<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Okres kolo v atletike – jednotlivcov a družstiev žiačok a žiakov ZŠ Bratislava II v šk. roku 2018/2019

Bratislava (23. 5. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 07.39
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.45
3 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.81
8 Földes FilipFöldes Filip 041223 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11.76
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trnka TimotejTrnka Timotej 041125 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 08.17
8 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.60
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 07.39
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.45
3 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.81
4 Trnka TimotejTrnka Timotej 041125 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 08.17
5 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.60
6 Földes FilipFöldes Filip 041223 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11.76

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 07.38
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.48
7 Trnka TimotejTrnka Timotej 041125 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 08.41
Celkom 3 pretekári

60 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 08.14
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.64
3 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 09.16
4 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 060123 Naša atletikaNaša atletika 09.42
5 Račická RebekaRačická Rebeka 031226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.44
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 09.12
2 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.23
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: -3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Kanavarova LauraKanavarova Laura 050624 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.64
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 09.47
2 Buzgová EmaBuzgová Ema 050408 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.23
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 08.14
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.64
3 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 09.12
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 09.16
5 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.23
6 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 060123 Naša atletikaNaša atletika 09.42
7 Račická RebekaRačická Rebeka 031226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.44
8 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 09.47
9 Buzgová EmaBuzgová Ema 050408 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.23
10 Kanavarova LauraKanavarova Laura 050624 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.64

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (št, 23.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 08.27
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.59
3 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 08.97
4 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.99
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 09.11
8 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 060123 Naša atletikaNaša atletika 09.40
Celkom 6 pretekárov