<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská štafetová liga (Banskobystrický kraj)

Banská Bystrica (18. 6. 2020)

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika starší

(št, 18.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová, Krutošík, Hejčíková, Schmidtmayer Gregušová, Krutošík, Hejčíková, Schmidtmayer AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 36.1
2 Gál, Hrončová, Beňušková, Rosenberger Gál, Hrončová, Beňušková, Rosenberger BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 36.8
3 Kubinyiová, Kubiš, Bálent, Čemanová Kubinyiová, Kubiš, Bálent, Čemanová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 37.3
4 Švantnerová, Primusová, Šopoň, Šupina Švantnerová, Primusová, Šopoň, Šupina BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 38.0
5 Dolňan, Kováčová, Tuška, Mačuhová Dolňan, Kováčová, Tuška, Mačuhová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 39.9
6 Domanická, Haviar, Obšajsník, Borošová Domanická, Haviar, Obšajsník, Borošová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 41.5
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika mladší

(št, 18.6.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayerová, Šuleková, Čeman, Krutošík Schmidtmayerová, Šuleková, Čeman, Krutošík AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 45.5
2 Grniaková, Šrojta, Tománková, Sojka Grniaková, Šrojta, Tománková, Sojka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 46.9
3 Buvala, Pupišová, Fábová, Rybár Buvala, Pupišová, Fábová, Rybár AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 47.0
4 Hejčíková, Szikora, Stanislavová, Caban Hejčíková, Szikora, Stanislavová, Caban AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 48.5
5 Kšenžigh, Schwartz, Benčík, Tabaková Kšenžigh, Schwartz, Benčík, Tabaková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 48.8
6 Chomčo, Gomoriová, Kožuchová, Stankovič Chomčo, Gomoriová, Kožuchová, Stankovič AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 49.0
7 Lihocký, Kliment, Paprčková, Vreštiaková Lihocký, Kliment, Paprčková, Vreštiaková Atletická akadémia PodpoľanieAtletická akadémia Podpoľanie 59.3
MS Černová, Ozoráková, Šimočková, Mojžišová Černová, Ozoráková, Šimočková, Mojžišová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 49.0
Celkom 8 pretekárov