<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo ligy AZB st. žiactva, dorasttu a kontrolky

Bratislava (11. 9. 2019)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.73
2 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.09
3 Ruman DominikRuman Dominik 010202 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 12.67
4 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 13.65
Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.03
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.17
Hummel JakubHummel Jakub 030318 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 3 pretekári

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Letovancová LenkaLetovancová Lenka 991214 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.99
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 11.9.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.59
2 Tési EvelinTési Evelin 031002 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.00
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.10
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 14.25
5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14.30
6 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.73
7 Górová NatáliaGórová Natália 020616 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16.07
8 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16.29
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 11.9.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 439 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.11
2 438 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.87
3 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.13
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.51
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 11.9.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baďura RichardBaďura Richard 041227 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 20.13
2 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.07
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 050909 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Múčka MatejMúčka Matej 040716 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 439 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.11
2 Baďura RichardBaďura Richard 041227 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 20.13
3 438 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.87
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.07
5 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.13
6 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.51
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 050909 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Múčka MatejMúčka Matej 040716 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.48
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.07
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.24
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.65
5 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.65
6 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.67
2 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 23.83
3 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 05 Naša atletikaNaša atletika 3 24.05
4 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.61
5 431 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 1 28.29
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.98
2 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 051214 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.66
3 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 050802 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.80
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 22.50
2 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 23.40
3 411 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.70
4 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 070527 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 23.84
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.48
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.07
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.24
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.65
5 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 22.50
6 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.65
7 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.67
8 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.95
9 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.98
10 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 23.40
11 411 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.70
12 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 23.83
13 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 070527 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 23.84
14 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 05 Naša atletikaNaša atletika 3 24.05
15 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 051214 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.66
16 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.61
17 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 050802 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 25.80
18 431 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 1 28.29
Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 060327 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 404 Drobný PeterDrobný Peter 020731 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:53.06
2 406 Drábek MichalDrábek Michal 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:53.19
3 403 Semančák FilipSemančák Filip 020821 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 0:55.76
4 409 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:00.56
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 410 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:02.84
Celkom 1 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 438 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:22.85
2 439 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:28.15
3 427 Vajda MartinVajda Martin 030806 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 2:33.01
4 421 Procházka DenisProcházka Denis 070515 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 3:11.27
Celkom 4 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 436 Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:01.91
2 408 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:06.25
3 431 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 4 3:24.85
411 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 413 Kožich SimonKožich Simon 031014 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 5:04.38
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 414 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 5:08.54
2 415 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 5:31.20
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.18
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 18.50
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16.58
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 11.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 0:59.93
2 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.79
3 Polák MichalPolák Michal 010915 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:03.43
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži (Celkový stav)

Celkový stav (st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 Pavelka AdriánPavelka Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
911008 91 165
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150155160163166169172175178181184 Body
1 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020312 02 1 160
2 Kostolný ŠimonKostolný Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030917 03 2 160
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 11.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150155160163166169172175178181184 Body
1 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040213 04 1 184
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 11.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145148151154157160163166169172175 Body
1 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 03 1 165
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 11.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125130135140145148151154157160163166169172175 Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 05 1 143
2 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
051108 05 2 140
3 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
050412 05 125
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
051128 05 100
Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
050109 05 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 11.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030917 03 2 571 0.0
2 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020312 02 1 566 0.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
040310 04 3 497 0.0
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
080522 08 1 409 0.0
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 05 2 DNS 0.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 11.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 03 5 513 0.0
2 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070122 07 2 476 0.0
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 03 4 475 0.0
4 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 05 1 466 0.0
5 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030905 03 3 442 0.0
6 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 04 8 400 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 11.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 04 5 450 0.0
2 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040419 04 6 430 0.0
3 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
051128 05 7 424 0.0
4 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
050412 05 3 378 0.0
5 Fábryová PaulínaFábryová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050802 05 2 376 0.0
6 431 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
090508 09 1 265 0.0
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 03 3 09.27 0.0
2 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 03 2 09.08 0.0
3 Nagyová KristínaNagyová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020517 02 1 05.51 0.0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 11.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 05 1 08.31 0.0
2 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050903 05 4 08.12 0.0
3 Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
050109 05 5 08.02 0.0
4 Fábryová PaulínaFábryová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050802 05 6 05.21 0.0
5 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050914 05 2 05.12 0.0
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050411 05 3 DNS 0.0
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 11.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 04 4 10.62 0.0
2 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 05 3 10.21 0.0
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
040310 04 2 07.94 0.0
4 Baďura RichardBaďura Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
041227 04 1 07.66 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 11.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
021016 02 2 10.55 0.0
2 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 02 1 10.05 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(st, 11.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Školka FrederikŠkolka Frederik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001115 00 1 07.91 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(st, 11.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Straková AdrianaStraková Adriana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030429 03 1 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 11.9.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 05 2 22.62 0.0
2 Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
050109 05 1 16.57 0.0
3 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
050412 05 3 11.50 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(st, 11.9.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škerlec MatejŠkerlec Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
041201 04 1 36.81 0.0
2 Aidi Godfred MatthewAidi Godfred Matthew
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040120 04 2 33.79 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(st, 11.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 00 1 24.46 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Dorastenky

(st, 11.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 03 1 27.77 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(st, 11.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
021016 02 1 30.19 0.0
Kosár Levente MátéKosár Levente Máté
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030207 03 2 DNS 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(st, 11.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Školka FrederikŠkolka Frederik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001115 00 1 29.74 0.0
Celkom 1 pretekárov