<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské kontrolné preteky

Trnava (15. 6. 2020)

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:15) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.42
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.48
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.68
4 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.77
5 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.88
Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 15:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 07.94
2 135 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.94
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.11
Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (po, 15.6.2020 - 16:15) official Vietor: +4.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.33
2 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.35
3 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.57
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.62
5 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.76
6 135 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.93
7 146 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 08.01
8 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.24
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.33
2 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.35
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.42
4 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.48
5 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.57
6 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.62
7 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.68
8 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.76
9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.77
10 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.88
11 135 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.93
12 146 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 07.94
12 135 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.94
14 146 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 08.01
15 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.11
16 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.24
Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:10) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.41
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.68
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.95
4 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 08.02
5 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07
6 35 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.08
7 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.48
8 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 16:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.50
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.72
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.97
4 35 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.09
5 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 08.16
6 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.19
7 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.51
8 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 08.75
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.41
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.50
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.68
4 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.72
5 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.95
6 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.97
7 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 08.02
8 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.07
9 35 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.08
10 35 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.09
11 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 08.16
12 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.19
13 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.48
14 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.51
15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.59
16 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 08.75

60 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (po, 15.6.2020 - 15:00) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.69
2 8 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.37
3 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.57
4 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 02 (po, 15.6.2020 - 16:10) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.76
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.90
3 8 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.09
Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:20) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.31
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 16:30) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.90
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.12
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.21
4 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.28
5 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.34
6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.37
7 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.94
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.90
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.12
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.21
4 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.28
5 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.31
6 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.34
7 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.37
8 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.94

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:20) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.96
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.84
Celkom 2 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:15) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.17
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.24
3 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.37
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.47
5 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 08.54
6 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.71
7 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.60
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 15:15) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.59
2 Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.73
3 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.99
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.16
5 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.96
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (po, 15.6.2020 - 15:20) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.73
2 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.76
3 Ristová PatríciaRistová Patrícia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.73
4 Kocánová MichaelaKocánová Michaela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.09
Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (po, 15.6.2020 - 16:30) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.62
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.70
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.70
Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 DNS
Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.17
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.24
3 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.37
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.47
5 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 08.54
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.59
7 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.62
8 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.70
8 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.70
10 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.71
11 Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 08.73
11 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.73
13 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.76
14 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.99
15 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.16
16 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.60
17 Ristová PatríciaRistová Patrícia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.73
18 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.96
19 Kocánová MichaelaKocánová Michaela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.09
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 DNS
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Sidó FranciskaSidó Franciska 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 DNS
Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:12) official Vietor: +4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.27
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.52
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.53
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.68
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83
6 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.88
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.89
Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 15:12) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.95
2 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.15
3 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.23
4 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.24
5 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.25
6 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.65
Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (po, 15.6.2020 - 15:12) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.85
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.88
3 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 09.16
4 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
5 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.35
6 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (po, 15.6.2020 - 16:25) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.32
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.46
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.48
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.62
5 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.83
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.00
Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 08.27
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.32
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.46
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.48
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 08.52
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.53
7 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.62
8 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.68
9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83
9 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.83
11 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.85
12 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.88
12 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.88
14 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.89
15 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.95
16 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.00
17 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.15
18 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 09.16
19 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.23
20 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.24
21 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.25
22 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.31
23 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.35
24 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.65
25 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.66
Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:05) official Vietor: +4.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.78
2 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.84
3 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.88
4 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.04
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.21
6 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.48
7 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.69
Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 15:05) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.63
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.94
3 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.63
4 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68
5 10 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.62
6 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.72
Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (po, 15.6.2020 - 16:20) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.82
Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.63
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.78
3 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.82
4 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.84
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.88
6 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.94
7 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.04
8 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.21
9 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.48
10 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.63
11 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68
12 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.69
13 10 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.62
14 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.72
Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.12
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 37.34
3 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.75
4 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 40.03
5 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 40.11
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 41.47
Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 40.00
2 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 41.37
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 43.98
4 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 45.59
5 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 47.70
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m - Ženy (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 47.57
Celkom 1 pretekári

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 43.86
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 45.10
3 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 45.54
4 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 46.65
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 46.29
2 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 49.69
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 50.89
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 51.73
5 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 56.58
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 43.86
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 45.10
3 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 45.54
4 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 46.29
5 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 46.65
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 49.69
7 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 50.89
8 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 51.73
9 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 56.58
Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 15.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 44.83
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 45.73
3 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 48.04
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 50.45
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 52.37
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (po, 15.6.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.79
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.67
3 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 52.80
4 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 44.83
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 45.73
3 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 48.04
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.79
5 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 50.45
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 50.67
7 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 52.37
8 Šedivá MonikaŠedivá Monika 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 52.80
9 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 53.31
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS

1000 m - Juniori (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 13 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:57.15
Celkom 1 pretekári

1000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 2:42.26
2 145 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:46.55
3 23 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:51.88
4 135 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:53.96
5 124 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:56.57
6 25 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:57.85
7 130 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:03.02
Celkom 7 pretekárov

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 9 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 3:03.64
2 19 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:12.64
3 7 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 3:12.65
4 35 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 3:15.14
Celkom 4 pretekári

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 2:57.28
2 34 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:56.17
3 11 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:57.21
4 8 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 4:01.56
Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:39.04
2 10 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 4:23.75
Celkom 2 pretekári

Skok do diaľky - Dorastenci

(po, 15.6.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 570 +4.7 m/s 509  +3.1570  +4.7559  +4.0570569  +2.3557  +4.5557  +4.1
2 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 2 528 +4.1 m/s 502 +2.0 m/s x508  +4.6528  +4.1528502  +2.0520  +3.4524  +4.1
Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 DNS ---0---
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(po, 15.6.2020 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 542 +4.9 m/s 347  +3.9519  +2.7516  +4.5519500  +2.1520  +2.3542  +4.9
2 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 4 519 +3.6 m/s 474  +2.6x519  +3.6519x490  +3.2327  +4.5
3 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 3 492 +5.5 m/s 453  +3.4x483  +3.9483xx492  +5.5
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 DNS ---0---
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(po, 15.6.2020 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Keketi LeonKeketi Leon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 374 +4.6 m/s x338  +3.2x338374  +4.6
2 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 373 +3.6 m/s 347  +2.8350  +4.3344  +4.9350373  +3.6
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Beh)

Beh (po, 15.6.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 523 +2.8 m/s 523  +2.8518  +3.4503  +2.6523518  +2.8503  +5.7505  +2.4
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(po, 15.6.2020 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 560 +4.7 m/s 430  +3.4485  +4.0530  +4.5530450  +3.8560  +4.7470  +3.4
2 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 460 +3.6 m/s 406  +5.0410  +2.3410  +3.2410x460  +3.6445  +2.2
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(po, 15.6.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 7 504 +4.5 m/s 477  +3.2xx477492  +4.6504  +4.5x
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 481 +2.9 m/s 455 +1.7 m/s x481  +2.9479  +4.0481x468  +4.1455  +1.7
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 1 446 +3.1 m/s 429  +2.7xx429446  +3.1xx
4 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 6 442 +3.2 m/s 436  +2.7425  +3.1x436433  +2.9421  +3.0442  +3.2
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 436 +3.1 m/s 401  +3.8402  +4.4410  +3.2410414  +4.3422  +5.9436  +3.1
6 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 4 423 +3.3 m/s 413 +1.8 m/s 413  +1.8x403  +4.8413423  +3.3x406  +3.2
7 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 5 405 +2.2 m/s 405  +2.4405  +2.2x405x400  +3.7396  +3.6
8 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 398 +3.5 m/s 387 +1.4 m/s 387  +1.4335  +3.5367  +2.4387377  +3.3398  +3.5x
Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 DNS ---0---
Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 9 DNS ---0---
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(po, 15.6.2020 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 5 447 +4.7 m/s 412 +1.4 m/s 418  +3.4412  +1.4422  +4.1422437  +2.5447  +4.7435  +3.0
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 436 +3.5 m/s 426  +3.0430  +3.2394  +4.1430426  +5.5415  +3.7436  +3.5
3 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 416 +3.6 m/s 415 +1.6 m/s 408  +3.2400  +3.3415  +1.6415403  +3.8411  +2.9416  +3.6
4 Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 414 +3.5 m/s 388  +2.6370  +4.1371  +2.6388391  +4.9388  +3.5414  +3.5
5 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 401 +3.8 m/s 401  +3.8391  +4.4x401xx382  +3.1
Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 DNS ---0---
Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 1 DNS ---0---
Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 DNS ---0---
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(po, 15.6.2020 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 404 +2.9 m/s 404  +2.9xx404386  +2.7
2 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 395 +2.1 m/s 379 +1.9 m/s 365  +3.0379  +1.9353  +1.9379395  +2.1
3 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 11 383 +3.4 m/s 383  +3.4310  +2.6365  +4.0383330  +2.6
4 Antalová KláraAntalová Klára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 382 +2.8 m/s 360  +4.0382  +2.8374  +3.8382365  +3.5
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 374 +2.7 m/s 374  +2.7363  +2.3353  +3.5374350  +3.1
6 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 13 373 +1.8 m/s 373  +1.8xx373313  +2.9
7 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 10 358 +3.2 m/s 350 +2.0 m/s 306  +3.4350  +2.0358  +3.2358x
8 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 14 358 +1.7 m/s x358  +1.7x358348  +1.9
9 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 353 +2.2 m/s 344  +2.8337  +2.3316  +4.2344353  +2.2
10 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 343 +2.0 m/s 343  +2.0336  +2.2-343-
11 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 330 +3.2 m/s 309  +3.7330  +3.2x330320  +3.2
12 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 300 +4.0 m/s 273  +5.2278  +4.4295  +3.6295300  +4.0
Kotasová EmaKotasová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 DNS ---0-
Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 DNS ---0-
Celkom 14 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(po, 15.6.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 53.55 -53.55x53.55
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 41.63 41.63xx41.63
3 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 37.40 x37.40x37.40
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(po, 15.6.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 27.10 xx27.1027.10
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(po, 15.6.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 49.92 xx49.9249.92
Celkom 1 pretekárov