<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mikromítink ČAS

Ostrava CZE (5. 6. 2020)

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (pi, 5.6.2020 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 15.33
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 16.88
6 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.02
8 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.76
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 5.6.2020 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 16.55
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 17.12
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 15.33
2 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 16.55
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 16.88
4 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.02
5 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 17.12
6 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.76

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (pi, 5.6.2020 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 19.15
8 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 19.43
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (pi, 5.6.2020 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 19.69
6 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20.09
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (pi, 5.6.2020 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20.45
6 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 21.25
7 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 21.62
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (pi, 5.6.2020 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20.50
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 19.15
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 19.43
3 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 19.69
4 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20.09
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20.45
6 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 20.50
7 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 21.25
8 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 21.62