<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v chôdzi mužov a žien, juniorov a junioriek na 10 km, veteránov na 5 km, Záhorácka dvadsiatka.

Borský Mikuláš (1. 6. 2019)

2 km chôdza - Mladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:04
5 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13:18
6 Konrád BranislavKonrád Branislav 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13:45
7 Torák AdamTorák Adam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 14:03
Celkom 4 pretekári

2 km chôdza - Mladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:09
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:17
5 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11:50
6 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:10
8 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12:26
9 Bučková AdelinaBučková Adelina 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12:26
10 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:47
11 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:54
12 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13:01
13 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 13:09
14 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:27
15 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14:36
17 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 16:50
Celkom 13 pretekárov