<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v chôdzi mužov, žien, juniorov, junioriek, st.žiactva, veteránov a veterániek

Banská Bystrica (5. 1. 2020)

Chôdza dráha 2000 m - Starší žiaci

(ne, 5.1.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08:39.36
2 10 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08:56.92
3 15 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:44.55
4 7 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:36.53
5 8 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:05.99
6 17 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:19.93
7 11 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:55.59
46 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DQ
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Staršie žiačky

(ne, 5.1.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:48.74
2 29 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:28.73
3 48 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10:32.65
4 62 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:37.31
5 26 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:40.03
6 19 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:42.79
7 27 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:04.67
8 3 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11:24.43
9 24 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:30.77
10 25 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:33.87
11 20 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:47.35
12 43 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11:49.16
13 50 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12:22.54
14 21 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:43.93
15 97 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 12:43.94
16 39 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12:53.65
17 54 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:14.38
18 42 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 13:18.05
19 28 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:04.08
20 4 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14:12.88
21 5 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14:14.99
22 31 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14:22.69
23 98 Mrázová SabínaMrázová Sabína 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:44.39
49 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNF
Celkom 24 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Veteráni

(ne, 5.1.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 99 Mráz MiroslavMráz Miroslav 81 81 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:13.14
2 16 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:27.71
3 9 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:41.86
4 40 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 17:07.05
5 32 Baďura JozefBaďura Jozef 55 55 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 18:37.57
6 51 Kafka MariánKafka Marián 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19:20.91
7 1 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 20:35.36
41 Malík OndrejMalík Ondrej 61 61 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš DNS
55 Straka EduardStraka Eduard 46 46 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNS
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Ženy

(ne, 5.1.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13:03.52
2 38 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14:13.64
3 56 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15:07.08
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Juniorky

(ne, 5.1.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 53 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15:08.24
2 52 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15:23.19
3 57 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15:49.07
4 61 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:26.07
5 18 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:37.19
6 23 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:22.60
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Veteránky

(ne, 5.1.2020 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16:34.82
2 2 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18:21.14
3 22 Lapinová MiriamLapinová Miriam 76 76 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:19.72
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(ne, 5.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:57.28
2 35 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21:16.51
3 34 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25:15.32
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Juniori

(ne, 5.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21:35.06
2 13 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21:42.24
3 58 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 24:08.34
4 59 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 26:09.61
5 14 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:51.89
Celkom 5 pretekárov