<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Prešovský kraj)

Prešov (19. 6. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Atletika ŠPORT HROU Prešov (A){8} 007.00
2 Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A){8} 010.00
3 Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B){8} 015.00
4 Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Atletika ŠPORT HROU Prešov (B){8} 019.00
5 Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Slavomír Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Slavomír Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A){8} 024.00
MS Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C){8} 000.00
Celkom 6 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Barbora Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Barbora Atletika ŠPORT HROU Prešov (A){8} 006.00
2 Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A){8} 009.00
Celkom 2 pretekári

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:23.57 1.00
2 Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:23.81 2.00
3 Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:35.96 3.00
4 Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 1:41.21 4.00
5 Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:41.59 5.00
MS Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:43.69
Celkom 6 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:00.40 1.00
2 Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:06.25 2.00
Celkom 2 pretekári

Štafetový beh - Detská atletika starší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:20.47 1.00
2 Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:21.54 2.00
3 Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:26.81 3.00
4 Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 1:29.78 4.00
5 Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:33.69 5.00
MS Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 1:28.69
Celkom 6 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 0:43.94 1.00
2 Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 1:06.34 2.00
Celkom 2 pretekári

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 99 1.00
2 Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 88 2.00
3 Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 87 3.00
4 Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 86 4.00
5 Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Slavomír Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Slavomír Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 78 5.00
MS Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 77
Celkom 6 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Barbora Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Barbora Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 30 1.00
2 Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 29 2.00
Celkom 2 pretekári

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 35.52 1.00
2 Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 34.23 2.00
3 Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 31.14 3.00
4 Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 29.17 4.00
5 Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Slavomír Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Slavomír Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 28.51 5.00
MS Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 27.72
Celkom 6 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika mladší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Barbora Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Barbora Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 05.62 1.00
2 Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 04.85 2.00
Celkom 2 pretekári

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver Paľuv, Udičová, Senčáková, Kendrová, Labanc, Kotik Oliver ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (A)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 45.00 1.00
2 Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Beňa, Dučaiová, Goč, Kovalíková, Sabol, Urdová Benjamín Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 44.40 2.00
3 Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub Vasilega, Hríbik, Jajková, Chovancová, Poláček, Kaliňák Jakub ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (B)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 42.20 3.00
4 Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Mária Elen Miklošková, Ponik, Ponik, Balázsová, Lazorik, Plačková Mária Elen Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 37.60 4.00
5 Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Hanudeľová, Lénart, Pankuchová, Pavelka, Pavlinská, Slivka Matej Atletika ŠPORT HROU Prešov (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov (B) 29.30 5.00
MS Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára Kravec, Chovancová, Uhriňák, Prokopovič Sára ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 (C)ŠŠK J.A.Komenského Bardejov... 41.40
Celkom 6 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika mladší

(pi, 19.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Gajdošová, Maníková, Olejník, Nižník Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 21.70 1.00
2 Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Jakub Blašková, Cibere, Hrustič, Zapotoková Jakub Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 15.70 2.00
Celkom 2 pretekári