<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Žiacky Elán predprogram

Bratislava (26. 1. 2020)

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.36
2 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.70
3 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.79
4 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.92
5 123 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.07
6 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21
7 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.32
8 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.76
Celkom 8 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.36
2 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 07.70
3 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.79
4 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.92
5 123 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.07
6 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.21
7 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.32
8 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.76
8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 DNS

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.35
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.81
3 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.98
4 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.99
5 123 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.00
6 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.36
7 8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.78
122 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 07.89
2 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.73
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.35
2 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.81
3 Liptaj MartinLiptaj Martin 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 07.89
4 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.98
5 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.99
6 123 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.00
7 7 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.36
8 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.73
9 8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.78
122 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.70
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.98
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.09
4 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.10
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.33
6 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.59
7 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.62
Celkom 7 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.53
2 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.60
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.72
4 116 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.10
5 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.15
6 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.70
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.98
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.09
4 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.10
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.33
6 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.53
7 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.59
8 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.60
9 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.62
10 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.72
11 116 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.10
12 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.15
13 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.50

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.72
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.15
3 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.48
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.51
5 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.54
6 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.58
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.99
2 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.15
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.60
4 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.66
5 116 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.13
6 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.13
7 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.72
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.99
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.15
3 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.15
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.48
6 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.51
7 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.54
8 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.58
9 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.60
10 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.66
11 116 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.13
11 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.13
13 Nevín MarekNevín Marek 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.07

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 08.60
74 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DNS
Celkom 2 pretekári
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.12
2 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.16
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.17
4 63 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.18
5 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.30
6 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.40
7 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.50
8 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.55
Celkom 8 pretekárov
Beh D (ne, 26.1.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.42
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.62
3 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.76
4 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.77
5 84 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.77
6 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.86
7 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.00
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh E (ne, 26.1.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.90
2 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.21
3 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.55
4 68 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.64
5 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.67
6 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.95
7 66 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.72
76 Gašinec LukášGašinec Lukáš 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 08.60
2 64 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.12
3 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.16
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.17
5 63 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.18
6 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.30
7 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.40
8 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.42
9 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.50
10 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.55
11 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.62
12 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.76
13 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.77
13 84 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.77
15 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.86
16 80 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.90
17 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.00
18 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.21
19 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.55
20 68 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.64
21 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.67
22 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.95
23 66 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.72
74 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DNS
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 DNS
76 Gašinec LukášGašinec Lukáš 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.32
2 74 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.51
3 63 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.04
4 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.06
5 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.19
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.20
7 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.41
8 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.59
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.32
2 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.48
3 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.56
4 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.58
5 84 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.59
6 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.59
7 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61
8 80 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.96
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.89
2 68 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.21
3 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.42
4 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.43
5 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.48
6 66 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.43
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.62
2 76 Gašinec LukášGašinec Lukáš 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.34
3 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.82
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.32
2 74 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 08.51
3 63 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.04
4 91 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.06
5 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.19
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.20
7 64 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.32
8 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.41
9 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.48
10 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.56
11 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.58
12 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.59
12 84 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.59
12 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.59
15 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61
16 Kukla AdriánKukla Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.62
17 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.89
18 80 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.96
19 68 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.21
20 76 Gašinec LukášGašinec Lukáš 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.34
21 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.42
22 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.43
23 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.48
24 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.82
25 66 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.43
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.46
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.51
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.51
4 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.53
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.54
6 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.73
7 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.98
Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.91
2 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.21
3 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.25
4 Kolevová EmaKolevová Ema 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.51
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.46
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.51
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.51
4 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.53
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.54
6 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.73
7 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.91
8 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.98
9 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.21
10 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.25
11 Kolevová EmaKolevová Ema 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.51
Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.27
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.34
3 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.43
4 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.53
5 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.53
6 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.57
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.74
8 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.78
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.89
2 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.18
3 Kolevová EmaKolevová Ema 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.59
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.27
2 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.34
3 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.43
4 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.53
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.53
6 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.57
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.74
8 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.78
9 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.89
10 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.18
11 Kolevová EmaKolevová Ema 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.59

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.15
2 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.44
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.60
Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.66
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.74
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.79
4 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.82
5 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.86
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.87
7 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.01
8 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.09
Celkom 8 pretekárov
Beh D (ne, 26.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.10
2 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.11
3 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.14
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.28
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.33
6 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.34
7 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.35
8 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.63
Celkom 8 pretekárov
Beh E (ne, 26.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.34
2 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.55
3 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.60
4 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.60
5 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.74
6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.16
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh F (ne, 26.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.62
Standi LauraStandi Laura 05 05 HungaryHungary 1 DNS
Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNF
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.15
2 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.44
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.60
4 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.62
5 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.66
6 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.74
7 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.79
8 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.82
9 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.86
10 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.87
11 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.01
12 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.09
13 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.10
14 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.11
15 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.14
16 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.28
17 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.33
18 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.34
18 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.34
20 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.35
21 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.55
22 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.60
22 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.60
24 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.63
25 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.74
26 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.16
Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNS
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Standi LauraStandi Laura 05 05 HungaryHungary 1 DNS
Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNF

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.05
2 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.34
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.56
4 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.61
5 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.78
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.60
2 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.79
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.81
4 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.82
5 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.11
6 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.22
7 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.56
8 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.63
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.96
2 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.18
3 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.19
4 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.27
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.28
6 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.29
7 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.50
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.85
2 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.04
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.24
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.58
5 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.58
6 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.72
7 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.94
Standi LauraStandi Laura 05 05 HungaryHungary 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.1.2020 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.98
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.05
2 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.34
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.56
4 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.60
5 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.61
6 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.78
7 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.79
8 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.81
9 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.82
10 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.85
11 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.96
12 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.98
13 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.04
14 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.11
15 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.18
16 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.19
17 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.22
18 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.24
19 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.27
20 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.28
21 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.29
22 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.50
23 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.56
24 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.58
24 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.58
26 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.63
27 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.72
28 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.94
Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Standi LauraStandi Laura 05 05 HungaryHungary 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.72
2 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.99
3 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.05
4 19 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.17
5 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.20
Celkom 5 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.07
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.20
3 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.21
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.27
5 15 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.40
6 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.41
7 16 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.45
24 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh D (ne, 26.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.46
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.64
3 20 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.67
4 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.71
5 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.76
6 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.01
Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh E (ne, 26.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 09.73
2 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.82
3 34 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.88
4 26 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.89
5 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.17
6 25 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.17
7 14 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.20
23 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh F (ne, 26.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.20
2 21 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.38
3 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.47
4 Galabová JúliaGalabová Júlia 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.22
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.72
2 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.99
3 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.05
4 27 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.07
5 19 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.17
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.20
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.20
8 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.21
9 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.27
10 15 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.40
11 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.41
12 16 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.45
13 36 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.46
14 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.64
15 20 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.67
16 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.71
17 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 09.73
18 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.76
19 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.82
20 34 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.88
21 26 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.89
22 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.01
23 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.17
23 25 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.17
25 14 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.20
25 28 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.20
27 21 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.38
28 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.47
29 Galabová JúliaGalabová Júlia 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.22
24 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 DNS
Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
23 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.64
2 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 08.89
3 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.97
4 19 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.17
5 27 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.30
6 16 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.34
7 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.41
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.18
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.26
3 15 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.32
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.35
5 36 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.68
6 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.71
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.75
8 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 09.90
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.1.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.53
2 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.75
3 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.75
4 26 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.89
5 34 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.91
6 14 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.03
7 25 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.17
8 28 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.43
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.1.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 09.58
2 20 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.70
3 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.76
4 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.06
5 21 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.28
6 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.87
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 26.1.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.70
2 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.76
3 23 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 10.02
4 Mortreux Isabelle YasminMortreux Isabelle Yasmin 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.19
5 Galabová JúliaGalabová Júlia 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.70
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.64
2 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 08.89
3 17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.97
4 19 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.17
5 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.18
6 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.26
7 27 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.30
8 15 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.32
9 16 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.34
10 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.35
11 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.41
12 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.53
13 24 Špiriaková AnabelŠpiriaková Anabel 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 09.58
14 36 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.68
15 20 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.70
15 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.70
17 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.71
18 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.75
18 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.75
18 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.75
21 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.76
21 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.76
23 26 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.89
24 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 09.90
25 34 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.91
26 23 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 10.02
27 14 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.03
28 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.06
29 25 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.17
30 Mortreux Isabelle YasminMortreux Isabelle Yasmin 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.19
31 21 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.28
32 28 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.43
33 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.87
34 Galabová JúliaGalabová Júlia 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.70
Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.36
2 101 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 09.57
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.68
4 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.76
5 93 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.89
6 100 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.12
Celkom 6 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.79
2 98 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 09.86
3 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.27
4 Drahoš AdamDrahoš Adam 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.53
5 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.57
Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh D (ne, 26.1.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.66
2 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.95
3 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.98
4 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.03
5 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 14.50
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.36
2 101 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 09.57
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.68
4 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.76
5 95 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.79
6 98 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 09.86
7 93 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.89
8 100 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.12
9 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.27
10 Drahoš AdamDrahoš Adam 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.53
11 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.57
12 102 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 10.66
13 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.95
14 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.98
15 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.03
16 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 14.50
Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.47
2 101 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 09.56
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.63
4 93 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.86
5 100 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.88
6 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
2 95 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.91
3 98 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.11
4 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.24
5 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.43
6 102 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.68
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drahoš AdamDrahoš Adam 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.65
2 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.88
3 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.95
4 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.14
5 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 14.58
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.47
2 101 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 09.56
3 Streška FilipStreška Filip 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.63
4 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
5 93 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.86
6 100 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.88
7 95 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.91
8 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.08
9 98 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.11
10 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.24
11 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.43
12 Drahoš AdamDrahoš Adam 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.65
13 102 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.68
14 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.88
15 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.95
16 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.14
17 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 14.58

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh B (ne, 26.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.40
2 46 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.45
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.56
4 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.80
5 51 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.13
6 47 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.16
7 59 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.19
Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.80
2 41 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.87
3 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.07
4 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.24
5 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.37
6 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.37
48 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNS
49 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh D (ne, 26.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.11
2 43 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.13
3 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.34
4 56 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.52
5 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.56
6 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.01
7 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.07
8 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.26
Celkom 8 pretekárov
Beh E (ne, 26.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.48
2 Mortreux Isabelle YasminMortreux Isabelle Yasmin 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.33
3 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.04
4 61 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 11.15
5 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.41
6 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.44
7 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.67
8 60 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 11.85
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.40
2 46 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.45
3 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.48
4 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.56
5 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.80
5 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.80
7 41 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.87
8 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.07
9 58 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.11
10 51 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.13
10 43 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.13
12 47 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.16
13 59 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.19
14 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.24
15 Mortreux Isabelle YasminMortreux Isabelle Yasmin 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.33
16 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.34
17 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.37
17 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.37
19 56 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.52
20 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.56
21 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.01
22 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.04
23 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.07
24 61 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 11.15
25 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.26
26 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.41
27 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.44
28 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.67
29 60 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 11.85
Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
48 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 DNS
49 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 26.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.28
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.39
3 46 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.52
4 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.57
5 59 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.83
6 47 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.86
7 51 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.89
8 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.06
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 26.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.54
2 41 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.99
3 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.13
4 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.27
5 43 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.31
6 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.35
7 58 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.37
8 56 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.40
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 26.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.13
2 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.31
3 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.41
4 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.09
5 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.20
6 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.41
7 61 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.41
Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 26.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 09.98
2 48 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.03
3 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.89
4 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.06
5 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.70
6 60 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 11.81
7 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.88
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.28
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.39
3 46 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.52
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.54
5 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.57
6 59 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.83
7 47 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.86
8 51 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.89
9 49 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 09.98
10 41 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.99
11 48 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 10.03
12 50 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.06
13 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.13
13 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.13
15 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.27
16 43 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.31
16 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.31
18 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.35
19 58 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.37
20 56 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.40
21 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.41
22 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.89
23 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.06
24 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.09
25 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.20
26 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 11.41
26 61 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 11.41
28 Krnčoková MarínaKrnčoková Marína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.70
29 60 Schultz IsabelaSchultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 11.81
30 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.88
Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS