<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajskeho kola Zakladne Skoly Baratislava

Malacky (7. 6. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 7.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.70
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (pi, 7.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 08.70
2 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.90
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.70
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 08.70
3 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.90

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (pi, 7.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 08.64
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.69
Celkom 2 pretekári

60 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 7.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 08.35
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 08.78
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 05 (pi, 7.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 08.07
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 08.07
2 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 08.35
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 08.78

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (pi, 7.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 08.04
Celkom 1 pretekári

600 m - Žiačky ZŠ

(pi, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1:48.54
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:57.18
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:58.30
Celkom 3 pretekári

1000 m - Žiaci ZŠ

(pi, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:12.51
2 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3:29.05
3 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3:31.83
6 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:46.67
Celkom 4 pretekári

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(pi, 7.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 493 +0.2 m/s 493  +0.2493
Celkom 1 pretekárov