<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia - Bratislavská latka, memoriál R. Moravca a J. Šimoneka

Bratislava (28. 1. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh (ut, 28.1.2020 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.37 q
2 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.58 q
3 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.17 q
Celkom 3 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále (ut, 28.1.2020 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.39
2 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.65
3 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.13
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori (Beh)

Beh (ut, 28.1.2020 - 10:27) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.56 q
2 Kremser AdamKremser Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.65 q
3 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 07.71 q
4 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.80 q
5 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.06 q
6 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.17 q
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniori (Finále)

Finále (ut, 28.1.2020 - 11:27) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 07.79
2 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.85
3 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.09
4 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.17
Kremser AdamKremser Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ut, 28.1.2020 - 10:23) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.51 q
2 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.59 q
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.60 q
4 Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.87 q
5 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.97 q
6 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.06 q
7 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.07 q
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 28.1.2020 - 11:23) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.52
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.57
3 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.58
4 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 07.99
5 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.09
6 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.25
Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 28.1.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.69 qA
2 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.38 qA
3 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.42 qA
4 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.46 qA
5 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.47 qA
6 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.55 qA
7 Marti ViktorMarti Viktor 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.56 qB
8 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.71 qB
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 28.1.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.19 qA
2 Melich MartinMelich Martin 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.48 qA
3 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.88 qB
4 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.89 qB
5 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.98 qB
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.01 qB
7 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.11 qB
8 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.46 qB
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.69 qA
2 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.19 qA
3 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.38 qA
4 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.42 qA
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.46 qA
6 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.47 qA
7 Melich MartinMelich Martin 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.48 qA
8 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.55 qA
9 Marti ViktorMarti Viktor 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.56 qB
10 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.71 qB
11 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.88 qB
12 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.89 qB
13 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.98 qB
14 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.01 qB
15 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.11 qB
16 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.46 qB

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ut, 28.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.77
2 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.30
3 Hummel OskarHummel Oskar 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.43
4 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.49
5 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.52
6 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.52
7 Melich MartinMelich Martin 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.53
8 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.53
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ut, 28.1.2020 - 11:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.50
2 Marti ViktorMarti Viktor 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.64
3 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.89
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.15
5 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.21
7 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.36
8 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 10.67
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (ut, 28.1.2020 - 10:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 08.36
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.67
3 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.01
4 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.06
5 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.60
6 Murková NellaMurková Nella 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.67
7 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.87
Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ut, 28.1.2020 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 08.41
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.63
3 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.16
4 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.20
5 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.68
6 Murková NellaMurková Nella 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.77
7 Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 10.01
Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 28.1.2020 - 10:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.10 qA
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.13 qA
3 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 08.39 qA
4 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45 qA
5 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.52 qA
6 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.67 qA
7 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.84 qB
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 28.1.2020 - 10:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.81 qA
2 Školiaková MirkaŠkoliaková Mirka 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.84 qB
3 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.36 qB
4 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.57 qB
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.10 qA
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.13 qA
3 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 08.39 qA
4 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45 qA
5 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.52 qA
6 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.67 qA
7 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 08.81 qA
8 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.84 qB
8 Školiaková MirkaŠkoliaková Mirka 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.84 qB
10 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.36 qB
11 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.57 qB

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ut, 28.1.2020 - 11:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.03
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.18
3 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.42
4 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.49
5 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.49
6 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.65
7 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.83
Celkom 7 pretekárov
Finále B (ut, 28.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Školiaková MirkaŠkoliaková Mirka 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.89
2 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.46
3 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.49
Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 28.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.94 qA
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.46 qA
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.56 qA
4 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 08.56 qA
5 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.65 qA
6 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.69 qA
7 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.82 qA
8 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 08.92 qB
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 28.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84 qA
2 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.92 qB
3 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.93 qB
4 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.04 qB
5 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.10 qB
6 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.12 qB
7 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.12
8 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.24
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 28.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 09.01 qB
2 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.03 qB
3 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.34
4 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.44
5 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ut, 28.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.15
2 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 09.32
3 Juhaszová NicolJuhaszová Nicol 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.53
4 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.70
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.94 qA
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.46 qA
3 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.56 qA
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 08.56 qA
5 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.65 qA
6 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.69 qA
7 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.82 qA
8 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84 qA
9 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 08.92 qB
9 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.92 qB
11 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.93 qB
12 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 09.01 qB
13 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.03 qB
14 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.04 qB
15 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.10 qB
16 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.12 qB
16 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.12
18 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.15
19 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.24
20 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 09.32
21 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.34
22 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.44
23 Juhaszová NicolJuhaszová Nicol 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.53
24 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.68
25 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.70

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ut, 28.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.38
2 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.56
3 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.57
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.64
5 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 08.68
6 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.82
7 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.84
Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ut, 28.1.2020 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.77
2 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.86
3 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.99
4 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.99
5 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.04
6 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.13
7 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.18
Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ut, 28.1.2020 - 11:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.98
2 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.13
3 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 09.22
4 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 09.46
5 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 09.47
Celkom 5 pretekárov
Finále D (ut, 28.1.2020 - 11:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.47
2 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.65
3 Juhaszová NicolJuhaszová Nicol 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.66
4 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.71
Celkom 4 pretekári