<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec CZE (18. 5. 2019)

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 02 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.91
2 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.00
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.88
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.88
2 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.91
3 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.00

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.04
Celkom 1 pretekári
Finále B (so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.74
Celkom 1 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.46
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.49
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.46
2 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.49

800 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:05.17
MS Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:15.98
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
9 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:30.66
Celkom 1 pretekári

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
9 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4:05.71
Celkom 1 pretekári

5000 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:52.80
Celkom 1 pretekári

10 000 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 33:58.57
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.65
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:09.40
Celkom 1 pretekári

Skok o žrdi - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890930 89 452
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 99 15.61 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 99 49.52 0.0
Celkom 1 pretekárov