<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detské atletické hry

Šahy (3. 3. 2020)

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(ut, 3.3.2020 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Fabríczius József Általános Iskola AFabríczius József Általános... 1:05.23
2 Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč ZŠ Hronské KľačanyZŠ Hronské Kľačany 1:06.50
3 Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy AAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy A 1:08.83
4 Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy AAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 1:09.30
5 Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Fabríczius József Általános Iskola BFabríczius József Általános... 1:10.20
6 Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy BAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy B 1:11.09
7 Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Fabríczius József Általános Iskola CFabríczius József Általános... 1:11.48
8 Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Atletický klub Junior LeviceAtletický klub Junior Levice 1:11.64
9 Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 1:11.82
10 Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec AK pri ZŠ L. Balleka Šahy BAK pri ZŠ L. Balleka Šahy B 1:12.07
11 Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy BAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 1:13.06
12 Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy CAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy C 1:14.14
13 Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen AK pri ZŠ L. Balleka Šahy AAK pri ZŠ L. Balleka Šahy A 1:15.53
14 Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár AK pri ZŠ Janka Kráľa ŠahyAK pri ZŠ Janka Kráľa Šahy 1:15.54
15 Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 1:15.70
16 Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Fabríczius József Általános Iskola DFabríczius József Általános... 1:18.87
17 Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová ZŠ Alapiskola, ŠárovceZŠ Alapiskola, Šárovce 1:19.03
18 Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1:19.98
19 Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 1:20.51
20 Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský ŠK Atóm Levice CŠK Atóm Levice C 1:21.09
21 Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza AK pri ZŠ L. Balleka Šahy CAK pri ZŠ L. Balleka Šahy C 1:24.28
22 Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Pliešovce v pohybePliešovce v pohybe 1:28.78
Celkom 22 pretekárov

Prekážková dráha - Detská atletika starší

(ut, 3.3.2020 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy AAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy A 1:29.84
2 Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Fabríczius József Általános Iskola AFabríczius József Általános... 1:30.17
3 Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy AAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 1:30.43
4 Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč ZŠ Hronské KľačanyZŠ Hronské Kľačany 1:30.65
5 Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Atletický klub Junior LeviceAtletický klub Junior Levice 1:30.82
6 Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 1:32.35
7 Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy BAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy B 1:33.10
8 Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár AK pri ZŠ Janka Kráľa ŠahyAK pri ZŠ Janka Kráľa Šahy 1:35.07
9 Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Fabríczius József Általános Iskola BFabríczius József Általános... 1:35.82
10 Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec AK pri ZŠ L. Balleka Šahy BAK pri ZŠ L. Balleka Šahy B 1:36.42
11 Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen AK pri ZŠ L. Balleka Šahy AAK pri ZŠ L. Balleka Šahy A 1:37.10
12 Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy BAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 1:38.44
13 Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 1:40.37
14 Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Fabríczius József Általános Iskola CFabríczius József Általános... 1:41.65
15 Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy CAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy C 1:41.99
16 Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová ZŠ Alapiskola, ŠárovceZŠ Alapiskola, Šárovce 1:43.39
17 Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 1:43.79
18 Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza AK pri ZŠ L. Balleka Šahy CAK pri ZŠ L. Balleka Šahy C 1:50.33
19 Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský ŠK Atóm Levice CŠK Atóm Levice C 1:51.14
20 Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1:51.34
21 Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Fabríczius József Általános Iskola DFabríczius József Általános... 1:52.21
22 Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Pliešovce v pohybePliešovce v pohybe 1:58.34
Celkom 22 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(ut, 3.3.2020 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
22 Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Fabríczius József Általános Iskola CFabríczius József Általános... 37
21 Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Pliešovce v pohybePliešovce v pohybe 38
19= Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen AK pri ZŠ L. Balleka Šahy AAK pri ZŠ L. Balleka Šahy A 39
19= Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský ŠK Atóm Levice CŠK Atóm Levice C 39
18 Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 40
16= Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza AK pri ZŠ L. Balleka Šahy CAK pri ZŠ L. Balleka Šahy C 43
16= Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová ZŠ Alapiskola, ŠárovceZŠ Alapiskola, Šárovce 43
11= Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 44
11= Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár AK pri ZŠ Janka Kráľa ŠahyAK pri ZŠ Janka Kráľa Šahy 44
11= Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč ZŠ Hronské KľačanyZŠ Hronské Kľačany 44
11= Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Fabríczius József Általános Iskola DFabríczius József Általános... 44
11= Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy BAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy B 44
10 Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 45
5= Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Fabríczius József Általános Iskola BFabríczius József Általános... 46
5= Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Fabríczius József Általános Iskola AFabríczius József Általános... 46
5= Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec AK pri ZŠ L. Balleka Šahy BAK pri ZŠ L. Balleka Šahy B 46
5= Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy BAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 46
5= Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy CAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy C 46
3= Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Atletický klub Junior LeviceAtletický klub Junior Levice 47
3= Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy AAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy A 47
2 Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy AAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 53
1 Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 54
Celkom 22 pretekárov

Švihadlo - Detská atletika starší

(ut, 3.3.2020 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy AAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy A 24.29
2 Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy AAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 27.34
3 Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy BAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy B 27.57
4 Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Atletický klub Junior LeviceAtletický klub Junior Levice 29.65
5 Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč ZŠ Hronské KľačanyZŠ Hronské Kľačany 31.90
6 Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 31.91
7 Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy BAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 32.40
8 Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Fabríczius József Általános Iskola AFabríczius József Általános... 32.82
9 Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec AK pri ZŠ L. Balleka Šahy BAK pri ZŠ L. Balleka Šahy B 33.02
10 Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy CAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy C 33.53
11 Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 38.53
12 Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Fabríczius József Általános Iskola BFabríczius József Általános... 40.32
13 Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen AK pri ZŠ L. Balleka Šahy AAK pri ZŠ L. Balleka Šahy A 41.13
14 Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová ZŠ Alapiskola, ŠárovceZŠ Alapiskola, Šárovce 41.15
15 Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 42.13
16 Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár AK pri ZŠ Janka Kráľa ŠahyAK pri ZŠ Janka Kráľa Šahy 45.20
17 Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský ŠK Atóm Levice CŠK Atóm Levice C 50.68
18 Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Fabríczius József Általános Iskola CFabríczius József Általános... 53.19
19 Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza AK pri ZŠ L. Balleka Šahy CAK pri ZŠ L. Balleka Šahy C 60.88
20 Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 65.76
21 Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Pliešovce v pohybePliešovce v pohybe 79.00
22 Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Fabríczius József Általános Iskola DFabríczius József Általános... 82.68
Celkom 22 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika starší

(ut, 3.3.2020 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
22 Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Pliešovce v pohybePliešovce v pohybe 07.25
21 Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen AK pri ZŠ L. Balleka Šahy AAK pri ZŠ L. Balleka Šahy A 07.87
20 Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 07.89
18= Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 07.90
18= Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová ZŠ Alapiskola, ŠárovceZŠ Alapiskola, Šárovce 07.90
17 Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský ŠK Atóm Levice CŠK Atóm Levice C 07.92
16 Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy BAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 07.99
15 Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 08.00
14 Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza AK pri ZŠ L. Balleka Šahy CAK pri ZŠ L. Balleka Šahy C 08.05
13 Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy CAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy C 08.45
12 Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec AK pri ZŠ L. Balleka Šahy BAK pri ZŠ L. Balleka Šahy B 08.59
11 Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Fabríczius József Általános Iskola DFabríczius József Általános... 08.60
10 Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Fabríczius József Általános Iskola CFabríczius József Általános... 08.73
9 Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy AAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy A 08.79
8 Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy AAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 08.88
7 Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy BAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy B 08.90
6 Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár AK pri ZŠ Janka Kráľa ŠahyAK pri ZŠ Janka Kráľa Šahy 08.93
5 Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 09.24
4 Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Atletický klub Junior LeviceAtletický klub Junior Levice 09.28
3 Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Fabríczius József Általános Iskola BFabríczius József Általános... 09.39
2 Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč ZŠ Hronské KľačanyZŠ Hronské Kľačany 09.44
1 Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Fabríczius József Általános Iskola AFabríczius József Általános... 10.25
Celkom 22 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(ut, 3.3.2020 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
22 Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Magová, Beňová, Popálená, Cút, Penička, Moravčík Pliešovce v pohybePliešovce v pohybe 23.60
21 Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza Kissová, Kováčová, Šomlová, Varga, Kluka, Burza AK pri ZŠ L. Balleka Šahy CAK pri ZŠ L. Balleka Šahy C 26.00
20 Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová Kučka, Lukáčová, Kissová, Zobek, Pavlenda, Zacharová ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 29.20
19 Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský Vlhová, Kobesová, Talajková, Vlha, Lehotkai, Olšavský ŠK Atóm Levice CŠK Atóm Levice C 30.40
18 Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka Šmondrková, Moravská, Ďuriš, Balogh, Marcineková, Vaňatka ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 30.60
17 Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr Sliacka, Jančiarová, Pavlovičová, Peták, Villant, Vincúr ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 30.80
16 Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Pálinkas, Gedeon, Soós, Csekö, Kardos, Raffai Fabríczius József Általános Iskola CFabríczius József Általános... 32.40
15 Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen Lőrinczová, Kotlárová, Várady, Tóth, Červen, Červen AK pri ZŠ L. Balleka Šahy AAK pri ZŠ L. Balleka Šahy A 32.80
14 Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec Mrázová, Vanerová, Žilíková, Ozank, Lendvay, Hronec AK pri ZŠ L. Balleka Šahy BAK pri ZŠ L. Balleka Šahy B 33.60
13 Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová Balážová, Birdáčová, Horvát, Karász, Virág, Virágová ZŠ Alapiskola, ŠárovceZŠ Alapiskola, Šárovce 33.80
12 Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Soós, Pozsár-Szemtmiklósy, Kardos, Nemes, Horváth, Tóth Fabríczius József Általános Iskola DFabríczius József Általános... 35.60
11 Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó Molnárová, Kapa, Varga, Sekereš, Balogh, Szabó AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy BAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy B 36.40
10 Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei Bohus, Bánár, Zolcerová, Bazsó, Póczik, Mezei AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy BAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 36.60
8= Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Bense, Budavári, Galli, Gerhít, Kalincsák, Pozsár-Szentmiklósy Fabríczius József Általános Iskola BFabríczius József Általános... 37.80
8= Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík Halkóová, Tóthová, Uhrinová, Boldiš, Kováčik, Urblík AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy CAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy C 37.80
7 Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč Dóka, Šlapák, Marčeková, Fojtíková, Slušná, Lukáč ZŠ Hronské KľačanyZŠ Hronské Kľačany 39.60
6 Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Orovnická, Valovičová, Varga, Vávra, Laktiš, Benčoková Atletický klub Junior LeviceAtletický klub Junior Levice 40.20
5 Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor Mokso, Mokso, Heimlichová, Hornyacsek, Bakai, Pásztor AK pri KSŠ F.Fegyvernekiho Šahy AAK pri KSŠ F.Fegyvernekiho ... 40.80
4 Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár Szöllösy, Kolev, Rádiová, Mišková, Hlbočan, Olczár AK pri ZŠ Janka Kráľa ŠahyAK pri ZŠ Janka Kráľa Šahy 42.50
3 Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš Dömötör, Magyarová, Szabóová, Varga, Jelen, Daniš AK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy AAK pri ZŠ L. Pongrácza Šahy A 45.20
2 Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška Steinemannová, Cícerová, Mandáková, Kašiar, Hričina, Mikuška ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 46.60
1 Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Ambrus, Benner, Fekete, Hinkó, Pálos, Sessler Fabríczius József Általános Iskola AFabríczius József Általános... 47.60
Celkom 22 pretekárov