<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

Krupina (5. 12. 2020)

Cezpoľný beh - Muži (Beh)

Beh (so, 5.12.2020 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 5 0:28:51
2 72 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:29:04
3 73 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:29:41
4 49 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:29:56
5 62 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 0:30:03
6 63 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:30:04
7 27 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17 0:30:12
MS 39 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 0:30:17
8 20 Rusina MartinRusina Martin 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 16 0:30:22
9 64 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26 0:30:40
10 12 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 14 0:30:49
11 36 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Go Create Performance teamGo Create Performance team 18 0:30:54
12 7 Košút MárioKošút Mário 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 0:31:03
13 48 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 23 0:31:16
14 41 Sopko JánSopko Ján 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 20 0:31:21
15 66 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:31:23
16 67 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27 0:31:28
17 9 Žáčik PeterŽáčik Peter 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13 0:31:59
18 3 Mészaros JakubMészaros Jakub 91 91 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 0:32:06
19 57 Švec MatejŠvec Matej 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 25 0:32:31
20 13 Došek IvanDošek Ivan 89 89 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 15 0:32:49
21 40 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 19 0:32:49
22 56 Orawetz RichardOrawetz Richard 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 24 0:32:58
23 5 Zaťko DominikZaťko Dominik 93 93 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 0:33:04
24 43 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 22 0:33:36
25 1 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 0:34:03
26 68 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 28 0:34:14
27 42 Šrámek VladimírŠrámek Vladimír 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 21 0:34:23
Celkom 28 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori (Beh)

Beh (so, 5.12.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:18:02
2 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:18:05
3 47 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 10 0:18:10
4 17 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 12 0:18:27
5 28 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16 0:18:31
6 60 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 20 0:18:39
7 45 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 0:18:54
8 75 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 0:19:04
9 76 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 22 0:19:13
10 83 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 0:19:17
11 53 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 0:19:19
12 74 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:19:20
13 26 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 15 0:19:49
14 4 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19 0:20:07
15 8 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:20:49
16 25 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14 0:21:07
17 82 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23 0:21:09
18 61 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:21:22
19 52 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 18 0:21:29
20 65 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 21 0:21:59
21 46 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 0:22:10
22 37 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 17 0:22:27
23 23 Dejl DenisDejl Denis 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13 0:24:21
Celkom 23 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy (Beh)

Beh (so, 5.12.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 78 Neč-Lapinová KristnaNeč-Lapinová Kristna 83 83 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 0:25:01
2 33 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:25:13
3 22 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 3 0:25:16
4 81 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 0:25:26
5 77 Lovrantová KatarínaLovrantová Katarína 85 85 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 0:25:58
6 14 Bátovská KatarínaBátovská Katarína 95 95 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 11 0:26:52
7 44 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Lesky´s runnersLesky´s runners 18 0:27:21
8 80 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 17 0:27:33
9 11 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 0:27:42
10 79 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 0:27:50
11 24 Drahovská LýdiaDrahovská Lýdia 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 0:27:54
12 32 Lichancová AlicaLichancová Alica 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15 0:28:04
13 6 Janečková DanaJanečková Dana 73 73 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:28:19
14 21 Dolinajová MonikaDolinajová Monika 87 87 Bratislavský maratónBratislavský maratón 12 0:28:33
15 30 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 0:28:49
35 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF
71 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 17 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky (Beh)

Beh (so, 5.12.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:16:20
2 15 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 0:16:28
3 59 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:16:46
4 16 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:17:08
5 18 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 9 0:17:20
6 70 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:17:26
7 58 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 0:17:35
8 55 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 0:17:55
9 50 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 0:17:57
10 10 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:17:58
11 38 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12 0:18:27
12 54 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 13 0:18:47
13 69 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 0:18:56
14 51 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:19:02
Celkom 14 pretekárov