<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (21. 6. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.63
2 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.80
3 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.24
4 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.26
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.75
2 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.81
3 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.23
4 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.91
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.12
2 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.89
Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.63
2 78 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.12
3 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.75
4 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.80
5 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.81
6 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.89
7 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.23
8 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.24
9 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.91
10 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 11.26
Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2020 - 13:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.54 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.80 9.00
3 78 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.32 8.00
4 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.66 7.00
Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 21.6.2020 - 13:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.92 5.00
2 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.24 4.00
3 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.37 3.00
Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.65
2 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.74
3 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.02
4 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.20
5 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.56
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.94
2 53 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.31
3 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.52
4 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.66
Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.39
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.03
3 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.73
4 Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.71
5 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.16
2 82 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.62
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.80
4 Lvomská XéniaLvomská Xénia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.83
MS Kováčiková BiankaKováčiková Bianka 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.93
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.97
2 52 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.23
3 Švandová AlžbetaŠvandová Alžbeta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.31
4 Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.40
Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.35
2 53 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.37
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.38
4 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 10.05
5 Štulrajterová FrederikaŠtulrajterová Frederika 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.06
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.93
2 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.53
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.81
4 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.93
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.39
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.65
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.93
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.94
5 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.97
6 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.03
7 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.16
8 53 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.31
9 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.35
10 53 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.37
11 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.38
12 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.52
13 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.53
14 82 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.62
15 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.66
16 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.73
17 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.74
18 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.80
19 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.81
20 Lvomská XéniaLvomská Xénia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 09.83
21 Kováčiková BiankaKováčiková Bianka 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.93
22 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.02
23 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 10.05
24 Štulrajterová FrederikaŠtulrajterová Frederika 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.06
25 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.20
26 52 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.23
27 Švandová AlžbetaŠvandová Alžbeta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.31
28 Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.40
29 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.56
30 Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.71
31 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.93
32 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.18
Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2020 - 13:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.42 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.60 9.00
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.68 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.92 7.00
5 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.11 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 21.6.2020 - 13:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.94 5.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.05 4.00
3 53 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.33 3.00
4 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.41 2.00
5 53 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.57 1.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.50
2 82 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.28
3 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.52
4 36 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.69
5 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.40
2 67 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.84
3 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.66
4 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.18
5 Manúch TomášManúch Tomáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.82
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.58
2 35 Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.92
3 Kubiš MilanKubiš Milan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.79
4 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.94
Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.65
2 93 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.73
3 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.20
4 Môc BenjaminMôc Benjamin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.54
5 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.53
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.32
2 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.12
3 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.14
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.90
5 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.34
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.78
2 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.35
3 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.39
4 Tomek TomášTomek Tomáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.99
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.37
2 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.39
3 39 Csányi MarekCsányi Marek 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.99
4 Truben AlexanderTruben Alexander 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.16
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 08 (ne, 21.6.2020 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
2 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.60
3 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.61
4 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.85
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.32
2 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.37
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.39
4 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.40
5 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.50
6 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.58
7 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.61
8 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.65
9 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.78
10 67 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.84
11 35 Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.92
12 39 Csányi MarekCsányi Marek 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.99
13 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.12
14 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.14
15 82 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.28
16 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.35
17 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 10.39
18 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.52
19 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.60
20 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.66
21 36 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.69
22 93 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.73
23 Kubiš MilanKubiš Milan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.79
24 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.90
25 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.94
26 Truben AlexanderTruben Alexander 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.16
27 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.18
28 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.20
29 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.34
30 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.46
31 Môc BenjaminMôc Benjamin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.54
32 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.61
33 Manúch TomášManúch Tomáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.82
34 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.85
35 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.53
36 Tomek TomášTomek Tomáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.99
Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2020 - 12:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.12 11.00
2 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.25 9.00
3 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.32 8.00
4 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.37 7.00
5 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 09.61 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 21.6.2020 - 12:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.37 5.00
2 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.62 4.00
3 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.71 3.00
4 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.93 2.00
5 67 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.02 1.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.01
2 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.28
3 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.44
4 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.74
5 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.83
2 Kuštiková NellaKuštiková Nella 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.53
3 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.74
4 Veselovská IvanaVeselovská Ivana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.83
5 24 Caliscibettová TimeaCaliscibettová Timea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.57
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.30
2 50 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.37
3 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.29
4 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.47
5 Dohnanová MichaelaDohnanová Michaela 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.53
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.22
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.00
3 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.22
4 Tafernerová EsterTafernerová Ester 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.53
5 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.42
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.66
3 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.09
4 18 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.75
5 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.82
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.85
2 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.14
3 222 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.82
4 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.85
5 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.02
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.15
2 Domanická EmaDomanická Ema 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.92
3 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.30
4 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.29
Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.91
2 37 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.96
3 52 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.30
4 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.04
MS Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.37
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Štefková Sarah VivienŠtefková Sarah Vivien 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.65
2 36 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.40
3 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.02
4 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.07
Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.75
2 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.85
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.98
4 Maľová LilienMaľová Lilien 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.04
MS Mladoňová StelaMladoňová Stela 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.34
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 21.6.2020 - 11:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.23
2 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.81
3 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.91
4 Kováčová LuciaKováčová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.01
2 93 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.22
3 52 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.30
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.42
5 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.66
6 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.83
7 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.85
8 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.91
9 37 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.96
10 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.00
11 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.09
12 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.14
13 71 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.15
14 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.22
15 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.23
16 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.28
17 52 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.30
18 50 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.37
19 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 10.44
20 Kuštiková NellaKuštiková Nella 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.53
20 Tafernerová EsterTafernerová Ester 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.53
22 Štefková Sarah VivienŠtefková Sarah Vivien 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.65
23 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.74
23 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.74
25 18 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.75
25 29 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.75
27 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.81
28 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.82
28 222 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.82
30 Veselovská IvanaVeselovská Ivana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 10.83
31 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.85
31 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.85
33 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.91
34 Domanická EmaDomanická Ema 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.92
34 Kováčová LuciaKováčová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.92
36 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.98
37 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.04
38 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.12
39 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.29
40 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.30
41 Tináková EliškaTináková Eliška 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.37
42 36 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.40
43 24 Caliscibettová TimeaCaliscibettová Timea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.57
44 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.02
44 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.02
46 Maľová LilienMaľová Lilien 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.04
47 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.07
48 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.10
49 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.47
50 Dohnanová MichaelaDohnanová Michaela 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.53
51 Badinská NinaBadinská Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.29
52 Mladoňová StelaMladoňová Stela 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.34
Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2020 - 12:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.05 11.00
2 52 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.18 9.00
3 93 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.21 8.00
4 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.37 7.00
5 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.76 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 21.6.2020 - 12:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.34 5.00
2 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.70 4.00
3 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.89 3.00
4 37 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.94 2.00
5 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 12.50 1.00
Celkom 5 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 21.46 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 22.30 8.00
3 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.36 5.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.57 9.00
2 52 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.92 5.00
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.81 7.00
2 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 28.26 1.00
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.43 6.00
2 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.93 4.00
3 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 27.17 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 21.46 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 21.57 9.00
3 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 22.30 8.00
4 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.81 7.00
5 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.43 6.00
6 52 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.92 5.00
7 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.93 4.00
8 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.36 5.00
9 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 27.17 2.00
10 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 28.26 1.00

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.27 11.00
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.02 8.50
3 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.50 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.02 8.50
2 53 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.08 7.00
3 53 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 23.96 5.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.15 4.00
2 82 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.27 3.00
3 41 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.07 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 24.33 2.00
2 25 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.88
Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.25 5.00
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 23.66 4.00
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.39
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 21.02 11.00
2 67 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 25.30
3 36 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.76
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lvomská XéniaLvomská Xénia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.54
2 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 27.69
Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.96
2 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.48
Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (ne, 21.6.2020 - 14:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.75 2.00
2 Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.58
Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 21.02 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.27 11.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.02 8.50
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.02 8.50
5 53 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.08 7.00
6 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 22.50 6.00
7 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.25 5.00
8 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 23.66 4.00
9 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.75 2.00
10 53 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 23.96 5.00
11 71 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.15 4.00
12 82 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.27 3.00
13 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 24.33 2.00
14 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.39
15 Lvomská XéniaLvomská Xénia 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.54
16 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.96
17 67 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 25.30
18 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 25.48
19 36 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.76
20 41 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 26.07 2.00
21 Gregáňová KamilkaGregáňová Kamilka 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.58
22 25 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.88
23 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 27.69
Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.65 11.00
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 24.36 9.00
3 37 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.13 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.35 8.00
2 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 26.93 6.00
3 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.56 5.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.58 11.00
2 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 24.47 7.00
3 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 32.52 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 24.52 6.00
2 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.28 3.00
3 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 27.10 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.18 3.00
2 36 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 26.45 1.00
3 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 29.91
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 25.73 4.00
2 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 32.52
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 23.51 11.00
2 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 29.75
Celkom 2 pretekári
Beh 08 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.60 4.00
2 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.21
Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 23.51 11.00
2 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.58 11.00
3 24 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.65 11.00
4 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 24.36 9.00
5 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 24.47 7.00
6 18 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 24.52 6.00
7 78 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.60 4.00
8 53 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.35 8.00
9 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 25.73 4.00
10 37 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.13 8.00
11 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.18 3.00
12 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.28 3.00
13 36 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 26.45 1.00
14 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 26.93 6.00
15 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 27.10 1.00
16 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 28.21
17 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 28.56 5.00
18 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 29.75
19 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 29.91
20 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 32.52 2.00
20 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 32.52
Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.26 11.00
2 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.71 9.00
3 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.15 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.32 9.00
2 98 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 25.75 7.00
3 41 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.12 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.63 8.00
2 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.79 5.00
3 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 26.96 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 26.60 2.00
2 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.68 1.00
3 67 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 29.05
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.01 9.00
2 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.60
3 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 28.62
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 26.10 2.00
2 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 27.44
3 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.96
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.93 3.00
2 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.37
Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 25.89 3.00
2 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.81
3 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 30.24
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.07 8.00
2 Tafernerová EsterTafernerová Ester 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.88
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.89
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 23.26 11.00
2 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.01 9.00
3 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 25.07 8.00
4 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 25.32 9.00
5 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.63 8.00
6 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 25.71 9.00
7 98 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 25.75 7.00
8 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 25.79 5.00
9 16 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 25.89 3.00
10 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.93 3.00
11 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 26.10 2.00
12 41 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.12 6.00
13 Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.15 8.00
14 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 26.60 2.00
15 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.68 1.00
16 Janeková DominikaJaneková Dominika 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 26.81
17 Tafernerová EsterTafernerová Ester 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.88
18 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.89
19 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 26.96 2.00
20 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 27.44
21 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.60
22 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 27.96
23 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 28.62
24 67 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 29.05
25 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 30.24
26 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.37
Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

600 m - Mladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 1:59.70 11.00
2 35 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:04.37 9.00
3 42 Kopečný MatejKopečný Matej 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:08.87 8.00
4 82 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:10.14 7.00
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 93 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:00.05 8.00
2 50 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:02.58 7.00
3 41 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:03.73 6.00
4 82 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:04.70 5.00
5 52 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:05.49 4.00
6 36 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:09.39 2.00
7 63 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:10.06 1.00
8 24 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:11.32
9 37 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:13.78
10 53 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:20.36
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:59.28 11.00
2 24 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:59.84 9.00
3 67 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 2:09.10 3.00
4 36 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:13.10
5 52 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 2:13.60
6 71 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:13.73
7 25 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:20.27
8 81 Repiská TeréziaRepiská Terézia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:23.23
Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
Kapiašová BiankaKapiašová Bianka 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:59.28 11.00
2 24 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:59.84 9.00
3 93 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:00.05 8.00
4 50 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:02.58 7.00
5 41 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:03.73 6.00
6 82 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:04.70 5.00
7 52 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:05.49 4.00
8 67 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 2:09.10 3.00
9 36 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:09.39 2.00
10 63 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:10.06 1.00
11 24 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:11.32
12 36 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:13.10
13 52 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 2:13.60
14 71 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:13.73
15 37 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:13.78
16 25 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:20.27
17 53 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:20.36
18 81 Repiská TeréziaRepiská Terézia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:23.23
Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
Kapiašová BiankaKapiašová Bianka 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:56.90 11.00
2 24 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:03.03 9.00
3 18 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:04.38 8.00
4 53 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:16.47 5.00
5 67 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:17.83 2.00
6 37 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:18.68 1.00
7 93 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:19.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:04.96 7.00
2 41 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:14.72 6.00
3 39 Csányi MarekCsányi Marek 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:16.58 4.00
4 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:17.18 3.00
5 82 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:22.87
6 35 Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:27.08
Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:56.90 11.00
2 24 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:03.03 9.00
3 18 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 2:04.38 8.00
4 78 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:04.96 7.00
5 41 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:14.72 6.00
6 53 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:16.47 5.00
7 39 Csányi MarekCsányi Marek 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:16.58 4.00
8 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:17.18 3.00
9 67 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:17.83 2.00
10 37 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:18.68 1.00
11 93 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:19.21
12 82 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:22.87
13 35 Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:27.08
Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 93 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:10.30 11.00
2 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:13.01 9.00
3 37 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:21.20 3.00
4 50 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:21.55 2.00
5 24 Caliscibettová TimeaCaliscibettová Timea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:31.30 1.00
6 52 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:35.22
7 36 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:37.12
8 67 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:40.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:13.25 8.00
2 16 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:16.92 7.00
3 35 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:17.19 6.00
4 29 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:19.88 5.00
5 222 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:19.89 4.00
6 18 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:39.07
Veselovská IvanaVeselovská Ivana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 93 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:10.30 11.00
2 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:13.01 9.00
3 98 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:13.25 8.00
4 16 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:16.92 7.00
5 35 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:17.19 6.00
6 29 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:19.88 5.00
7 222 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:19.89 4.00
8 37 Babicová NellyBabicová Nelly 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:21.20 3.00
9 50 Grebáčová SofiaGrebáčová Sofia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:21.55 2.00
10 24 Caliscibettová TimeaCaliscibettová Timea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:31.30 1.00
11 52 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:35.22
12 36 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:37.12
13 18 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:39.07
14 67 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:40.38
Veselovská IvanaVeselovská Ivana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 DNS

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 3:58.06 11.00
2 36 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 4:05.06 9.00
Celkom 2 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 21.6.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 3:57.34 11.00
2 71 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:58.43 9.00
3 81 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 4:10.10 8.00
4 25 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:34.33 7.00
5 41 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 4:37.11 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 5:59.05 11.00
2 52 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 6:22.09 9.00
Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 21.6.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 6:04.14 11.00
2 36 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:10.36 9.00
3 93 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 6:12.87 8.00
4 82 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 6:50.98 7.00
5 63 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:54.02 6.00
6 71 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 7:34.40 5.00
53 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNF
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 10:45) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 11.34 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.53 9.00
3 82 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.22 8.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:55) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.15 11.00
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.33 9.00
3 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 13.27 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.38 9.00
2 50 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.18 8.00
3 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 13.46 4.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 21.6.2020 - 10:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.45 6.00
2 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.21 3.00
3 41 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.22 2.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.15 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.38 9.00
3 50 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.18 8.00
4 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.33 9.00
5 52 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 12.45 6.00
6 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 13.27 8.00
7 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 13.46 4.00
8 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.21 3.00
9 41 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.22 2.00

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 05:17.52 11.00
2 24 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 05:19.39 9.00
3 37 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 05:20.92 8.00
4 98 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:46.45 7.00
5 41 Šimčík MárioŠimčík Mário 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 06:05.28 6.00
6 36 Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 06:08.90 5.00
7 75 Forgáč AdamForgáč Adam 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 06:09.57 4.00
8 81 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 06:48.49 3.00
9 80 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 06:49.72 2.00
10 53 Ferenc TobiasFerenc Tobias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 07:12.29 1.00
25 Červenák MartinČervenák Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 DNF
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 21.6.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 05:29.26 11.00
2 63 Kováčiková AnnaKováčiková Anna 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:34.11 9.00
3 50 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 05:38.12 8.00
4 79 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 05:41.54 7.00
5 93 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 05:44.47 6.00
6 37 Perichtová AlžbetaPerichtová Alžbeta 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 06:24.16 5.00
7 39 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 06:26.74 4.00
8 82 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:26.82 3.00
9 65 Gombalová JasminkaGombalová Jasminka 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 06:40.79 2.00
10 36 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 07:00.76 1.00
11 68 Mišendová SofiaMišendová Sofia 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 07:16.19
12 52 Kolláriková NellaKolláriková Nella 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 07:21.39
Celkom 12 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 68 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 11:58.56 11.00
2 53 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 12:08.78 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 21.6.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10:41.19 11.00
2 64 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10:47.32 9.00
3 78 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11:14.28 8.00
4 63 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 12:11.99 7.00
5 71 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 12:36.33 6.00
6 44 Voskárová VanesskaVoskárová Vanesska 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 12:37.09 5.00
7 29 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13:40.50 4.00
8 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 16:06.22 3.00
9 56 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 16:10.88 2.00
10 30 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 16:35.98 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150 Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 3 145 --oooooxxoxx 11.00
2 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 4 125 ooxxooxxx 9.00
3 Vámoš JakubVámoš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 2 120 ooxoxxx 8.00
Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 21.6.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140144 Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 140 o-oxooxoxx 11.00
2 24 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 135 o-oooxxx 9.00
3 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 3 130 ooooxxx 8.00
4 63 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 125 oooxxx 7.00
5 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 6 125 oxxooxxx 6.00
6 37 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 115 xxoxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130133 Body
1 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 4 130 ooooooxxx 11.00
2 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 130 oooooxoxxx 9.00
3 39 Csányi MarekCsányi Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 2 120 oooxxoxxx 8.00
4 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 5 115 oooxxx 7.00
5 41 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 1 115 ooxxoxxx 6.00
Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 6 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 21.6.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120123 Body
1 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 1 120 ooxxoxxoxxx 11.00
2 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 2 120 xxoxooxxoxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 2 452 +0.3 m/s 421  +0.6404  +0.2x421452  +0.3406  +0.8410  +0.2 11.00
2 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 411 +0.2 m/s x391  +0.8405  +0.5405x384  +0.2411  +0.2 9.00
3 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 380 +0.4 m/s x375  +0.9380  +0.4380x334  +0.3377  +0.2 8.00
4 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 350 +0.5 m/s 326  +0.8332  +0.2318  +0.2332350  +0.5324  +0.2340  +0.2 7.00
5 42 Kopečný MatejKopečný Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 335 +0.8 m/s 315  +0.2307  +0.6292  +0.6315293  +0.3335  +0.8270  +0.6 6.00
6 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 334 +0.5 m/s 312  +0.5281  +0.2334  +0.5334291  +0.1330  +0.2303  +0.2 5.00
7 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 7 333 +0.1 m/s 333  +0.1330  +0.2x333--- 4.00
8 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 5 328 +0.3 m/s 328  +0.3311  +0.2x328318  +0.2x326  +0.4 3.00
9 Kiselev PavelKiselev Pavel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 3 292 +0.6 m/s 290  +0.6261  +0.6292  +0.6292 2.00
10 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 6 281 +0.3 m/s 277  +0.2281  +0.3233  +0.6281 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 21.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 26 425 +0.3 m/s 383  +0.2392  +0.7415  +0.3415402  +0.3425  +0.3 11.00
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 25 418 +0.2 m/s 372  +0.9380  +0.1360  +0.1380418  +0.2401  +0.3 9.00
3 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 27 400 +0.3 m/s 386  +0.6390  +0.7385  +0.2390380  +0.3400  +0.3 8.00
4 93 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 24 394 +0.2 m/s 319  +0.1394  +0.2323  +0.5394x390  +0.7 7.00
5 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 393 +0.2 m/s 380  +0.2391  +0.2393  +0.2393x375  +0.6 6.00
6 Štulrajterová FrederikaŠtulrajterová Frederika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 14 373 +0.8 m/s 373  +0.8290  +0.3329  +0.1373338  +0.6332  +0.7 5.00
7 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 22 372 +0.2 m/s 372  +0.2339  +0.2x372351  +0.2360  +0.2 4.00
8 Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 16 371 +0.2 m/s 316  +0.8371  +0.2316  +0.2371335  +0.5340  +0.5 3.00
9 Wittmannová EmaWittmannová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 20 361 +0.8 m/s 361  +0.8x361 2.00
10 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 9 353 +0.2 m/s 330  +0.6353  +0.2353 1.00
11 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 346 +0.6 m/s 346  +0.6340  +0.2346
12 81 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 19 345 +0.8 m/s 345  +0.8328  +0.1345
13 36 Švantnerová SofiaŠvantnerová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 23 335 +0.4 m/s 320  +0.3335  +0.4335
14 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 13 332 +0.1 m/s 332  +0.1311  +0.5332
15 Šušová NatáliaŠušová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 332 +0.2 m/s 223  +0.5332  +0.2332
16 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 10 320 +0.9 m/s 314  +0.8320  +0.9320
17 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 21 316 +0.9 m/s 316  +0.9x316
18 Betková LindaBetková Linda
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 312 +0.3 m/s 312  +0.3x312
19 Schullerová SáraSchullerová Sára
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 12 310 +0.8 m/s 310  +0.8291  +0.6310
20 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 305 +0.7 m/s 305  +0.7304  +0.1305
21 Kögelová KarolínaKögelová Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 4 302 +0.8 m/s 302  +0.8294  +0.5302
22 Macejková EliškaMacejková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 7 301 +0.5 m/s 300  +0.8301  +0.5301
23 82 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 18 260 +0.3 m/s 260  +0.3-260
24 Kadlecová RadkaKadlecová Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 3 255 +0.3 m/s 233  +0.3255  +0.3255
Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 8 DNS 0.0
Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 17 DNS 0.0
Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 6 NM x-0.0
Celkom 27 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 21.6.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 402 +0.6 m/s 350  +0.1361  +0.1373  +0.2373371  +0.5402  +0.6 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 17 401 +0.2 m/s 390  +0.2375  +0.5401  +0.2401390  +0.5325  +0.2 9.00
3 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 19 380 +0.4 m/s 357  +0.5380  +0.4355  +0.4380363  +0.2351  +0.8 8.00
4 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 21 374 +0.8 m/s 353  +0.5x361  +0.2361374  +0.8360  +0.8 7.00
5 24 Piala MichalPiala Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 15 371 +0.2 m/s 358  +0.2332  +0.6371  +0.2371368  +0.4- 6.00
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 20 365 +0.5 m/s 360  +0.5347  +0.3344  +0.2360350  +0.3365  +0.5 5.00
7 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 354 +0.5 m/s 345  +0.2340  +0.9333  +0.3345354  +0.5347  +0.6 4.00
8 Dolňan JurajDolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 337 +0.2 m/s 304  +0.5337  +0.2328  +0.8337x331  +0.5 3.00
9 78 Bician ŠtefanBician Štefan
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 336 +0.4 m/s 325  +0.3336  +0.4336 2.00
10 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 16 333 +0.2 m/s x333  +0.2333 1.00
11 Kopček JakubKopček Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 330 +0.2 m/s 316  +0.7330  +0.2330
12 Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 13 328 +0.3 m/s 292  +0.2328  +0.3328
13 37 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 18 327 +0.3 m/s 327  +0.3286  +0.2327
14 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 2 321 +0.2 m/s <