<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá okresu Martin 2019 (2.časť), 3. kolo turčianskej žiackej ligy

Martin (16. 10. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 03 (st, 16.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.5
Celkom 1 pretekári

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 16.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.3
Celkom 1 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 04 (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.3
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.8
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.6
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.3
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.6
3 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.8

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.4
2 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.6
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
5 Haštová NatáliaHaštová Natália 14 14 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.4
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.4
2 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.5
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.6
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.4
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.5
3 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.6
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
4 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
4 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
4 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
8 Haštová NatáliaHaštová Natália 14 14 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 09.4

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.4
4 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.5
5 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.5
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.3
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.6
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.3
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10.2
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 06 (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.9
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.6
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.9
3 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.3
3 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.3
5 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10.2

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.7
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.0
Celkom 2 pretekári

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 02 (st, 16.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 40.8
Celkom 1 pretekári

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 02 (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.7
2 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 49.6
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 50.3
Celkom 1 pretekári
Beh 07 (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 56.3
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.7
2 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 49.6
3 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 50.3
4 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 56.3

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.1
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.3
3 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 48.1
4 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 52.8
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 50.5
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 50.7
Celkom 1 pretekári
Beh 06 (st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 54.0
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.1
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47.3
3 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 48.1
4 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 50.5
5 Csintalanová KláraCsintalanová Klára 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 50.7
6 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 52.8
7 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 54.0

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 02 (st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:51.0
Celkom 1 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:43.8
2 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:44.8
9 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:42.0
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:57.2
4 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:16.7
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:43.8
2 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:44.8
3 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:57.2
4 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:16.7
5 Haštová ViktóriaHaštová Viktória 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:42.0

1500 m - Starší žiaci

(st, 16.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:56.3
Celkom 1 pretekári

1500 m - Staršie žiačky

(st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:38.1
2 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6:02.4
11 Zukalová LilianaZukalová Liliana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7:11.4
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 16.10.2019 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Spišák TomášSpišák Tomáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 162
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 16.10.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
2 Jankola MatúšJankola Matúš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 127
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 16.10.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 147
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 147
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
2 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 122
15 Móricová LuciaMóricová Lucia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 107
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(st, 16.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Kusá PetraKusá Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 06.90 0.0
Celkom 1 pretekárov