<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

29. Majcichovská desiatka

Majcichov (3. 3. 2019)

10 km cesta - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:24
2 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 31:38
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 31:45
4 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 32:02
5 Verbovský MatúšVerbovský Matúš 98 98 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 32:14
6 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32:19
7 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32:27
8 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 32:33
10 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 32:47
11 Simonides SamuelSimonides Samuel 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 32:59
13 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 33:02
14 Žigo DávidŽigo Dávid 98 98 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 33:14
15 Skala TomášSkala Tomáš 95 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 33:27
16 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33:29
17 Sopko JánSopko Ján 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 33:31
18 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 33:45
19 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 33:49
22 Michalec TomášMichalec Tomáš 89 89 AŠK Fenix BratislavaAŠK Fenix Bratislava 34:35
23 Záhorec LukášZáhorec Lukáš 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34:37
24 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35:08
25 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 35:17
26 Kováč VladimírKováč Vladimír 88 88 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 35:20
27 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:27
31 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 35:51
39 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 36:57
40 Portášik PatrikPortášik Patrik 83 83 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 36:58
41 Karaba ĽubomírKaraba Ľubomír 63 63 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 37:01
42 Juran MartinJuran Martin 91 91 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:23
43 Lištjak MartinLištjak Martin 81 81 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37:23
45 Puškár MichalPuškár Michal 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37:31
55 Vaško MartinVaško Martin 94 94 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38:54
56 Ďurta TomášĎurta Tomáš 80 80 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 38:55
70 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 39:51
71 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 39:54
78 Holéczy JergušHoléczy Jerguš 83 83 Bratislavský maratónBratislavský maratón 40:39
89 Ľubušký PeterĽubušký Peter 90 90 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 41:40
120 Vintr TomášVintr Tomáš 83 83 AK Junior HoličAK Junior Holič 45:50
126 Mudrík MartinMudrík Martin 97 97 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 47:13
131 Uhliar MartinUhliar Martin 80 80 AŠK Fenix BratislavaAŠK Fenix Bratislava 47:51
Celkom 39 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 34:09
3 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 35:17
6 Šlúch RomanŠlúch Roman 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 36:01
30 Lelkes IvanLelkes Ivan 75 75 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 41:26
90 Gorbatenkov AlexanderGorbatenkov Alexander 72 72 AK Junior HoličAK Junior Holič 54:29
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Haspra IvanHaspra Ivan 62 62 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 39:04
2 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 62 62 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 39:43
5 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:51
10 Portášík PeterPortášík Peter 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 42:08
20 Kontar MiroslavKontar Miroslav 65 65 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46:26
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38:35
4 Janovčík MiroslavJanovčík Miroslav 59 59 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44:44
6 Dzurinda MikulášDzurinda Mikuláš 55 55 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 45:10
13 Černý MiroslavČerný Miroslav 58 58 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 50:23
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:24
2 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 31:38
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 31:45
4 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 32:02
5 Verbovský MatúšVerbovský Matúš 98 98 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 32:14
6 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32:19
7 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 32:27
8 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 32:33
9 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 32:47
10 Simonides SamuelSimonides Samuel 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 32:59
11 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 33:02
12 Žigo DávidŽigo Dávid 98 98 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 33:14
13 Skala TomášSkala Tomáš 95 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 33:27
14 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33:29
15 Sopko JánSopko Ján 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 33:31
16 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 33:45
17 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 33:49
18 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 34:09
19 Michalec TomášMichalec Tomáš 89 89 AŠK Fenix BratislavaAŠK Fenix Bratislava 34:35
20 Záhorec LukášZáhorec Lukáš 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34:37
21 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35:08
22 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 35:17
22 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 35:17
24 Kováč VladimírKováč Vladimír 88 88 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 35:20
25 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:27
26 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 35:51
27 Šlúch RomanŠlúch Roman 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 36:01
28 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 36:57
29 Portášik PatrikPortášik Patrik 83 83 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 36:58
30 Karaba ĽubomírKaraba Ľubomír 63 63 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 37:01
31 Juran MartinJuran Martin 91 91 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:23
31 Lištjak MartinLištjak Martin 81 81 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37:23
33 Puškár MichalPuškár Michal 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37:31
34 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38:35
35 Vaško MartinVaško Martin 94 94 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38:54
36 Ďurta TomášĎurta Tomáš 80 80 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 38:55
37 Haspra IvanHaspra Ivan 62 62 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 39:04
38 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 62 62 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 39:43
39 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 39:51
40 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 39:54
41 Holéczy JergušHoléczy Jerguš 83 83 Bratislavský maratónBratislavský maratón 40:39
42 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:51
43 Lelkes IvanLelkes Ivan 75 75 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 41:26
44 Ľubušký PeterĽubušký Peter 90 90 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 41:40
45 Portášík PeterPortášík Peter 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 42:08
46 Janovčík MiroslavJanovčík Miroslav 59 59 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44:44
47 Dzurinda MikulášDzurinda Mikuláš 55 55 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 45:10
48 Vintr TomášVintr Tomáš 83 83 AK Junior HoličAK Junior Holič 45:50
49 Kontar MiroslavKontar Miroslav 65 65 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 46:26
50 Mudrík MartinMudrík Martin 97 97 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 47:13
51 Uhliar MartinUhliar Martin 80 80 AŠK Fenix BratislavaAŠK Fenix Bratislava 47:51
52 Černý MiroslavČerný Miroslav 58 58 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 50:23
53 Gorbatenkov AlexanderGorbatenkov Alexander 72 72 AK Junior HoličAK Junior Holič 54:29

10 km cesta - Juniori

(ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 35:00
2 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 36:21
Celkom 2 pretekári

10 km cesta - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36:12
2 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37:42
3 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 38:58
4 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 40:43
5 Záškvarová IvanaZáškvarová Ivana 95 95 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 40:46
12 Lomnická LenkaLomnická Lenka 94 94 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 46:47
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 38:49
4 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42:48
6 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44:09
7 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44:28
8 Litváková VieraLitváková Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 45:03
14 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:11
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 36:12
2 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37:42
3 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 38:49
4 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 38:58
5 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 40:43
6 Záškvarová IvanaZáškvarová Ivana 95 95 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 40:46
7 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42:48
8 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44:09
9 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44:28
10 Litváková VieraLitváková Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 45:03
11 Lomnická LenkaLomnická Lenka 94 94 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 46:47
12 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 48:11

10 km cesta - Juniorky

(ne, 3.3.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 47:16
2 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 53:35
Celkom 2 pretekári