<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (13. 9. 2020)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.50
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.29
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.44
4 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 08.96
Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 07.81
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.08
3 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.47
4 74 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.65
5 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.59
68 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DQ
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 07.78
MS Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.39
3 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.74
MS Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 08.80
5 37 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.38
6 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.38
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.05
2 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.32
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.79
4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 08.88
5 Kohút JurajKohút Juraj 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.34
6 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 09.36
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.40
2 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 07.82
3 75 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 07.92
4 83 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 08.74
5 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.91
6 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 10.61
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.40
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.50
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 07.78
4 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 07.81
5 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 07.82
6 75 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 07.92
7 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.05
8 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.08
9 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.29
10 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.32
11 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.39
12 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.44
13 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.47
14 74 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.65
15 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.74
15 83 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 08.74
17 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.79
18 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 08.80
19 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 08.88
20 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.91
21 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 08.96
22 Kohút JurajKohút Juraj 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.34
23 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 09.36
24 37 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.38
24 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.38
26 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.59
27 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 10.61
Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
68 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 11:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 07.32 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 07.48 9.00
3 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 SB 07.68 8.00
4 Goga SamuelGoga Samuel 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 SB 07.81 7.00
5 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 07.81 6.00
6 75 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.06 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 13.9.2020 - 11:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.10 4.00
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.15 3.00
3 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.40 2.00
4 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.47 1.00
5 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.51
6 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.72
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 08.99
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.01
3 77 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.15
4 40 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 09.46
5 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.17
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.81
3 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.06
4 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.32
5 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.00
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.46
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 08.69
3 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 SB 09.08
4 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.60
5 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.38
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 08.49
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.74
3 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 08.76
4 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.21
5 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.67
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 08.52
2 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.63
3 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.44
4 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.67
5 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.23
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.65
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.73
3 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 09.12
4 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.36
5 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.76
6 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.62
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.71
3 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.00
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.24
5 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 09.40
6 24 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.64
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.17
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.46
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 08.49
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 08.52
5 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.62
6 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.63
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.65
8 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 08.69
9 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.71
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.73
11 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.74
12 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 08.76
13 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.81
14 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 08.99
15 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.00
16 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.01
17 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.06
18 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 SB 09.08
19 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 09.12
20 77 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.15
21 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.21
22 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.24
23 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.32
24 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.36
25 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 09.40
26 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.44
27 40 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 09.46
28 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.60
29 24 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.64
30 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.67
31 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.76
32 Kubíková SabínaKubíková Sabína 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.00
33 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.18
34 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.23
35 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.27
36 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.38
37 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.67

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 SB 08.16 11.00
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 08.32 9.00
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 SB 08.42 8.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 08.56 7.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.57 6.00
6 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 08.59 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 08.56 4.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.70 3.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 08.70 2.00
4 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.78 1.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.83
6 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.84
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 13:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.74 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.30 9.00
3 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 18.38 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 18.92 7.00
5 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 19.76 6.00
MS Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 20.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 13:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.10 5.00
2 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 21.23 4.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 21.52 3.00
4 50 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 22.32 1.00
MS Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 13:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.11 2.00
2 34 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 22.97
3 46 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.29
4 41 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 23.53
5 24 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 24.13
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 13:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohút JurajKohút Juraj 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 22.65
2 55 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 22.67
3 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 23.40
4 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 24.07
5 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 24.08
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.74 11.00
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.30 9.00
3 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 18.38 8.00
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 18.92 7.00
5 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 19.76 6.00
6 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 20.32
7 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 21.10 5.00
8 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 21.23 4.00
9 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 21.52 3.00
10 Repka Oliver RenéRepka Oliver René 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.11 2.00
11 50 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 22.32 1.00
12 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 22.35
13 Kohút JurajKohút Juraj 12 12 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 22.65
14 55 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 22.67
15 34 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 22.97
16 46 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 23.29
17 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 23.40
18 41 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 23.53
19 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 24.07
20 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 24.08
21 24 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 24.13

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20.06 11.00
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 20.18 7.50
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 20.40 6.00
4 74 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.57 4.50
5 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 20.88 1.00
6 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 21.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 20.14 9.00
2 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 20.18 7.50
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 20.57 4.50
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.58 3.00
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.75 2.00
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 21.31
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.32
3 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 21.36
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.90
5 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.09
6 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.71
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 SB 21.86
3 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.94
4 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 22.24
5 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.38
6 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 21.96
2 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.77
3 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 23.00
4 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.29
5 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 23.55
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 22.09
2 67 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 23.94
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 24.39
4 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.61
5 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.77
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.15
2 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.32
3 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 25.12
4 65 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 25.65
5 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.08
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 13.9.2020 - 13:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.72
2 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.24
3 Bátová NatáliaBátová Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.09
4 Kanderová NinaKanderová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.41
78 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20.06 11.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 20.14 9.00
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 20.18 7.50
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 20.18 7.50
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 20.40 6.00
6 74 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 20.57 4.50
6 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 20.57 4.50
8 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.58 3.00
9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.75 2.00
10 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 20.88 1.00
11 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 21.31
12 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.32
13 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 21.35
14 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 21.36
15 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 21.37
16 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 21.71
17 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 SB 21.86
18 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.90
19 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.94
20 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 21.96
21 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.09
21 55 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 22.09
23 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 PB 22.24
24 Frátriková SimonaFrátriková Simona 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 22.38
25 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.72
26 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.77
27 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 22.78
28 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 23.00
29 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.15
30 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.29
31 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.32
32 Prostináková LiliProstináková Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 23.55
33 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 23.66
34 67 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 23.94
35 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.24
36 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 24.39
37 Bátová NatáliaBátová Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.09
38 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 25.12
39 Kanderová NinaKanderová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.41
40 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.61
41 65 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 PB 25.65
42 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.77
43 Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 26.08
78 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 41.09 11.00
2 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 42.70 7.00
3 24 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 43.03 6.00
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 44.06 5.00
5 74 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 45.64 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 40.16
2 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 42.22 8.00
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 49.53 1.00
4 68 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 49.61
Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 41.85 9.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 45.44 4.00
MS Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.37
4 78 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 47.60 2.00
MS Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 48.17
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 40.16
2 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 41.09 11.00
3 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 41.85 9.00
4 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 42.22 8.00
5 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 42.70 7.00
6 24 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 43.03 6.00
7 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 44.06 5.00
8 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 45.44 4.00
9 74 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 45.64 3.00
10 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 46.37
11 78 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 47.60 2.00
12 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 48.17
13 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 49.53 1.00
14 68 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 49.61
Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 45.02 11.00
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 45.35 9.00
3 75 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 45.85 8.00
4 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.20 6.00
5 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 47.62 5.00
6 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.64 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 47.15 7.00
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 48.28 3.00
3 34 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 48.48 2.00
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 49.52
5 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 49.96
6 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 50.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 50.92
2 24 Podmanická AnnaPodmanická Anna 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 52.43
3 33 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 52.97
4 Majerčíková LindaMajerčíková Linda 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 54.11
5 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 55.23
6 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 61.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.07 4.00
2 50 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 49.39
3 72 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 49.72
4 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 51.06
5 41 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 52.88
6 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 53.28
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 45.02 11.00
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 45.35 9.00
3 75 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 45.85 8.00
4 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 47.15 7.00
5 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.20 6.00
6 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 47.62 5.00
7 65 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.07 4.00
8 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 48.28 3.00
9 34 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 48.48 2.00
10 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 48.64 1.00
11 50 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 49.39
12 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 49.52
13 72 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 49.72
14 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 49.96
15 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 50.62
16 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 50.92
17 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 51.06
18 24 Podmanická AnnaPodmanická Anna 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 52.43
19 41 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 52.88
20 33 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 52.97
21 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 53.28
22 Majerčíková LindaMajerčíková Linda 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 54.11
23 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 55.23
24 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 61.67

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:21.78 11.00
2 78 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:25.23 9.00
3 50 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:25.55 8.00
4 74 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:25.97 7.00
5 24 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:58.46 1.00
6 37 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 3:01.40
7 65 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 3:05.68
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:33.15 6.00
2 46 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:46.36 5.00
3 55 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:51.56 4.00
4 40 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:52.06 3.00
5 41 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:52.07 2.00
6 34 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 3:03.45
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:21.78 11.00
2 78 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:25.23 9.00
3 50 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:25.55 8.00
4 74 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:25.97 7.00
5 72 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:33.15 6.00
6 46 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:46.36 5.00
7 55 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:51.56 4.00
8 40 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:52.06 3.00
9 41 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:52.07 2.00
10 24 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:58.46 1.00
11 37 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 3:01.40
12 34 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 3:03.45
13 65 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 3:05.68

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 2:29.74 11.00
2 74 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:33.21 9.00
3 50 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:35.56 8.00
4 24 Podmanická AnnaPodmanická Anna 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 SB 2:41.34 7.00
5 72 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:42.68 6.00
6 65 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:46.92 5.00
7 78 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:48.33 2.00
8 68 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:57.28
37 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNF
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 2:47.17 4.00
2 83 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 2:47.50 3.00
3 67 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:54.80 1.00
4 40 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:56.85
5 33 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:56.94
6 41 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:58.00
7 52 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 3:00.19
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 2:29.74 11.00
2 74 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:33.21 9.00
3 50 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:35.56 8.00
4 24 Podmanická AnnaPodmanická Anna 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 SB 2:41.34 7.00
5 72 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:42.68 6.00
6 65 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:46.92 5.00
7 34 Krupová MichaelaKrupová Michaela 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 2:47.17 4.00
8 83 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 2:47.50 3.00
9 78 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:48.33 2.00
10 67 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:54.80 1.00
11 40 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:56.85
12 33 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:56.94
13 68 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:57.28
14 41 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:58.00
15 52 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 3:00.19
37 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 DNF

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 72 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 7:44.23 11.00
2 50 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 7:49.98 9.00
3 41 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 8:29.20 8.00
4 24 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 8:33.02 7.00
5 78 Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 10:20.97 6.00
6 37 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10:40.26 5.00
7 40 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10:44.65 4.00
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 11:24.43 11.00
MS 50 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11:57.91
3 74 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 12:20.01 9.00
4 68 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 12:20.58 8.00
MS 65 Kirkpatrick NicholasKirkpatrick Nicholas 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13:14.67
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 16.13 11.00
2 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.36 9.00
3 72 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 18.82 8.00
4 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.71 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 15.15 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 17.14 9.00
3 78 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 17.36 8.00
4 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 17.69 7.00
5 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 19.44 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:15) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.98 3.00
2 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 20.08 2.00
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.84
4 Bátová NatáliaBátová Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.90
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 17.83 6.00
2 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.09 5.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 20.27 1.00
Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNF
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 15.15 11.00
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 17.14 9.00
3 78 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 17.36 8.00
4 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 17.69 7.00
5 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 17.83 6.00
6 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 19.09 5.00
7 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 19.44 4.00
8 Zaveráková LillianZaveráková Lillian 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.98 3.00
9 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 20.08 2.00
10 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 20.27 1.00
11 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.84
12 Bátová NatáliaBátová Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 23.90
Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 0:46.37
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 0:46.74 11.00
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:49.53 9.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 0:51.68 8.00
5 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:55.45 7.00
6 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:59.83 6.00
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:49.65 11.00
2 97 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 0:51.45 9.00
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:52.80 8.00
4 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:55.03 6.00
5 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:55.93 5.00
6 93 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:58.90 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:54.65 7.00
2 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:56.33 4.00
3 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 0:57.53 3.00
4 37 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:01.61 1.00
5 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:05.91
Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:49.65 11.00
2 97 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 0:51.45 9.00
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 0:52.80 8.00
4 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:54.65 7.00
5 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:55.03 6.00
6 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 0:55.93 5.00
7 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 0:56.33 4.00
8 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 0:57.53 3.00
9 93 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:58.90 2.00
10 37 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 1:01.61 1.00
11 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:05.91
Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 5:38.79 11.00
2 83 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 5:38.94 9.00
MS 74 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 6:14.25
4 33 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 7:21.56 8.00
Celkom 4 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 5:40.36 11.00
2 78 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 5:50.73 9.00
3 46 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 6:08.18 8.00
4 93 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 6:48.45 7.00
5 36 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 6:52.99 6.00
6 77 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 6:56.67 5.00
7 55 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 6:59.70 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 13:26.47 11.00
2 55 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 13:43.47 9.00
3 34 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 16:27.06 8.00
4 24 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 18:14.46 7.00
5 74 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 18:19.16 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 16:20.07 11.00
2 41 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 16:30.68 9.00
3 72 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 16:44.56 8.00
4 37 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 17:19.94 7.00
5 50 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 17:59.67 6.00
6 40 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 18:10.22 5.00
7 78 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 21:15.51 4.00
8 65 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 23:17.85 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169 Body
1 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 165 --oooxx 11.00
2 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 165 ooxoooxxx 9.00
3 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 160 oooxxoxxx 8.00
Jankola MatúšJankola Matúš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 NM xx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150154158165 Body
MS Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 PB 158 ---oooooxxx
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 12 154 --ooooxxoxxx 11.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 11 150 --ooooxxx 9.00
4 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 13 PB 150 --ooxoxoxxx 8.00
5 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 6 PB 140 oxooxoxx 7.00
6= Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 10 135 oooxxx 5.50
6= Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 7 PB 135 oooxxx 5.50
8 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 3 PB 135 ooxoxxx 4.00
9 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 5 PB 130 ooxxx 3.00
10 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 9 130 oxoxxx 2.00
Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 4 DNS
Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 NM xxx
Urbánková RuthyUrbánková Ruthy
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 2 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 13.9.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 240260282303312322 Body
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 PB 312 ooxoxxoxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180 Body
1= Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 2 160 oxxx 10.00
1= Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 PB 160 o 10.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 15 589 +0.6 m/s 554  +0.4xx554589  +0.6xx 11.00
2 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 14 PB 509 +1.0 m/s 508  +0.3509  +1.0x509491  +0.7491  +0.4- 9.00
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 13 PB 504 +0.8 m/s 495  +0.2x504  +0.8504493  +0.8x503  +0.2 8.00
4 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 8 PB 471 +0.9 m/s 429  +1.3x467  +0.2467454  +0.3x471  +0.9 7.00
5 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 PB 467 +1.5 m/s 467  +1.5463  +0.7415  +0.5467461  +0.2452  +0.3x 6.00
6 Seifert IgorSeifert Igor
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 12 465 +0.9 m/s 461  +0.1465  +0.9460  +0.7465447  +0.9458  +0.4x 5.00
7 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 9 455 +0.8 m/s 435  +1.4434  +0.6415  +0.4435425  +0.4431  +0.2455  +0.8 4.00
8 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 11 452 +0.8 m/s 394  +1.6452  +0.8448  +0.6452xxx 3.00
9 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 7 409 +1.2 m/s 409  +1.2398  +0.5392  +0.3409 2.00
10 Turčan LukášTurčan Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
06 06 2 PB 391 +0.3 m/s 367  +0.2391  +0.3370  +0.9391 1.00
11 46 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 PB 391 +0.5 m/s -x391  +0.5391
12 Repka Oliver RenéRepka Oliver René
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 6 388 +1.1 m/s 388  +1.1382  +0.4384  +0.4388
13 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 3 PB 376 +0.2 m/s 376  +0.2x342  +0.7376
14 55 Jonek PavolJonek Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 PB 368 +1.0 m/s -307  +0.2368  +1.0368
15 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 PB 365 +0.3 m/s 365  +0.3x357  +0.6365
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 30 479 +0.9 m/s 448  +0.8x448446  +0.2479  +0.9479  +1.4 11.00
2 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 29 469 +0.3 m/s 456  +0.0460  +0.7460x469  +0.3x 9.00
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 26 PB 455 +0.7 m/s 452  +0.2455  +0.7455409  +0.1439  +0.3435  +1.5 8.00
4 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 20 PB 455 +0.4 m/s 439  +1.5455  +0.4455427  +0.2442  +0.3449  +0.2 7.00
5 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 23 PB 449 +0.1 m/s 440  +0.2421  +0.6440449  +0.1433  +0.2443  +0.2 6.00
6 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 28 448 +1.8 m/s 420  +0.3438  +0.9438445  +1.6444  +1.4448  +1.8 5.00
7 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 27 443 +0.8 m/s x434  +0.8434443422438 4.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 25 433 +0.8 m/s x433  +0.8433431401422 3.00
9 78 Papicskasová EmaPapicskasová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 3 PB 426 +0.4 m/s 426  +0.4419  +0.6426 2.00
10 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 22 415 +0.5 m/s x415  +0.5415 1.00
11 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 18 PB 412 +0.6 m/s 409  +1.2412  +0.6412
12 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 7 PB 409 +0.5 m/s 409  +0.5401  +0.5409
13 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 13 PB 400 +0.6 m/s 361  +0.4400  +0.6400
14 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 17 388 +0.1 m/s 388  +0.1376  +0.4388
15 Frátriková SimonaFrátriková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 19 387 +0.9 m/s 377  +1.5387  +0.9387
16 46 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 1 PB 386 +0.2 m/s x386  +0.2386
17 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 21 381 +0.2 m/s x381  +0.2381
18 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 PB 379 +0.3 m/s 379  +0.3377  +1.4379
19 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 15 378 +0.5 m/s 329  +0.9378  +0.5378
20 40 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 4 PB 377 +0.2 m/s 345  +0.8377  +0.2377
21 67 Voštinárová SofiaVoštinárová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 12 PB 365 +0.3 m/s 365  +0.3351  +0.4365
22 68 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 2 PB 347 +0.5 m/s 325  +0.8347  +0.5347
23 Dubovcová NatáliaDubovcová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 11 PB 333 +0.2 m/s 333  +0.2324  +0.3333
24 Šugárová TamaraŠugárová Tamara
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 6 PB 329 +0.4 m/s x329  +0.4329
25 Turianiková LuciaTurianiková Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 8 PB 325 +0.9 m/s 325  +0.9308  +0.5325
26 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 14 320 +0.4 m/s 320  +0.4x320
27 Jarošová NinaJarošová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 10 273 +0.5 m/s x273  +0.5273
Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 24 DNS --0.0
Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 16 NM xx0.0
Kanderová NinaKanderová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 9 NM xx0.0
41 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 5 NM xx0.0
Celkom 31 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 09.12 08.8408.8109.1209.1208.6708.0708.19 11.00
2 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 15 08.71 08.6708.6308.3208.6708.2008.4708.71 9.00
3 Jančovičová NikolaJančovičová Nikola
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 13 PB 08.66 08.2108.4008.4708.4708.6108.3708.66 8.00
4 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 14 08.60 08.1608.5308.4908.5308.60x08.50 7.00
5 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 12 PB 08.22 07.25x06.8307.2507.4708.1608.22 6.00
6 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 PB 07.74 07.1507.48x07.4807.7407.3106.99 5.00
7 55 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 6 PB 07.74 06.1606.6206.7506.7507.2707.4707.74 4.00
8 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 06.80 06.8005.9705.6006.8006.6106.2106.66 3.00
9 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 7 06.68 06.1206.6806.4106.68 2.00
10 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 8 06.17 06.0505.0406.1706.17 1.00
11 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 4 PB 06.07 06.0705.9804.8406.07
12 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 1 PB 06.04 x05.3306.0406.04
13 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 05.44 05.3005.2905.4405.44
14 83 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 11 04.92 04.4604.6104.9204.92
15 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 04.61 04.6104.0104.6104.61
Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 8 11.84 11.18x11.8411.84x11.08x 11.00
2 Kyseľ DominikKyseľ Dominik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 5 PB 10.71 10.1110.7109.8010.7109.8910.2609.74 9.00
3 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 10.44 x09.5209.8209.8210.3609.9110.44 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 09.76 09.7609.5109.1309.76x09.3009.01 7.00
5 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 09.38 08.9209.2209.0309.2209.3808.7109.17 6.00
6 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 08.53 08.5308.0308.0508.5308.4308.1608.16 5.00
7 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 PB 07.93 07.93x07.1107.93x07.5306.68 4.00
8 Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 07.36 07.1807.3607.1907.3605.8406.5307.22 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 6 PB 38.61 30.74x32.4432.4438.6137.0837.51 11.00
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 2 PB 35.92 33.0735.9233.5035.92x34.66x
3 72 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 5 PB 32.61 31.4932.6131.1432.6129.3322.42x 9.00
4 Janík FilipJaník Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 4 PB 31.29 26.2328.0828.3528.3525.7722.1931.29 8.00
5 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 27.59 xx21.3921.39x26.5427.59 7.00
6 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 1 PB 23.21 22.8520.0220.8222.8523.21x19.59 6.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 PB 25.84 24.6525.84x25.84--- 11.00
2 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 9 PB 23.03 19.3019.1522.2022.2022.6023.03x 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 11 22.95 22.2922.9519.0122.9519.6920.41x 8.00
4 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 PB 20.32 20.3219.4719.1120.3216.9518.4518.64 7.00
5 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 PB 19.52 18.68xx18.6817.6517.0319.52 6.00
6 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 6 19.28 17.7819.2117.5919.2118.1918.4919.28 5.00
7 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 7 17.97 15.52x17.9717.9717.7315.5517.68 4.00
8 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 17.16 15.8415.2215.2515.8417.1616.86x 3.00
9 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 4 PB 13.91 13.9113.8913.3913.91 2.00
10 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 12.43 12.4312.2712.0012.43 1.00
11 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 PB 11.56 11.56x10.3611.56
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 32.65 32.6530.30x32.65x32.27x 11.00
2 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 31.67 27.2329.2331.6731.6730.7330.3931.30 9.00
3 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 7 PB 28.93 28.93xx28.93xxx 8.00
4 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 6 25.40 x24.6723.8224.6725.4024.4922.95 7.00
5 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 PB 23.03 13.6816.1118.1818.1820.4519.0323.03 6.00
6 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 PB 21.32 14.2117.2518.1918.1921.3218.5819.33 5.00
7 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 20.85 20.8120.4020.8520.8520.6718.5320.04 4.00
8 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 PB 20.13 20.13x19.5720.1319.1518.90x 3.00
9 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 PB 15.10 15.10x14.1215.10 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 2 PB 37.34 33.30x35.6335.6336.0637.3437.09
2 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 PB 32.19 x30.6330.3730.63x31.0832.19 11.00
3 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 26.51 22.8521.9024.4224.4226.5125.11x 9.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 PB 24.83 xx24.1024.1024.8323.18x 8.00
5 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 PB 21.59 xx21.1921.1916.94x21.59 7.00
MS Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 PB 15.38 14.00x12.2714.0015.0014.1415.38
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 13.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 15 PB 38.53 34.0236.2438.5338.5337.3432.3936.43
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 14 PB 31.74 29.14x29.5229.5231.7431.00x
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13 PB 25.94 24.8622.9520.6924.8619.1322.6925.94
4 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
06 06 6 PB 24.76 18.6112.52x18.6122.00x24.76
MS Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 4 PB 24.46 14.0222.9524.4624.46x19.1920.45
6 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 12 PB 21.95 17.5718.7018.2318.7021.9517.47x
7 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 11 PB 21.67 19.4314.6618.7819.4321.6720.82x
8 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 10 PB 20.23 20.2219.0119.9220.2217.7919.0920.23
9 Frátriková SimonaFrátriková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 2 PB 18.29 17.8218.29x18.29
10 Bátová NatáliaBátová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 1 PB 17.37 x14.7317.3717.37
11 Šugárová TamaraŠugárová Tamara
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 7 PB 16.77 13.6215.8316.7716.77
12 Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 PB 14.52 14.52xx14.52
13 Kanderová NinaKanderová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 3 PB 14.27 x11.6814.2714.27
14 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 PB 14.05 xx14.0514.05
15 Majerčíková LindaMajerčíková Linda
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 PB 07.03 07.0306.3706.7207.03
Celkom 15 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 7 39.52 34.5939.5234.0639.5233.4932.4730.96 11.00
2 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 5 PB 39.49 31.5229.0932.8732.8733.9539.49x 9.00
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 32.61 32.6130.94x32.61xx24.03 8.00
4 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 32.30 32.3026.28x32.3027.1321.86x 7.00
5 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 3 PB 27.64 22.9121.5123.2923.2924.2524.6827.64 6.00
6 Kyseľ DominikKyseľ Dominik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 1 PB 26.73 18.49x20.0220.0226.73x25.86 5.00
7 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 PB 22.17 x16.7020.4420.4421.94x22.17 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(ne, 13.9.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Margóč, Janík, Gura, Jakuš Margóč, Janík, Gura, Jakuš BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 30.98 11.00
2 Kubiš, Macháč, Čamaj, Šimík Kubiš, Macháč, Čamaj, Šimík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 32.01 9.00
3 Troiak, Kyseľ, Korčok, Uhrík Troiak, Kyseľ, Korčok, Uhrík Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 32.66 8.00
4 Liška, Lehotský, Majtán, Turičík Liška, Lehotský, Majtán, Turičík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 33.07 7.00
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga, Šuleková, Pápežová, Mikuštiaková Čuga, Šuleková, Pápežová, Mikuštiaková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 33.12 11.00
2 Hlavatá, Majtáňová, Žiaková, Haľamová Hlavatá, Majtáňová, Žiaková, Haľamová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 33.22 9.00
3 Beliančínová, Ďuranová, Holeková, Kubovčíková Beliančínová, Ďuranová, Holeková, Kubovčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.33 5.00
4 72 Bratková, Kubovčíková, Majerčíková, Ruckschlossová Bratková, Kubovčíková, Majerčíková, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 36.27 4.00
5 Beláková, Čižmáriková, Koyšová, Prostináková Beláková, Čižmáriková, Koyšová, Prostináková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 36.83 3.00
6 52 Hudecová, Hrmová, Karásková, Líškayová Hudecová, Hrmová, Karásková, Líškayová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 39.26 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová, Hudecová, Duháčková, Michaličková Kaprálová, Hudecová, Duháčková, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 33.46 8.00
2 Frlickova, Kováčiková, Rumanská, Perončíková Frlickova, Kováčiková, Rumanská, Perončíková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 33.81 7.00
3 Kubicová, Skybiková, Janičkova, Trlíková Kubicová, Skybiková, Janičkova, Trlíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 34.89 6.00
4 83 Friedlová, Gerátová, Krkošková, Jakubíková Friedlová, Gerátová, Krkošková, Jakubíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 38.18 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga, Šuleková, Pápežová, Mikuštiaková Čuga, Šuleková, Pápežová, Mikuštiaková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 33.12 11.00
2 Hlavatá, Majtáňová, Žiaková, Haľamová Hlavatá, Majtáňová, Žiaková, Haľamová AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 33.22 9.00
3 Kaprálová, Hudecová, Duháčková, Michaličková Kaprálová, Hudecová, Duháčková, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 33.46 8.00
4 Frlickova, Kováčiková, Rumanská, Perončíková Frlickova, Kováčiková, Rumanská, Perončíková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 33.81 7.00
5 Kubicová, Skybiková, Janičkova, Trlíková Kubicová, Skybiková, Janičkova, Trlíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 34.89 6.00
6 Beliančínová, Ďuranová, Holeková, Kubovčíková Beliančínová, Ďuranová, Holeková, Kubovčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.33 5.00
7 72 Bratková, Kubovčíková, Majerčíková, Ruckschlossová Bratková, Kubovčíková, Majerčíková, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 36.27 4.00
8 Beláková, Čižmáriková, Koyšová, Prostináková Beláková, Čižmáriková, Koyšová, Prostináková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 36.83 3.00
9 83 Friedlová, Gerátová, Krkošková, Jakubíková Friedlová, Gerátová, Krkošková, Jakubíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 38.18 2.00
10 52 Hudecová, Hrmová, Karásková, Líškayová Hudecová, Hrmová, Karásková, Líškayová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 39.26 1.00