<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletické preteky najml. a ml. žiactva v atletike doplnené o kategóriu mužov a žien

Nitra (25. 6. 2019)

500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 25.6.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Borovka PatrikBorovka Patrik 991009 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:12.15
2 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 010326 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:22.04
3 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:22.56
4 Mihalčák MartinMihalčák Martin 020214 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:23.15
5 Bencz LeonardBencz Leonard 000120 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:32.05
6 Bíro DenisBíro Denis 050912 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:33.08
7 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:35.07
8 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:36.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 25.6.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Turányi AntonTurányi Anton 990719 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:10.05
2 Hajduk MarkoHajduk Marko 990702 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:13.16
3 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:14.03
4 Beňuška KristianBeňuška Kristian 990308 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:20.98
5 Čvirik MarkoČvirik Marko 030807 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:27.88
6 Kováč EduardKováč Eduard 031119 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:36.08
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Turányi AntonTurányi Anton 990719 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:10.05
2 Borovka PatrikBorovka Patrik 991009 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:12.15
3 Hajduk MarkoHajduk Marko 990702 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:13.16
4 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 990207 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:14.03
5 Beňuška KristianBeňuška Kristian 990308 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:20.98
6 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 010326 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:22.04
7 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:22.56
8 Mihalčák MartinMihalčák Martin 020214 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:23.15
9 Čvirik MarkoČvirik Marko 030807 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:27.88
10 Bencz LeonardBencz Leonard 000120 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:32.05
11 Bíro DenisBíro Denis 050912 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:33.08
12 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:35.07
13 Kováč EduardKováč Eduard 031119 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:36.08
14 Jakuš MichalJakuš Michal 050605 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:36.78

500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 25.6.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gajdoš JurajGajdoš Juraj 060615 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:24.65
2 Ďalog MatúšĎalog Matúš 061225 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:25.64
3 Henček JánHenček Ján 060510 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:27.98
4 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:28.98
5 Kletečka MichalKletečka Michal 100330 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:33.12
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:35.08
7 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:40.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 25.6.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:38.12
2 Eliáš FilipEliáš Filip 071004 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:40.12
3 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:41.94
4 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 070910 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:42.65
5 Kleman MatejKleman Matej 081014 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:43.48
6 Stančík TomášStančík Tomáš 060921 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:48.15
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gajdoš JurajGajdoš Juraj 060615 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:24.65
2 Ďalog MatúšĎalog Matúš 061225 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:25.64
3 Henček JánHenček Ján 060510 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:27.98
4 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 071028 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:28.98
5 Kletečka MichalKletečka Michal 100330 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:33.12
6 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:35.08
7 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:38.12
8 Eliáš FilipEliáš Filip 071004 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:40.12
9 Halanda FilipHalanda Filip 061223 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:40.85
10 Duchovič DamianDuchovič Damian 060718 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:41.94
11 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 070910 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:42.65
12 Kleman MatejKleman Matej 081014 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:43.48
13 Stančík TomášStančík Tomáš 060921 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:48.15

500 m - Ženy (Beh)

Beh (ut, 25.6.2019 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bernadičová PatríciaBernadičová Patrícia 040727 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:55.26
2 Čechová AlexandraČechová Alexandra 990915 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:02.23
3 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 990612 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:05.12
Celkom 3 pretekári

500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 25.6.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 070825 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:02.32
2 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 070228 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:04.87
3 Valentínyová TamaraValentínyová Tamara 060324 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.99
4 Beňová LuciaBeňová Lucia 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:05.56
5 Odlerová MáriaOdlerová Mária 060907 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:08.65
6 Hudecová AlexandraHudecová Alexandra 061009 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:10.98
7 Chlapečková NikolChlapečková Nikol 060918 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:12.23
8 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína 081109 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:20.32
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ut, 25.6.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:54.00
2 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:55.21
3 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:55.95
4 Formelová VivienFormelová Vivien 061123 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:56.90
5 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:58.20
6 Ráczká IvanaRáczká Ivana 060814 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:59.20
7 Černá MelániaČerná Melánia 070630 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.35
8 Vrábelová SabinaVrábelová Sabina 060421 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:01.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ut, 25.6.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:50.23
2 Gálová PaulínkaGálová Paulínka 061023 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:05.65
3 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.41
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:50.23
2 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:54.00
3 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:55.21
4 Lisyová SofiaLisyová Sofia 061213 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:55.95
5 Formelová VivienFormelová Vivien 061123 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:56.90
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 061201 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:58.20
7 Ráczká IvanaRáczká Ivana 060814 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:59.20
8 Černá MelániaČerná Melánia 070630 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.35
9 Vrábelová SabinaVrábelová Sabina 060421 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:01.12
10 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 070825 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:02.32
11 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 070228 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:04.87
12 Valentínyová TamaraValentínyová Tamara 060324 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:04.99
13 Beňová LuciaBeňová Lucia 060605 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:05.56
14 Gálová PaulínkaGálová Paulínka 061023 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:05.65
15 Navarová TeaNavarová Tea 070509 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.41
16 Odlerová MáriaOdlerová Mária 060907 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:08.65
17 Hudecová AlexandraHudecová Alexandra 061009 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:10.98
18 Chlapečková NikolChlapečková Nikol 060918 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:12.23
19 Chlapečková KristínaChlapečková Kristína 081109 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:20.32

500 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 25.6.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kalčok AdamKalčok Adam 120727 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:50.32
2 Darnady SamuelDarnady Samuel 120508 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:02.32
3 Konde DanielKonde Daniel 110914 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:02.37
4 Báthory JakubBáthory Jakub 121026 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:04.51
5 Macura AdamMacura Adam 120124 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:04.65
6 Heško MatúšHeško Matúš 111109 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:07.50
7 Kyta SamuelKyta Samuel 120101 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.31
8 Lichardus SimonLichardus Simon 110615 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:13.23
9 Hrubec RichardHrubec Richard 120730 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:15.71
10 Podhorec ŠimonPodhorec Šimon 120903 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.98
11 Valábik FélixValábik Félix 130311 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:51.04
12 Balvan TobiasBalvan Tobias 120101 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:10.35
13 Podhorec MatejPodhorec Matej 140101 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:13.10
Illéš PeterIlléš Peter 110430 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ut, 25.6.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:22.56
2 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:35.07
3 Kozár MariánKozár Marián 080110 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:36.80
4 Komora AdamKomora Adam 100802 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:40.50
5 Olach ŠimonOlach Šimon 100210 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:45.30
6 Glovňa MatejGlovňa Matej 101014 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:50.20
7 Kozár MatúšKozár Matúš 100219 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:51.12
8 Holečka MatúšHolečka Matúš 100418 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:02.45
Konrád JergušKonrád Jerguš 110919 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Hamza GregorHamza Gregor 110202 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:22.56
2 Ďurík DominikĎurík Dominik 040712 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:35.07
3 Kozár MariánKozár Marián 080110 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:36.80
4 Komora AdamKomora Adam 100802 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:40.50
5 Olach ŠimonOlach Šimon 100210 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:45.30
6 Glovňa MatejGlovňa Matej 101014 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:50.20
7 Kalčok AdamKalčok Adam 120727 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:50.32
8 Kozár MatúšKozár Matúš 100219 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:51.12
9 Darnady SamuelDarnady Samuel 120508 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:02.32
10 Konde DanielKonde Daniel 110914 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:02.37
11 Holečka MatúšHolečka Matúš 100418 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:02.45
12 Báthory JakubBáthory Jakub 121026 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:04.51
13 Macura AdamMacura Adam 120124 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:04.65
14 Heško MatúšHeško Matúš 111109 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:07.50
15 Kyta SamuelKyta Samuel 120101 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.31
16 Lichardus SimonLichardus Simon 110615 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:13.23
17 Hrubec RichardHrubec Richard 120730 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:15.71
18 Podhorec ŠimonPodhorec Šimon 120903 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.98
19 Valábik FélixValábik Félix 130311 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:51.04
20 Balvan TobiasBalvan Tobias 120101 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:10.35
21 Podhorec MatejPodhorec Matej 140101 14 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:13.10
Illéš PeterIlléš Peter 110430 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Konrád JergušKonrád Jerguš 110919 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNS
Hamza GregorHamza Gregor 110202 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

500 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 25.6.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pašková NinaPašková Nina 080206 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:44.12
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:45.32
3 Titková NatáliaTitková Natália 080509 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 1:46.20
4 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 090607 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:48.20
5 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:50.23
6 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 091118 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:53.00
7 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:54.00
8 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:54.12
9 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:59.05
10 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:59.84
11 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:02.11
12 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:05.32
Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 090911 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (ut, 25.6.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vondráková MiaVondráková Mia 100413 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:57.20
2 Vondráková ElaVondráková Ela 100413 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:57.22
3 Jankovičová StellaJankovičová Stella 100903 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:58.20
4 Hešková KarolínaHešková Karolína 090416 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:59.65
5 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:05.65
6 Fabová NinaFabová Nina 100519 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:10.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 25.6.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ciemalova KarolinaCiemalova Karolina 120607 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.32
2 Ciemalova ZuzanaCiemalova Zuzana 101111 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:04.32
3 Berecová NelaBerecová Nela 091211 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:07.87
4 Haštová EmaHaštová Ema 120315 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:10.65
5 Pašková EmaPašková Ema 130628 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:12.65
Králiková AishaKráliková Aisha 121022 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pašková NinaPašková Nina 080206 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:44.12
2 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 080630 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:45.32
3 Titková NatáliaTitková Natália 080509 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 1:46.20
4 Teplanová NatáliaTeplanová Natália 090607 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 1:48.20
5 Šimurková PetraŠimurková Petra 060825 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 1:50.23
6 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 091118 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:53.00
7 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:54.00
8 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 090316 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:54.12
9 Vondráková MiaVondráková Mia 100413 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:57.20
10 Vondráková ElaVondráková Ela 100413 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:57.22
11 Jankovičová StellaJankovičová Stella 100903 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:58.20
12 Pavelková MiriamPavelková Miriam 081225 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:59.05
13 Hešková KarolínaHešková Karolína 090416 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:59.65
14 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:59.84
15 Ciemalova KarolinaCiemalova Karolina 120607 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.32
16 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:02.11
17 Ciemalova ZuzanaCiemalova Zuzana 101111 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:04.32
18 Kňašková EmaKňašková Ema 090511 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:05.32
19 Rosinská SimonaRosinská Simona 070329 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:05.65
20 Berecová NelaBerecová Nela 091211 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:07.87
21 Fabová NinaFabová Nina 100519 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:10.12
22 Haštová EmaHaštová Ema 120315 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:10.65
23 Pašková EmaPašková Ema 130628 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:12.65
Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 090911 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Králiková AishaKráliková Aisha 121022 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS