<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Turnaj 4 miest

Bratislava (14. 6. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh (pi, 14.6.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 11.68
2 1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.70
3 49 Sambol FilipSambol Filip 030331 ZahrebZahreb 1 11.82
4 50 Sesvečan DominikSesvečan Dominik 030128 ZahrebZahreb 5 11.90
5 47 Arsič LukaArsič Luka 030109 LublanaLublana 7 12.20
6 25 Bazsó LeventeBazsó Levente 040317 BudapestBudapest 4 12.40
7 26 Vuk SzabolcsVuk Szabolcs 040627 BudapestBudapest 8 12.44
8 48 Svetina Luka SvitSvetina Luka Svit 040604 LublanaLublana 3 12.50
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (pi, 14.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bubalo LeaBubalo Lea 030701 ZahrebZahreb 1 12.40
2 24 Bognár AnnaBognár Anna 031010 BudapestBudapest 8 12.50
3 39 Černelč UršulaČernelč Uršula 050101 LublanaLublana 7 12.79
4 57 Vita CikVita Cik 031121 ZahrebZahreb 5 12.95
5 10 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 6 13.05
6 17 Botos Katalin IlonaBotos Katalin Ilona 040115 BudapestBudapest 4 13.08
7 40 Logar ŠpelaLogar Špela 030101 LublanaLublana 3 13.46
8 9 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 2 13.70
Celkom 8 pretekárov

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (pi, 14.6.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Bergant SamoBergant Samo 030314 LublanaLublana 2 52.96
2 2 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 53.70
3 50 Sesvečan DominikSesvečan Dominik 030128 ZahrebZahreb 5 54.88
4 27 Imreh BotondImreh Botond 040130 BudapestBudapest 4 55.30
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 14.6.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Vojnovič IvanVojnovič Ivan 030312 ZahrebZahreb 5 52.20
2 46 Hace JakaHace Jaka 030221 LublanaLublana 2 53.18
3 25 Bazsó LeventeBazsó Levente 040317 BudapestBudapest 4 55.24
4 1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.44
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Vojnovič IvanVojnovič Ivan 030312 ZahrebZahreb 5 52.20
2 45 Bergant SamoBergant Samo 030314 LublanaLublana 2 52.96
3 46 Hace JakaHace Jaka 030221 LublanaLublana 2 53.18
4 2 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 53.70
5 50 Sesvečan DominikSesvečan Dominik 030128 ZahrebZahreb 5 54.88
6 25 Bazsó LeventeBazsó Levente 040317 BudapestBudapest 4 55.24
7 27 Imreh BotondImreh Botond 040130 BudapestBudapest 4 55.30
8 1 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.44

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (pi, 14.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Lugarić MartaLugarić Marta 030516 ZahrebZahreb 5 57.83
2 39 Černelč UršulaČernelč Uršula 050101 LublanaLublana 2 58.61
3 18 Gajdos Dominika LilianGajdos Dominika Lilian 030119 BudapestBudapest 4 1:00.33
4 11 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 3 1:06.65
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 14.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Szucs Bianka GabriellSzucs Bianka Gabriell 040815 BudapestBudapest 4 58.27
2 56 Bubalo LeaBubalo Lea 030701 ZahrebZahreb 5 1:00.43
3 40 Logar ŠpelaLogar Špela 030101 LublanaLublana 2 1:07.37
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Lugarić MartaLugarić Marta 030516 ZahrebZahreb 5 57.83
2 21 Szucs Bianka GabriellSzucs Bianka Gabriell 040815 BudapestBudapest 4 58.27
3 39 Černelč UršulaČernelč Uršula 050101 LublanaLublana 2 58.61
4 18 Gajdos Dominika LilianGajdos Dominika Lilian 030119 BudapestBudapest 4 1:00.33
5 56 Bubalo LeaBubalo Lea 030701 ZahrebZahreb 5 1:00.43
6 11 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 3 1:06.65
7 40 Logar ŠpelaLogar Špela 030101 LublanaLublana 2 1:07.37

800 m - Muži (Beh)

Beh (pi, 14.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Bakó Martin AttilaBakó Martin Attila 030707 BudapestBudapest 1 1:57.97
2 44 Požgaj Svit AnžePožgaj Svit Anže 030217 LublanaLublana 3 1:58.75
3 51 Vojnovič IvanVojnovič Ivan 030312 ZahrebZahreb 6 2:00.45
4 29 Kovács Ferenc SomaKovács Ferenc Soma 040614 BudapestBudapest 5 2:01.95
5 3 Bielek FilipBielek Filip 030701 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:05.49
6 52 Vukanič IvanVukanič Ivan 031020 ZahrebZahreb 2 2:09.47
7 43 Osvald VitoOsvald Vito 031226 LublanaLublana 5 2:13.97
8 4 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:22.91
Celkom 8 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (pi, 14.6.2019 - 15:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Babinyecz AnnaBabinyecz Anna 050510 BudapestBudapest 1 2:17.68
2 18 Gajdos Dominika LilianGajdos Dominika Lilian 030119 BudapestBudapest 5 2:18.18
3 38 Rotar LotiRotar Loti 040101 LublanaLublana 3 2:18.36
4 58 Lugarić MartaLugarić Marta 030516 ZahrebZahreb 6 2:24.84
5 59 Grgić BlanžaGrgić Blanža 031031 ZahrebZahreb 2 2:27.10
6 37 Batis ŽivaBatis Živa 050101 LublanaLublana 5 2:28.64
7 12 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:30.14
8 13 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:32.22
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (pi, 14.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160163166169172175178181184187190194
1 31 Guth MátyásGuth Mátyás
BudapestBudapest
041115 8 190 ---------oxoxooxxoxoxxx
2 53 Tirič ZvonimirTirič Zvonimir
ZahrebZahreb
030903 3 187 ------ooooooooxxx
3 30 Szende PéterSzende Péter
BudapestBudapest
040423 4 169 ----o-xxoxxo
4 45 Bergant SamoBergant Samo
LublanaLublana
030314 5 163 --ooxxoxxoxxx
5 54 Horvat FranHorvat Fran
ZahrebZahreb
030527 7 160 ---ooxxx
6 6 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 6 160 ooxoxoxxoxxx
7 42 Kitanovski AlexKitanovski Alex
LublanaLublana
040121 1 155 -oooxxx
8 5 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 2 155 xooxoxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy (Finále)

Finále (pi, 14.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 135140145150153156159162165168171
1 20 Keszthelyi LucaKeszthelyi Luca
BudapestBudapest
040929 8 168 ---o-oooooxxx
2 36 Thaler MašaThaler Maša
LublanaLublana
030101 1 165 --ooooooxoxxx
3 60 Kardum AnnaKardum Anna
ZahrebZahreb
030313 3 165 oooooooxxoxoxxx
4 14 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 2 162 --xoooooxoxxx
5 15 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 6 156 oooxoxooxxx
6 61 Herceg PaulaHerceg Paula
ZahrebZahreb
031006 7 150 ooooxxx
7 19 Babinyecz AnnaBabinyecz Anna
BudapestBudapest
050510 4 145 oooxxx
8 35 Svetina NinaSvetina Nina
LublanaLublana
050101 5 145 ooxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (pi, 14.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 41 Duhovnik JanDuhovnik Jan
LublanaLublana
030319 1 662 0.0
2 6 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 2 619 0.0
3 49 Sambol FilipSambol Filip
ZahrebZahreb
030331 3 612 0.0
4 42 Kitanovski AlexKitanovski Alex
LublanaLublana
040121 5 608 0.0
5 30 Szende PéterSzende Péter
BudapestBudapest
040423 4 597 0.0
6 32 Bánházi BotondBánházi Botond
BudapestBudapest
031122 8 585 0.0
7 54 Horvat FranHorvat Fran
ZahrebZahreb
030527 7 545 0.0
8 5 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 6 458 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (pi, 14.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 6 539 0.0
2 60 Kardum AnnaKardum Anna
ZahrebZahreb
030313 3 525 0.0
3 34 Švab KristinaŠvab Kristina
LublanaLublana
030101 1 524 0.0
4 61 Herceg PaulaHerceg Paula
ZahrebZahreb
031006 7 516 0.0
5 17 Botos Katalin IlonaBotos Katalin Ilona
BudapestBudapest
040115 4 502 0.0
6 22 Veres Gréta DalmaVeres Gréta Dalma
BudapestBudapest
040709 8 486 0.0
7 9 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 2 479 0.0
8 37 Batis ŽivaBatis Živa
LublanaLublana
050101 5 465 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Ženy (Finále)

Finále (pi, 14.6.2019 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 62 Cik NikolCik Nikol
ZahrebZahreb
030505 3 13.31 0.0
2 33 Džekanovič LauraDžekanovič Laura
LublanaLublana
030101 1 12.28 0.0
3 23 Berregi BernadettBerregi Bernadett
BudapestBudapest
030317 8 12.28 0.0
4 63 Markušić GloriaMarkušić Gloria
ZahrebZahreb
030602 7 11.12 0.0
5 16 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 2 10.70 0.0
6 21 Szucs Bianka GabriellSzucs Bianka Gabriell
BudapestBudapest
040815 4 10.24 0.0
7 35 Svetina NinaSvetina Nina
LublanaLublana
050101 5 09.76 0.0
8 15 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 6 09.72 0.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Muži (Finále)

Finále (pi, 14.6.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Šorman LukaŠorman Luka
ZahrebZahreb
030216 3 16.74 0.0
2 7 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 2 16.53 0.0
3 53 Tirič ZvonimirTirič Zvonimir
ZahrebZahreb
030903 7 13.18 0.0
4 41 Duhovnik JanDuhovnik Jan
LublanaLublana
030319 1 11.63 0.0
5 8 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletikaNaša atletika
030928 6 10.55 0.0
6 32 Bánházi BotondBánházi Botond
BudapestBudapest
031122 4 09.62 0.0
7 47 Arsič LukaArsič Luka
LublanaLublana
030109 5 08.94 0.0
8 31 Guth MátyásGuth Mátyás
BudapestBudapest
041115 8 07.50 0.0
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Muži (Beh)

Beh (pi, 14.6.2019 - 17:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Tirič, Sesvečan, Vojnovič, Sambol Tirič, Sesvečan, Vojnovič, Sambol ZahrebZahreb 5 45.14
2 45 Bergant, Arsič, Svetina, Hace Bergant, Arsič, Svetina, Hace LublanaLublana 2 45.98
3 27 Vuk, Imreh, Bazsó, Bakó Vuk, Imreh, Bazsó, Bakó BudapestBudapest 4 46.42
4 2 Kosár, Šulc, Frývaldský, Federič Kosár, Šulc, Frývaldský, Federič ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 47.74
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Ženy (Beh)

Beh (pi, 14.6.2019 - 17:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Veres, Szucs, Botos, Bognár Veres, Szucs, Botos, Bognár BudapestBudapest 4 49.55
2 57 Herceg, Vita, Lugarić, Bubalo Herceg, Vita, Lugarić, Bubalo ZahrebZahreb 5 50.15
3 39 Logar, Černelč, Svetina, Thaler Logar, Černelč, Svetina, Thaler LublanaLublana 2 51.57
4 11 Krajčovičová, Mnichova, Bendová, Veselská Krajčovičová, Mnichova, Bendová, Veselská Naša atletikaNaša atletika 3 52.33
Celkom 4 pretekári