<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kysucká päťka na dráhe

Kysucké Nové Mesto (4. 9. 2019)

600 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 4.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:30.4
5 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:55.5
11 Gašinec LukášGašinec Lukáš 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:06.4
19 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:19.2
20 Zelienka MatejZelienka Matej 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:20.2
21 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:20.5
22 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:21.3
28 Zhan DihaoZhan Dihao 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:27.7
29 Laš TomášLaš Tomáš 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:32.6
30 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:32.7
35 Javorík AlexJavorík Alex 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:41.6
37 Macášek MichalMacášek Michal 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:44.4
Celkom 12 pretekárov

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 4.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:50.7
3 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:52.6
4 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:54.7
6 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:56.4
9 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:03.0
10 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:03.4
12 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:06.6
14 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:07.2
16 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:16.0
23 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:21.5
25 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:25.9
33 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:40.1
35 Játiová NikolaJátiová Nikola 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:41.5
38 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:45.7
40 Játiová NatáliaJátiová Natália 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:56.0
Celkom 15 pretekárov