<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (11. 7. 2010)

60 m - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 11:30) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Gjabel JurajGjabel Juraj 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Krišica AndrejKrišica Andrej 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Paulec SamuelPaulec Samuel 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Schroder SamuelSchroder Samuel 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Daniž DominikDaniž Dominik 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Maretta RóbertMaretta Róbert 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Holienčík RenéHolienčík René 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Zigo JakubZigo Jakub 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Brozman LeoBrozman Leo 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Murgaš MarekMurgaš Marek 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Genšor SamuelGenšor Samuel 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Briš TomášBriš Tomáš 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Šugár LeonardŠugár Leonard 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Celkom 17 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 11:45) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Ovečková AnnaOvečková Anna 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Valovičová EmaValovičová Ema 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jesenská AlexandraJesenská Alexandra 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Hudecová EmmaHudecová Emma 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Celkom 21 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 11:10) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Hudec SamuelHudec Samuel 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Moravčík AdamMoravčík Adam 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Šugár TeoŠugár Teo 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Jaroš TimotejJaroš Timotej 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Brezina SamuelBrezina Samuel 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Turjak AlexejTurjak Alexej 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Jedinák LukášJedinák Lukáš 11 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Pochyba ŠimonPochyba Šimon 11 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Trocha RolandTrocha Roland 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Kotuľa KamilKotuľa Kamil 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Belák AlbertBelák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Vojtek AdamVojtek Adam 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Kuder DamiánKuder Damián 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Jančo PeterJančo Peter 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kňazeje OliverKňazeje Oliver 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Cabala MatúšCabala Matúš 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Belorid MatúšBelorid Matúš 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Masár DávidMasár Dávid 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kubo TomášKubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Storoška MichalStoroška Michal 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jankulár AlexJankulár Alex 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kubis TomášKubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Banáry ThomasBanáry Thomas 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Hluzák TobiášHluzák Tobiáš 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Celkom 34 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 11:20) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Turzová NinaTurzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Antalová EmaAntalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.87
Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Vancáková EmaVancáková Ema 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Molková TeréziaMolková Terézia 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Targošová SoňaTargošová Soňa 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 10.56
Kohútová NelaKohútová Nela 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Boreková JúliaBoreková Júlia 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Čížeková EmaČížeková Ema 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Olajcová NinaOlajcová Nina 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Hanzelová NatáliaHanzelová Natália 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Moricová EvaMoricová Eva 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Gallová SofiaGallová Sofia 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Dobáková ZaraDobáková Zara 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Laková LauraLaková Laura 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Uličianska MiaUličianska Mia 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Sádecká PetraSádecká Petra 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Kviatkovská AlžbetaKviatkovská Alžbeta 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Celkom 37 pretekárov

150 m - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 14:25) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Tomanica AlexTomanica Alex 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Mahdoň LukášMahdoň Lukáš 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Jonek PavolJonek Pavol 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Michel FilipMichel Filip 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Gjabel JurajGjabel Juraj 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Koyš FilipKoyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Schroder SamuelSchroder Samuel 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Paulec SamuelPaulec Samuel 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Zigo JakubZigo Jakub 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Holienčík RenéHolienčík René 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Genšor SamuelGenšor Samuel 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jankola MatúšJankola Matúš 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Gottwald DávidGottwald Dávid 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Maretta RóbertMaretta Róbert 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Celkom 19 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 14:40) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Ovečková AnnaOvečková Anna 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Gagová VanesaGagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Košárková BarboraKošárková Barbora 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Hudecová EmmaHudecová Emma 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Celkom 21 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 13:55) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Moravčík AdamMoravčík Adam 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Šugár TeoŠugár Teo 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Talafa MartinTalafa Martin 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Cabala MatúšCabala Matúš 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Belák AlbertBelák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kofrit SofiaKofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Pelikán MaxPelikán Max 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Kuder DamiánKuder Damián 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Brezina SamuelBrezina Samuel 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Turjak AlexejTurjak Alexej 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Celkom 16 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 14:10) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Molková TeréziaMolková Terézia 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Zuberová NinaZuberová Nina 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Kureková KatarínaKureková Katarína 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Blahová ViktóriaBlahová Viktória 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Spišáková NelaSpišáková Nela 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Ozaniaková KristínaOzaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Dobáková ZaraDobáková Zara 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Sádecká PetraSádecká Petra 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Celkom 21 pretekárov

600 m - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 12:20) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Jonek PavolJonek Pavol 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Koyš FilipKoyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Mikuš DanielMikuš Daniel 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Petrík FilipPetrík Filip 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jankola MatúšJankola Matúš 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Marcinek MatejMarcinek Matej 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Pacák MatúšPacák Matúš 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Gottwald DávidGottwald Dávid 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Tomanica AlexTomanica Alex 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Celkom 14 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 12:40) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Košárková BarboraKošárková Barbora 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Blahová NinaBlahová Nina 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Móricová LuciaMóricová Lucia 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Beláková AnabelBeláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Gerátová NinaGerátová Nina 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Čanecká NinaČanecká Nina 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Celkom 13 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 12:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Talafa MartinTalafa Martin 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Kotuľa KamilKotuľa Kamil 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Belák AlbertBelák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Michna JánMichna Ján 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Šupica MarkoŠupica Marko 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Gallo MartinGallo Martin 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Thomka AdamThomka Adam 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Banáry ThomasBanáry Thomas 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Pelikán MaxPelikán Max 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Hudec SamuelHudec Samuel 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Celkom 15 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 12:10) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Antalová EmaAntalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Kureková KatarínaKureková Katarína 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Spišáková NelaSpišáková Nela 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Brnčalová LuciaBrnčalová Lucia 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Bruncková NelaBruncková Nela 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Brezniaková AnabelaBrezniaková Anabela 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Behanová AlexandraBehanová Alexandra 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Laková TimeaLaková Timea 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Targošová SoňaTargošová Soňa 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Celkom 15 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 13:15) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Griga MartinGriga Martin 11 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Novák TomášNovák Tomáš 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Celkom 2 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:25) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Krkošková AlexandraKrkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Piková LaraPiková Lara 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Celkom 3 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 13:35) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Krišica AndrejKrišica Andrej 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Pokorný AlexPokorný Alex 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Michel FilipMichel Filip 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Pavlík EduardPavlík Eduard 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Celkom 4 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:45) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Tomaníková KatarínaTomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Celkom 2 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:45) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Zigo JakubZigo Jakub 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Holienčík RenéHolienčík René 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Celkom 2 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:55) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Beláková AnabelBeláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Celkom 3 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 15:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Celkom 1 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 15:15) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Biel ŠimonBiel Šimon 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Celkom 1 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 15:15) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Kusá PetraKusá Petra 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 12:40) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Marcinek MatejMarcinek Matej 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Daniž DominikDaniž Dominik 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Paulec SamuelPaulec Samuel 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 11:20) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Gagová VanesaGagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Valovičová EmaValovičová Ema 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Ovečková AnnaOvečková Anna 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Motlová DanielaMotlová Daniela 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:20) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:45) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Vancáková EmaVancáková Ema 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Zuberová NinaZuberová Nina 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Piková LaraPiková Lara 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:45) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Pokorný AlexPokorný Alex 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Mištrík TobiasMištrík Tobias 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Michel FilipMichel Filip 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Šugár LeonardŠugár Leonard 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Jankola MatúšJankola Matúš 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Murgaš MarekMurgaš Marek 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Pacák MatúšPacák Matúš 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Marcinek MatejMarcinek Matej 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Koyš FilipKoyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Tomanica AlexTomanica Alex 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:00) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Valovičová EmaValovičová Ema 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Turianiková LuciaTurianiková Lucia 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Papierniková TImeaPapierniková TImea 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Beláková AnabelBeláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Gagová VanesaGagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Zemenčíková NatáliaZemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Móricová LuciaMóricová Lucia 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Čanecká NinaČanecká Nina 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Celkom 21 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 11:45) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Trocha RolandTrocha Roland 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Moravčík AdamMoravčík Adam 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Hudec SamuelHudec Samuel 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Ďuroška SamuelĎuroška Samuel 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Jaroš TimotejJaroš Timotej 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Hluzák TobiášHluzák Tobiáš 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Kotuľa KamilKotuľa Kamil 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Cabala MatúšCabala Matúš 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Jankulár AlexJankulár Alex 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Brezina SamuelBrezina Samuel 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Pasztor DominikPasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kubis TomášKubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Michna JánMichna Ján 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Banáry ThomasBanáry Thomas 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kubo TomášKubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Storoška MichalStoroška Michal 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Belorid MatúšBelorid Matúš 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Jančo PeterJančo Peter 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Novák TomášNovák Tomáš 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
Kuder DamiánKuder Damián 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Turjak AlexejTurjak Alexej 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Celkom 25 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 14:10) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Šidlovská EmaŠidlovská Ema 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Molková TeréziaMolková Terézia 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Matušíková AdelaMatušíková Adela 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Vancáková EmaVancáková Ema 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Antalová EmaAntalová Ema 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Boreková JúliaBoreková Júlia 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Kohútová NelaKohútová Nela 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Hanzelová NatáliaHanzelová Natália 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Šichtová KatarínaŠichtová Katarína 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Moricová EvaMoricová Eva 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Targošová SoňaTargošová Soňa 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Piková LaraPiková Lara 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Celkom 26 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 13:15) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Petrík FilipPetrík Filip 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Biel ŠimonBiel Šimon 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 14:10) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Benková LauraBenková Laura 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Slivoňová VanessaSlivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Gerátová NinaGerátová Nina 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Celkom 6 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 11:45) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Pavlík EduardPavlík Eduard 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Daniž DominikDaniž Dominik 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Petrík FilipPetrík Filip 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Brozman LeoBrozman Leo 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Biel ŠimonBiel Šimon 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Šugár LeonardŠugár Leonard 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Pacák MatúšPacák Matúš 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Mikuš DanielMikuš Daniel 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Gottwald DávidGottwald Dávid 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
Gjabel JurajGjabel Juraj 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:00) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Jesenská AlexandraJesenská Alexandra 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Benková LauraBenková Laura 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 14:25) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Bobrík SebastiánBobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Pasztor DominikPasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Gallo MartinGallo Martin 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Masár DávidMasár Dávid 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Jaroš TimotejJaroš Timotej 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Šugár TeoŠugár Teo 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Pochyba ŠimonPochyba Šimon 11 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Jedinák LukášJedinák Lukáš 11 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Jančo PeterJančo Peter 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Celkom 13 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:30) Excel Prihlášky Výsledky
Pořadí Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Laková LauraLaková Laura 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Laková TimeaLaková Timea 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Uličianska SoňaUličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
Škorvánková AlžbetaŠkorvánková Alžbeta 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
Turzová NinaTurzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
Hudecová NatáliaHudecová Natália 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Zuberová NinaZuberová Nina 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Ozaniaková KristínaOzaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
Celkom 13 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:20) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Jonek, Mahdoň, Pokorný, Mištrík Jonek, Mahdoň, Pokorný, Mištrík ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
Celkom 1 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:30) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Tomaníková, Trlíková, Drabinová, Gerátová Tomaníková, Trlíková, Drabinová, Gerátová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
Harvancova, Čanecká, Vyletelová, Švaňová Harvancova, Čanecká, Vyletelová, Švaňová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
Celkom 2 pretekárov