<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Župný športový deň pre stredné školy

Bratislava (25. 9. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11.43
2 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.54
3 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.55
4 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.80
5 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 12.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.59
2 Mráz MarekMráz Marek 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 13.31
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.28
2 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11.98
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.21
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.21
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.28
3 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11.43
4 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.54
5 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.55
6 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.59
7 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.80
8 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11.98
9 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 12.14
10 Mráz MarekMráz Marek 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 13.31

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 13.96
2 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 14.28
3 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 14.94
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 Naša atletikaNaša atletika 13.67
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13.87
5 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 15.87
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.51
4 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 16.19
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.51
2 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 Naša atletikaNaša atletika 13.67
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 13.87
4 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 13.96
5 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 14.28
6 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 14.94
7 Tanglmayerová RominaTanglmayerová Romina 03 03 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 15.87
8 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 16.19