<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

28. ročník Memoriálu Štefana Stanislaya v skoku do výšky mládeže

Prešov (6. 2. 2020)
Skok do výšky - Dorastenci (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gulič JakubGulič Jakub 041112 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 155
2 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 040615 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 140
Skok do výšky - Starší žiaci (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Baran GabrielBaran Gabriel 051123 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 175
2 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 155
3 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 150
Skok do výšky - Mladší žiaci (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 130
2 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 125
3 Lange AdamLange Adam 080903 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 115
Skok do výšky - Dorastenky (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 150
2 Sučková TimeaSučková Timea 041203 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 140
3 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 135
Skok do výšky - Staršie žiačky (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 060209 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 145
2 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 135
3 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 135
Skok do výšky - Mladšie žiačky (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 140
2 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 130
3 Baricová IvanaBaricová Ivana 080511 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 125
Skok do výšky - Najmladší žiaci (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gulič TimotejGulič Timotej 090615 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 105
2 Goč TomášGoč Tomáš 100406 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 100
3 Šverha ŠimonŠverha Šimon 090730 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 090
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (štvrtok, 6.2.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 090530 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 120
2 Štofanová LauraŠtofanová Laura 090704 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 110
3 Stanková NelaStanková Nela 090803 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 105