<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Silvestrovský beh na tartane - Memoriál Pavla Rajca

Dubnica nad Váhom (30. 12. 2019)

5000 m - Muži (Beh)

Beh A (po, 30.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ilavský MiroslavIlavský Miroslav 87 87 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 15:53.41
2 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 16:13.06
3 Ďurec LukášĎurec Lukáš 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16:34.52
4 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16:48.80
8 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17:28.36
9 Sobek PeterSobek Peter 78 78 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:50.98
10 Kosiba JakubKosiba Jakub 92 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 17:52.56
11 Stanik JozefStanik Jozef 73 73 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 18:00.84
12 Vronka JánVronka Ján 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:03.58
13 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 18:08.79
18 Horňák JakubHorňák Jakub 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:53.20
22 Pavlis IvanPavlis Ivan 77 77 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 19:27.64
25 Kuba AntonKuba Anton 87 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 19:45.68
26 Horňák MilošHorňák Miloš 75 75 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:50.24
42 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23:57.01
Celkom 15 pretekárov
Beh B (po, 30.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 16:25.01
2 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 16:44.23
3 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:08.76
4 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 18:39.16
9 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 19:41.25
11 Janíček RóbertJaníček Róbert 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 19:58.16
12 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20:00.18
13 Junga MarianJunga Marian 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 20:10.41
14 Kuba AntonKuba Anton 59 59 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20:15.97
16 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 62 62 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 20:26.63
22 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 21:00.44
23 Portášík PeterPortášík Peter 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21:04.06
27 Pavol PeterPavol Peter 53 53 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 21:13.82
28 Kováč MiroslavKováč Miroslav 52 52 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21:23.48
40 Sviták StanislavSviták Stanislav 50 50 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 22:43.80
41 Haninec JurajHaninec Juraj 57 57 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 22:48.65
42 Benč MariánnBenč Mariánn 55 55 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 22:49.68
45 Jambor MiroslavJambor Miroslav 63 63 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 23:09.37
47 Ďuriga StanislavĎuriga Stanislav 61 61 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 23:19.98
53 Bašista VincentBašista Vincent 42 42 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23:58.36
59 Dobrodenka AntonDobrodenka Anton 48 48 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:16.14
Celkom 21 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ilavský MiroslavIlavský Miroslav 87 87 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 15:53.41
2 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 16:13.06
3 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 16:25.01
4 Ďurec LukášĎurec Lukáš 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16:34.52
5 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 16:44.23
6 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 16:48.80
7 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:08.76
8 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17:28.36
9 Sobek PeterSobek Peter 78 78 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:50.98
10 Kosiba JakubKosiba Jakub 92 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 17:52.56
11 Stanik JozefStanik Jozef 73 73 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 18:00.84
12 Vronka JánVronka Ján 95 95 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:03.58
13 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 18:08.79
14 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 18:39.16
15 Horňák JakubHorňák Jakub 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:53.20
16 Pavlis IvanPavlis Ivan 77 77 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 19:27.64
17 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 19:41.25
18 Kuba AntonKuba Anton 87 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 19:45.68
19 Horňák MilošHorňák Miloš 75 75 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:50.24
20 Janíček RóbertJaníček Róbert 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 19:58.16
21 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20:00.18
22 Junga MarianJunga Marian 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 20:10.41
23 Kuba AntonKuba Anton 59 59 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20:15.97
24 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 62 62 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 20:26.63
25 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 21:00.44
26 Portášík PeterPortášík Peter 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21:04.06
27 Pavol PeterPavol Peter 53 53 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 21:13.82
28 Kováč MiroslavKováč Miroslav 52 52 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21:23.48
29 Sviták StanislavSviták Stanislav 50 50 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 22:43.80
30 Haninec JurajHaninec Juraj 57 57 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 22:48.65
31 Benč MariánnBenč Mariánn 55 55 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 22:49.68
32 Jambor MiroslavJambor Miroslav 63 63 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 23:09.37
33 Ďuriga StanislavĎuriga Stanislav 61 61 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 23:19.98
34 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23:57.01
35 Bašista VincentBašista Vincent 42 42 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23:58.36
36 Dobrodenka AntonDobrodenka Anton 48 48 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:16.14

5000 m - Ženy

Ženy 01 (po, 30.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:59.09
2 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 19:23.33
3 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:32.39
4 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:49.72
5 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 22:38.92
6 Klobučníková MichaelaKlobučníková Michaela 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 23:16.35
15 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20:22.38
24 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 21:04.38
33 Žilková MichaelaŽilková Michaela 72 72 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 21:56.73
43 Kadlecová AlenaKadlecová Alena 66 66 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 22:56.42
44 Portášikova AnnaPortášikova Anna 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22:56.71
55 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24:00.17
57 Rajtárová JankaRajtárová Janka 71 71 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 24:08.98
65 Ďurovcová DanielaĎurovcová Daniela 76 76 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 25:01.98
72 Chrenková GizelaChrenková Gizela 54 54 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 27:20.51
Celkom 15 pretekárov