<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Bratislava (15. 2. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.60 q
2 301 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.76
3 98 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.13
4 258 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.67
5 316 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.68
6 328 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.01
7 293 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.11
8 78 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.23
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.48 q
2 97 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.69 q
3 170 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.83
4 166 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.56
5 34 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.71
6 192 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.84
7 75 Dúbrava DominikDúbrava Dominik 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.25
8 259 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.87
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.24 q
2 298 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.55 q
3 290 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.37
4 103 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.81
5 48 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.34
6 65 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.39
7 222 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 12.16
253 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 326 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.58 q
2 296 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.30
3 318 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.49
4 223 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.78
5 294 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.22
6 99 Kunkela PatrikKunkela Patrik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.93
7 255 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.65
355 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.65 q
2 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.22
3 333 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.22
4 212 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.50
5 224 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.83
6 291 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.90
7 46 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.88
8 261 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.60
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.40 q
2 9 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.99
3 31 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21
4 295 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.71
5 32 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.79
6 100 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.91
7 43 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.68
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.24 q
2 299 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.40 q
3 194 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.48 q
4 298 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.55 q
5 326 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.58 q
6 33 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.60 q
7 39 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.65 q
8 97 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.69 q
9 301 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.76
10 170 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.83
11 9 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.99
12 98 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.13
13 31 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21
14 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.22
14 333 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.22
16 296 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.30
17 290 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.37
18 318 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.49
19 212 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.50
20 166 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.56
21 258 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.67
22 316 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.68
23 34 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.71
23 295 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.71
25 223 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.78
26 32 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.79
27 103 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.81
28 224 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.83
29 192 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.84
30 291 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.90
31 100 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.91
32 328 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.01
33 293 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.11
34 294 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.22
35 78 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.23
36 75 Dúbrava DominikDúbrava Dominik 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 10.25
37 48 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.34
38 65 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.39
39 43 Horváth FilipHorváth Filip 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.68
40 259 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.87
41 46 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.88
42 99 Kunkela PatrikKunkela Patrik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.93
43 261 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.60
44 255 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.65
45 222 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 12.16
253 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
355 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.18
2 299 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.27
3 194 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.44
4 39 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.44
5 326 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.48
6 33 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.55
7 298 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.68
8 97 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.88
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 205 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.56 q
2 38 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.81 q
3 228 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.45
4 54 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.56
5 234 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.62
6 129 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.05
7 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.08
8 229 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 11.58
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.42 q
2 284 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.98
3 219 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.36
4 275 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.59
5 196 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.73
6 304 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
7 175 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10.14
8 113 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.91
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.47 q
2 119 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.98
3 36 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.06
4 217 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.11
5 216 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.79
6 137 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 09.82
7 313 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 09.93
8 123 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.62
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 323 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.60 q
2 221 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.98
3 302 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.99
4 274 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
5 199 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.88
6 281 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.03
7 116 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.91
8 289 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.91
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.70 q
2 51 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.10
3 287 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.16
4 95 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 09.59
5 25 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.61
6 24 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.22
7 338 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.53
8 81 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.99
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.77 q
2 320 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.12
3 307 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.50
4 90 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83
5 158 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.91
6 265 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.12
7 57 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.66
2 68 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.94
3 273 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.40
4 280 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.42
5 306 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.53
6 37 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.34
7 22 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.50
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 15.2.2020 - 10:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.70 q
2 73 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.29
3 231 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.65
4 181 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.66
5 312 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 09.85
6 283 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.03
7 232 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.06
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.42 q
2 161 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.47 q
3 205 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.56 q
4 323 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.60 q
5 237 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.66
6 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.70 q
6 341 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.70 q
8 208 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.77 q
9 38 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.81 q
10 68 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.94
11 284 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.98
11 119 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.98
11 221 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.98
14 302 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.99
15 36 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.06
16 51 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.10
17 217 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 09.11
18 320 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.12
19 287 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.16
20 73 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.29
21 219 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.36
22 273 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.40
23 280 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.42
24 228 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.45
25 307 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.50
26 306 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.53
27 54 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.56
28 275 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.59
28 95 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 09.59
30 25 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.61
31 234 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.62
32 231 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.65
33 181 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.66
34 196 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.73
35 216 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.79
36 304 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
36 274 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.80
38 137 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 09.82
39 90 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.83
40 312 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 09.85
41 199 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.88
42 158 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.91
43 313 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 09.93
44 281 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.03
44 283 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.03
46 129 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.05
47 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.08
48 265 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.12
49 175 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10.14
50 24 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.22
51 37 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.34
52 22 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.50
53 338 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.53
54 123 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.62
55 113 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.91
55 116 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.91
55 289 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.91
58 57 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.92
59 81 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.99
60 232 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11.06
61 229 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 11.58

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.38
2 161 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.40
3 205 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.61
4 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.68
5 341 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 08.70
6 323 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.74
7 208 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.81
8 38 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.83
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 319 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.18 q
2 254 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.28 q
3 317 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.80
4 62 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.95
5 4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.11
6 41 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.92
7 130 Balogh JánBalogh Ján 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 12.24
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.37 q
2 262 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.84
3 351 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.88
4 60 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 10.84
5 183 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 10.97
6 42 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.11
7 256 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.37
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.78
2 76 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.84
3 47 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.04
4 330 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.16
5 239 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 10.23
6 105 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.26
354 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 327 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20 q
2 63 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.41 q
3 193 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.95
4 102 Poliak MatúšPoliak Matúš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.01
5 93 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.15
6 40 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.11
7 92 Moravčík OskarMoravčík Oskar 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 11.24
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 15.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.38 q
2 244 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.56
3 329 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.61 q
4 109 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.68
5 44 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.29
6 247 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.87
7 263 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.02
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 15.2.2020 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.43 q
2 356 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.53
3 5 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.10
4 203 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.20
5 204 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 10.33
6 260 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.64
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 319 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.18 q
2 327 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.20 q
3 254 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.28 q
4 332 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.37 q
5 6 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.38 q
6 63 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.41 q
7 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.43 q
8 356 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.53
9 244 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.56
10 329 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.61 q
11 109 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.68
12 225 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.78
13 317 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.80
14 262 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.84
14 76 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.84
16 351 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.88
17 62 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.95
17 193 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.95
19 102 Poliak MatúšPoliak Matúš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.01
20 47 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.04
21 5 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.10
22 4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.11
23 93 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.15
24 330 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.16
25 203 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 10.20
26 239 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 10.23
27 105 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.26
28 44 Horváth MatúšHorváth Matúš 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.29
29 204 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 10.33
30 260 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.64
31 60 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 10.84
32 247 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.87
33 41 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.92
34 183 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 10.97
35 42 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.11
35 40 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.11
37 92 Moravčík OskarMoravčík Oskar 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 11.24
38 256 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.37
39 263 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.02
40 130 Balogh JánBalogh Ján 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 12.24
354 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 327 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.07
2 319 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.18
3 6 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.26
4 254 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.42
5 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.50
6 63 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 09.50
7 332 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.56
8 329 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.78
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.26
2 111 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.39 q
3 71 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.89
4 347 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 10.04
5 125 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.39
6 88 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.44
7 121 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.53
8 135 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 10.79
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.55 q
2 67 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.61 q
3 282 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.08
4 233 Mrázová VanesaMrázová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.67
5 127 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.16
6 241 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 11.30
7 358 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.37
14 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.42 q
2 15 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.60 q
3 53 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.26
4 285 Ráczová AgátaRáczová Agáta 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.37
5 58 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.44
6 215 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.47
7 80 Burešová KarolínaBurešová Karolína 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.94
8 55 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.16
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 353 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.50
2 267 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.52 q
3 66 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.93
4 112 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
5 20 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.68
6 87 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 11.00
7 362 Kočkovičová LeonaKočkovičová Leona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.79
8 288 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.07
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.36 q
2 17 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.01
3 49 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.38
4 352 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.42
5 277 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.78
6 150 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.03
7 200 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 11.18
8 279 Mendelová NinaMendelová Nina 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.39
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 09.90
2 72 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.93
3 220 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.15
4 177 Klempová KarolínaKlempová Karolína 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.40
5 159 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.78
6 286 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.80
7 115 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 342 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.00
2 218 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.09
3 278 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.38
4 128 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.82
5 101 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.92
6 268 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.94
7 151 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 339 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.55 q
2 114 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.91
3 69 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.35
4 12 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.36
5 335 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.60
6 23 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.70
7 139 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 11.89
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.26
2 270 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.36 q
3 111 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.39 q
4 198 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.42 q
5 353 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.50
6 267 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.52 q
7 28 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.55 q
7 339 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.55 q
9 15 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.60 q
10 67 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.61 q
11 71 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.89
12 207 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 09.90
13 114 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.91
14 66 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.93
14 72 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.93
16 342 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.00
17 17 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.01
18 347 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 8 10.04
19 282 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.08
20 218 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.09
21 220 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.15
22 53 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.26
23 69 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.35
24 12 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.36
25 285 Ráczová AgátaRáczová Agáta 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.37
26 49 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.38
26 278 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.38
28 125 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.39
29 177 Klempová KarolínaKlempová Karolína 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.40
30 352 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.42
31 88 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.44
31 58 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.44
33 215 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.47
34 112 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
35 121 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.53
36 335 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.60
37 233 Mrázová VanesaMrázová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.67
38 20 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.68
39 23 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.70
40 277 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.78
40 159 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.78
42 135 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 10.79
43 286 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.80
44 128 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.82
45 101 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.92
46 80 Burešová KarolínaBurešová Karolína 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.94
46 268 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.94
48 87 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 11.00
49 150 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.03
50 127 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.16
50 55 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.16
52 200 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 11.18
53 241 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 11.30
54 115 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.33
55 279 Mendelová NinaMendelová Nina 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.39
56 362 Kočkovičová LeonaKočkovičová Leona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.79
57 139 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 11.89
58 288 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.07
59 358 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.37
60 151 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.71
14 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.23
2 111 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.30
3 198 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.33
4 28 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.35
5 339 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.45
6 15 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.54
7 267 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.64
8 67 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.66
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.28
2 326 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 20.50
3 39 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 20.59
4 201 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.51
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.10
2 333 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 22.41
3 298 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.47
4 98 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.04
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.27
2 325 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.47
3 331 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.33
4 258 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.42
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 20.78
2 96 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.68
3 316 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.89
4 192 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.91
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.02
2 32 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.52
3 106 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.64
4 328 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.24
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.51
2 34 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.10
3 108 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.74
4 46 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.42
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.09
2 293 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.00
3 261 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.91
164 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.39
2 296 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.16
3 292 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.67
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (so, 15.2.2020 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 361 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.16
2 78 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.70
3 222 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.71
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.28
2 326 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 20.50
3 39 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 20.59
4 194 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 20.78
5 97 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.39
6 201 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.51
6 143 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.51
8 9 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 22.10
9 170 Mosný CoryMosný Cory 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.27
10 333 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 22.41
11 298 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.47
11 325 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 22.47
13 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.02
14 98 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.04
15 296 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 23.16
16 331 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 23.33
17 258 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.42
18 32 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.52
19 106 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.64
20 292 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.67
21 96 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.68
22 316 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.89
23 192 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.91
24 34 Petrík TimotejPetrík Timotej 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.10
25 361 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.16
26 48 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 25.09
27 328 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.24
28 78 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.70
29 108 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.74
30 293 Horník MarekHorník Marek 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 26.00
31 46 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.42
32 222 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 27.71
33 261 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 29.91
164 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 DNF

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.77
2 35 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.02
3 205 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.26
4 323 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.54
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.43
2 208 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.74
3 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.86
4 70 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.32
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.50
2 16 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.63
3 320 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.23
4 336 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.32
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.72
2 19 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.78
3 68 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.54
4 217 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.54
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.77
2 73 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.42
3 231 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.85
4 234 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.92
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.34
2 54 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.52
3 25 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.67
4 348 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 23.90
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.44
2 219 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 23.68
3 181 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.46
307 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.45
2 199 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.91
3 89 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.89
4 24 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.10
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.71
2 175 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.27
3= 281 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.56
3= 91 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.56
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.54
2 308 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.01
3 196 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.28
4 338 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.79
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.95
2 216 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.73
3 303 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.14
4 18 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.42
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.20
2 113 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.18
3 81 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.27
4 57 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 27.89
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 22.50
2 36 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.06
3 283 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.29
4 289 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.33
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.91
2 230 Hrušecká ViktóriaHrušecká Viktória 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 26.95
3 232 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.45
Celkom 3 pretekári
Beh 15 (so, 15.2.2020 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.95
2 123 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.56
3 116 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.52
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.77
2 35 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.02
3 205 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.26
4 341 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 21.43
5 323 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.54
6 119 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.72
7 208 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 21.74
8 19 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.78
9 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.86
10 70 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.32
11 284 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.50
11 52 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 22.50
13 68 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 22.54
13 217 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.54
15 16 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.63
16 221 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.77
17 36 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.06
18 320 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 23.23
19 336 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.32
20 287 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.34
21 73 Turčeková KarinTurčeková Karin 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.42
22 227 Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.44
23 273 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.45
24 54 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 23.52
25 25 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.67
26 219 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 23.68
27 231 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.85
28 348 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 23.90
29 199 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 23.91
30 275 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.95
31 181 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 24.46
32 85 Michálková NatáliaMichálková Natália 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.54
33 56 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 24.71
34 216 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.73
35 89 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.89
36 158 Rýdziová NinaRýdziová Nina 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.91
37 234 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 24.92
38 344 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.95
39 308 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.01
40 24 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.10
41 303 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 25.14
42 175 Jančia LuciaJančia Lucia 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.27
43 196 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 25.28
44 283 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.29
45 18 Hamranová LeaHamranová Lea 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.42
46 281 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.56
46 91 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.56
48 22 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.20
49 123 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.56
50 338 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 26.79
51 230 Hrušecká ViktóriaHrušecká Viktória 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 26.95
52 113 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.18
53 81 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 27.27
54 232 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 27.45
55 116 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.52
56 57 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 27.89
57 289 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.33
307 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 DQ

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.2.2020 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 201 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 1:51.15
2 212 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:51.45
3 133 Sporyshev DmitrySporyshev Dmitry 08 08 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 1:52.37
4 166 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:58.10
5 106 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:58.61
6 96 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:59.63
7 331 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:59.91
8 143 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:17.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.2.2020 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 325 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:51.27
2 246 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:02.16
3 361 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:04.47
4 294 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:09.65
5 103 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:18.40
6 100 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:19.21
7 259 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:27.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 201 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 1:51.15
2 325 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:51.27
3 212 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:51.45
4 133 Sporyshev DmitrySporyshev Dmitry 08 08 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 1:52.37
5 166 Jankových MichalJankových Michal 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 1:58.10
6 106 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:58.61
7 96 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:59.63
8 331 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 1:59.91
9 246 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:02.16
10 361 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:04.47
11 294 Józsa DávidJózsa Dávid 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:09.65
12 143 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:17.46
13 103 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:18.40
14 100 Liška OndrejLiška Ondrej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:19.21
15 259 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:27.07

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.2.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:49.74
2 70 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 1:50.75
3 221 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:52.42
4 16 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:53.02
5 51 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 1:55.74
6 152 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:58.15
7 86 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 1:58.42
8 348 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 2:02.99
9 199 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:07.24
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 15.2.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 196 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:05.62
2 84 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:10.44
3 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:15.46
4 306 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:22.03
5 211 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 2:22.78
6 266 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:23.92
7 309 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:24.11
8 310 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:28.00
9 313 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:37.19
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (so, 15.2.2020 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 249 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:10.35
2 95 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 2:11.34
3 129 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:17.02
4 117 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:19.35
5 276 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:20.14
6 229 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:23.19
7 312 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:30.32
305 Kászová KarolínaKászová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 236 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:49.74
2 70 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 1:50.75
3 221 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:52.42
4 16 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:53.02
5 51 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 1:55.74
6 152 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:58.15
7 86 Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 9 1:58.42
8 348 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 2:02.99
9 196 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 2:05.62
10 199 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:07.24
11 249 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:10.35
12 84 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:10.44
13 95 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 2:11.34
14 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:15.46
15 129 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:17.02
16 117 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:19.35
17 276 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:20.14
18 306 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:22.03
19 211 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 2:22.78
20 229 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:23.19
21 266 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:23.92
22 309 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:24.11
23 310 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:28.00
24 312 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 2:30.32
25 313 Antalová SoňaAntalová Soňa 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:37.19
305 Kászová KarolínaKászová Karolína 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNF

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.2.2020 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:50.91
2 330 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:10.27
3 63 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:10.73
4 329 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:13.64
5 193 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:15.90
6 47 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:16.54
7 239 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 2:17.10
8 5 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:19.75
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.2.2020 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 93 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:14.99
2 6 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:17.87
3 109 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:18.16
4 260 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:20.53
5 203 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:21.47
6 105 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:41.80
7 130 Balogh JánBalogh Ján 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:05.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 15.2.2020 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:17.76
2 183 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 7 2:24.29
3 262 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:29.36
4 4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:29.84
5 102 Poliak MatúšPoliak Matúš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:32.89
6 247 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:37.62
7 256 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:53.04
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 1:50.91
2 330 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:10.27
3 63 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:10.73
4 329 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 2:13.64
5 93 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:14.99
6 193 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 2:15.90
7 47 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:16.54
8 239 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 2:17.10
9 204 Tomaga DanielTomaga Daniel 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:17.76
10 6 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:17.87
11 109 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:18.16
12 5 Filo TobiasFilo Tobias 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:19.75
13 260 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:20.53
14 203 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:21.47
15 183 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 7 2:24.29
16 262 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:29.36
17 4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:29.84
18 102 Poliak MatúšPoliak Matúš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:32.89
19 247 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:37.62
20 105 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:41.80
21 256 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:53.04
22 130 Balogh JánBalogh Ján 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:05.39

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.2.2020 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 198 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:02.58
2 50 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:03.91
3 15 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:07.20
4 17 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:11.21
5 218 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:11.62
6 220 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:14.16
7 71 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:14.27
8 352 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:16.86
9 353 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 10 2:17.08
10 146 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:22.91
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 15.2.2020 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:13.33
2 112 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:19.58
3 135 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 2:21.60
4 127 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:31.22
5 66 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:32.14
6 125 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:32.69
7 114 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:34.48
8 215 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:39.05
9 101 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:44.05
10 115 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:51.47
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 15.2.2020 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 349 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:12.35
2 53 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:17.06
3 314 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 2:17.93
4 233 Mrázová VanesaMrázová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:17.98
5 268 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:44.36
6 151 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:54.26
7 286 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 3:08.28
282 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF
200 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 DNF
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 198 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:02.58
2 50 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:03.91
3 15 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:07.20
4 17 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:11.21
5 218 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:11.62
6 349 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 2:12.35
7 207 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:13.33
8 220 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 2:14.16
9 71 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 2:14.27
10 352 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:16.86
11 53 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:17.06
12 353 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 10 2:17.08
13 314 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 2:17.93
14 233 Mrázová VanesaMrázová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:17.98
15 112 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:19.58
16 135 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 2:21.60
17 146 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:22.91
18 127 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:31.22
19 66 Bezáková ZojaBezáková Zoja 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 2:32.14
20 125 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:32.69
21 114 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:34.48
22 215 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:39.05
23 101 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:44.05
24 268 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:44.36
25 115 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:51.47
26 151 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:54.26
27 286 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 3:08.28
282 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF
200 Sárkanyová ViktóriaSárkanyová Viktória 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 DNF

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 15.2.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 332 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:28.23
2 351 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 3:36.57
3 214 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 3:52.88
4 131 Hričina AndrejHričina Andrej 10 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 4:12.65
5 64 Šiatinský DávidŠiatinský Dávid 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 4:19.34
6 317 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 4:21.30
Celkom 6 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 15.2.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 3:47.21
2 3 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 3:56.37
3 69 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 3:56.44
4 342 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:04.60
5 138 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 4:10.78
6 12 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:14.84
7 21 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:27.87
8 139 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 9 4:28.69
9 128 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 4:36.74
10 321 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 4:47.63
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.2.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 59 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 4:52.02
2 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 5:10.18
3 132 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 5:16.35
4 238 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 5:29.15
5 224 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 5:33.55
6 223 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 5:33.62
7 140 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 5:40.33
8 142 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:41.18
9 202 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 5:42.53
10 295 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 5:49.48
11 77 Janota EduardJanota Eduard 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:59.48
12 65 Šiatinský DenisŠiatinský Denis 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 6:00.04
13 94 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 6:35.56
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 15.2.2020 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 136 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 5:21.77
2 206 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 5:33.48
3 134 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 5:37.19
4 137 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 5:43.82
5 346 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gy