<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Beh Galantou - Beh oslobodenia

Galanta (13. 4. 2019)

10 km cesta - Muži

Muži 01 (so, 13.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37:10
7 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 41:14
9 Holéczy JergušHoléczy Jerguš 83 83 Bratislavský maratónBratislavský maratón 41:55
Celkom 3 pretekári
Muži 02 (so, 13.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šlúch RomanŠlúch Roman 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 36:52
Celkom 1 pretekári
Muži 03 (so, 13.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Portášík PeterPortášík Peter 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 41:28
Celkom 1 pretekári
Muži 04 (so, 13.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 38:09
Celkom 1 pretekári

10 km cesta - Ženy

Ženy 01 (so, 13.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 35:34
3 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 39:35
Celkom 2 pretekári
Ženy 02 (so, 13.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Bratislavský maratónBratislavský maratón 38:24
2 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 38:59
4 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44:01
7 Hezká ZdenkaHezká Zdenka 80 80 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 47:32
13 Holubeková KornéliaHolubeková Kornélia 82 82 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50:46
Celkom 5 pretekárov
Ženy 03 (so, 13.4.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Portášikova AnnaPortášikova Anna 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 46:11
Celkom 1 pretekári