<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ v cespoľnom behu

Moldava nad Bodvou (26. 10. 2019)

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 26.10.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:19:21
2 54 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 0:21:03
Poznámky:
Dĺžka trate: 5000 m
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 26.10.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Sláma RichardSláma Richard 030928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:11:51
2 56 Baran PeterBaran Peter 030815 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:13:09
Poznámky:
Dĺžka trate: 3000 m
Celkom 2 pretekári

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 26.10.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:08:04
2 6 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:08:08
3 55 Baran MatúšBaran Matúš 041116 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:08:19
4 8 Tóth MatejTóth Matej 040212 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 0:08:33
5 40 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:08:49
6 16 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 0:09:01
Poznámky:
Dĺžka trate: 2000 m
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 26.10.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 10 0:03:48
2 23 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11 0:03:55
3 36 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:04:00
4 15 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 0:04:05
5 1 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 0:04:23
6 37 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:04:27
7 39 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 0:04:35
8 41 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 0:04:35
9 35 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:04:41
10 20 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:05:46
Poznámky:
Dĺžka trate: 1000 m
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 26.10.2019 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:09:09
2 33 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 0:09:25
3 58 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:09:32
4 27 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:09:46
Poznámky:
Dĺžka trate: 2000 m
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 26.10.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 0:06:38
2 59 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:06:59
3 32 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:07:03
4 9 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 0:07:29
5 44 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:07:40
6 53 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:07:44
7 17 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 0:07:46
Poznámky:
Dĺžka trate: 1500 m
Celkom 7 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 26.10.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:04:04
2 24 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 0:04:08
3 45 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:04:08
4 31 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10 0:04:09
5 49 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 0:04:30
6 50 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 070330 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 0:04:32
7 48 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:04:33
8 52 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 0:04:39
9 47 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 060913 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:04:44
10 10 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:04:51
12 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 DNF
Poznámky:
Dĺžka trate: 1000 m
Celkom 11 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 26.10.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 0:01:49
2 4 Karp SebastianKarp Sebastian 091001 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 0:01:58
3 38 Lange AdamLange Adam 080903 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 0:02:04
4 18 Bača DanielBača Daniel 081107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 0:02:11
5 60 Manguerra LeynardManguerra Leynard 081021 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 0:02:13
6 34 Hoger MartinHoger Martin 081031 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 0:02:14
7 22 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 100129 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 0:02:29
8 42 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 0:02:37
Poznámky:
Dĺžka trate: 500 m
Celkom 8 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 26.10.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Štofanová LauraŠtofanová Laura 090704 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:01:57
2 13 Magyarová LianaMagyarová Liana 080319 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 0:01:59
3 43 Bekečová LeaBekečová Lea 081207 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:02:10
4 14 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 0:02:11
5 46 Bučková LauraBučková Laura 090626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 0:02:15
Poznámky:
Dĺžka trate: 500 m
Celkom 5 pretekárov