<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Košický kraj)

Košice (26. 6. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Atletický legionársky klub Moldava n/B{8} 007.00
2 Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej ŠŠAK Malá Ida (B){8} 015.00
3 Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián ŠŠAK Malá Ida (A){8} 016.00
4 Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien ZŠ s MŠ Vlachovo (A){8} 022.00
5 Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan SOPKA Seňa (A){8} 030.00
6 Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver SOPKA Seňa (B){8} 035.00
Celkom 6 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid ŠŠAK Malá Ida C (C){8} 006.00
2 Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Atletický legionársky klub Moldava n/B{8} 014.00
3 Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Filip Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Filip Atletika Košice o.z.{8} 021.00
4 Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič ŠŠAK Malá Ida D (D){8} 022.00
5 Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária AK Slávia TU Košice{8} 027.00
Celkom 5 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko ZŠ s MŠ Vlachovo (A)ZŠ s MŠ Vlachovo (A) 0:58.83 1.00
2 Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1:00.72 2.00
3 Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová ŠŠAK Malá Ida (B)ŠŠAK Malá Ida (B) 1:02.16 3.00
4 Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:02.25 4.00
5 Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 1:06.75 5.00
6 Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 1:17.47 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková ŠŠAK Malá Ida C (C)ŠŠAK Malá Ida C (C) 0:37.97 1.00
2 Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 0:40.78 2.00
3 Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 0:41.97 3.00
4 Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková ŠŠAK Malá Ida D (D)ŠŠAK Malá Ida D (D) 0:44.63 4.00
5 Pastor, Benková, Mrázová, Valach Pastor, Benková, Mrázová, Valach AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:47.91 5.00
Celkom 5 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1:46.89 1.00
2 Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:48.39 2.00
3 Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová ŠŠAK Malá Ida (B)ŠŠAK Malá Ida (B) 1:51.11 3.00
4 Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko ZŠ s MŠ Vlachovo (A)ZŠ s MŠ Vlachovo (A) 1:53.64 4.00
5 Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 1:56.46 5.00
6 Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 1:59.86 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková ŠŠAK Malá Ida C (C)ŠŠAK Malá Ida C (C) 1:15.25 1.00
2 Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1:15.82 2.00
3 Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1:18.29 3.00
4 Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková ŠŠAK Malá Ida D (D)ŠŠAK Malá Ida D (D) 1:23.25 4.00
5 Pastor, Benková, Mrázová, Valach Pastor, Benková, Mrázová, Valach AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:28.03 5.00
Celkom 5 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 56 1.00
2= Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej ŠŠAK Malá Ida (B)ŠŠAK Malá Ida (B) 48 2.00
2= Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 48 2.00
4 Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien ZŠ s MŠ Vlachovo (A)ZŠ s MŠ Vlachovo (A) 46 4.00
5 Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 45 5.00
6 Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 40 6.00
Celkom 6 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid ŠŠAK Malá Ida C (C)ŠŠAK Malá Ida C (C) PB 21 1.00
2 Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Filip Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Filip Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 20 2.00
3 Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič ŠŠAK Malá Ida D (D)ŠŠAK Malá Ida D (D) PB 19 3.00
4 Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... PB 18 4.00
5 Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 17 5.00
Celkom 5 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 34.55 1.00
2 Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej ŠŠAK Malá Ida (B)ŠŠAK Malá Ida (B) 32.01 2.00
3 Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 31.59 3.00
4 Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien ZŠ s MŠ Vlachovo (A)ZŠ s MŠ Vlachovo (A) 30.75 4.00
5 Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 29.61 5.00
6 Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 27.55 6.00
Celkom 6 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika mladší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid ŠŠAK Malá Ida C (C)ŠŠAK Malá Ida C (C) PB 06.38 1.00
2 Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... PB 06.00 2.00
3 Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Filip Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Filip Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 05.47 3.00
4 Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič ŠŠAK Malá Ida D (D)ŠŠAK Malá Ida D (D) PB 05.35 4.00
5 Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 05.33 5.00
Celkom 5 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 48.10 1.00
2 Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej ŠŠAK Malá Ida (B)ŠŠAK Malá Ida (B) 47.40 2.00
3 Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 46.10 3.00
4 Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien ZŠ s MŠ Vlachovo (A)ZŠ s MŠ Vlachovo (A) 42.90 4.00
5 Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Sára Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Sára SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 36.50 5.00
6 Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 32.70 6.00
Celkom 6 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika mladší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid ŠŠAK Malá Ida C (C)ŠŠAK Malá Ida C (C) PB 30.30 1.00
2 Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... PB 28.60 2.00
3 Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 26.70 3.00
4 Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič ŠŠAK Malá Ida D (D)ŠŠAK Malá Ida D (D) PB 25.70 4.00
5 Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Michael Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Michael Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 23.80 5.00
Celkom 5 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Župčanová, Páll, Gregová, Sitáš, Gavulová, Kiss Viktória Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 105.00 1.00
2 Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián Bokor, Krajňák, Kondor, Dzuriaková, Andrejaninová, Naďová Kristián ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 102.50 2.00
3 Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej Novotný, Stanko, Filčák, Belušárová, Tamášová, Kubová Matej ŠŠAK Malá Ida (B)ŠŠAK Malá Ida (B) 095.50 3.00
4 Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan Hanušovská, Čamaj, Bucherová, Bodnár, Sitášová, Leško Štefan SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 091.50 4.00
5 Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien Fischerová, Bukovinská, Teplická, Pakes, Pakes, Tomko Lilien ZŠ s MŠ Vlachovo (A)ZŠ s MŠ Vlachovo (A) 084.00 5.00
6 Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver Ficiková, Demeš, Harbuľák, Poliak, Desáková, Hudáková Oliver SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 081.00 6.00
Celkom 6 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(pi, 26.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid Krajňák, Tresa, Ondrejová, Strýčková Dávid ŠŠAK Malá Ida C (C)ŠŠAK Malá Ida C (C) PB 045.50 1.00
2 Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Gedeonová, Molnár, Šimonová, Szabo Chiara Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... PB 042.00 2.00
3 Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič Artyukh, Dzureň, Karľová, Drábiková Iaroslav Jevgenievič ŠŠAK Malá Ida D (D)ŠŠAK Malá Ida D (D) PB 041.50 3.00
4 Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária Pastor, Benková, Mrázová, Valach Zara Mária AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 036.50 4.00
5 Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Michael Komjáti, Kazimír, Janurová, Petriková Michael Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 035.50 5.00
Celkom 5 pretekárov