<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Banskobystrický chodecký míting

Banská Bystrica (21. 9. 2019)

0,5 km chôdza - Prípravka-chlapci

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:29
2 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:29
3 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:53
4 Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:02
6 Szikora AdamSzikora Adam 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3:11
Celkom 5 pretekárov

0,5 km chôdza - Prípravka-dievčata

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:23
2 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:36
3 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2:36
4 Gombalová JasminkaGombalová Jasminka 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:47
5 Iliašová EmilíaIliašová Emilía 10 10 AK ZŠ Radvanská Banská BystricaAK ZŠ Radvanská Banská Byst... 2:57
6 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:59
7 Perichtová AlžbetaPerichtová Alžbeta 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:02
8 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:13
9 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3:42
10 Makanová VivienMakanová Vivien 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:49
Celkom 10 pretekárov

1 km chôdza - Starší žiaci

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:03
2 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:08
5 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:01
Celkom 3 pretekári

1 km chôdza - Mladší žiaci

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:35
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Staršie žiačky

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:57
2 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:01
3 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:39
Celkom 3 pretekári

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:49
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53
3 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:17
4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:25
5 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:27
6 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:57
7 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 05:59
8 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:05
9 Beňová SallyBeňová Sally 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26
10 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:48
Celkom 10 pretekárov

1 km chôdza - Najmladší žiaci

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:59
2 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:23
3 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:35
Celkom 3 pretekári

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:33
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:34
3 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:07
4 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:07
5 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:09
6 Petrášová KarolínaPetrášová Karolína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:49
7 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:09
Celkom 7 pretekárov

3 km chôdza - Veteráni

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:43
2 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:28
3 Malík OndrejMalík Ondrej 61 61 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 17:13
4 Baďura JozefBaďura Jozef 55 55 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 18:01
5 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 20:00
7 Belko MilanBelko Milan 46 46 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 22:13
Celkom 6 pretekárov

3 km chôdza - Veteránky

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16:19
2 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18:39
3 Lapinová MiriamLapinová Miriam 76 76 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21:55
Celkom 3 pretekári

5 km chôdza - Dorastenky

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:25
6 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:39
Celkom 2 pretekári

10 km chôdza - Muži

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:42:01
2 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:42:21
3 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:42:28
6 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:54:52
Celkom 4 pretekári

10 km chôdza - Dorastenci

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:48:38
Celkom 1 pretekári

10 km chôdza - Juniorky

(so, 21.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Rusková LuciaRusková Lucia 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:02:46
2 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1:07:19
Celkom 2 pretekári