<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

10.ročník Žiarskeho mestského polmaratónu

Žiar nad Hronom (11. 5. 2019)

5 km cesta - Muži

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 17:38
2 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 18:04
Celkom 2 pretekári

5 km cesta - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 19:30
Celkom 1 pretekári

Polmaratón - Muži

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Kováč VladimírKováč Vladimír 88 88 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 1:18:52
11 Šlúch RomanŠlúch Roman 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 1:23:07
13 Dvorský PeterDvorský Peter 77 77 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 1:23:38
14 Beňo DušanBeňo Dušan 79 79 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1:24:35
15 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 72 72 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:24:40
18 Vetrák JánVetrák Ján 77 77 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 1:26:44
20 Gregor ŠtefanGregor Štefan 77 77 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:27:22
21 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:27:25
26 Hrmo ĽubomírHrmo Ľubomír 61 61 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:30:41
38 Běčák PavelBěčák Pavel 63 63 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:35:28
40 Pekár MartinPekár Martin 79 79 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1:35:34
58 Jurík PeterJurík Peter 70 70 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1:42:00
74 Orságh ĽubomírOrságh Ľubomír 98 98 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1:48:53
Celkom 13 pretekárov

Polmaratón - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
16 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:25:09
19 Šebestianová SylviaŠebestianová Sylvia 77 77 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:27:05
28 Hudáková JitkaHudáková Jitka 71 71 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:31:00
39 Lomnická LenkaLomnická Lenka 94 94 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 1:50:53
50 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra NM
Celkom 5 pretekárov