<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia - XXIII. ročník Skokanskej latky mesta Lučenec

Lučenec (6. 2. 2020)

Skok do výšky - Muži

(št, 6.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 182185188191194200205210215220224227230
1 Baniotis KonstadinosBaniotis Konstadinos
GreeceGreece
861106 86 5 227 -------oooxoxoxxx
2 Glebauskas AdrijusGlebauskas Adrijus
LithuaniaLithuania
941120 94 4 224 -------ooxooxxx
3 Thomas DonaldThomas Donald
BahamasBahamas
840701 84 3 220 -------xooxoxx-x
4 Moleya ChrisMoleya Chris
South AfricaSouth Africa
970127 97 2 210 ------oxoxxx
5 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 96 1 200 o-o-oxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(št, 6.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170173176179182185188191194197
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 02 2 191 -----o-oo-xooxxx
2 Václavík SamuelVáclavík Samuel
SOŠ technická LučenecSOŠ technická Lučenec
010112 01 1 170 xooooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(št, 6.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160165170173176179182185188191
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030904 03 5 188 -----ooooo-oxoxxoxxx
2 Gánoši AlexGánoši Alex
HungaryHungary
030101 03 6 185 -------oo-xoooxxx
3 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
041012 04 4 176 ----oooooxxoxxx
4 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 2 170 ----ooooxxx
5 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 1 165 ---ooxooxxx
6 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
031021 03 3 165 ----oxoxoxxx
7 Poltársky DušanPoltársky Dušan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
041123 04 7 140 ooxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(št, 6.2.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160165170173176179182
1 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 5 160 xoxooooxxoxxx
2= Kontriš SamuelKontriš Samuel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060405 06 2 145 ooxxoxxx
2= Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
051003 05 3 145 ooxxoxxx
Dančo LucianDančo Lucian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
070212 07 1 NM xxx
Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
051001 05 4 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(št, 6.2.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175178182185188
1 Černjul MarušaČernjul Maruša
SloveniaSlovenia
920630 92 1 185 xoxoooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(št, 6.2.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150153
1 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 04 2 150 --oooxooxxx
2 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 04 3 145 -oooooxx-
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
041212 04 1 145 -ooooxox-
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(št, 6.2.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150153156158
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 7 156 --ooxooooxoxxx
2 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 8 153 --ooooxxooxxx
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 06 3 145 -oooxxooxxx
4 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 6 145 -oooxoxoxxx
5 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050307 05 4 145 -ooxoxoxoxxx
6 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
071116 07 1 130 ooxoxxx
7 Karmanová Karolína RutKarmanová Karolína Rut
ZŠ Vajanského LučenecZŠ Vajanského Lučenec
050101 05 9 130 -xoxoxxx
8 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050319 05 5 125 -oxxx
9 Dobrocká BibianaDobrocká Bibiana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060812 06 10 125 -xoxxx
Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080627 08 2 DNS
Celkom 10 pretekárov