<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

55. ročník mítingu P-T-S

Šamorín (11. 9. 2020)

400 m - Muži

(pi, 11.9.2020) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:50.28 0.201
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:51.51 0.132
3 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 0:51.54 0.183
4 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:51.93 0.129
5 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.27 0.174
6 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 0:54.89 0.208
Celkom 6 pretekárov

400 m - Muži (Beh)

Beh A (pi, 11.9.2020) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 SlovakiaSlovakia 7 NJR 0:46.29 0.203
6 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 SlovakiaSlovakia 4 0:47.03 0.170
Celkom 2 pretekári
Beh B (pi, 11.9.2020) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 SlovakiaSlovakia 2 0:50.13 0.158
5 Grajcarik TomášGrajcarik Tomáš 04 04 SlovakiaSlovakia 6 0:50.29 0.165
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 SlovakiaSlovakia 7 NJR 0:46.29 0.203
9 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 SlovakiaSlovakia 4 0:47.03 0.170
11 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 SlovakiaSlovakia 2 0:50.13 0.158
12 Grajcarik TomášGrajcarik Tomáš 04 04 SlovakiaSlovakia 6 0:50.29 0.165

400 m - Ženy

(pi, 11.9.2020) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:58.41 0.210
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:59.31 0.287
3 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:59.86 0.176
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:00.23 0.231
5 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.81 0.266
6 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:00.82 0.187
7 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:02.48 0.253
Celkom 7 pretekárov
(pi, 11.9.2020) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 SlovakiaSlovakia 3 0:53.12 0.237
6 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 SlovakiaSlovakia 2 0:58.20 0.375
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 SlovakiaSlovakia 3 0:53.12 0.237
6 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 SlovakiaSlovakia 2 0:58.20 0.375
7 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:58.41 0.210
9 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 0:59.31 0.287
10 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:59.86 0.176
11 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:00.23 0.231
12 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:00.81 0.266
13 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 1:00.82 0.187
14 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:02.48 0.253