<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo žiacka chodecká liga

Banská Bystrica (21. 11. 2019)

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci

(št, 21.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:00.5
2 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:17.7
3 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:49.0
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(št, 21.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:14.6
2 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:21.6
3 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:26.4
4 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:32.2
5 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33.1
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:26.2
7 Červenák MartinČervenák Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08:19.4
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky

(št, 21.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53.4
2 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:01.3
3 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:06.8
4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:15.9
5 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:19.1
6 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:24.6
7 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:37.9
8 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:35.1
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(št, 21.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:58.9
2 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:24.0
3 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:28.6
4 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:44.8
5 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:49.2
6 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:00.8
7 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:00.1
8 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:06.8
9 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:08.5
10 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:13.1
11 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:14.3
12 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:14.7
13 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:21.8
14 Petrášová KarolínaPetrášová Karolína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:30.2
15 Voskárová VanesskaVoskárová Vanesska 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:53.4
16 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:04.8
18 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:09.5
Celkom 17 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(št, 21.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:07.5
2 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:10.7
3 Forgáč AdamForgáč Adam 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:01.8
5 Benčík ŠimonBenčík Šimon 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:15.8
6 Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:46.7
7 Kováč JánKováč Ján 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:51.1
8 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08:01.9
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(št, 21.11.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:21.7
2 Kováčiková AnnaKováčiková Anna 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:49.9
3 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:58.9
4 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:11.5
5 Gombalová JasminkaGombalová Jasminka 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:16.9
7 Kováčová PaulaKováčová Paula 07 07 AK Trojky ZvolenAK Trojky Zvolen 06:25.2
10 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:08.9
11 Balážová LauraBalážová Laura 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 07:18.9
13 Mišendová SofiaMišendová Sofia 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:32.1
Celkom 9 pretekárov