<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

TELEKOM Night run Bratislava

Bratislava (7. 9. 2019)

10 km cesta - Muži

Muži 01 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:16
2 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30:32
3 Hladík MarekHladík Marek 901206 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 31:40
4 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 33:09
5 Bučo RobinBučo Robin 960828 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 33:11
6 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 33:21
7 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 33:23
9 Sopko JánSopko Ján 961113 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 33:45
10 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34:02
11 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 34:19
14 Pavlík IvanPavlík Ivan 840927 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 35:16
15 Repčík JozefRepčík Jozef 860803 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 35:33
19 Juran MartinJuran Martin 910329 91 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36:17
20 Lištjak MartinLištjak Martin 810605 81 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36:28
22 Červeň JánČerveň Ján 871216 87 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 36:35
23 Páleník MatejPáleník Matej 920317 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 36:36
24 Puškár MichalPuškár Michal 860707 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 36:41
25 Kosiba JakubKosiba Jakub 920904 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 37:08
26 Drotován JurajDrotován Juraj 930429 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 37:21
28 Ridzoň ĽubomírRidzoň Ľubomír 900616 90 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 37:37
29 Vitek JakubVitek Jakub 930125 93 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 37:46
37 Jančovič PeterJančovič Peter 830623 83 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 38:34
55 Orságh ĽubomírOrságh Ľubomír 980327 98 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 39:42
71 Holéczy JergušHoléczy Jerguš 830529 83 Bratislavský maratónBratislavský maratón 40:16
Celkom 24 pretekárov
Muži 02 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Murgaš MiroslavMurgaš Miroslav 770703 77 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 34:41
3 Kalina RastislavKalina Rastislav 750706 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 35:24
5 Golian JurajGolian Juraj 780602 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35:37
Celkom 3 pretekári
Muži 03 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 670831 67 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 37:27
35 Bogdányi GabrielBogdányi Gabriel 690423 69 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 51:06
39 Karaba ĽubomírKaraba Ľubomír 630812 63 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 51:37
Celkom 3 pretekári
Muži 04 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nagy ViliamNagy Viliam 581010 58 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 41:03
Celkom 1 pretekári

10 km cesta - Ženy

Ženy 01 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valová SilviaValová Silvia 910817 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 35:32
2 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 35:40
3 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 960606 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 36:36
4 Hegedúsová KristínaHegedúsová Kristína 960124 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 38:30
5 Miklóšová IvonaMiklóšová Ivona 960512 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 38:44
6 Pukalovičová PetraPukalovičová Petra 841026 84 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 39:11
7 Tulejová EvaTulejová Eva 820509 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:11
8 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 40:12
9 Záškvarová IvanaZáškvarová Ivana 950721 95 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 40:32
11 Zajíčková SoňaZajíčková Soňa 880901 88 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 42:17
17 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 90 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 43:39
Celkom 11 pretekárov
Ženy 02 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 790927 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:19
3 Genčurová JanaGenčurová Jana 740116 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44:39
6 Ješíková MiroslavaJešíková Miroslava 791211 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 46:21
9 Rimešová AndreaRimešová Andrea 760130 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 47:39
13 Litváková VieraLitváková Viera 700901 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:03
Celkom 5 pretekárov
Ženy 03 (so, 7.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 681122 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 46:38
16 Šikulová ZuzanaŠikulová Zuzana 680304 68 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 57:15
Celkom 2 pretekári