<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom (5. 7. 2020)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.7.2020 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.60 qA
MS Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.47
3 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.66
4 Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 09.28
5 36 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.72
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.7.2020 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.92 qA
2 68 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.19 qA
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.35 qB
4 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.46 qB
5 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.7.2020 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 07.69 qA
MS Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 07.82
3 50 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.53 qB
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 08.62 qB
MS Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.76
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 5.7.2020 - 10:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 08.15 qA
2 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.24 qB
3 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 08.79
4 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.85
5 97 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.76
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 5.7.2020 - 10:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.18 qA
2 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.27 qB
MS Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.76
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 08.82
Pintrava MartinPintrava Martin 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.60 qA
2 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 07.69 qA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 07.82
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.92 qA
5 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 08.15 qA
6 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.18 qA
7 68 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.19 qA
8 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.24 qB
9 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.27 qB
10 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 08.35 qB
11 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.46 qB
12 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.47
13 50 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.53 qB
14 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 08.62 qB
15 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.66
16 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.76
16 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.76
18 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 08.79
19 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 08.82
20 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.85
21 Mikita MatejMikita Matej 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 09.28
22 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.46
23 36 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.72
24 97 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.76
Pintrava MartinPintrava Martin 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 5.7.2020 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 07.58 11.00
2 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 07.71 9.00
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 07.83 8.00
4 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 08.07 7.00
5 68 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 08.13 6.00
6 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 08.18 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 5.7.2020 - 11:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.37 4.00
2 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.45 3.00
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.49 2.00
4 Seifert IgorSeifert Igor 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.51 1.00
5 50 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.54
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.69
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.02
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.67 qB
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.97
4 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.12
MS Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.19
6 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 09.39
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.67 qB
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.83
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 09.17
4 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.19
5 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.39
6 36 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.45
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.31 qA
2 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 08.56 qB
3 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.90
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.12
5 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 09.24
6 65 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.38 qA
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.81
3 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 08.83
4 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 09.08
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.70
6 37 Poštová MáriaPoštová Mária 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.39
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.47 qA
2 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.97
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.10
4 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 09.39
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.40
6 91 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.48
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.54 qA
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.95
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.01
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.39
5 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.45
6 Dubcová VeronikaDubcová Veronika 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.61 qB
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 08.72 qB
3 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.03
MS Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.17
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.21
6 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.78
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 5.7.2020 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 SB 08.53 qA
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.55 qA
3 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 08.70 qB
4 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.12
5 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.90
6 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 10.33
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.02
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.31 qA
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.38 qA
4 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.47 qA
5 37 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 SB 08.53 qA
6 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.54 qA
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.55 qA
8 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 08.56 qB
9 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.61 qB
10 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.67 qB
10 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.67 qB
12 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 08.70 qB
13 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 08.72 qB
14 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.81
15 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.83
15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 08.83
17 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.90
18 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.95
19 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.97
19 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.97
21 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.01
22 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 09.03
23 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 09.08
24 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.10
25 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.12
25 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.12
25 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.12
28 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 09.17
28 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.17
30 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.19
30 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.19
32 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.21
33 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 09.24
34 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 09.39
34 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.39
34 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 09.39
34 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.39
38 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.40
39 36 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.45
39 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.45
41 91 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.48
42 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.70
43 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.78
44 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 09.90
45 65 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.94
46 Karásková DianaKarásková Diana 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 10.33
47 37 Poštová MáriaPoštová Mária 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.39
48 Dubcová VeronikaDubcová Veronika 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11.18

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 5.7.2020 - 11:25) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.40 11.00
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.46 9.00
3 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.49 8.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.57 7.00
5 37 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.67 5.50
6 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.67 5.50
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 5.7.2020 - 11:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 08.61 3.50
2 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.61 3.50
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.68 2.00
4 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 08.81 1.00
5 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.89
6 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.05
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 13:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.13 11.00
MS Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 19.03
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 19.33 8.00
4 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 19.35 7.00
5 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 20.44 5.00
6 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 20.47 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 13:15) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.41 6.00
2 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 20.48 3.00
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 20.66 1.00
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.11
MS Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.45
6 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.7.2020 - 13:15) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.25
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.09
3 33 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 22.84
4 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.13
5 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 24.15
6 24 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.7.2020 - 13:15) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 18.82 9.00
2 55 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 20.64 2.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.13 11.00
2 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 18.82 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 19.03
4 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 19.33 8.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 19.35 7.00
6 50 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 20.41 6.00
7 Margóč MatejMargóč Matej 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 20.44 5.00
8 Korčok AdamKorčok Adam 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 20.47 4.00
9 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 20.48 3.00
10 55 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 20.64 2.00
11 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 20.66 1.00
12 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.11
13 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.25
14 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 21.45
15 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.81
16 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.09
17 33 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 22.84
18 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 23.13
19 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 24.15
20 24 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.30

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 19.45
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 20.22 11.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20.71 6.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 20.91 4.00
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.99 3.00
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.55
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 20.54 8.00
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.66 7.00
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 21.23
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.46
5 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.08
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 23.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 20.81 5.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 21.57
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.82
4 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 22.10
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.38
6 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 21.14 1.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 22.08
3 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 22.24
4 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 22.35
5 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.01
6 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.66
2 75 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 22.14
3 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 22.17
4 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 22.53
5 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 22.65
6 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 23.69
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 24.03
3 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 24.45
4 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.57
5 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 24.60
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 19.01
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 20.42 9.00
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 21.12 2.00
4 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.87
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.63
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 25.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 22.37
2 91 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 23.05
3 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 23.25
4 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 24.24
5 Rendeková NikolRendeková Nikol 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.68
6 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 5.7.2020 - 13:30) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 21.78
2 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 22.31
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.96
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 19.01
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 19.45
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 20.22 11.00
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 20.42 9.00
5 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 20.54 8.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 20.66 7.00
7 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20.71 6.00
8 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 20.81 5.00
9 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 20.91 4.00
10 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 20.99 3.00
11 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 21.12 2.00
12 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 21.14 1.00
13 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 21.23
14 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 21.46
15 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 21.55
16 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 21.57
17 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.66
18 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 21.78
19 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.82
20 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.08
20 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 PB 22.08
22 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 22.10
23 75 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 22.14
24 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 22.17
25 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 22.24
26 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 22.31
27 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 22.35
28 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 22.37
29 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.38
30 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 22.53
31 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 22.65
32 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.87
33 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.96
34 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.01
35 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 23.02
36 91 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 23.05
37 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 23.25
38 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.46
39 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.58
40 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 23.69
41 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 24.03
42 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 24.24
43 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 24.45
44 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.57
45 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 24.60
46 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.63
47 Rendeková NikolRendeková Nikol 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 24.68
48 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.69
49 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.70
50 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.52
51 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 25.57

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 41.92 9.00
2 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 43.90 8.00
3 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 44.52 6.00
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 44.81 5.00
5 79 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 44.92 4.00
6 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 49.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 40.58 11.00
2 37 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 44.00 7.00
3 21 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 45.62 3.00
4 75 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 47.55 2.00
5 83 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 48.27 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurík AdamJurík Adam 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 40.58 11.00
2 74 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 41.92 9.00
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 43.90 8.00
4 37 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 44.00 7.00
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 44.52 6.00
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 44.81 5.00
7 79 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 44.92 4.00
8 21 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 45.62 3.00
9 75 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 47.55 2.00
10 83 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 48.27 1.00
11 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 49.26

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 44.46 11.00
2 50 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 46.60 9.00
3 74 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 47.84 8.00
4 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 48.43 7.00
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 51.37 4.00
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 54.22 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 48.74 6.00
2 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 49.00 5.00
3 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 51.41 3.00
4 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 52.16 2.00
Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 44.46 11.00
2 50 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 46.60 9.00
3 74 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 47.84 8.00
4 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 48.43 7.00
5 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 48.74 6.00
6 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 49.00 5.00
7 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 51.37 4.00
8 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 51.41 3.00
9 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 52.16 2.00
10 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 54.22 1.00
Čižmáriková SáraČižmáriková Sára 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 2:18.43 11.00
2 79 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 2:20.64 9.00
3 74 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 2:23.18 8.00
4 50 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:23.78 7.00
5 55 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:25.31 6.00
6 68 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:25.36 5.00
7 83 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 2:27.76 4.00
8 75 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 2:30.38 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:31.65 2.00
2 41 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 2:34.62 1.00
3 36 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:57.61
4 97 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:58.87
5 24 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 3:04.83
Pintrava MartinPintrava Martin 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 2:18.43 11.00
2 79 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 2:20.64 9.00
3 74 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 2:23.18 8.00
4 50 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:23.78 7.00
5 55 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:25.31 6.00
6 68 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:25.36 5.00
7 83 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 2:27.76 4.00
8 75 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 2:30.38 3.00
9 33 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:31.65 2.00
10 41 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 2:34.62 1.00
11 36 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:57.61
12 97 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:58.87
13 24 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 3:04.83
Pintrava MartinPintrava Martin 06 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 5 DNS

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:28.04 11.00
2 83 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:31.63 9.00
3 50 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:32.67 8.00
4 75 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 2:34.59 7.00
5 37 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:40.38 6.00
6 74 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:43.59 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:48.43 4.00
2 68 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:51.50 3.00
3 25 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:55.02 2.00
4 79 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 3:02.38 1.00
5 46 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 3:10.72
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:28.04 11.00
2 83 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:31.63 9.00
3 50 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:32.67 8.00
4 75 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 2:34.59 7.00
5 37 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:40.38 6.00
6 74 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:43.59 5.00
7 91 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:48.43 4.00
8 68 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:51.50 3.00
9 25 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:55.02 2.00
10 79 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 3:02.38 1.00
11 46 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 3:10.72

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 7:31.55 11.00
2 65 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 7:45.40 9.00
3 97 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 8:03.00 8.00
4 24 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 8:06.40 7.00
5 72 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10:29.71 6.00
6 36 Iványiová DenisaIványiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10:34.86 5.00
7 78 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11:56.13 4.00
37 Poštová MáriaPoštová Mária 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 DNF
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Kothaj Ján BenediktKothaj Ján Benedikt 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 11:40.08 11.00
2 74 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 11:42.12 9.00
3 83 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 12:01.41 8.00
4 34 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13:42.84 7.00
Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 16.88 11.00
2 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 17.23 9.00
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 18.39 8.00
MS Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 18.77
Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 10:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.72
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.64 11.00
3 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 17.64 9.00
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 18.21 8.00
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 18.96 7.00
6 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.20 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 10:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.06 6.00
2 79 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.68 4.00
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.68 3.00
4 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.76 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.72
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 15.64 11.00
3 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 17.64 9.00
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 18.21 8.00
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 18.96 7.00
6 Stehlíková KatarínaStehlíková Katarína 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.06 6.00
7 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.20 5.00
8 79 Podmanická EliškaPodmanická Eliška 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.68 4.00
8 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 21.68 3.00
10 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.76 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 0:48.96 11.00
2 41 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 0:56.06 9.00
Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.18 11.00
2 34 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:55.55 8.00
3 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 0:58.74 6.00
4 46 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 0:59.91 5.00
5 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:01.47 4.00
6 55 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:01.98 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:52.91 9.00
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 0:57.43 7.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:49.18 11.00
2 68 Rumanská SáraRumanská Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:52.91 9.00
3 34 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:55.55 8.00
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 0:57.43 7.00
5 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 0:58.74 6.00
6 46 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 0:59.91 5.00
7 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:01.47 4.00
8 55 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:01.98 3.00

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 34 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 6:12.62 11.00
2 50 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 6:38.64 9.00
3 79 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 6:45.89 8.00
4 91 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 6:48.32 7.00
5 55 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 7:06.23 6.00
6 46 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 7:17.83 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 13:21.22 11.00
2 74 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 14:11.73 9.00
3 75 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 18:30.74 8.00
4 68 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 18:59.53 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 16:21.60 11.00
2 79 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 16:24.47 9.00
3 97 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 16:59.20 8.00
4 41 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 17:44.40 7.00
5 36 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 17:51.82 6.00
6 83 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 18:15.25 5.00
7 24 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 18:28.69 4.00
8 55 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 10 22:20.76 3.00
9 37 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 9 22:27.25 2.00
10 67 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 23:38.93 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175 Body
1 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 PB 170 --ooxoxoxxx 11.00
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 160 -ooxoxxx 9.00
3 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 145 oxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150154158161164170 Body
MS Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 17 164 -----oooooxxx
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 15 PB 158 ---ooooxxoxxx 11.00
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 16 154 --ooooo-xxx 9.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 154 -o-oxooxxoxxx 8.00
5= Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 12 150 o-oooxoxxx 6.50
5= Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 11 PB 150 oooooxoxxx 6.50
7 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 13 145 -ooooxxx 5.00
8 83 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 PB 145 -ooxoxxoxxx 4.00
9 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 140 oooxoxxx 3.00
10 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 9 135 -ooxxx 2.00
11 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 8 PB 130 ooxxx 1.00
12 Baranková TamaraBaranková Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 10 130 oxoxxx
13 Čierna LuciaČierna Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 2 PB 130 oxxoxxx
14 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 5 PB 130 xoxxoxxx
15= Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 6 PB 125 xoxxx
15= Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 1 PB 125 xoxxx
Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 7 NM xxx
Celkom 17 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 5.7.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 240260270280330340350360370380390 Body
MS Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 2 PB 380 ----oxoooxoxoxxx
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 270 xoxoxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 5.7.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200210220230240250260270280290300 Body
MS Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 3 290 --------oooxxoxxx
MS Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 2 PB 270 ----o-ooooxxx
MS Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 PB 210 ooooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 1 PB 569 -0.5 m/s 557  -0.2569  -0.5x569
2 74 Kohút MilanKohút Milan
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 14 PB 506 -0.8 m/s x480  -0.9486  -0.3486497  -0.2504  -0.3506  -0.8 11.00
3 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 12 PB 497 -0.5 m/s 483  -0.5x481  -0.2483479  -0.2494  -0.6497  -0.5 9.00
4 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 11 PB 495 -0.2 m/s x476  -0.7x476463  -0.2x495  -0.2 8.00
5 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 13 PB 485 -0.4 m/s 481  -0.4483  -0.5478  -0.2483469  -0.2461  -0.2485  -0.4 7.00
6 Seifert IgorSeifert Igor
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 4 PB 481 -0.7 m/s x467  -0.7481  -0.7481433  -0.2481  -0.2438  -0.2 6.00
7 37 Troiak ŠimonTroiak Šimon
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 9 PB 469 -0.2 m/s 441  -0.5442  -0.3469  -0.2469x442  -0.5- 5.00
8 Korčok AdamKorčok Adam
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
05 05 7 PB 461 -0.5 m/s 461  -0.5449  -0.4x461xx461  -0.2 4.00
MS Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 8 424 -0.6 m/s 388  -0.8424  -0.6x424---
10 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 421 -0.6 m/s 382  -0.6421  -0.6419  -0.5421 3.00
11 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 PB 386 -0.8 m/s 379  -0.2384  -0.5386  -0.8386 2.00
12 Kuder DamiánKuder Damián
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
09 09 6 358 -0.6 m/s 326  -0.5358  -0.6356  -0.7358 1.00
13 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 2 PB 344 -0.6 m/s 344  -0.6xx344
Pintrava MartinPintrava Martin
Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ...
06 06 3 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 35 478 -0.5 m/s 471  -0.1471  -0.5474  -0.1474478  -0.5469  -0.4 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 36 478 -0.4 m/s 465  -0.2469  -0.5x469471  -0.3478  -0.4 9.00
3 91 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 24 PB 449 -0.2 m/s 448  -0.3432  -0.8418  -0.3448439  -0.3449  -0.2 8.00
MS Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 8 PB 449 -1.0 m/s 449  -1.0x449
5 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 32 447 -0.5 m/s 433  -0.9445  -0.5433  -0.5445412  -0.3447  -0.5 7.00
6 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 33 441 -0.7 m/s 437  -0.2x441  -0.7441xx 6.00
7 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 23 PB 440 -0.6 m/s 409  -0.5425  -0.5393  -0.2425440  -0.6410  -0.5 5.00
8 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 34 439 -0.8 m/s 439  -0.8382  -0.8427  -0.5439430  -0.5x 4.00
9 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 28 PB 436 -0.8 m/s 436  -0.8434  -0.4401  -0.5436399  -0.5383  -0.7 3.00
10 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 21 PB 419 -0.2 m/s 419  -0.2409  -0.7419 2.00
11 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 27 417 -0.6 m/s x417  -0.6417 1.00
12 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
06 06 15 PB 407 -0.5 m/s 388  -0.6407  -0.5407
13 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 PB 406 -0.6 m/s 377  -0.5406  -0.6406
14 Kečkéšová EmíliaKečkéšová Emília
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 29 403 -0.4 m/s 386  -0.3403  -0.4403
15 Lednicka LindaLednicka Linda
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 PB 402 -1.5 m/s 402  -1.5393  -0.5402
16 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 26 401 -0.2 m/s 401  -0.2386  -0.7401
17 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 1 PB 399 -0.2 m/s 382  -0.2399  -0.2399
18 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 25 398 -0.5 m/s 373  -0.2398  -0.5398
19 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 4 PB 395 -0.6 m/s 332  -1.2395  -0.6395
20 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 19 394 -0.4 m/s x394  -0.4394
21 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 17 392 -0.3 m/s 390  -1.0392  -0.3392
22 37 Kubošná SimonaKubošná Simona
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 22 391 -0.4 m/s x391  -0.4391
23 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 16 371 -0.2 m/s 371  -0.2356  -0.5371
24 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 30 371 -0.5 m/s 371  -0.5354  -0.8371
25 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 11 PB 369 -0.5 m/s 348  -0.3369  -0.5369
26 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 18 368 -0.2 m/s 310  -0.2368  -0.2368
27 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 20 366 -0.2 m/s 356  -0.2366  -0.2366
28 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 12 PB 366 -0.5 m/s 366  -0.5-366
29 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 PB 361 -0.4 m/s 360  -1.0361  -0.4361
30 Čižmáriková SáraČižmáriková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 2 SB 357 -0.6 m/s 357  -0.6340  -0.5357
31 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 10 PB 339 -0.5 m/s x339  -0.5339
32 Kováčová VeronikaKováčová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 13 311 -0.5 m/s x311  -0.5311
33 Kunštárová LiliKunštárová Lili
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 14 298 -0.2 m/s x298  -0.2298
34 97 Vozárová KláraVozárová Klára
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 9 PB 289 -1.5 m/s 289  -1.5x289
Rendeková NikolRendeková Nikol
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 6 NM xx0.0
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 31 NM xx0.0
Celkom 36 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 PB 09.44 08.6808.4508.9108.9108.3409.2109.44 11.00
2 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 15 PB 09.24 08.75x08.2608.7508.8809.2407.93 9.00
MS Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 PB 08.99 08.99x07.9808.99
4 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 14 08.78 06.8608.5408.7808.7807.9308.6108.20 8.00
5 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13 08.45 08.2408.2507.4308.2508.1507.7408.45 7.00
6 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 12 SB 08.44 07.54x08.4408.4408.1007.5207.89 6.00
7 50 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 11 PB 08.41 08.1208.4108.3808.4107.9408.2608.09 5.00
8 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 5 PB 07.52 06.4807.5207.3707.5206.9907.50x 4.00
9 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 10 07.49 07.1407.1307.4407.44x07.2607.49 3.00
10 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 9 06.92 06.9206.6006.7106.92 2.00
11 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 6 PB 06.88 x05.7306.8806.88 1.00
12 Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 2 PB 06.77 05.5906.7106.7706.77
13 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 06.65 06.6505.9406.4806.65
14 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 7 06.19 06.0105.9406.1906.19
15 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 4 06.06 05.9005.5506.0606.06
16 Hnilická TeréziaHnilická Terézia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
07 07 3 06.05 05.9305.7606.0506.05
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 PB 11.28 10.22x11.2811.2810.9910.8710.78 11.00
2 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 7 10.58 10.0510.42x10.4210.44x10.58 9.00
3 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 PB 09.75 09.7508.68x09.7509.4908.9209.49 8.00
4 Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 2 PB 07.91 05.0705.7506.7806.7807.0107.6407.91 7.00
5 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 07.70 07.4807.0007.7007.70x06.5907.14 6.00
6 Mikita MatejMikita Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 PB 07.60 x06.85x06.8507.1106.5107.60 5.00
7 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 PB 07.46 06.8207.1207.3407.3407.2507.2707.46 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 10 35.73 xx30.6130.6134.5335.73- 11.00
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 9 32.87 30.57xx30.5730.52x32.87
MS Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
57 57 1 SB 29.51 27.3026.54x27.3029.5128.50x
4 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 2 PB 28.57 x21.7128.5728.5727.9726.0320.43 9.00
5 Janík FilipJaník Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 3 PB 27.30 x26.9227.3027.30x24.55- 8.00
6 74 Gál HugoGál Hugo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 6 PB 26.93 x19.5525.7125.7120.5926.93- 7.00
MS Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 8 PB 26.04 22.7524.0021.3624.0026.0424.3921.56
8 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 23.65 20.3723.50x23.5023.6523.16- 6.00
9 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 22.91 x22.91x22.9121.0921.3921.97 5.00
10 Šupina PavolŠupina Pavol
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 5 20.57 20.2820.5720.5120.5716.8718.87- 4.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 2 PB 24.44 23.5022.2324.4424.4418.3322.1122.50
MS Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 9 PB 23.38 20.6718.5620.3520.6720.0622.4423.38
3 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 8 PB 22.67 22.67x20.0422.6720.84-- 11.00
4 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 21.41 19.2520.1421.4121.4118.6219.4718.94 9.00
5 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 6 19.79 19.7918.32x19.7916.4217.21x 8.00
6 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 19.47 18.5319.4718.6719.4717.93x18.38 7.00
7 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 PB 18.97 x14.8215.0615.0617.1216.3818.97 6.00
8 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 5 PB 17.39 13.8815.4115.6915.6917.3916.9816.45 5.00
9 78 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 PB 12.79 11.7709.9211.5911.7711.0812.7912.03 4.00
Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 3 NM xxx0.0---
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 31.78 26.6829.92x29.92x31.1231.78 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 PB 27.34 21.32x27.3427.34xxx 9.00
3 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 23.94 23.94xx23.94xxx 8.00
4 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 PB 21.78 21.7819.8020.9521.7820.0021.50x 7.00
5 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 PB 19.17 18.00x19.1719.17xx17.87 6.00
6 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 18.27 x18.27x18.27xxx 5.00
7 78 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 PB 14.92 14.92x12.8814.92x10.7513.95 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 32.13 31.75x32.1332.13x31.0131.55
2 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 PB 28.92 25.4927.1928.8628.86x28.9228.43
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(ne, 5.7.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 SB 33.70 32.5133.7032.9533.70x33.3132.32
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Veteráni

(ne, 5.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
57 57 PB 27.02 25.4225.8625.9925.9926.6527.0226.82
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 5.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 11 38.41 34.4033.7736.7136.7137.6734.6638.41 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 10 33.47 32.7933.4732.6133.4731.94x29.32 9.00
MS Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 PB 26.72 24.5024.0026.7226.72
MS Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 7 PB 24.81 24.2324.81x24.81
5 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 9 PB 23.52 17.7818.1618.6018.6021.0819.0223.52 8.00
6 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 PB 23.36 17.83x23.3123.3121.5723.3621.51 7.00
7 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 19.27 19.2718.56x19.2718.4218.5718.64 6.00
8 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 6 18.99 14.7315.6718.9918.9914.9717.9718.83 5.00
9 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 17.60 16.0417.6014.6717.60x12.81x 4.00
10 Kulová ViktóriaKulová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 3 PB 17.54 x17.5417.0017.5417.2912.5616.06 3.00
11 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 2 PB 14.89 14.8911.3313.5914.89 2.00
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 5.7.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 8 PB 40.54 40.54x26.1140.5427.20xx 11.00
2 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 30.93 x28.7630.9330.93x26.86x 9.00
MS Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
57 57 7 SB 30.31 26.5227.9930.3130.3127.5728.5128.20
4 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 1 PB 28.22 21.2328.22x28.2223.1826.56x 8.00
5 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 PB 26.50 25.6926.50x26.5024.54x25.44 7.00
6 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 SB 23.72 22.6519.8623.7223.7214.50x18.79 6.00
7 Turičík FilipTuričík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 PB 22.90 21.00x21.0221.0219.0222.9018.28 5.00
8 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 6 17.10 11.42x14.0614.0617.10xx 4.00
Celkom 8 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav, Macháč, Sádecký, Valíček Duchoslav, Macháč, Sádecký, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 31.16 11.00
2 Čamaj, Kubiš, Šimík, Majtán Čamaj, Kubiš, Šimík, Majtán AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 32.87 9.00
3 Hyžinský, Kopček, Mikita, Bruňo Hyžinský, Kopček, Mikita, Bruňo CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 33.33 8.00
4 41 Ambrózi, Henček, Šupina, Gál Ambrózi, Henček, Šupina, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 33.47 7.00
5 Margóč, Janík, Jakuš, Kothaj Margóč, Janík, Jakuš, Kothaj BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 33.74 6.00
6 Kuder, Briš, Kaprál, Hudec Kuder, Briš, Kaprál, Hudec Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 35.00 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš, Kán, Katona, Krajči Havaš, Kán, Katona, Krajči AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 33.93 5.00
2 75 Kiselev, Povinský, Palášthy, Šlúch Kiselev, Povinský, Palášthy, Šlúch MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.36 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav, Macháč, Sádecký, Valíček Duchoslav, Macháč, Sádecký, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 31.16 11.00
2 Čamaj, Kubiš, Šimík, Majtán Čamaj, Kubiš, Šimík, Majtán AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 32.87 9.00
3 Hyžinský, Kopček, Mikita, Bruňo Hyžinský, Kopček, Mikita, Bruňo CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 33.33 8.00
4 41 Ambrózi, Henček, Šupina, Gál Ambrózi, Henček, Šupina, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 33.47 7.00
5 Margóč, Janík, Jakuš, Kothaj Margóč, Janík, Jakuš, Kothaj BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 33.74 6.00
6 Havaš, Kán, Katona, Krajči Havaš, Kán, Katona, Krajči AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 33.93 5.00
7 Kuder, Briš, Kaprál, Hudec Kuder, Briš, Kaprál, Hudec Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 35.00 4.00
8 75 Kiselev, Povinský, Palášthy, Šlúch Kiselev, Povinský, Palášthy, Šlúch MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 35.36 3.00

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková, Haľamová, Bíziková, Hlavatá Žiaková, Haľamová, Bíziková, Hlavatá AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 33.12 11.00
2 74 Maleková, Kaprálová, Duháčková, Michaličková Maleková, Kaprálová, Duháčková, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 34.27 9.00
3 Kubáňová, Kováčiková, Rumanská, Perončíková Kubáňová, Kováčiková, Rumanská, Perončíková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 34.36 8.00
4 Tatarková, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Tatarková, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 34.46 7.00
5 Jurečeková, Holecová, Stehlíková, Tabačarová Jurečeková, Holecová, Stehlíková, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 34.63 6.00
6 55 Vorková, Kubicová, Gerátová Vorková, Kubicová, Gerátová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 36.32 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Tamasiová, Mešťanová, Hudecová, Kupcová Tamasiová, Mešťanová, Hudecová, Kupcová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 36.17 4.00
3 Marčišinová, Bieliková, Kubovčíková, Kubovčíková Marčišinová, Bieliková, Kubovčíková, Kubovčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.16 2.00
4 72 Líškayová, Karásková, Hudecová, Černajová Líškayová, Karásková, Hudecová, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 41.61 1.00
Ruckschlossová, Halčinová, Beliančínová, Holeková Ruckschlossová, Halčinová, Beliančínová, Holeková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DQ 5.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková, Haľamová, Bíziková, Hlavatá Žiaková, Haľamová, Bíziková, Hlavatá AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 33.12 11.00
2 74 Maleková, Kaprálová, Duháčková, Michaličková Maleková, Kaprálová, Duháčková, Michaličková Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 34.27 9.00
3 Kubáňová, Kováčiková, Rumanská, Perončíková Kubáňová, Kováčiková, Rumanská, Perončíková CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 34.36 8.00
4 Tatarková, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Tatarková, Trlíková, Lukašíková, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 34.46 7.00
5 Jurečeková, Holecová, Stehlíková, Tabačarová Jurečeková, Holecová, Stehlíková, Tabačarová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 34.63 6.00
6 Tamasiová, Mešťanová, Hudecová, Kupcová Tamasiová, Mešťanová, Hudecová, Kupcová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 36.17 4.00
7 55 Vorková, Kubicová, Gerátová Vorková, Kubicová, Gerátová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 36.32 3.00
8 Marčišinová, Bieliková, Kubovčíková, Kubovčíková Marčišinová, Bieliková, Kubovčíková, Kubovčíková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.16 2.00
9 72 Líškayová, Karásková, Hudecová, Černajová Líškayová, Karásková, Hudecová, Černajová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 41.61 1.00
Ruckschlossová, Halčinová, Beliančínová, Holeková Ruckschlossová, Halčinová, Beliančínová, Holeková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DQ 5.00