<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR veteránov

Bratislava (22. 2. 2020)

60 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 10:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 110 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 Union St. PöltenUnion St. Pölten 1 07.64 0.172
2 77 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 07.90 0.153
3 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.23 0.160
4 44 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.24 0.180
5 12 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.74 0.183
6 61 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 09.32 0.182
97 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 8 DNS
46 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNF 0.175
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 10:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.38 0.174
2 69 Kurpiel GabrielKurpiel Gabriel 75 75 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 07.96 0.143
3 105 Šuran PeterŠuran Peter 81 81 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.21 0.409
MS 66 Dömös RobertDömös Robert 77 77 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 3 08.26 0.190
5 81 Kakaš TiborKakaš Tibor 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 08.42 0.160
6 91 Gbelec JánGbelec Ján 76 76 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.79 0.186
115 Bolcár JozefBolcár Jozef 68 68 ZálesieZálesie 2 DNS
7 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 22.2.2020 - 10:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.24 0.158
2 92 Tomek DušanTomek Dušan 80 80 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.30 0.151
MS 65 Dömös LászlóDömös László 55 55 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 1 08.37 0.170
4 82 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.40 0.147
5 56 Gruĺa MarianGruĺa Marian 57 57 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.60 0.367
101 Švec FrantišekŠvec František 58 58 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
62 Homonnay FerencHomonnay Ferenc 34 34 Haladás SzombathelyHaladás Szombathely 4 DNS
55 Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.38 0.174
2 110 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 Union St. PöltenUnion St. Pölten 1 07.64 0.172
3 77 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 07.90 0.153
4 69 Kurpiel GabrielKurpiel Gabriel 75 75 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 07.96 0.143
5 105 Šuran PeterŠuran Peter 81 81 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.21 0.409
6 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.23 0.160
7 44 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.24 0.180
7 102 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.24 0.158
9 66 Dömös RobertDömös Robert 77 77 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 3 08.26 0.190
10 92 Tomek DušanTomek Dušan 80 80 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 08.30 0.151
11 65 Dömös LászlóDömös László 55 55 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 1 08.37 0.170
12 81 Kakaš TiborKakaš Tibor 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 08.42 0.160
13 12 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.74 0.183
14 91 Gbelec JánGbelec Ján 76 76 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.79 0.186
15 61 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 09.32 0.182
16 82 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.40 0.147
17 56 Gruĺa MarianGruĺa Marian 57 57 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.60 0.367
97 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 8 DNS
46 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNF 0.175
115 Bolcár JozefBolcár Jozef 68 68 ZálesieZálesie 2 DNS
7 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
101 Švec FrantišekŠvec František 58 58 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
62 Homonnay FerencHomonnay Ferenc 34 34 Haladás SzombathelyHaladás Szombathely 4 DNS
55 Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DNS

60 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 09:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.06 0.226
2 95 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.20 0.157
MS 45 Anzinger SilviaAnzinger Silvia 61 61 ATSV LinzATSV Linz 2 09.72 0.358
4 80 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.73 0.367
MS 108 Salaba LenkaSalaba Lenka 61 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 5 10.62 0.610
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 09:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna 52 52 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.33
2 57 Hradecká OľgaHradecká Oľga 43 43 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.71 0.420
3 36 Líšková JozefaLíšková Jozefa 52 52 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 13.72 0.157
4 47 Poláková EvaPoláková Eva 44 44 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 14.36
5 84 Ondrušková JozefínaOndrušková Jozefína 27 27 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 23.80
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.06 0.226
2 95 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.20 0.157
3 45 Anzinger SilviaAnzinger Silvia 61 61 ATSV LinzATSV Linz 2 09.72 0.358
4 80 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.73 0.367
5 108 Salaba LenkaSalaba Lenka 61 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 5 10.62 0.610
6 9 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna 52 52 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.33
7 57 Hradecká OľgaHradecká Oľga 43 43 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.71 0.420
8 36 Líšková JozefaLíšková Jozefa 52 52 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 13.72 0.157
9 47 Poláková EvaPoláková Eva 44 44 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 14.36
10 84 Ondrušková JozefínaOndrušková Jozefína 27 27 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 23.80

200 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 110 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 Union St. PöltenUnion St. Pölten 3 24.90 0.195
MS 49 Pech ZdeněkPech Zdeněk 66 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.70 0.190
3 44 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.37 0.216
46 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 111 Kósa ZoltánKósa Zoltán 67 67 VEDASVEDAS 1 26.62 0.208
2 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.81 0.193
3 12 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.12 0.199
4 20 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 29.37 0.290
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 22.2.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.58 0.195
2 91 Gbelec JánGbelec Ján 76 76 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 29.53 0.192
3 28 Sadloň MichalSadloň Michal 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 38.81 0.478
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 22.2.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 66 Dömös RobertDömös Robert 77 77 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 4 28.29 0.202
MS 65 Dömös LászlóDömös László 55 55 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 3 28.86 0.189
MS 107 Pranz MichaelPranz Michael 62 62 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 31.37 0.440
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 22.2.2020 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 30.76 0.418
2 53 Kontar MiroslavKontar Miroslav 65 65 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 31.99 0.365
62 Homonnay FerencHomonnay Ferenc 34 34 Haladás SzombathelyHaladás Szombathely 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 Union St. PöltenUnion St. Pölten 3 24.90 0.195
2 49 Pech ZdeněkPech Zdeněk 66 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.70 0.190
3 102 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.58 0.195
4 111 Kósa ZoltánKósa Zoltán 67 67 VEDASVEDAS 1 26.62 0.208
5 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.81 0.193
6 44 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.37 0.216
7 66 Dömös RobertDömös Robert 77 77 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 4 28.29 0.202
8 65 Dömös LászlóDömös László 55 55 HSV Bruck KaisersteinbruchHSV Bruck Kaisersteinbruch 3 28.86 0.189
9 12 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.12 0.199
10 20 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 29.37 0.290
11 91 Gbelec JánGbelec Ján 76 76 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 29.53 0.192
12 82 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 30.76 0.418
13 107 Pranz MichaelPranz Michael 62 62 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 31.37 0.440
14 53 Kontar MiroslavKontar Miroslav 65 65 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 31.99 0.365
15 28 Sadloň MichalSadloň Michal 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 38.81 0.478
46 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
62 Homonnay FerencHomonnay Ferenc 34 34 Haladás SzombathelyHaladás Szombathely 3 DNS

200 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 30.59 0.223
2 95 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 31.10 0.160
3 80 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 33.82 0.301
4 73 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 39.37 0.167
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 45 Anzinger SilviaAnzinger Silvia 61 61 ATSV LinzATSV Linz 3 32.42 0.224
MS 104 Nagy IlonaNagy Ilona 64 64 III.ker TVEIII.ker TVE 4 36.23 0.236
MS 108 Salaba LenkaSalaba Lenka 61 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 36.87 0.249
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 30.59 0.223
2 95 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 31.10 0.160
3 45 Anzinger SilviaAnzinger Silvia 61 61 ATSV LinzATSV Linz 3 32.42 0.224
4 80 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 33.82 0.301
5 104 Nagy IlonaNagy Ilona 64 64 III.ker TVEIII.ker TVE 4 36.23 0.236
6 108 Salaba LenkaSalaba Lenka 61 61 ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run... 2 36.87 0.249
7 73 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 39.37 0.167

400 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 22.2.2020 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 49 Pech ZdeněkPech Zdeněk 66 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 0:57.49 0.256
2 71 Ondrovič PeterOndrovič Peter 84 84 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:57.96 0.193
23 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 DNS
111 Kósa ZoltánKósa Zoltán 67 67 VEDASVEDAS 3 DQ 0.231
Poznámky:
č.111 3.dráha Kósa Zoltán DQ podľa TP 17 3 2
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 22.2.2020 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Petrovič PavolPetrovič Pavol 83 83 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:00.20 0.162
2 20 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:07.21 0.425
3 28 Sadloň MichalSadloň Michal 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 1:12.72
4 29 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:13.50
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 22.2.2020 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:02.64 0.205
2 30 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:06.88
3 18 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:07.64 0.225
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Pech ZdeněkPech Zdeněk 66 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 0:57.49 0.256
2 71 Ondrovič PeterOndrovič Peter 84 84 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:57.96 0.193
3 4 Petrovič PavolPetrovič Pavol 83 83 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:00.20 0.162
4 102 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:02.64 0.205
5 30 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:06.88
6 20 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:07.21 0.425
7 18 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:07.64 0.225
8 28 Sadloň MichalSadloň Michal 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 1:12.72
9 29 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:13.50
23 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 DNS
111 Kósa ZoltánKósa Zoltán 67 67 VEDASVEDAS 3 DQ 0.231

400 m - Veteránky (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:12.36
2 73 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:28.04
104 Nagy IlonaNagy Ilona 64 64 III.ker TVEIII.ker TVE 2 DNS
Celkom 3 pretekári

800 m - Veteráni (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:06.77
2 100 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:13.24
3 68 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 2:14.13
MS 87 Simák GergöSimák Gergö 80 80 PEGASUS AtlétikaPEGASUS Atlétika 8 2:15.86
5 75 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:16.98
6 27 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:17.62
7 3 Majerovič StanislavMajerovič Stanislav 79 79 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:24.71
8 96 Sventek LadislavSventek Ladislav 65 65 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 9 2:25.94
9 31 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 69 69 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:45.95
10 98 Sládek AugustínSládek Augustín 57 57 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 2:52.77
Celkom 10 pretekárov

800 m - Veteránky (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:50.52
2 99 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:52.25
Celkom 2 pretekári

1500 m - Veteráni (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 11:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 81 Kakaš TiborKakaš Tibor 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 4:32.37
2 75 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 4:38.37
MS 116 Szurok BalázsSzurok Balázs 83 83 Salgótarján ZENITSalgótarján ZENIT 1 4:40.50
4 2 Havlík MichalHavlík Michal 77 77 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:42.70
MS 70 Gajdos TamášGajdos Tamáš 58 58 Ikarus BSEIkarus BSE 6 4:56.09
6 96 Sventek LadislavSventek Ladislav 65 65 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 11 4:56.49
7 30 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 5:04.78
8 90 Bachratý RomanBachratý Roman 82 82 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 5:30.01
MS 103 Reiter ErnstReiter Ernst 55 55 TSV St. Georgen/GusenTSV St. Georgen/Gusen 10 5:43.55
MS 88 Preischl WolfgangPreischl Wolfgang 62 62 PSV LinzPSV Linz 9 5:49.82
MS 51 Polák ŠtefanPolák Štefan 51 51 BratislavaBratislava 8 5:54.63
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Veteráni

Veteráni 01 (so, 22.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09:09.52
MS 50 Boross GáborBoross Gábor 75 75 Beac 1898Beac 1898 2 09:19.48
3 21 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 09:37.63
4 89 Sumerling ŠtefanSumerling Štefan 71 71 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 09:58.41
5 16 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 67 67 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 10:24.98
6 93 Zavadil TomášZavadil Tomáš 81 81 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 10:34.53
MS 54 Zeller ZsoltZeller Zsolt 65 65 Csepeli DACCsepeli DAC 5 10:58.59
8 52 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11:16.48
117 Telek AndrásTelek András 60 60 Salgótarján ZENITSalgótarján ZENIT 3 DNF
Celkom 9 pretekárov
Veteráni 02 (so, 22.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10:12.80
2 29 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 11:43.92
3 25 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 11:43.96
MS 67 Szerdahelyi ZoltánSzerdahelyi Zoltán 62 62 HVSE SzombathelyHVSE Szombathely 3 11:51.93
5 17 Bátovský MiroslavBátovský Miroslav 70 70 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 6 11:56.52
6 53 Kontar MiroslavKontar Miroslav 65 65 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12:31.14
MS 74 Kotlár JozefKotlár Jozef 58 58 KošiceKošice 7 13:03.42
18 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 10:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 38 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 11:14.14
2 32 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 11:27.99
3 94 Kocúriková BlaženaKocúriková Blažena 67 67 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 12:12.37
4 34 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 12:17.51
5 73 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 12:20.54
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Veteráni (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 10.14 0.152
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Veteráni (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 72 Strnad IvoStrnad Ivo 51 51 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.52 0.128
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Veteráni (Beh)

Beh (so, 22.2.2020 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10.53 0.199
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [68,6 cm] - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 12.55 0.204
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145148151154157160163166172
1 77 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 7 166 --------o-o-o-oxxx
2 40 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
74 74 6 154 --------o-o-xxx
3 112 Ziman JánZiman Ján
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
66 66 4 154 ------oooxooxxx
4 78 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
57 57 5 145 ------xxoxoxxx
MS 72 Strnad IvoStrnad Ivo
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 51 3 140 -----oxoxxx
MS 107 Pranz MichaelPranz Michael
ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run...
62 62 2 130 ---oxoxxx
7 11 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 1 110 xxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120
1 59 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 2 115 ooxxx
113 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 1 NM xxr
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200220240260280300320330340350370
MS 48 Burda JiříBurda Jiří
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 67 1 350 ----------oxoxxx
2 10 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 6 340 --------o-oxxx
MS 72 Strnad IvoStrnad Ivo
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 51 3 330 -------oxxoxxoxxx
4 11 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 2 160 xxoxxr
15 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 5 DNS
109 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 4 NM ----xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 40 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
74 74 7 558 541544544544541552558
2 46 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 8 552 552xr552
3 83 Móča IvanMóča Ivan
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
80 80 6 521 360508519519521515498
4 92 Tomek DušanTomek Dušan
ŠK JablonicaŠK Jablonica
80 80 2 505 505x485505469x482
MS 107 Pranz MichaelPranz Michael
ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run...
62 62 1 419 419396386419404380367
6 56 Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
57 57 4 369 341369-369360358360
7 55 Golian LadislavGolian Ladislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
42 42 3 298 295292290295298x290
97 Kuzmiak JánKuzmiak Ján
AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov
55 55 5 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 95 Martišová MichalaMartišová Michala
ŠK JablonicaŠK Jablonica
83 83 6 426 402408426426422415424
2 114 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 5 411 394388390394411394x
MS 45 Anzinger SilviaAnzinger Silvia
ATSV LinzATSV Linz
61 61 1 356 334343356356344xx
MS 108 Salaba LenkaSalaba Lenka
ULC Klosterneuburg Road RunnersULC Klosterneuburg Road Run...
61 61 3 321 258266310310321299301
5 9 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
52 52 4 259 x235x235259xx
6 57 Hradecká OľgaHradecká Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
43 43 2 151 130146x146151150149
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 40 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
74 74 5 10.64 09.8210.1210.1010.1210.1610.2910.64
MS 63 Körösi IstvánKörösi István
Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE
50 50 1 09.44 09.1508.9608.8509.1509.3809.4409.37
3 22 Hurai VratislavHurai Vratislav
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
56 56 4 09.13 09.1309.1308.8909.1308.83x09.02
4 56 Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
57 57 3 08.00 07.5807.6307.9307.9307.9608.0007.94
97 Kuzmiak JánKuzmiak Ján
AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov
55 55 2 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 99 Michalcová MartinaMichalcová Martina
AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina
80 80 1 08.85 08.8308.7308.8508.85
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 47 Poláková EvaPoláková Eva
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
44 44 2 06.77 06.4006.5806.7706.7706.7406.7706.62
2 57 Hradecká OľgaHradecká Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
43 43 1 06.56 05.9606.4306.5606.5606.3305.4606.13
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 59 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 6 09.13 08.6408.6609.1309.1308.1908.6709.06
2 9 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
52 52 5 07.87 07.8707.2907.6607.87x06.9507.08
3 113 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 4 07.26 07.26xx07.2606.3706.7906.66
4 33 Conzárová MichaelaConzárová Michaela
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
20 20 1 06.19 05.4705.6806.1006.1006.1905.7105.41
5 35 Fialová MáriaFialová Mária
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
51 51 2 05.49 05.4904.7604.2105.49
6 58 Sokolíková DanicaSokolíková Danica
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
46 46 3 04.65 04.5504.60x04.6004.65x04.56
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 76 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 4 10.56 10.56xx10.56xxx
2 60 Koukal JiříKoukal Jiří
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
45 45 3 09.13 08.7709.0809.1309.1308.9608.7809.12
3 55 Golian LadislavGolian Ladislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
42 42 2 08.46 08.1608.1408.1608.1608.2207.8008.46
4 24 Komínek PeterKomínek Peter
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
49 49 1 07.44 x07.3607.0007.3607.44x07.39
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteránky

(so, 22.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 79 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 2 10.03 09.6710.0309.8510.03x09.7409.55
2 114 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 1 09.00 07.7209.0008.3709.0008.8207.8607.53
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 78 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
57 57 2 10.17 -09.12x09.1209.9910.1710.00
2 11 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 1 07.19 06.8106.7207.0007.0007.19x06.84
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 4 13.98 13.90x12.9913.9012.8013.9813.24
2 1 Maďar RóbertMaďar Róbert
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
66 66 5 12.95 12.64xx12.6412.3612.9312.95
3 43 Bachratý RomanBachratý Roman
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
69 69 2 09.79 09.2309.7909.6509.7909.7109.62x
4 39 Andel ĽubošAndel Ľuboš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
65 65 3 09.33 08.7209.2708.6609.2709.1509.3309.22
5 82 Leskovský MilanLeskovský Milan
Lesky´s runnersLesky´s runners
65 65 1 07.45 07.4507.4307.2307.4506.7307.2906.64
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Veteráni

(so, 22.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Benda AndrejBenda Andrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
75 75 4 10.38 10.15x10.3810.3810.28xx
2 92 Tomek DušanTomek Dušan
ŠK JablonicaŠK Jablonica
80 80 3 09.83 09.5308.7809.1809.5309.8308.66x
3 91 Gbelec JánGbelec Ján
ŠK JablonicaŠK Jablonica
76 76 1 08.46 07.9106.5608.4608.4607.4808.1807.98
4 42 Masár JúliusMasár Július
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
75 75 2 08.26 x07.5607.9907.9908.26x07.87
Celkom 4 pretekárov