<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji mladších žiakov a mladších žiačok

Bratislava (29. 2. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh A1 (so, 29.2.2020 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 389 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.13 0.142 523.00
2 336 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.47 0.180 431.00
3 345 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.54 0.176 413.00
4 341 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.88 0.164 331.00
5 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.88 0.239 331.00
6 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.95 0.167 315.00
7 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.99 0.133 306.00
Celkom 7 pretekárov
Beh A2 (so, 29.2.2020 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.28 0.156 481.00
2 319 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.49 0.214 426.00
3 377 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.56 0.326 408.00
4 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.00 0.243 304.00
5 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.07 0.171 289.00
6 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.22 0.200 257.00
7 342 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61 0.167 183.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B1 (so, 29.2.2020 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 387 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 08.66 0.164 383.00
2 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.66 0.161 383.00
3 371 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.12 0.132 278.00
4 300 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.14 0.308 274.00
5 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.23 0.194 255.00
6 322 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.35 0.183 231.00
7 356 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.48 0.325 207.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B2 (so, 29.2.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.04 0.155 295.00
2 326 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.30 0.261 241.00
3 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.61 0.207 183.00
4 310 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.62 0.176 181.00
5 312 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.64 0.275 178.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 389 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.13 0.142 523.00
2 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.28 0.156 481.00
3 336 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.47 0.180 431.00
4 319 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.49 0.214 426.00
5 345 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.54 0.176 413.00
6 377 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.56 0.326 408.00
7 387 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 08.66 0.164 383.00
7 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.66 0.161 383.00
9 341 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.88 0.164 331.00
9 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.88 0.239 331.00
11 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.95 0.167 315.00
12 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.99 0.133 306.00
13 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.00 0.243 304.00
14 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.04 0.155 295.00
15 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 09.07 0.171 289.00
16 371 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.12 0.132 278.00
17 300 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.14 0.308 274.00
18 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.22 0.200 257.00
19 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.23 0.194 255.00
20 326 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.30 0.261 241.00
21 322 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.35 0.183 231.00
22 356 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.48 0.325 207.00
23 342 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61 0.167 183.00
23 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.61 0.207 183.00
25 310 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.62 0.176 181.00
26 312 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.64 0.275 178.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh A1 (so, 29.2.2020 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 386 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.19 0.149 791.00
2 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.45 0.176 715.00
3 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.63 0.184 665.00
4 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.66 0.170 656.00
5 309 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.82 0.183 613.00
6 384 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.93 0.164 584.00
7 370 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.01 0.177 564.00
8 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.07 0.173 548.00
Celkom 8 pretekárov
Beh A2 (so, 29.2.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.32 0.127 752.00
2 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.65 0.154 659.00
3 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.70 0.183 645.00
4 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.74 0.142 635.00
5 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.86 0.162 603.00
6 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.88 0.161 597.00
7 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.14 0.505 531.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B1 (so, 29.2.2020 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.98 0.173 571.00
2 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.99 0.188 569.00
3 357 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.18 0.175 521.00
4 363 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.18 0.164 521.00
5 366 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.19 0.338 518.00
6 468 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.31 0.183 489.00
7 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.39 0.166 470.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B2 (so, 29.2.2020 - 13:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 325 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.35 0.379 744.00
2 463 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.66 0.174 656.00
3 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.94 0.161 582.00
4 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02 0.368 561.00
5 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.16 0.161 526.00
6 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.29 0.253 494.00
7 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.56 0.266 431.00
8 353 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.63 0.392 415.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C1 (so, 29.2.2020 - 13:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.65 0.174 659.00
2 464 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.80 0.238 618.00
3 467 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.88 0.328 597.00
4 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.09 0.168 543.00
5 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.11 0.259 538.00
6 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.40 0.156 468.00
7 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.50 0.355 444.00
8 398 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.67 0.393 406.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C2 (so, 29.2.2020 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 372 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.01 0.296 564.00
2 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.23 0.273 509.00
3 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.36 0.208 477.00
4 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.41 0.149 465.00
5 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.45 0.282 456.00
6 380 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.59 0.496 424.00
7 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.63 0.355 415.00
8 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.76 0.137 386.00
Celkom 8 pretekárov
Beh D1 (so, 29.2.2020 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.75 0.154 632.00
2 469 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.33 0.317 484.00
3 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.39 0.362 470.00
4 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.65 0.352 411.00
5 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.78 0.175 382.00
6 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.86 0.182 365.00
7 346 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.52 0.264 238.00
Celkom 7 pretekárov
Beh D2 (so, 29.2.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.39 0.189 470.00
2 461 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.82 0.452 374.00
3 314 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.94 0.193 348.00
4 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.10 0.289 316.00
5 339 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.28 0.455 281.00
6 315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.50 0.363 242.00
7 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.74 0.415 201.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 386 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.19 0.149 791.00
2 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.32 0.127 752.00
3 325 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.35 0.379 744.00
4 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.45 0.176 715.00
5 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.63 0.184 665.00
6 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.65 0.154 659.00
6 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.65 0.174 659.00
8 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.66 0.170 656.00
8 463 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.66 0.174 656.00
10 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.70 0.183 645.00
11 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.74 0.142 635.00
12 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.75 0.154 632.00
13 464 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 08.80 0.238 618.00
14 309 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.82 0.183 613.00
15 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.86 0.162 603.00
16 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.88 0.161 597.00
16 467 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.88 0.328 597.00
18 384 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.93 0.164 584.00
19 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.94 0.161 582.00
20 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.98 0.173 571.00
21 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.99 0.188 569.00
22 370 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.01 0.177 564.00
22 372 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.01 0.296 564.00
24 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02 0.368 561.00
25 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.07 0.173 548.00
26 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.09 0.168 543.00
27 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.11 0.259 538.00
28 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.14 0.505 531.00
29 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.16 0.161 526.00
30 357 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.18 0.175 521.00
30 363 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.18 0.164 521.00
32 366 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.19 0.338 518.00
33 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.23 0.273 509.00
34 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.29 0.253 494.00
35 468 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.31 0.183 489.00
36 469 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.33 0.317 484.00
37 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.36 0.208 477.00
38 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.39 0.166 470.00
38 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.39 0.362 470.00
38 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.39 0.189 470.00
41 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.40 0.156 468.00
42 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.41 0.149 465.00
43 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.45 0.282 456.00
44 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.50 0.355 444.00
45 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.56 0.266 431.00
46 380 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.59 0.496 424.00
47 353 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.63 0.392 415.00
47 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.63 0.355 415.00
49 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.65 0.352 411.00
50 398 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.67 0.393 406.00
51 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.76 0.137 386.00
52 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.78 0.175 382.00
53 461 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.82 0.452 374.00
54 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.86 0.182 365.00
55 314 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.94 0.193 348.00
56 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.10 0.289 316.00
57 339 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.28 0.455 281.00
58 315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.50 0.363 242.00
59 346 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.52 0.264 238.00
60 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.74 0.415 201.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh A1 (so, 29.2.2020 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 345 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:47.88 702.00
2 341 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:49.84 669.00
3 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:54.89 587.00
4 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.93 586.00
5 336 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:59.71 513.00
6 389 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:09.95 372.00
7 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:11.24 356.00
Celkom 7 pretekárov
Beh A2 (so, 29.2.2020 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 319 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:52.39 627.00
2 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:52.96 617.00
3 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:55.83 572.00
4 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:55.86 571.00
5 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 2:02.08 479.00
6 377 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:03.68 456.00
7 342 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:04.21 448.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B1 (so, 29.2.2020 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 371 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:55.75 573.00
2 356 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:04.75 441.00
3 322 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:06.66 415.00
4 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:08.48 391.00
5 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 2:09.25 381.00
6 300 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:11.02 359.00
7 387 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 2:12.01 346.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B2 (so, 29.2.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:02.44 473.00
2 310 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.48 341.00
3 326 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:13.64 327.00
4 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:18.56 270.00
5 312 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:19.29 262.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 345 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:47.88 702.00
2 341 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:49.84 669.00
3 319 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:52.39 627.00
4 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:52.96 617.00
5 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:54.89 587.00
6 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.93 586.00
7 371 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 1:55.75 573.00
8 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 1:55.83 572.00
9 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 1:55.86 571.00
10 336 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 1:59.71 513.00
11 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 2:02.08 479.00
12 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:02.44 473.00
13 377 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 2:03.68 456.00
14 342 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:04.21 448.00
15 356 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:04.75 441.00
16 322 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:06.66 415.00
17 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:08.48 391.00
18 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 2:09.25 381.00
19 389 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:09.95 372.00
20 300 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:11.02 359.00
21 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:11.24 356.00
22 387 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 7 2:12.01 346.00
23 310 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.48 341.00
24 326 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:13.64 327.00
25 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 2:18.56 270.00
26 312 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:19.29 262.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh A1 (so, 29.2.2020 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:51.15 647.00
2 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:51.46 642.00
3 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:56.23 566.00
4 309 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 1:57.93 540.00
5 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:58.21 535.00
6 384 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 1:58.31 534.00
7 370 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:02.89 467.00
386 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh A2 (so, 29.2.2020 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:55.17 582.00
2 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:56.59 560.00
3 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:02.46 473.00
4 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:06.48 417.00
5 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:14.50 316.00
6 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:16.23 296.00
7 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:20.03 254.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B1 (so, 29.2.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 468 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 1:53.91 602.00
2 363 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:02.83 468.00
3 366 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:05.75 427.00
4 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:13.78 325.00
5 357 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:16.41 294.00
6 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:19.90 256.00
7 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:24.07 213.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B2 (so, 29.2.2020 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 353 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:55.96 570.00
2 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:00.60 500.00
3 325 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:04.44 445.00
4 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:05.05 437.00
5 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:08.69 388.00
6 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:08.75 388.00
7 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:11.42 354.00
8 463 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:15.97 299.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C1 (so, 29.2.2020 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 464 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 1:55.48 577.00
2 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:02.12 478.00
3 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:03.18 463.00
4 398 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:03.45 459.00
5 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:09.50 378.00
6 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:10.35 367.00
7 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:16.54 293.00
8 467 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:17.24 285.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C2 (so, 29.2.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:03.94 452.00
2 380 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:07.45 405.00
3 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:07.99 397.00
4 372 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:15.72 302.00
5 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:16.34 295.00
6 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:18.28 273.00
7 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:19.36 261.00
8 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:36.54 107.00
Celkom 8 pretekárov
Beh D1 (so, 29.2.2020 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:59.08 522.00
2 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:08.16 395.00
3 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:13.45 329.00
4 469 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:15.73 302.00
5 346 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:17.31 284.00
6 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:23.26 221.00
7 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:26.50 190.00
Celkom 7 pretekárov
Beh D2 (so, 29.2.2020 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:14.36 318.00
2 461 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 2:16.00 299.00
3 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:16.84 289.00
4 314 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:28.38 173.00
5 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:29.98 159.00
6 339 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:31.30 148.00
7 315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:40.20 83.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 1:51.15 647.00
2 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:51.46 642.00
3 468 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 1:53.91 602.00
4 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:55.17 582.00
5 464 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 1:55.48 577.00
6 353 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:55.96 570.00
7 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:56.23 566.00
8 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 1:56.59 560.00
9 309 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 1:57.93 540.00
10 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:58.21 535.00
11 384 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 1:58.31 534.00
12 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:59.08 522.00
13 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:00.60 500.00
14 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:02.12 478.00
15 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:02.46 473.00
16 363 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:02.83 468.00
17 370 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:02.89 467.00
18 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:03.18 463.00
19 398 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:03.45 459.00
20 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 2:03.94 452.00
21 325 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:04.44 445.00
22 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:05.05 437.00
23 366 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:05.75 427.00
24 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:06.48 417.00
25 380 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:07.45 405.00
26 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:07.99 397.00
27 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:08.16 395.00
28 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:08.69 388.00
29 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:08.75 388.00
30 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:09.50 378.00
31 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:10.35 367.00
32 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:11.42 354.00
33 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:13.45 329.00
34 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:13.78 325.00
35 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:14.36 318.00
36 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:14.50 316.00
37 372 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:15.72 302.00
38 469 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:15.73 302.00
39 463 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:15.97 299.00
40 461 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 2:16.00 299.00
41 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:16.23 296.00
42 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:16.34 295.00
43 357 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:16.41 294.00
44 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:16.54 293.00
45 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:16.84 289.00
46 467 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 2:17.24 285.00
47 346 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:17.31 284.00
48 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:18.28 273.00
49 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:19.36 261.00
50 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:19.90 256.00
51 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:20.03 254.00
52 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:23.26 221.00
53 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:24.07 213.00
54 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:26.50 190.00
55 314 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:28.38 173.00
56 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 2:29.98 159.00
57 339 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:31.30 148.00
58 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:36.54 107.00
59 315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:40.20 83.00
386 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh A1 (so, 29.2.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 345 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.08 0.317 526.00
2 303 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.09 0.164 524.00
3 389 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.25 0.179 495.00
4 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.26 0.268 493.00
5 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.27 0.168 491.00
6 336 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.92 0.313 381.00
7 341 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.08 0.152 355.00
8 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 11.24 0.174 331.00
Celkom 8 pretekárov
Beh A2 (so, 29.2.2020 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.53 0.231 445.00
2 319 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.83 0.152 395.00
3 342 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.93 0.170 379.00
4 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.21 0.199 336.00
5 377 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 11.43 0.151 303.00
6 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 11.76 0.170 258.00
7 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 12.70 0.177 148.00
364 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh B1 (so, 29.2.2020 - 10:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 387 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 8 10.67 0.150 421.00
2 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.91 0.347 382.00
3 322 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.12 0.224 349.00
4 326 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.61 0.259 278.00
5 300 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.84 0.388 247.00
6 356 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.99 0.161 228.00
7 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.15 0.156 209.00
8 371 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.73 0.167 145.00
Celkom 8 pretekárov
Beh B2 (so, 29.2.2020 - 10:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.49 0.202 170.00
2 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 12.96 0.166 122.00
3 312 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.46 0.236 80.00
4 310 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.79 0.309 57.00
344 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
334 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 345 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.08 0.317 526.00
2 303 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.09 0.164 524.00
3 389 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.25 0.179 495.00
4 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.26 0.268 493.00
5 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.27 0.168 491.00
6 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.53 0.231 445.00
7 387 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 8 10.67 0.150 421.00
8 319 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.83 0.152 395.00
9 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.91 0.347 382.00
10 336 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.92 0.313 381.00
11 342 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.93 0.170 379.00
12 341 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.08 0.152 355.00
13 322 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.12 0.224 349.00
14 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.21 0.199 336.00
15 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 11.24 0.174 331.00
16 377 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 11.43 0.151 303.00
17 326 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.61 0.259 278.00
18 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 11.76 0.170 258.00
19 300 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.84 0.388 247.00
20 356 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.99 0.161 228.00
21 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.15 0.156 209.00
22 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.49 0.202 170.00
23 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 12.70 0.177 148.00
24 371 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 12.73 0.167 145.00
25 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 12.96 0.166 122.00
26 312 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.46 0.236 80.00
27 310 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.79 0.309 57.00
364 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
344 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
334 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh A1 (so, 29.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 386 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.00 0.152 712.00
2 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.29 0.155 659.00
3 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.30 0.211 657.00
4 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.65 0.191 595.00
5 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.73 0.169 582.00
6 370 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.13 0.164 515.00
7 309 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.19 0.187 506.00
8 384 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 12.09 0.151 371.00
Celkom 8 pretekárov
Beh A2 (so, 29.2.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.56 0.143 611.00
2 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.05 0.349 528.00
3 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.23 0.280 499.00
4 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 11.29 0.167 490.00
5 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.31 0.180 487.00
6 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.78 0.150 415.00
7 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.22 0.145 353.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B1 (so, 29.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.16 0.403 511.00
2 468 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.18 0.159 507.00
3 357 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.64 0.190 436.00
4 363 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 12.90 0.174 267.00
5 366 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.55 0.144 194.00
6 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.95 0.179 155.00
7 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.11 0.268 140.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B2 (so, 29.2.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.88 0.159 556.00
2 325 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.90 0.323 553.00
3 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.28 0.160 491.00
4 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.55 0.190 310.00
5 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.58 0.216 306.00
6 463 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.62 0.198 301.00
7 353 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.41 0.174 209.00
8 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.57 0.275 192.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C1 (so, 29.2.2020 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.68 0.148 430.00
2 464 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.07 0.222 374.00
3 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.22 0.142 353.00
4 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23 0.174 352.00
5 467 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.36 0.162 335.00
6 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 13.27 0.190 224.00
7 398 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.65 0.390 184.00
8 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 13.94 0.176 156.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C2 (so, 29.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.05 0.188 528.00
2 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.17 0.241 509.00
3 372 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.44 0.221 324.00
4 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.53 0.191 312.00
5 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 13.30 0.229 221.00
6 380 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.31 0.388 220.00
7 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.82 0.359 167.00
8 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 13.82 0.258 167.00
Celkom 8 pretekárov
Beh D1 (so, 29.2.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 469 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 12.41 0.152 328.00
2 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.69 0.256 292.00
3 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.97 0.359 258.00
4 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.12 0.345 241.00
5 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.42 0.165 208.00
6 346 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.98 0.389 152.00
7 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 14.02 0.352 148.00
Celkom 7 pretekárov
Beh D2 (so, 29.2.2020 - 11:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.93 0.173 263.00
2 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 13.23 0.355 228.00
3 461 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 13.52 0.349 197.00
4 339 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.16 0.388 136.00
5 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.19 0.316 133.00
6 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.03 0.188 69.00
315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF 0.306
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 386 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.00 0.152 712.00
2 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.29 0.155 659.00
3 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.30 0.211 657.00
4 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.56 0.143 611.00
5 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.65 0.191 595.00
6 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.73 0.169 582.00
7 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.88 0.159 556.00
8 325 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.90 0.323 553.00
9 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.05 0.349 528.00
9 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.05 0.188 528.00
11 370 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.13 0.164 515.00
12 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.16 0.403 511.00
13 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.17 0.241 509.00
14 468 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.18 0.159 507.00
15 309 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.19 0.187 506.00
16 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.23 0.280 499.00
17 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.28 0.160 491.00
18 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 11.29 0.167 490.00
19 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.31 0.180 487.00
20 357 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.64 0.190 436.00
21 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.68 0.148 430.00
22 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.78 0.150 415.00
23 464 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.07 0.222 374.00
24 384 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 12.09 0.151 371.00
25 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.22 0.145 353.00
25 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.22 0.142 353.00
27 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.23 0.174 352.00
28 467 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.36 0.162 335.00
29 469 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 12.41 0.152 328.00
30 372 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.44 0.221 324.00
31 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.53 0.191 312.00
32 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.55 0.190 310.00
33 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.58 0.216 306.00
34 463 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 12.62 0.198 301.00
35 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.69 0.256 292.00
36 363 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 12.90 0.174 267.00
37 314 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.93 0.173 263.00
38 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.97 0.359 258.00
39 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.12 0.345 241.00
40 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 13.23 0.355 228.00
41 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 13.27 0.190 224.00
42 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 13.30 0.229 221.00
43 380 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.31 0.388 220.00
44 353 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.41 0.174 209.00
45 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.42 0.165 208.00
46 461 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 13.52 0.349 197.00
47 366 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.55 0.144 194.00
48 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.57 0.275 192.00
49 398 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.65 0.390 184.00
50 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.82 0.359 167.00
50 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 13.82 0.258 167.00
52 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 13.94 0.176 156.00
53 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.95 0.179 155.00
54 346 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.98 0.389 152.00
55 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 14.02 0.352 148.00
56 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.11 0.268 140.00
57 339 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.16 0.388 136.00
58 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 14.19 0.316 133.00
59 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.03 0.188 69.00
315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF 0.306

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci A (so, 29.2.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 336 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 16 498 452498473498 378.00
2 389 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 14 485 x485471485 354.00
3 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 13 443 415399443443 278.00
4 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 12 440 x426440440 273.00
5 341 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 419 404413419419 237.00
6 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 6 418 x418x418 235.00
7 319 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 8 417 393417417417 234.00
8 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 9 415 410409415415 230.00
9 345 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 4 406 406373x406 215.00
10 377 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 7 405 405383388405 214.00
11 342 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 403 xx403403 211.00
12 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 394 394285385394 196.00
13 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 10 374 346351374374 165.00
14 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 367 367xx367 155.00
303 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 15 DNS 0.0 0.00
Celkom 15 pretekárov
Mladší žiaci B (so, 29.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 13 423 405423404423 244.00
2 322 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 7 414 392414411414 229.00
3 371 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 410 364410x410 222.00
4 300 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 398 398377342398 203.00
5 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 5 392 374390392392 193.00
6 310 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 387 366371387387 185.00
7 356 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 383 373383367383 179.00
8 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 9 376 376354373376 168.00
9 387 Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 14 376 376xx376 168.00
10 326 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 375 375370362375 167.00
11 312 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 354 341346354354 136.00
12 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 350 x350339350 130.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky A (so, 29.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 386 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 15 477 x477r477 498.00
2 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 14 475 444470475475 492.00
3 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 450 437383450450 428.00
4 370 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 13 447 x447444447 421.00
5 309 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 11 442 417428442442 408.00
6 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 435 435428425435 391.00
7 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 432 403384432432 384.00
8 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 9 411 390388411411 333.00
9 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 410 x398410410 331.00
10 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 409 395409401409 329.00
11 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 397 380397370397 301.00
12 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 7 390 390x390390 285.00
13 384 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 6 377 x377361377 257.00
14 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 8 373 373365x373 248.00
15 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 3 354 354354x354 208.00
Celkom 15 pretekárov
Mladšie žiačky B (so, 29.2.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 325 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 12 427 403411427427 371.00
2 357 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 15 427 385378427427 371.00
3 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 11 418 xx418418 350.00
4 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 14 412 412393403412 336.00
5 366 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 8 408 408389369408 326.00
6 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 13 406 xx406406 322.00
7 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 3 399 381399393399 306.00
8 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 396 396368384396 299.00
9 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 9 396 x396374396 299.00
10 468 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 10 389 384389386389 283.00
11 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 5 385 372361385385 274.00
12 463 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 6 378 x378x378 259.00
13 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 374 xx374374 250.00
14 363 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 368 317344368368 237.00
15 353 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 342 342304x342 184.00
Celkom 15 pretekárov
Mladšie žiačky C (so, 29.2.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 464 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 2 418 402407418418 350.00
2 467 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 16 414 407408414414 340.00
3 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 7 408 408332394408 326.00
4 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 393 386381393393 292.00
5 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 15 387 375387380387 279.00
6 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 381 371361381381 265.00
7 398 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 13 379 357379361379 261.00
8 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 371 366359371371 244.00
9 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora
Lesky´s runnersLesky´s runners
08 08 1 364 335364364364 229.00
10 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 361 x349361361 223.00
11 372 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 5 352 302312352352 204.00
12 380 Olle KatarínaOlle Katarína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 3 340 340306309340 180.00
13 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 14 340 340xx340 180.00
14 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 11 339 328327339339 178.00
15 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 8 333 331333333333 167.00
16 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne
Lesky´s runnersLesky´s runners
07 07 6 308 308299273308 121.00
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky D (so, 29.2.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 373 328372373373 248.00
2 469 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 7 370 330345370370 242.00
3 339 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 11 351 344346351351 202.00
4 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 12 351 351341343351 202.00
5 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 14 348 346348x348 196.00
6 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 13 339 xx339339 178.00
7 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 336 322336329336 172.00
8 314 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 325 325x312325 151.00
9 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 5 317 305290317317 137.00
10 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 313 x313x313 130.00
11 315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 298 298278x298 104.00
12 346 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 296 x296272296 100.00
13 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 295 288288295295 99.00
14 461 Mešková PetraMešková Petra
Lesky´s runnersLesky´s runners
07 07 6 291 x287291291 92.00
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

Mladší žiaci A (so, 29.2.2020 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 389 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 11.41 10.7711.4110.6711.41 571.00
2 390 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 09.16 x08.6809.1609.16 435.00
3 381 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 14 09.05 09.0508.7208.9609.05 429.00
4 359 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 15 08.92 08.5608.5808.9208.92 421.00
5 336 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 12 08.59 08.1808.5708.5908.59 401.00
6 394 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 13 08.13 07.8508.0008.1308.13 374.00
7 377 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 11 08.02 07.5808.0207.1608.02 367.00
8 341 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 07.19 07.1906.0706.9307.19 318.00
9 342 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 06.98 06.1306.98x06.98 306.00
10 345 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 9 06.92 06.4006.9206.4606.92 303.00
11 319 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 2 06.46 06.2205.9106.4606.46 276.00
12 374 Šándor RastislavŠándor Rastislav
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 5 06.21 05.6405.8006.2106.21 261.00
13 340 Bachratý MatúšBachratý Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 06.06 05.7806.06x06.06 252.00
14 337 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 06.01 05.7605.8406.0106.01 249.00
Celkom 14 pretekárov
Mladší žiaci B (so, 29.2.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 326 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 08.89 08.1608.8907.8608.89 419.00
2 356 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 08.42 x07.8608.4208.42 391.00
3 382 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 14 07.33 07.0306.9407.3307.33 327.00
4 379 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 4 06.65 06.1105.9806.6506.65 287.00
5 322 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 3 06.32 06.3206.1805.3306.32 267.00
6 310 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 11 06.25 06.2505.9405.7706.25 263.00
7 371 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 06.13 06.08x06.1306.13 256.00
8 300 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 05.93 05.5005.9305.6505.93 245.00
9 343 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 05.61 05.0805.6105.1105.61 226.00
10 378 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 12 05.46 04.7405.4604.9405.46 218.00
11 312 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 10 05.01 04.4004.8205.0105.01 192.00
12 387 Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 6 04.15 x04.15x04.15 142.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky A (so, 29.2.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 470 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 15 08.66 x08.6608.4508.66 442.00
2 386 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 14 07.98 07.1607.9807.7207.98 398.00
3 391 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 07.82 07.4407.8207.4607.82 388.00
4 384 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 13 07.48 06.5607.4806.6507.48 366.00
5 338 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 07.45 07.4507.2207.3207.45 364.00
6 474 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 10 07.14 07.0907.1406.8107.14 344.00
7 352 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 06.82 06.6906.8206.7306.82 324.00
8 305 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 06.48 06.4806.3906.2006.48 302.00
9 471 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 6 06.44 06.4406.2306.3606.44 299.00
10 358 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 12 06.33 06.0105.7806.3306.33 292.00
11 370 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 11 06.18 05.6806.1805.9006.18 283.00
12 309 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 5 05.89 05.3905.8905.8805.89 264.00
13 369 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 8 05.58 04.8605.3505.5805.58 245.00
14 355 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 7 05.56 05.5505.5604.9905.56 243.00
15 462 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 9 05.41 05.4105.4105.2305.41 234.00
Celkom 15 pretekárov
Mladšie žiačky B (so, 29.2.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 363 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 15 07.31 06.4406.4307.3107.31 355.00
2 324 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 07.08 06.5106.4907.0807.08 340.00
3 392 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 06.85 06.8506.3606.2106.85 325.00
4 325 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 3 06.38 04.6205.7606.3806.38 295.00
5 468 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 12 06.32 05.8406.1406.3206.32 292.00
6 466 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 6 06.08 06.0405.9106.0806.08 276.00
7 393 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 06.08 06.0805.0205.4506.08 276.00
8 362 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 14 05.93 05.3205.93x05.93 267.00
9 367 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 10 05.69 05.1105.6905.0805.69 252.00
10 463 Hudecová EmmaHudecová Emma
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 9 05.48 05.4805.4704.9905.48 238.00
11 357 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 13 05.48 05.3505.4805.1405.48 238.00
12 365 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 8 05.42 05.2405.3805.4205.42 235.00
13 353 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 05.15 x04.9905.1505.15 218.00
14 366 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 7 04.96 04.9604.8504.4904.96 206.00
15 383 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 1 04.33 04.2504.3304.1204.33 167.00
Celkom 15 pretekárov
Mladšie žiačky C (so, 29.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 347 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 16 07.31 07.3107.01x07.31 355.00
2 372 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 06.90 06.4506.9006.3806.90 329.00
3 473 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 11 06.74 05.9206.7406.2406.74 318.00
4 348 Oravcová TerezaOravcová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 06.26 05.5106.2606.0606.26 288.00
5 398 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 12 06.19 05.6606.1905.6606.19 283.00
6 399 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 14 06.19 05.6105.6206.1906.19 283.00
7 380 Olle KatarínaOlle Katarína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 15 05.79 05.4304.8905.7905.79 258.00
8 373 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 05.52 x04.8105.5205.52 241.00
9 467 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 5 05.14 04.6904.9305.1405.14 217.00
10 328 Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 2 05.06 04.7705.0604.6505.06 212.00
11 316 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 05.02 05.0204.9404.6705.02 210.00
12 460 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne
Lesky´s runnersLesky´s runners
07 07 4 04.81 04.8104.6204.1704.81 196.00
13 400 Bertoková BarboraBertoková Barbora
Lesky´s runnersLesky´s runners
08 08 13 04.72 03.9604.7204.1304.72 191.00
14 464 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 3 04.68 04.4904.6804.6304.68 188.00
15 385 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 8 04.50 04.2704.50x04.50 177.00
16 472 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 10 04.20 04.1604.0104.2004.20 158.00
Celkom 16 pretekárov
Mladšie žiačky D (so, 29.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 397 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 14 07.48 07.3807.4806.8907.48 366.00
2 323 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 06.16 05.5506.16x06.16 281.00
3 469 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 8 06.12 05.3205.6506.1206.12 279.00
4 465 Kordošová JúliaKordošová Júlia
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 6 05.91 05.9105.7605.0105.91 266.00
5 313 Gymerská LenkaGymerská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 05.54 05.5405.4805.2205.54 242.00
6 368 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 13 05.47 05.2105.2605.4705.47 238.00
7 461 Mešková PetraMešková Petra
Lesky´s runnersLesky´s runners
07 07 7 05.28 04.7705.2105.2805.28 226.00
8 339 Hamranová LeaHamranová Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 12 05.10 04.5605.1004.5905.10 215.00
9 351 Petrášová NikolaPetrášová Nikola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 05.05 04.7305.0504.4705.05 211.00
10 317 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 10 04.98 04.0504.9804.8404.98 207.00
11 315 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 04.83 xx04.8304.83 198.00
12 346 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 04.56 04.2004.2904.5604.56 181.00
13 314 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 04.52 04.5204.1803.9004.52 178.00
14 350 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 04.16 x04.1603.7804.16 156.00
Celkom 14 pretekárov
Pätboj hala - Mladší žiaci (prieběžný výsledok)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2315
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 2159
3 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2121
4 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové Zámky{8} 2104
5 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň Brezno{8} 1958
6 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1910
7 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1875
8 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika Bratislava{8} 1866
9 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové Zámky{8} 1765
10 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub Tlmače{8} 1748
11 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod Bradlom{8} 1697
12 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1677
13 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 1617
14 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný Kubín{8} 1565
15 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 1527
16 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň Brezno{8} 1491
17 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská Bystrica{8} 1474
18 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATA{8} 1460
19 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub Bojničky{8} 1446
20 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1432
21 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika Bratislava{8} 1375
22 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár Nitra{8} 1328
23 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1182
24 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub Tlmače{8} 1073
25 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1027
26 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0848
Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} DNS
Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové Zámky{8} DNS
Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} DNS
Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár Nitra{8} DNF
Celkom 30 pretekárov
Pätboj hala - Mladšie žiačky (prieběžný výsledok)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK Bratislava{8} 2782
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK Jablonica{8} 2584
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár Nitra{8} 2549
4 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2479
5 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 2421
6 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 2408
7 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové Zámky{8} 2402
8 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika Bratislava{8} 2399
9 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub Bojničky{8} 2348
10 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár Nitra{8} 2331
11 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2250
12 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel Partizánske{8} 2173
13 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia Žilina{8} 2150
14 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika Bratislava{8} 2112
15 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 2107
16 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2067
17 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 2053
18 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1995
19 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1994
20 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 1980
21 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 1949
22 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1934
23 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1902
24 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub Bojničky{8} 1860
25 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1848
26 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1839
27 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel Partizánske{8} 1774
28 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika Bratislava{8} 1773
29 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK Jablonica{8} 1771
30 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel Žilina{8} 1770
31 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel Žilina{8} 1753
32 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1734
33 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská Bystrica{8} 1723
34 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1720
35 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská Bystrica{8} 1689
36 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1671
37 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia Galanta{8} 1635
38 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1615
39 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1596
40 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom{8} 1593
41 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1556
42 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runners{8} 1498
43 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1487
44 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runners{8} 1455
45 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1454
46 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1427
47 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1426
48 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 1406
49 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika Bratislava{8} 1377
50 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom{8} 1292
51 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1197
52 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runners{8} 1188
53 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1183
54 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia Žilina{8} 1151
55 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1113
56 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 1111
57 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové Zámky{8} 0982
58 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 0955
59 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0896
60 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0627
Celkom 60 pretekárov