<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Indoor track & field Vienna

Viedeň AUT (1. 2. 2020)

60 m - Muži

(so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.01
18 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.17
19 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.19
21 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.24
31 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 07.36
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.56
16 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.86
18 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.95
19 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.96
24 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.15
28 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 08.24
33 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.39
34 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.42
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.55
Celkom 1 pretekári

200 m - Muži

(so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 21.50
13 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.12
18 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 22.51
28 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.15
31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.35
38 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 23.97
Celkom 6 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
20 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.60
23 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 25.83
31 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.90
34 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 27.15
47 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 28.71
49 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 28.87
Celkom 6 pretekárov

400 m - Muži

(so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
13 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:48.70
21 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:50.42
28 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:51.33
29 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:51.36
30 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:51.37
31 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.39
32 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.46
35 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.95
38 Polák JakubPolák Jakub 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:53.02
40 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:53.12
42 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:53.24
Celkom 11 pretekárov

400 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
14 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:55.74
16 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:56.84
27 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:59.06
39 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:02.18
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži

(so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
18 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:53.95
30 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.12
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
21 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.72
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.21
12 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 09.13
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.15
Celkom 1 pretekári

Skok do diaľky - Muži

(so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 617 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 560 0.0
6 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 520 0.0
Celkom 2 pretekárov