<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v polmaratóne, ČSOB maratón

Bratislava (6. - 7. 4. 2019)

Polmaratón - Muži

(ne, 7.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:05:25
2 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:09:20
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:09:21
4 Csiba BorisCsiba Boris 80 80 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:11:14
5 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:11:33
6 Zimmermann MariánZimmermann Marián 85 85 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:12:55
7 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:14:25
8 Zalubil ZdenkoZalubil Zdenko 84 84 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:15:04
9 Marenčík OndrejMarenčík Ondrej 96 96 AK Junior HoličAK Junior Holič 1:15:34
10 Biringer KornelBiringer Kornel 82 82 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1:15:38
11 Rehuš ĽubomírRehuš Ľubomír 85 85 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:16:24
12 Flajžík ErikFlajžík Erik 97 97 AK Junior HoličAK Junior Holič 1:16:53
13 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:17:15
14 Kovalčík MatúšKovalčík Matúš 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:17:26
15 Šmotlák MartinŠmotlák Martin 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:17:41
16 Kušnirik MartinKušnirik Martin 84 84 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:18:21
17 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:19:33
18 Lenhardt AndrejLenhardt Andrej 78 78 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:20:35
19 Baláž MarekBaláž Marek 84 84 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1:21:14
20 Stohl RichardStohl Richard 83 83 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:22:16
21 Nemček FilipNemček Filip 88 88 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:22:18
22 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:22:19
23 Sentandráši StanislavSentandráši Stanislav 80 80 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:23:07
24 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:23:32
25 Brunovský FilipBrunovský Filip 89 89 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:23:55
26 Szabo TomášSzabo Tomáš 87 87 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:24:17
27 Perina JurajPerina Juraj 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1:24:45
28 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:26:35
29 Flajžík PeterFlajžík Peter 93 93 AK Junior HoličAK Junior Holič 1:27:29
30 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:27:56
31 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1:28:40
32 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:29:43
33 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav 79 79 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:31:09
34 Capík ĽubomírCapík Ľubomír 72 72 MBO StrážskeMBO Strážske 1:31:20
35 Holéczy JergušHoléczy Jerguš 83 83 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:33:55
36 Vintr TomášVintr Tomáš 83 83 AK Junior HoličAK Junior Holič 1:34:20
37 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:34:28
38 Lelkes IvanLelkes Ivan 75 75 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:35:55
39 Žiga AndrejŽiga Andrej 85 85 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:35:57
40 Dzurinda MikulášDzurinda Mikuláš 55 55 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:38:04
41 Holko NorbertHolko Norbert 72 72 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:38:55
42 Tvrdoň ĽubomírTvrdoň Ľubomír 78 78 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:39:37
43 Žember OndrejŽember Ondrej 81 81 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:46:37
44 Blažek PavolBlažek Pavol 58 58 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:46:49
45 Fiľo MariánFiľo Marián 84 84 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:51:29
46 Kočalka PavolKočalka Pavol 77 77 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2:07:59
Celkom 46 pretekárov

Polmaratón - Ženy

(ne, 7.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:16:42
2 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:19:59
3 Lovrantová KatarínaLovrantová Katarína 85 85 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:24:17
4= Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:24:24
5 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:25:24
6 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:26:03
7 Dolinajová MonikaDolinajová Monika 87 87 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:28:18
8 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1:28:41
9 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:28:46
10 Burzová MartinaBurzová Martina 79 79 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:29:25
11 Kamenská LuciaKamenská Lucia 81 81 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:29:56
12 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:31:20
13 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1:31:22
14 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:34:30
15 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:37:35
16 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:36:49
17 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:36:55
18 Čibová MartinaČibová Martina 83 83 Go Create Performance teamGo Create Performance team 1:37:24
19 Borhyová JeanetteBorhyová Jeanette 92 92 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:39:11
20 Blštáková NaďaBlštáková Naďa 77 77 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:41:01
21 Ješíková MiroslavaJešíková Miroslava 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:42:00
4= Rimešová AndreaRimešová Andrea 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:43:42
23 Fiľová MartinaFiľová Martina 87 87 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:48:40
24 Brezánská JanaBrezánská Jana 88 88 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:49:21
25 Mlynarovicova AdrianaMlynarovicova Adriana 86 86 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:51:50
26 Nemcová AlexandraNemcová Alexandra 89 89 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:55:19
27 Švihoríková JanaŠvihoríková Jana 83 83 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:55:56
28 Boháčiková JanaBoháčiková Jana 84 84 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:55:58
29 Petrášová BoženaPetrášová Božena 80 80 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:57:05
30 Murgašová JanaMurgašová Jana 87 87 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:58:51
31 Kráľová BarboraKráľová Barbora 86 86 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:59:00
32 Baroková SilviaBaroková Silvia 75 75 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 2:04:05
33 Donovalová EvaDonovalová Eva 84 84 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:18:53
Celkom 33 pretekárov