<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok - 1. kolo

Košice (20. 6. 2020)

60 m - Muži

(so, 20.6.2020 - 11:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.54
2 103 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.59
3 273 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.87
4 182 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.98
5 220 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.10
Celkom 5 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.69 QA
2 187 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.17 qA
3 120 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.29 qB
4 189 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.40 qB
5 107 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.02
6 70 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.84
7 158 Paľovčík RichardPaľovčík Richard 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.93
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.13 QA
2 132 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.22 qA
3 174 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.38 qB
4 108 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.60 qB
5 109 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.62 qB
6 105 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.53
7 62 Blanár MaximBlanár Maxim 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.98
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.83 QA
2 66 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.24 qA
3 221 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.43 qB
4 159 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.49 qB
5 155 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.18
6 136 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.64
7 133 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.00
8 169 Šándor LadislavŠándor Ladislav 06 06 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.53
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 08.02 QA
2 3 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.17 qA
3 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.33 qB
4 134 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.64
5 196 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.70
6 67 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.75
7 191 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.77
8 135 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.48
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.69 QA
2 121 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.83 QA
3 16 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 08.02 QA
4 154 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.13 QA
5 187 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.17 qA
5 3 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.17 qA
7 132 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.22 qA
8 66 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.24 qA
9 120 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.29 qB
10 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.33 qB
11 174 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.38 qB
12 189 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.40 qB
13 221 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.43 qB
14 159 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.49 qB
15 108 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.60 qB
16 109 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.62 qB
17 134 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.64
18 196 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.70
19 67 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.75
20 191 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.77
21 107 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.02
22 155 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.18
23 105 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.53
24 136 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.64
25 70 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.84
26 133 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.00
27 135 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.48
28 169 Šándor LadislavŠándor Ladislav 06 06 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.53
29 62 Blanár MaximBlanár Maxim 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.98
30 158 Paľovčík RichardPaľovčík Richard 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.93

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07.52 11.00
2 121 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.80 9.00
3 16 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.85 8.00
4 132 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 07.98 7.00
5 154 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.00 6.00
6 3 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 08.04 5.00
7 187 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.08 4.00
8 66 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.24 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.16 2.00
2 120 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.22 1.00
3 221 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.23
4 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.30
5 159 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.30
6 189 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.41
7 109 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.64
8 108 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.77
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.87 QA
2 77 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.02 qB
3 213 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.19
4 33 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.32
5 143 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.94
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
100 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 QA
2 202 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.89 qB
3 54 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.16
4 94 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.40
5 78 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.40
6 272 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.91
MS 256 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 127 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.87 QA
2 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.87 qB
3 80 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.04
4 123 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.50
5 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.78
6 89 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.08
7 242 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.41
MS 93 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.51
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 217 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.76 QA
2 122 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.83 qB
3 261 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.01 qB
4 204 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.37
5 138 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.55
6 124 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.65
7 137 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.30
8 96 Rolkova KarolinaRolkova Karolina 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.49
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 262 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.69 QA
2 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 08.85 qB
3 144 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.93 qB
4 86 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.05
5 260 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.40
6 250 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.40
7 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.93
8 87 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.19
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.60 QA
2 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.78 qA
3 84 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.82 qA
4 258 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.01 qB
5 50 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.55
6 116 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.63
7 140 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.96
8 21 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.12
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.15
2 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 QA
3 93 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.51
4 46 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.60 QA
5 262 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.69 QA
6 217 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.76 QA
7 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.78 qA
8 84 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.82 qA
9 122 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.83 qB
10 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 08.85 qB
11 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.87 QA
11 127 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.87 QA
11 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.87 qB
14 202 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.89 qB
15 144 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.93 qB
16 261 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.01 qB
16 258 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.01 qB
18 77 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.02 qB
19 80 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.04
20 86 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.05
21 54 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.16
22 213 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.19
23 33 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.32
24 204 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.37
25 94 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.40
25 78 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.40
25 260 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.40
25 250 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.40
29 123 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.50
30 138 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.55
30 50 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.55
32 116 Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.63
33 124 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.65
34 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 09.78
35 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.93
36 140 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.96
37 89 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.08
38 21 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.12
39 87 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.19
40 137 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.30
41 242 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.41
42 96 Rolkova KarolinaRolkova Karolina 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.49
43 272 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.91
44 143 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.94
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
100 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.21 11.00
2 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.57 9.00
3 262 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.63 8.00
4 46 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.63 7.00
5 84 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.70 6.00
6 217 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.73 5.00
7 127 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.78 4.00
8 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.81 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 20.6.2020 - 12:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.70 2.00
2 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.80 1.00
3 202 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.85
4 77 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.85
5 122 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.93
6 258 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.97
7 261 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.02
144 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.6.2020 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.32 qA
2 4 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.32 qA
3 64 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.68 qA
4 222 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.12 qB
5 227 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.24 qB
6 75 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.91
7 71 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.6.2020 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.40 qA
2 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.83 qA
3 61 Blanár AndrejBlanár Andrej 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.65 qB
4 223 Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.70
5 218 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.74
6 14 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 11.34
7 234 Valach JakubValach Jakub 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.86
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.6.2020 - 10:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.79 qA
2 13 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.19 qB
3 6 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 11.08
4 69 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.92
5 74 Pankúch MarekPankúch Marek 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.18
6 230 Mlachovský PavolMlachovský Pavol 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.51
7 233 Pastor ŠimonPastor Šimon 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.6.2020 - 10:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.85 qA
2 184 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.01 qA
3 12 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.04 qB
4 68 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.16 qB
5 76 Uličný TomášUličný Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.17 qB
6 73 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.35 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.32 qA
1 4 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.32 qA
3 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.40 qA
4 64 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.68 qA
5 11 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.79 qA
6 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.83 qA
7 63 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.85 qA
8 184 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.01 qA
9 12 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.04 qB
10 222 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.12 qB
11 68 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.16 qB
12 76 Uličný TomášUličný Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.17 qB
13 13 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.19 qB
14 227 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.24 qB
15 73 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.35 qB
16 61 Blanár AndrejBlanár Andrej 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.65 qB
17 223 Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.70
18 218 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.74
19 75 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.91
20 71 Komjáti FilipKomjáti Filip 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.92
21 6 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 11.08
22 14 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 11.34
23 234 Valach JakubValach Jakub 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.86
24 69 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 12.92
25 74 Pankúch MarekPankúch Marek 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.18
26 230 Mlachovský PavolMlachovský Pavol 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.51
27 233 Pastor ŠimonPastor Šimon 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.71

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 11:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.23 11.00
2 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.36 9.00
3 193 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.42 8.00
4 11 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.45 7.00
5 64 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.57 6.00
6 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.81 5.00
7 63 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.88 4.00
8 184 Katanik JakubKatanik Jakub 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.55 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 20.6.2020 - 11:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.97 2.00
2 68 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.23 1.00
3 222 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.23
4 76 Uličný TomášUličný Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.29
5 227 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.49
6 61 Blanár AndrejBlanár Andrej 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.51
7 73 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.64
8 12 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 10.65
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 20.6.2020 - 10:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.11 qA
2 53 Grivalská NatáliaGrivalská Natália 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.52
3 164 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.72
4 81 Hrabovecká TamaraHrabovecká Tamara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.07
5 251 Kropuchová NatáliaKropuchová Natália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.19
6 83 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.25
7 255 Psotová BarboraPsotová Barbora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.52
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 20.6.2020 - 10:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.43 qA
2 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.24 qB
3 214 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.24 qB
4 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 10.31 qB
5 248 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.04
6 270 Máťáš LiliánaMáťáš Liliána 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 11.87
7 97 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.27
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 20.6.2020 - 10:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.71 qA
2 129 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.20 qB
3 45 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.45
4 98 Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.92
5 101 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.09
6 18 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 11.34
7 249 Krestová NinkaKrestová Ninka 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.72
8 247 Katreničová MonikaKatreničová Monika 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.72
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 20.6.2020 - 10:35) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.84 qA
2 59 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.85 qB
3 237 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.21 qB
4 91 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.90
5 92 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.04
6 253 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.36
7 240 Figurová ElenaFigurová Elena 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.96
8 29 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 12.41
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 20.6.2020 - 10:35) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.71 qA
2 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.73 qA
3 24 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.11 qB
4 52 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.47
5 235 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06
6 252 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.47
7 241 Harčarova DominikaHarčarova Dominika 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.97
8 246 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.55
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 20.6.2020 - 10:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.70 qA
2 102 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.83 qA
3 47 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.92 qB
4 171 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 10.94
5 55 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.52
6 263 Žoffčáková SáraŽoffčáková Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.55
7 238 Byrtusová KristínaByrtusová Kristína 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.46
99 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.11 qA
2 244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.43 qA
3 85 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.70 qA
4 162 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.71 qA
4 113 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.71 qA
6 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.73 qA
7 102 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.83 qA
8 88 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.84 qA
9 59 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.85 qB
10 47 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.92 qB
11 24 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.11 qB
12 129 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.20 qB
13 237 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.21 qB
14 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.24 qB
14 214 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.24 qB
16 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 10.31 qB
17 45 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.45
18 52 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.47
19 53 Grivalská NatáliaGrivalská Natália 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.52
20 164 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.72
21 91 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.90
22 98 Stachova TerezaStachova Tereza 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.92
23 171 Radulyová LindaRadulyová Linda 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 10.94
24 248 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.04
24 92 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.04
26 235 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.06
27 81 Hrabovecká TamaraHrabovecká Tamara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.07
28 101 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.09
29 251 Kropuchová NatáliaKropuchová Natália 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.19
30 83 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.25
31 18 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 11.34
32 253 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.36
33 252 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.47
34 255 Psotová BarboraPsotová Barbora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.52
34 55 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.52
36 263 Žoffčáková SáraŽoffčáková Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.55
37 249 Krestová NinkaKrestová Ninka 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.72
38 270 Máťáš LiliánaMáťáš Liliána 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 11.87
39 240 Figurová ElenaFigurová Elena 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.96
40 97 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.27
41 29 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 12.41
42 238 Byrtusová KristínaByrtusová Kristína 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.46
43 241 Harčarova DominikaHarčarova Dominika 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.97
44 247 Katreničová MonikaKatreničová Monika 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.72
45 246 Kalakayová Radoslava MáriaKalakayová Radoslava Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.55
99 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 11:50) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.08 11.00
2 244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.16 9.00
3 113 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.49 8.00
4 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.51 7.00
5 88 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.51 6.00
6 162 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.58 5.00
7 85 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.63 4.00
8 102 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.69 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 20.6.2020 - 11:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 09.52 2.00
2 237 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.68 1.00
3 24 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 09.76
4 47 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.76
5 129 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.99
6 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.16
7 214 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.18
8 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 10.26
Celkom 8 pretekárov

150 m - Muži

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 17.38
2 103 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 17.49
3 182 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 18.97
Celkom 3 pretekári

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 17.95 11.00
2 131 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 18.23 9.00
3 15 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 18.78 8.00
4 187 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.28 7.00
5 154 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 19.55 6.00
6 16 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 19.76 4.00
7 221 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.95 3.00
8 174 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.01 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 19.69 5.00
2 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.13 1.00
3 179 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.26
4 108 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 20.34
5 109 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.56
6 1 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 21.36
7 67 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.61
66 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.96
2 178 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.18
3 166 Dudáš LeoDudáš Leo 06 06 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 21.28
4 200 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.54
5 185 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.80
6 228 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.44
7 70 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.23
8 225 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 25.32
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 22.86
2 135 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 24.95
3 62 Blanár MaximBlanár Maxim 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.85
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 17.95 11.00
2 131 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 18.23 9.00
3 15 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 18.78 8.00
4 187 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.28 7.00
5 154 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 19.55 6.00
6 120 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 19.69 5.00
7 16 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 19.76 4.00
8 221 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.95 3.00
9 174 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.01 2.00
10 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 20.13 1.00
11 179 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.26
12 108 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 20.34
13 109 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 20.56
14 196 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 20.96
15 178 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.18
16 166 Dudáš LeoDudáš Leo 06 06 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 21.28
17 1 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 21.36
18 67 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.61
19 200 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.54
20 185 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.80
21 105 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 22.86
22 228 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.44
23 70 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.23
24 135 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 24.95
25 225 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 25.32
26 62 Blanár MaximBlanár Maxim 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 27.85
66 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 14:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.52 11.00
2 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.84 9.00
3 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 20.94 8.00
4 127 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 21.27 7.00
5 262 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.31 6.00
6 46 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 21.41 4.00
7 217 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.75
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 14:15) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 21.41 5.00
2 80 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 21.62 3.00
3 213 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.85
4 86 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.89
5 22 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 22.14
6 250 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.32
7 33 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 22.45
8 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 22.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 14:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.70 1.00
2 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.84
3 128 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.55
4 123 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.57
5 79 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.90
6= 94 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.08
6= 50 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 23.08
8 48 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 24.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 14:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.81
2 31 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 23.13
3 142 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.57
4 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.25
5 140 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.46
6 21 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 24.76
7 87 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.90
8 35 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 26.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 20.6.2020 - 14:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 21.69 2.00
2 40 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 23.52
3 124 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.12
4 41 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 24.79
5 89 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.04
6 242 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.38
7 96 Rolkova KarolinaRolkova Karolina 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.80
100 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.52 11.00
2 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 20.84 9.00
3 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 20.94 8.00
4 127 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 21.27 7.00
5 262 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.31 6.00
6 46 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 21.41 4.00
6 54 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 21.41 5.00
8 80 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 21.62 3.00
9 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 21.69 2.00
10 77 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.70 1.00
11 217 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.75
12 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.84
13 213 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.85
14 86 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.89
15 22 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 22.14
16 250 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.32
17 33 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 22.45
17 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 22.45
19 128 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.55
20 123 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.57
21 78 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.81
22 79 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 22.90
23 94 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.08
23 50 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 23.08
25 31 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 23.13
26 40 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 23.52
27 142 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.57
28 124 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.12
29 48 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 24.20
30 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 24.25
31 140 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 24.46
32 21 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 24.76
33 41 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 24.79
34 87 Kazimírová PaulaKazimírová Paula 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.90
35 89 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.04
36 242 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.38
37 96 Rolkova KarolinaRolkova Karolina 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 25.80
38 35 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 26.21
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
100 Urbančíková SophiaUrbančíková Sophia 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 13:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.09 11.00
2 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.03 9.00
3 64 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.34 7.00
4 63 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.93 6.00
5 68 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.80
6 61 Blanár AndrejBlanár Andrej 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 28.00
7 75 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 28.78
8 69 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 34.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 13:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.16 8.00
2 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.21 4.00
3 275 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.42 1.00
4 12 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 26.86
5 73 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.04
6 274 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 27.47
7 168 Kočiš HugoKočiš Hugo 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 27.51
8 14 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 28.89
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 13:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.04 5.00
2 188 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.79 3.00
3 149 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 26.35 2.00
4 222 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.93
5 150 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 31.19
6 233 Pastor ŠimonPastor Šimon 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 42.27
227 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.09 11.00
2 60 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.03 9.00
3 193 Petruš EduardPetruš Eduard 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 24.16 8.00
4 64 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.34 7.00
5 63 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.93 6.00
6 153 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.04 5.00
7 180 Guman IvoGuman Ivo 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 25.21 4.00
8 188 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.79 3.00
9 149 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 26.35 2.00
10 275 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.42 1.00
11 68 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 26.80
12 12 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 26.86
13 222 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.93
14 73 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 27.04
15 274 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 27.47
16 168 Kočiš HugoKočiš Hugo 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 27.51
17 61 Blanár AndrejBlanár Andrej 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 28.00
18 75 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 28.78
19 14 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 28.89
20 150 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 31.19
21 69 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 34.59
22 233 Pastor ŠimonPastor Šimon 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 42.27
227 Klimčík LukášKlimčík Lukáš 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.94 11.00
2 244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.35 9.00
3 85 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.33 8.00
4 162 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.35 7.00
5 88 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.49 6.00
6 102 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.72 5.00
7 129 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.54 1.00
8 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 24.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Grivalská NatáliaGrivalská Natália 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.06
2 126 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 27.81
3 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 28.45
4 18 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 28.82
5 55 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 29.29
6 270 Máťáš LiliánaMáťáš Liliána 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 30.63
7 29 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 33.36
99 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 24.12 4.00
2 216 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.40 2.00
3 49 Urdová TamaraUrdová Tamara 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.00
4 52 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 26.20
5 203 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.87
6 151 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 28.64
7 152 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 28.79
8 170 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 30.03
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 20.6.2020 - 13:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 24.16 3.00
2 47 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 25.06
3 45 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.97
4 164 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 27.57
5 253 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 29.15
6 235 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 29.20
236 Bretzová TamaraBretzová Tamara 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
237 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.94 11.00
2 244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.35 9.00
3 85 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.33 8.00
4 162 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.35 7.00
5 88 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.49 6.00
6 102 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.72 5.00
7 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 24.12 4.00
8 59 Zavacká AndreaZavacká Andrea 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 24.16 3.00
9 216 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.40 2.00
10 129 Onderišinová EvaOnderišinová Eva 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.54 1.00
11 57 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 24.83
12 49 Urdová TamaraUrdová Tamara 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.00
13 47 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 25.06
14 45 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.97
15 53 Grivalská NatáliaGrivalská Natália 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 26.06
16 52 Zapotoková MarínaZapotoková Marína 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 26.20
17 203 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 26.87
18 164 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 27.57
19 126 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 27.81
20 58 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 28.45
21 151 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 28.64
22 152 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 28.79
23 18 Bráz NoéBráz Noé 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 28.82
24 253 Plencnerová OlíviaPlencnerová Olívia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 29.15
25 235 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 29.20
26 55 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 29.29
27 170 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 5 30.03
28 270 Máťáš LiliánaMáťáš Liliána 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 30.63
29 29 Komorová MichaelaKomorová Michaela 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 33.36
99 Urbančíková SaskiaUrbančíková Saskia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
236 Bretzová TamaraBretzová Tamara 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
237 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

300 m - Muži

(so, 20.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 37.25
2 2 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 39.22
Celkom 2 pretekári

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 39.82 11.00
2 3 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 40.69 9.00
3 187 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 40.89 8.00
4 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 41.22 7.00
5 108 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 43.90 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 44.08 5.00
2 177 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 46.52 4.00
3 107 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 48.75 3.00
4 228 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 50.05 2.00
5 225 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 57.96 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 39.82 11.00
2 3 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 40.69 9.00
3 187 Lamanec MarošLamanec Maroš 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 40.89 8.00
4 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 41.22 7.00
5 108 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 43.90 6.00
6 109 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 44.08 5.00
7 177 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 46.52 4.00
8 107 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 48.75 3.00
9 228 Klimčík MichalKlimčík Michal 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 50.05 2.00
10 225 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 57.96 1.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.32 11.00
2 122 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 44.02 9.00
3 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.09 7.00
4 262 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 46.32 6.00
5 261 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 48.00 5.00
6 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 48.95 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 45.05 8.00
2 39 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 48.40 4.00
3 30 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 49.52 2.00
4 31 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 50.03 1.00
5 204 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 51.51
6 82 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 52.42
7 272 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 75.27
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 20.6.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 51.34
2 254 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 51.86
3 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 54.26
4 140 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 54.81
5 51 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 56.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.32 11.00
2 122 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 44.02 9.00
3 26 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 45.05 8.00
4 130 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 45.09 7.00
5 262 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 46.32 6.00
6 261 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 48.00 5.00
7 39 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 48.40 4.00
8 17 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 48.95 3.00
9 30 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 49.52 2.00
10 31 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 50.03 1.00
11 48 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 51.34
12 204 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 51.51
13 254 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 51.86
14 82 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 52.42
15 56 Mrštinová KarinMrštinová Karin 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 54.26
16 140 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 54.81
17 51 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 56.29
18 272 Michtová AnetaMichtová Aneta 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 75.27

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 148 Komišák MaximKomišák Maxim 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 3:51.46 11.00
2 4 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 3:55.32 9.00
3 168 Kočiš HugoKočiš Hugo 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 4:04.44 8.00
4 6 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 4:28.34 7.00
Celkom 4 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Kovalíková JankaKovalíková Janka 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 4:00.03 11.00
2 151 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 4:21.24 9.00
3 170 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4 4:36.26 8.00
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 254 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 6:54.89 11.00
2 26 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 6:56.51 9.00
3 125 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 7:03.13 8.00
4 128 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 7:05.18 7.00
5 147 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 7:31.83 6.00
6 41 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 8:18.72 5.00
7 243 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 8:32.00 4.00
8 137 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 9:20.26 3.00
9 138 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 9:38.62 2.00
122 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 11:20.49 11.00
2 8 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 11:22.13 9.00
3 132 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11:48.43 8.00
4 231 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12:23.46 7.00
5 134 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12:30.59 6.00
6 72 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14:29.04 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.80 11.00
2 154 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.11 9.00
3 177 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 16.73 8.00
4 181 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 17.82 7.00
5 167 Horváth LadislavHorváth Ladislav 05 05 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 19.80 6.00
6 166 Dudáš LeoDudáš Leo 06 06 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 20.07 5.00
7 1 Elek MarcoElek Marco 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 20.53 4.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 15.49 11.00
2 205 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 17.92 9.00
3 20 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 22.55 8.00
4 23 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 23.43 7.00
5 25 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 23.75 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 49 Urdová TamaraUrdová Tamara 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 06:43.66 11.00
2 126 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06:55.28 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 19:07.55 11.00
2 157 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 19:31.63 9.00
3 5 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 20:55.33 8.00
4 7 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 21:29.26 7.00
5 133 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21:58.20 6.00
6 135 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 23:01.97 5.00
7 136 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 23:33.92 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 245 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:43.52 11.00
2 44 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 20:45.35 9.00
3 21 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 20:45.62 8.00
4 51 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 20:57.66 7.00
5 34 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 23:42.63 6.00
6 37 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 23:42.94 5.00
7 28 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 23:43.33 4.00
8 35 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 24:12.07 3.00
9 38 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 25:20.26 2.00
10 36 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 30:00.25 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 10:50) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
160 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 5 NM
159 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 2 NM
146 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 7 NM
167 Horváth LadislavHorváth Ladislav
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
05 05 1 NM
5 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 NM
10 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 4 NM
221 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 NM
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145148151154157160163166 Body
1 117 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 10 157 --o-oxoooxo-xoxxx 11.00
2 215 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 151 -----oo-o-xxx 9.00
3 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 145 -oooooxoxxx 8.00
4 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 140 --ooxoxoxxx 7.00
5 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 135 oooxxooxxx 6.00
6 30 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 6 135 -oooxoxxx 5.00
7 210 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 135 --oxoxoxxx 4.00
8 40 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 2 130 ooooxxx 3.00
9 271 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 4 120 -oxxx 2.00
10 112 Jaramaz JanaJaramaz Jana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 1 120 oxxoxxx 1.00
MS 93 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 12 163 -----o--oooooxxx
111 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 NM --xr
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 13:45) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
11 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 2 NM
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 20.6.2020 - 12:10) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 1 NM
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265285305315335 Body
1 232 Olejár MarekOlejár Marek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 1 315 xoxooxxoxxx
110 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 2 NM -----
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 195 Body
166 Dudáš LeoDudáš Leo
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
06 06 1 NM xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265285305315325 Body
1 118 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 315 oooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 20.6.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 121 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 14 566 +0.9 m/s 560  +0.8543  +1.3566  +1.3566566  +0.9x375  +0.2 11.00
2 104 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 12 565 +0.2 m/s 565  +0.2565  +1.0518  -0.1565558  +1.3xx 9.00
3 15 Takács AndrásTakács András
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 11 528 +0.8 m/s x528  +0.8515  +0.1528499  +0.7488  +0.4x 8.00
4 174 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 482 +0.2 m/s 482  +0.2468  +0.8x482452  +0.2451  +1.0x 7.00
5 178 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 8 474 +1.3 m/s 474  +1.3x338  +1.2474416  +0.9x417  +0.2 6.00
6 179 Gajdoš JakubGajdoš Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 9 473 +2.1 m/s 472 +0.4 m/s 459  +1.1433  +0.8473  +2.1473455  +0.6445  +0.2472  +0.4 5.00
7 183 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 473 +0.9 m/s 473  +0.9x467  +1.4473438  +1.2xx 4.00
8 66 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 7 457 +0.8 m/s 457  +0.8431  +0.9450  +1.0457401  +0.2437  +0.5x 3.00
9 160 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 2 444 +0.5 m/s x431  +1.3444  +0.5444 2.00
10 120 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 6 428 +1.1 m/s x372  +0.5428  +1.1428 1.00
11 185 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 405 +0.9 m/s 405  +0.9403  +1.1x405
12 200 Vasilišin MartinVasilišin Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 3 396 +1.4 m/s x396  +1.4356  +1.1396
MS 182 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 15 615 +1.3 m/s 615  +1.3602  +1.2614  +1.1615595  +0.6584  +0.2601  +0.3
MS 220 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 538 +0.9 m/s 528  +0.3538  +0.9x538502  +0.9476  +0.2x
169 Šándor LadislavŠándor Ladislav
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
06 06 1 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 20.6.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 22 473 +0.2 m/s x459  +0.2459x468  +0.2473  +0.2 11.00
2 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 17 446 +0.2 m/s x433  +0.2433440  +0.2446  +0.2442  +0.2 9.00
3 86 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 19 441 +0.2 m/s 429  +0.2441  +0.2441428  +0.2-- 8.00
4 261 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 16 432 +0.2 m/s 403  +0.2399  +0.2403422  +0.2x432  +0.2 7.00
5 271 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 18 426 +0.2 m/s 426  +0.2396  +0.2426406  +0.2409  +0.2398  +0.2 6.00
6 215 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 11 418 +0.2 m/s 418  +0.2413  +0.2418394  +0.2405  +0.2400  +0.2 5.00
7 54 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 13 410 -0.1 m/s 410  -0.1347  +0.2410xxx 4.00
8 217 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 20 408 +0.2 m/s 399  -0.1396  +0.2399x380  +0.2408  +0.2 3.00
9 116 Pažinová TerezaPažinová Tereza
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 15 397 +0.2 m/s 339  +0.2397  +0.2397 2.00
10 124 Gajdošová SofiaGajdošová Sofia
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 1 396 +0.6 m/s 396  +0.6368  +0.2396 1.00
11 79 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 7 391 +0.2 m/s 390  +0.4391  +0.2391
12 210 Olejárová ELLAOlejárová ELLA
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 14 381 +0.2 m/s 381  +0.2371  +0.2381
13 84 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 8 378 +0.4 m/s 378  +0.4357  +0.2378
14 82 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 338 -0.1 m/s 338  -0.1326  +0.2338
15 36 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 3 330 -0.1 m/s 330  -0.1311  +0.2330
114 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 21 DNS 0.0
37 Takács AnnaTakács Anna
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 4 NM xx0.0
34 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 9 NM xx0.0
258 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 10 NM xx0.0
112 Jaramaz JanaJaramaz Jana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 2 NM xx0.0
260 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 NM xx0.0
38 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 6 NM xx0.0
Celkom 22 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 20.6.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 24 401 -0.7 m/s 380  -0.6370  -1.1380400  -0.8401  -0.7386  -0.1 11.00
2 11 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 25 396 -0.1 m/s 373  -0.9366  -0.1373385  -0.1352  -0.5396  -0.1 9.00
3 193 Petruš EduardPetruš Eduard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 16 389 -0.4 m/s x371  -0.7371383  -0.2361  -0.6389  -0.4 8.00
4 175 Čičvák LeoČičvák Leo
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 3 345 -0.2 m/s 345  -0.2322  -0.8345334  -0.2328  -0.1330  +0.2 7.00
5 64 Gajdoš JánGajdoš Ján
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 4 343 -0.3 m/s 308  -0.8343  -0.3343340  -1.4332  -0.1332  -1.5 6.00
6 222 Domonkoš DominikDomonkoš Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 23 343 -1.0 m/s 343  -1.0310  -1.1343336