<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

TELEKOM Night run Bratislava

Bratislava (7. 9. 2019)

10 km cesta - Muži

Muži 01 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:16
2 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30:32
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 31:40
4 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 33:09
5 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 33:11
6 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 33:21
7 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 33:23
9 Sopko JánSopko Ján 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 33:45
10 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34:02
11 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 34:19
14 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 35:16
15 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 35:33
19 Juran MartinJuran Martin 91 91 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36:17
20 Lištjak MartinLištjak Martin 81 81 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36:28
22 Červeň JánČerveň Ján 87 87 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 36:35
23 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 36:36
24 Puškár MichalPuškár Michal 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36:41
25 Kosiba JakubKosiba Jakub 92 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 37:08
26 Drotován JurajDrotován Juraj 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37:21
28 Ridzoň ĽubomírRidzoň Ľubomír 90 90 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 37:37
29 Vitek JakubVitek Jakub 93 93 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 37:46
37 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 38:34
55 Orságh ĽubomírOrságh Ľubomír 98 98 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 39:42
71 Holéczy JergušHoléczy Jerguš 83 83 Bratislavský maratónBratislavský maratón 40:16
Celkom 24 pretekárov
Muži 02 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Murgaš MiroslavMurgaš Miroslav 77 77 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 34:41
3 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 35:24
5 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35:37
Celkom 3 pretekári
Muži 03 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 67 67 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 37:27
35 Bogdányi GabrielBogdányi Gabriel 69 69 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 51:06
39 Karaba ĽubomírKaraba Ľubomír 63 63 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 51:37
Celkom 3 pretekári
Muži 04 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nagy ViliamNagy Viliam 58 58 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 41:03
Celkom 1 pretekári

10 km cesta - Ženy

Ženy 01 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 35:32
2 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 35:40
3 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 36:36
4 Hegedúsová KristínaHegedúsová Kristína 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38:30
5 Miklóšová IvonaMiklóšová Ivona 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 38:44
6 Pukalovičová PetraPukalovičová Petra 84 84 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 39:11
7 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:11
8 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 40:12
9 Záškvarová IvanaZáškvarová Ivana 95 95 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 40:32
11 Zajíčková SoňaZajíčková Soňa 88 88 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 42:17
17 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 43:39
Celkom 11 pretekárov
Ženy 02 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:19
3 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44:39
6 Ješíková MiroslavaJešíková Miroslava 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 46:21
9 Rimešová AndreaRimešová Andrea 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 47:39
13 Litváková VieraLitváková Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:03
Celkom 5 pretekárov
Ženy 03 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 46:38
16 Šikulová ZuzanaŠikulová Zuzana 68 68 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 57:15
Celkom 2 pretekári