s 252  +0.2255  +0.0-255
29 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 11 254 +0.1 m/s 254  +0.1246  +0.0-254
30 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 20 246 +0.8 m/s 246  +0.8241  +0.2-246
31 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 5 241 +0.3 m/s 241  +0.3240  +0.4-241
32 Kunkera KristiánKunkera Kristián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 17 237 +0.5 m/s 229  +0.0237  +0.5-237
33 Kriško IvanKriško Ivan
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 26 232 +0.6 m/s 201  +1.0232  +0.6-232
34 Antala MatejAntala Matej
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 2 205 +0.3 m/s 205  +0.3179  +0.0-205
Celkom 34 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 8 400 +0.6 m/s 393  -0.3368  +0.0-393397  +0.0400  +0.6 11.00
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 15 396 +0.2 m/s 382  -0.4391  -1.6-391371  -0.8396  +0.2 9.00
3 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 383 -0.7 m/s 383  -0.7371  -1.2-383358  +0.3371  +0.3 8.00
4 283 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 47 382 +0.4 m/s 362  -1.1379  +0.0-379365  +0.0382  +0.4 7.00
5 262 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 48 377 +0.0 m/s 364  -1.4353  +0.0-364360  +0.0377  +0.0 6.00
6 6 Tóthová AdelkaTóthová Adelka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 51 375 -1.0 m/s 334  -0.9375  -1.0-375345  +1.0352  +0.0 5.00
7 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 26 371 -0.4 m/s 339  -0.6371  -0.4-371335  +0.9367  +0.0 4.00
8 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 52 370 -1.0 m/s 348  -1.0370  -1.0-370341  +0.0361  +0.0 3.00
9 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 50 350 +0.0 m/s 336  -0.8350  +0.0-350 2.00
10 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 11 350 -0.6 m/s 350  -0.6326  -0.4-350 1.00
11 Petranská BiankaPetranská Bianka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 19 346 -1.7 m/s 346  -1.7315  +0.0-346
12 Tothová LauraTothová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 29 346 -1.1 m/s 196  -0.2346  -1.1-346
13 Zigová EmaZigová Ema
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 33 341 -0.1 m/s 314  -0.9341  -0.1-341
14 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 43 340 -1.2 m/s 340  -1.2326  -0.2-340
15 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 45 334 -1.4 m/s 333  -1.5334  -1.4-334
16 288 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 35 332 -1.3 m/s 330  -0.9332  -1.3-332
17 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 27 332 -1.2 m/s 332  -1.2324  -1.4-332
18 Sidorová NikitaSidorová Nikita
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 23 331 -0.7 m/s 321  -1.2331  -0.7-331  +0.0
19 296 Chudá EmmaChudá Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 13 330 -0.3 m/s 330  -0.3330  +0.6-330
20 Bukvová MartinaBukvová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 6 327 -0.4 m/s 312  +0.0327  -0.4-327
21 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 42 324 -0.4 m/s 315  -0.8324  -0.4-324
22 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 49 320 +0.0 m/s 318  -1.2320  +0.0-320
23 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 7 320 +0.0 m/s 309  -1.0320  +0.0-320
24 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 46 318 +0.0 m/s 220  -1.1318  +0.0-318
25 Haydenová AdelaHaydenová Adela
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 12 315 -0.6 m/s 315  -0.6311  +0.0-315
26 Marecová SimonaMarecová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 17 312 -1.4 m/s 312  -1.4304  +0.0-312
27 Véghová LaraVéghová Lara
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
10 10 32 311 -1.5 m/s 311  -1.5304  +0.0-311
28 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 24 311 -0.7 m/s 311  -0.7266  +0.0-311
29 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 5 307 +0.0 m/s 307  +0.0306  -0.3-307
30 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 39 307 -0.9 m/s 307  -0.9288  +0.3-307
31 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 31 301 -0.8 m/s 301  -0.8247  +0.0-301
32 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 28 300 -1.0 m/s 289  -0.8300  -1.0-300
33 289 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 44 297 -2.0 m/s 297  -2.0297  +0.0-297
34 Smolková IsabellaSmolková Isabella
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 25 297 -1.2 m/s 297  -1.2294  +0.0-297
35 Česneková ViktóriaČesneková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 37 292 -1.2 m/s 292  -1.2290  -0.9-292
36 Tumová HanaTumová Hana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 30 286 -1.2 m/s 286  -1.2283  +0.6-286
37 259 Gáliková LauraGáliková Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 9 285 -1.6 m/s 285  -1.6271  +0.0-285
38 Gymerská VeronikaGymerská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 284 -0.3 m/s 281  -0.5284  -0.3-284
39 287 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 38 282 -1.3 m/s 282  -1.3278  +0.0-282
40 Berecová SoňaBerecová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 4 282 -1.8 m/s 261  +0.0282  -1.8-282
41 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 36 277 +0.0 m/s 271  -1.4277  +0.0-277
42 407 Matus LiliMatus Lili
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
12 12 18 276 +0.0 m/s 252  -0.8276  +0.0-276
43 37 Griesbachová StelaGriesbachová Stela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 40 273 -1.7 m/s 273  -1.7--273
44 50 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 2 272 -0.9 m/s 272  -0.9255  -1.9-272
45 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 16 271 +0.0 m/s -271  +0.0-271
46 33 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 34 228 -0.7 m/s 228  -0.7227  +0.0-228
47 Salíni AdelaSalíni Adela
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 21 212 -2.2 m/s 212  -2.2208  +0.0-212
48 Antalová ViktóriaAntalová Viktória
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 1 208 -0.7 m/s 178  -0.5208  -0.7-208
49 Sečkárová AlexandraSečkárová Alexandra
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 22 193 -1.2 m/s 193  -1.2158  +0.0-193
50 Ranostajová NicolRanostajová Nicol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 20 181 -2.2 m/s -181  -2.2-181  -0.1  +5.0
51 266 Stará LindaStará Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 41 180 -1.6 m/s 180  -1.6--180
52 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 14 179 -1.4 m/s 176  -0.4179  -1.4-179
Celkom 52 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 9 09.57 06.4007.7509.5709.5708.7508.7009.01 11.00
2 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 8 07.58 07.5807.0906.5207.5806.81-- 9.00
3 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 2 07.44 06.4205.5707.4407.4405.8005.6207.31 8.00
4 20 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 6 06.89 06.22x06.8906.8905.6705.20- 7.00
5 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 7 06.10 05.9805.8705.7805.9805.8505.6306.10 6.00
6 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 3 05.83 03.9104.8503.9704.8505.8305.6904.50 5.00
7 425 Šiatinský DávidŠiatinský Dávid
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 5 04.83 03.3604.8304.1404.8304.11xx 4.00
8 Olšovský DominikOlšovský Dominik
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 4 04.35 03.3104.3503.9204.35x03.30x 3.00
Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 1 NM xxx0.0
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 11 07.35 06.31x07.1607.16x07.3507.29 11.00
2 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 15 07.19 06.0006.1707.1907.1906.8106.4906.69 9.00
3 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 9 07.01 05.6505.3406.9306.9306.4306.3807.01 8.00
4 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 06.37 05.0704.8205.8405.8405.2506.3705.82 7.00
5 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 2 06.20 06.2005.5905.7806.2005.8205.9105.27 6.00
6 13 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 14 05.90 05.4605.6105.9005.9005.7505.6805.54 5.00
7 Drgová JanaDrgová Jana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 13 05.58 05.4104.9305.5805.5805.4305.4905.36 4.00
8 Guzmická NathalieGuzmická Nathalie
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 3 04.69 03.4204.6904.2704.6904.3104.6604.69 3.00
9 Kováříková TimeaKováříková Timea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 8 04.63 04.6303.4104.5904.63 2.00
10 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 5 04.24 02.4603.5904.2404.24 1.00
11 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
11 11 12 03.76 03.4603.0903.7603.76
12 Hulínová LeaHulínová Lea
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 6 03.37 03.37x02.0703.37
13 32 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 10 02.62 02.2702.6202.4702.62
14 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 4 02.45 xx02.4502.45
Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 1 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 26 31.64 0.0 11.00
2 44 Gronsky JakubGronsky Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 25 30.93 0.0 9.00
3 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 27 29.74 0.0 8.00
4 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 24 29.18 0.0 7.00
5 425 Šiatinský DávidŠiatinský Dávid
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 14 27.39 0.0 6.00
6 Koch DenisKoch Denis
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 7 27.37 0.0 5.00
7 Sečkár SamuelSečkár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 12 26.28 0.0 4.00
8 Balaban RomanBalaban Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 22 25.85 0.0 3.00
9 Stašák MarekStašák Marek
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 23 24.50 0.0 2.00
10 Brežný MichalBrežný Michal
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 3 23.12 0.0 1.00
11 Novosád SamuelNovosád Samuel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 10 21.43 0.0
12 277 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 15 21.00 0.0
13 Klásek KarolKlásek Karol
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 20 20.61 0.0
14 Macák ArturMacák Artur
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 16 19.76 0.0
15 Hájnik SamuelHájnik Samuel
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 19.33 0.0
16 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 21 19.21 0.0
17 Nagy DominikNagy Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 9 18.67 0.0
18 Galba AlexGalba Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 19 16.82 0.0
19 38 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 8 16.55 0.0
20 Kamenčík MarošKamenčík Maroš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 6 16.04 0.0
21 Sučko TomášSučko Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 13 14.92 0.0
22 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 17 14.83 0.0
23 Olšovský DominikOlšovský Dominik
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 11 14.42 0.0
24 Bennár SamuelBennár Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 18 13.49 0.0
25 Antala MatejAntala Matej
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 1 11.41 0.0
26 28 Greguš LadislavGreguš Ladislav
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 4 10.33 0.0
Balón MatyasBalón Matyas
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 2 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 38 33.36 0.0 11.00
2 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 34 31.95 0.0 9.00
3 13 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 36 27.27 0.0 8.00
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 37 27.16 0.0 7.00
5 260 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 35 24.24 0.0 6.00
6 Dobiašová NinaDobiašová Nina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 32 22.77 0.0 5.00
7 Guzmická NathalieGuzmická Nathalie
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 5 20.22 0.0 4.00
8 Bódiová SimonaBódiová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 33 19.73 0.0 3.00
9 285 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 27 19.05 0.0 2.00
10 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 29 18.85 0.0 1.00
11 Račková VanesaRačková Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 13 18.74 0.0
12 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
10 10 11 18.13 0.0
13 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
09 09 31 17.87 0.0
14 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 9 17.20 0.0
15 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 23 17.16 0.0
16 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 19 16.53 0.0
17 Kublová TamaraKublová Tamara
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
09 09 8 16.27 0.0
18 Macharová LuciaMacharová Lucia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 10 15.96 0.0
19 Čerešňová SimonaČerešňová Simona
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 3 15.68 0.0
20 16 Mandíková NelaMandíková Nela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 30 15.52 0.0
21 Gymerská VeronikaGymerská Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 6 15.43 0.0
22 407 Libich RomanaLibich Romana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 26 14.96 0.0
23 Demanková KristínaDemanková Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 25 14.94 0.0
24 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 21 14.89 0.0
25 24 Malá MartinaMalá Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 28 14.85 0.0
26 40 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 7 13.55 0.0
27 32 Šupicová PetraŠupicová Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
11 11 24 13.33 0.0
28 265 Šimončičová NelaŠimončičová Nela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 12.62 0.0
29 34 Tesárova SabínaTesárova Sabína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 20 12.26 0.0
30 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 2 12.23 0.0
31 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 16 10.85 0.0
32 39 Chobotová NatáliaChobotová Natália
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 22 10.55 0.0
33 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 14 10.47 0.0
34 282 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 12 10.34 0.0
35 Teplanská NinaTeplanská Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 17 10.25 0.0
36 Antalová ViktóriaAntalová Viktória
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 1 08.78 0.0
37 Dubajová LauraDubajová Laura
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
12 12 4 06.21 0.0
38 25 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 15 05.92 0.0
Václavíková NelaVáclavíková Nela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 18 NM 0.0
Celkom 39 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1